RH Laurent Springturnier
Het onderstaande tijdschema geeft alle proeven weer. Zodra Startlijsten en resultaten beschikbaar zijn,
kan u deze terugvinden achter elke proef. De actuele proeven zijn weergegeven als "LIVE".
Vrijdag, 30. Maart 2012
Große Halle
08:00
01
Geldpreis gegeben von
1.Abt: GP Claus Grottenthaler
2. Abt: GP Allfinanz, Robert Hauner
1.Abt: GP Claus Grottenthaler
2. Abt: GP Allfinanz, Robert Hauner
Springpferdeprüfung Kl.A** 4+5jg.
10:00
02
Geldpreis gegeben von
GP Sägewerk Josef Stoiber
EP Fairvalley - Reitsport XXL, Wolfratshausen
GP Sägewerk Josef Stoiber
EP Fairvalley - Reitsport XXL, Wolfratshausen
Springpferdeprüfung Kl.A** 6jg.
11:00
03
Geldpreis gegeben von
1.Abt: GP Juweliere Banki & Sohn
2. Abt: GP Helmut Steindl
1.Abt: GP Juweliere Banki & Sohn
2. Abt: GP Helmut Steindl
Springpferdeprüfung Kl.L 5+6jg.
13:30
11
Geldpreis gegeben von
1.Abt: GP Steinbeißer Entsorgung
2. Abt: GP Fliesen Söhl
1.Abt: GP Steinbeißer Entsorgung
2. Abt: GP Fliesen Söhl
Springprüfung Kl.L
17:30
13
Geldpreis gegeben von
1.Abt: VR-Bank Erding eG
2. Abt: Fink Finanzdienstleistungen & Immobilien
1.Abt: VR-Bank Erding eG
2. Abt: Fink Finanzdienstleistungen & Immobilien
Springprüfung Kl.M*
Zaterdag, 31. Maart 2012
Große Halle
08:30
04
Geldpreis gegeben von
1. Abt: Peter Pickl
2. Abt: Holz Balk GmbH & Co. KG
1. Abt: Peter Pickl
2. Abt: Holz Balk GmbH & Co. KG
Springpferdeprüfung Kl.L 5+6jg.
10:30
10/1
Geldpreis gegeben von
1.Abt: AZB-Vertrieb, 2. Abt: Tilo Notka - Elektromeisterbetrieb
EP Reitsportfachgeschäft Steckenpferd, Planegg
1.Abt: AZB-Vertrieb, 2. Abt: Tilo Notka - Elektromeisterbetrieb
EP Reitsportfachgeschäft Steckenpferd, Planegg
Stilspringprüfung Kl.L "Pässe abgeben!!!"
11:30
10/2
Geldpreis gegeben von
2. Abt: Tilo Notka - Elektromeisterbetrieb
EP Hepp Stollentechnik, Oggelshausen
2. Abt: Tilo Notka - Elektromeisterbetrieb
EP Hepp Stollentechnik, Oggelshausen
Stilspringprüfung Kl.L
12:30
10/3
Geldpreis gegeben von
3. Abt: L. Wildgruber Bauspenglerei und Flachdachbau
"Ihr Partner rund ums Dach!!"
3. Abt: L. Wildgruber Bauspenglerei und Flachdachbau
"Ihr Partner rund ums Dach!!"
Stilspringprüfung Kl.L
14:00
14
Geldpreis gegeben von
1. Abt: Florian Habereder, Montagebetrieb
2. Abt: L. Wildgruber Bauspenglerei und Flachdachbau
1. Abt: Florian Habereder, Montagebetrieb
2. Abt: L. Wildgruber Bauspenglerei und Flachdachbau
Punktespringprüfung Kl.M*
18:00
15
Geldpreis gegeben von
1. Abt: Elisabeth Greene
2. Abt: Sonja Jachthuber
1. Abt: Elisabeth Greene
2. Abt: Sonja Jachthuber
Springprüfung Kl.M**
Kleine Halle
08:15
06
Ehrenpreis gegeben von
1.Abt: GP Hotel Faltermaier
2. Abt: GP Fink Finanzdienstleistungen & Immobilien
1.Abt: GP Hotel Faltermaier
2. Abt: GP Fink Finanzdienstleistungen & Immobilien
Stilspringwettbewerb Kl.E (WBO)
10:00
07/1
Geldpreis gegeben von
1.Abt: Hotel Faltermaier
EP Hausladen, Oberschleißheim
1.Abt: Hotel Faltermaier
EP Hausladen, Oberschleißheim
Stilspringprüfung Kl.A*
11:30
07/2
Geldpreis gegeben von
Stallgemeinschaft Reiterhof Laurent
EP Hausladen, Oberschleißheim
Stallgemeinschaft Reiterhof Laurent
EP Hausladen, Oberschleißheim
Stilspringprüfung Kl.A*
13:00
07/3
Geldpreis gegeben von
Michael Zeitlhack - Tierarztpraxis
EP Hausladen, Oberschleißheim
Michael Zeitlhack - Tierarztpraxis
EP Hausladen, Oberschleißheim
Stilspringprüfung Kl.A*
14:30
08/1
Geldpreis gegeben von
1.Abt: GP pimp-your-horse.de
2. Abt: GP Ernst Huber Baggerbetrieb
1.Abt: GP pimp-your-horse.de
2. Abt: GP Ernst Huber Baggerbetrieb
Springprüfung Kl. A** LK 4-6
17:30
08/2
Teilnehmer AO LK 1-3 werden nