Preis der Stadtsparkasse Mönchengladbach

14 Zeitspringprüfung Kl.S*

Resultaten lijst: 64 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 18:32 Uur (15.09.2013)

Juryleden:  Joachim Metzer
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Fehler Zeit
1
Jens Wawrauschek 
GER / RSG Niederrhein e.V.
520
Perle de Vermont  
S / CH.Wb / B / 2003 / Landjuweel St Hubert (BEL) / Narcos II / 103CN21 / E: Vahle,Werner / F: Meylan,Francois
0.00 56.03
230.00 EUR
2
Norbert Schumann 
739
Cassiana  
S / 2006
0.00 56.54
180.00 EUR
3
Jochen Bender 
GER / ZRFV Wickrath und Umgebung 1924
169
Chappman B  
W / Rhld / F / 2003 / Calambo / Airport / 103NF34 / E: Bergrath,Roswitha / F: Bergrath,Roswitha
0.00 56.65
135.00 EUR
4
Michael Symalla 
GER / RTG Gut Mühlenhof e.V
221
Comtessa M  
S / Westf / Db / 2005 / Catoki / Grossadmiral / 103LH73 / E: Meyer,Markus / F: ZG Meyer,Doris u.Markus
0.00 56.67
105.00 EUR
5
Marc Boes 
BEL / RFV Liedberg
227
Conchica  
S / OS / B / 2004 / Con Capitol / Piskator / 103KM90 / E: Rabe,Claudia / F: Dietrich,Jürgen
0.00 57.12
85.00 EUR
6
Jens Wawrauschek 
GER / RSG Niederrhein e.V.
705
Zaire 12  
W / KWPN / Schi / 2004 / Silverstar / Hamlet / 102XO72 / E: Yar,Ahmet / F: Jansen,Maatschap
0.00 57.87
70.00 EUR
7
Wolf-Christian Zimmermann 
GER / RV Würselen 1925 e.V.
301
Done 2  
S / Meckl. / F / 2001 / D'Olympic / Weltruhm / GER42567 / E: Zimmermann,Wolf-Christian / F: Schulz,Stephan
0.00 57.94
70.00 EUR
8
Jochen Bender 
GER / ZRFV Wickrath und Umgebung 1924
250
Cor de Pomme  
H / KWPN / Schi / 2004 / Corland (DK: Corlando) / Jus de Pomme / 102RR22 / E: Galmbacher,Tobias / F: VDL Stud,
0.00 58.23
65.00 EUR
9
Daniela Winkels 
GER / RFV Lobberich 1926
566
Quintus S  
W / Holst / B / 2005 / Quintero / Carvallo BB / 103WP36 / E: Sinnack,Julius-Peter / F: Sinnack,Julius-Peter
0.00 58.59
60.00 EUR
10
Reimund Hermann 
GER / RTG Burg Blessem
449
Levado GL  
H / Rhld / B / 1997 / Lehnsherr GL / Rekord GL / E: Gliem Dr.,Günter / F: Gliem Dr.,Günter
0.00 59.06
60.00 EUR
11
Vanessa Borgmann 
GER / RFV Jagdfalke Brünen
731
Come to win 51  
W / Westf / B / 2006 / Cornet Obolensky / Coronino / 104CO75 / E: BG Borgmann / Walterscheidt / F: Ramsbrock, Heinrich
0.00 59.11
60.00 EUR
12
Rene Sontag 
GER / RFV Warendorf e.V.
432
Landstreicher 27  
W / Old / B / 1997 / Landsieger I / Waldsee / GER27860 / E: Sontag,Rene / F: Janssen,Adolf
0.00 59.58
60.00 EUR
13
Marc Boes 
BEL / RFV Liedberg
693
Wallie B  
W / KWPN / B / 2003 / Rash R (n.gek.) / Furioso (Purioso) / 103TD64 / E: Denilzogun,Achmed / F: Blaauwgeers,J.H.J.
0.00 60.02
60.00 EUR
13
Vanessa Borgmann 
GER / RFV Jagdfalke Brünen
393
Hixson  
W / Rhld / Schi / 2004 / Heartbreaker / Contender / 103LX53 / E: Borgmann,Sabine / F: ZG Lenhsen-Geraeds,
0.00 60.02
60.00 EUR
15
Carsten Lux 
GER / RFV Rodebachtal u. Umgebung e.V.
078
Bono 9  
W / KWPN / B / 2006 / Landlord / French Buffet xx / 103XU36 / E: Mols,C.L.M. / F: Mols,C.L.M.
0.00 60.16
60.00 EUR
16
Reimund Hermann 
GER / RTG Burg Blessem
008
Albtraum  
H / Old / Df / 1995 / Alabaster / Drosselklang II / E: Hermann,Michaela / F: Felstehausen,Willi
0.00 60.19
60.00 EUR
17
Wilma Raulf 
GER / RC St.Georg Günhoven e.V.
367
G Star de Muze  
W / BWP / Schi / 2006 / Canturo / Goliath II Z / 103LH37 / E: Theelen,Jan / F: Brabander,Joris de
0.00 60.34
18
Robin Kronenberg 
GER / RV Uedesheim-Stüttgen 1926
346
Flip the scrip  
W / Westf / Schwb / 2000 / Foxiland xx / Ramiro's Son I / 102MB27 / E: Kronenberg,Robin / F: Borgmann Prof. Dr.,Friedhelm
0.00 61.13
19
Madeleine Pahl 
GER / RFV Jan von Werth Jülich
239
Contina D.H.  
S / Rhld / B / 2002 / Casparino / Popstar / E: Destree,Hubertus / F: Destree,Hubertus
0.00 61.32
20
Nina Hintzen 
GER / RV Gut Kruchenhof e.V.
322
Espatako 2  
H / Hann / Schi / 1997 / Escudo II / Drosselklang I / GER25900 / E: Hintzen,Uwe / F: Schlichting,Wilfried
0.00 61.49
21
Susanne Glaubitz 
GER / ZRFV Wickrath und Umgebung 1924
523
Philosophie 2  
S / Rhld / R / 1996 / Pacco II / Grosso Z / E: Glaubitz,Susanne / F: Velder,Barthel
0.00 62.31
= 1,420.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
22
Marc Boes 
BEL / RFV Liedberg
079
Bonus van Kattebeek  
H / BWP / BSchi / 2001 / Skippy II / Latano I / E: Kelemen,Boris / F: Theunis,Dirk
0.00 63.01
23
Kerstin Offer 
GER / RC Gut Neuhaus Grevenbroich
627
Satchmo 106  
W / Hann / B / 2004 / Satisfaction I / Pageno / E: BG Offer,Corinna u.Kerstin / F: Leitner,Paul-Gerhard
0.00 63.06
24
Daniela Winkels 
GER / RFV Lobberich 1926
047
Attention 56  
W / Holst / F / 2002 / Aljano / Corofino I / 102RK35 / E: Winkels,Daniela / F: Hansen,Jan Kai
0.00 63.51
25
Christoph Vois 
GER / Eschweiler PSV
348
Focus Junior  
W / Rhld / B / 2000 / Focus / Report I / 103KS21 / E: Vois,Willi / F: Mannheims,Horst
0.00 63.68
26
Kerstin Ilbertz 
GER / RV Pont e.V.
623
San Serai 5  
S / Rhld / B / 2006 / Sandro Boy Junior / Liatos / E: Ilbertz,Heinz Josef / F: ZG Hartjes,
0.00 63.73
27
Erik Destree 
GER / RFV Deutschritter Düren 1926
264
Cremona HD  
S / Rhld / RkaSc / 2005 / Contago / Admiral / E: Destree,Hubertus / F: Destree,Hubertus
0.00 64.14
28
Sascha Schreinemacher 
GER / RFV Ratheim 1951
664
Tornado B  
H / KWPN / F / 2000 / Ganges / Edelman / E: Gampe,Katrin / F: Burggraaff,A.C.
0.00 66.08
29
Rene Sontag 
GER / RFV Warendorf e.V.
048
Avijano  
W / Holst / Db / 2002 / Aljano / Reichsgraf / E: Spiekermann,Jürgen / F: Schröder,Kristina
0.00 66.86
30
Wolf-Christian Zimmermann 
GER / RV Würselen 1925 e.V.
626
Sarina 264  
S / Rhld / Db / 2005 / Satisfaction I / Sao Paulo / E: Zimmermann,Wolf-Christian / F: Ahlbäumer,Martina
0.00 67.00
31
Thomas Öhmann 
GER / RV Osterwick e.V.
417
La Ina 22  
S / Holst / Db / 2003 / Lancer II / Cor de la Bryere / E: Pauckert,Kristina / F: ZG Herzog,Christina u.Joh.
0.00 67.18
32
Alfons Baumann 
GER / RFV St.Georg Haldern 1926 e. V.
062
Baumann's Mandela  
W / Westf / B / 2004 / Montender / Polydor / E: Baumann,Alfons / F: Baumann,Alfons
0.00 67.25
33
Michelle Bleilevens 
GER / RFV Rodebachtal u. Umgebung e.V.
077
Bonito 251  
W / n.b. / B / 1995 / E: Bleilevens,Michelle
0.00 68.25
34
Susanne Glaubitz 
GER / ZRFV Wickrath und Umgebung 1924
598
Riola Rouge  
S / Rhld / B / 2000 / Rocket Star / Kunzit / E: Glaubitz,Susanne / F: Tuma,Helmi
0.00 68.41
35
Jessica-Cristina Lorenzen 
GER / ARC Bonn e.V.
404
JL's Olesa  
S / Holst / Schi / 1999 / Carolus I / Lerano / GER26955 / E: Lorenzen,Kerstin / F: Kröger,Ernst-August
0.00 70.07
36
Nina Oertel-Speis 
GER / ZRFV Wickrath und Umgebung 1924
188
Chicago's Girl 2  
S / Dt.Sp. / B / 2006 / Convoi / Gaspari II / E: Oertel,Familie / F: Pfeifer,Bernd
0.00 70.37
37
Simon Schröder 
GER / RV Hamern St.Hubertus e.V.
713
Zitano 3  
W / KWPN / B / 2004 / Balou du Rouet / Wolfgang / E: Jorissen,Pol / F: Bergmans,P.E.M.M.
0.00 70.68
38
Jessica-Cristina Lorenzen 
GER / ARC Bonn e.V.
443
Leo 505  
W / Old / B / 2004 / Landfein / Contender / 103LO97 / E: Klott,Katharina / F: Heitmann,Hans-Jürgen
0.00 71.22
39
Sebastian Waldhausen 
GER / RV Joistenhof Barrenstein
508
Pampiago  
H / Rhld / B / 2002 / Phoenix / Milan / E: Waldhausen,Martina / F: Klinken,Hanno
0.00 71.28
40
Carmen Hintzen 
GER / RV Gut Kruchenhof e.V.
152
C'est la vie 108  
S / Holst / B / 2006 / Calido I / Corrado I / E: Hintzen,Carmen / F: Dethlefs,Max
0.00 71.38
41
Maximilian Grahn 
GER / RV Kaldenkirchen 1929 e.V.
699
Wilhelmine 48  
S / Holst / Schi / 2006 / Cassini II / Catano / E: Koenen,Sylvia / F: Drommershausen,Rainer
0.00 71.50
42
Thomas Öhmann 
GER / RV Osterwick e.V.
326
Estorial  
W / Westf / Db / 2003 / El Bundy I / Azur de Paulstra / E: Terhörst,Hermann / F: ZG Korte,Willi u.Elfi
0.00 71.70
43
Norbert Schumann 
738
Lagerfeld  
W / 2006
0.00 71.94
44
Linda Lambertz 
GER / RFV Dülken-Viersen e.V.
038
Arwen 14  
S / Rhld / Df / 2002 / Aquilino / Pageno / E: Lambertz,Herbert / F: Lambertz,Herbert
0.00 74.34
45
Dustin Lenzen 
GER / RFV Deutschritter Düren 1926
686
Viggo  
W / KWPN / B / 2002 / Sable Rose (Calvados) / Sit this one out xx / E: Lenzen,Dustin / F: Gelink,Th.H.
0.00 75.92
46
Miriam Sakellariou 
GRE / RFV Lobberich 1926
126
Casanta  
S / NRPS / B / 2000 / Cantos / Abantos / GER28279 / E: Sakellariou,Athanasius / F: Peeters,T.
0.00 76.84
47
Simon Schröder 
GER / RV Hamern St.Hubertus e.V.
659
Swing Time 3  
W / SF / B / 2006 / Allegreto / Hurlevent / 103VG05 / E: Betz,Niklas
0.00 77.57
48
Thomas Öhmann 
GER / RV Osterwick e.V.
735
Cat Buffy 2  
S / Hann / B / 2004 / Converter 2 / Continue / 103EB78 / E: Hoppe, Ludger / F: Rippe, Dieter
0.00 77.68
49
Christoph Vois 
GER / Eschweiler PSV
267
Cuando de Zilverberk  
W / Grpf.o.R / B / 2002 / 103KS16 / E: Vois,Christoph
0.00 78.77
50
Andrea Broich 
GER / RFV Xanten u.u.
575
Rachel April Joke B  
S / Rhld / B / 2002 / Rocket Star / Grosso Z / E: Broich,Andrea / F: Broich,Margret
0.00 79.33
51
Nina Oertel-Speis 
GER / ZRFV Wickrath und Umgebung 1924
200
Cinderella 620  
S / Holst / Schi / 2006 / Cassini II / Chamonix / E: Oertel,Familie / F: Debbert,Dieter
0.00 79.79
52
Pia Abs 
GER / RFV Ratheim 1951
256
Cornet Bonsai  
W / Rhld / R / 2003 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Furioso II / E: Abs,Sike / F: Zuchthof Claren,
0.00 82.39
53
Rafael Eden 
GER / RC Gut Neuhaus Grevenbroich
733
Lehmann 13  
W / Westf / B / 2003 / Falkenhof's Lancer / 103CV54 / E: Tebbel, Rene / F: Marx, Roland
0.00 85.90
54
Frederic Schulmeister 
GER / Eschweiler PSV
442
Lena 471  
S / Westf / F / 2005 / Lenardo / Paradox I / 103VB76 / E: Becker-Schulmeister,Andrea / F: Waning,Hubert
0.00 104.96
Jessica-Cristina Lorenzen 
GER / ARC Bonn e.V.
006
Aimee 104  
S / Westf / B / 2003 / Arpeggio / Pilot / 103LP01 / E: Klott,Katharina / F: Kenkenberg,Heinrich
Uitgesloten
Dominik Broich 
GER / RV Kaldenkirchen 1929 e.V.
670
U-Eshramo  
S / Holst / Db / 2004 / Contender / Heraldik xx / E: Koenen,Sylvia / F: Johannsen,Manfred
Uitgesloten
Guido Flaß 
GER / RV Wevelinghoven e.V.
633
Sheila B  
S / Holst / BkaSc / 2002 / Capo / La Zarras / E: Markus Hirsch Landwirtschaftl.Betri / F: Bartel,Heinz
Uitgesloten
Paul-Heinz Meier 
GER / RFV Lobberich 1926
644
Spencer S  
H / Westf / F / 2005 / Stolzenberg / For Pleasure / 103WP33 / E: Meier,Paul-Heinz / F: Sinnack,Julius-Peter
Uitgesloten
Norbert Schumann 
740
Invest Lantino  
W / 2003
Uitgesloten
Miriam Welbers 
GER / RFV Heinsberg
732
Finess 162  
S / Rhld / Df / 2001 / Focus 8 / 103QL92 / E: Welbers, Claudia / F: Ophey, Walter
Uitgesloten
Andre Bahners 
GER / RFV Hilgershof e.V.
466
Looping Lucie  
S / Holst / Db / 2006 / Lasino / Fier de Lui Z / E: Grossmann,Stephanie / F: Risch,Manfred
Opgegeven
Dominik Broich 
GER / RV Kaldenkirchen 1929 e.V.
353
For You 39  
S / Old / B / 2006 / For Pleasure / Pilot / E: Gestüt Seehof, / F: Kotter,Michael
Uitgesloten
Maximilian Grahn 
GER / RV Kaldenkirchen 1929 e.V.
162
Chalou WV  
S / Rhld / B / 2004 / Cabaretto / Amarillo / E: Welfens-Höttges,Vanessa / F: Welfens-Höttges,Vanessa
Uitgesloten
Carmen Hintzen 
GER / RV Gut Kruchenhof e.V.
189
Chicago's Time  
H / Holst / B / 2005 / Cassini II / Quidam de Revel / E: Hintzen,Uwe / F: Böning,Günter
Uitgesloten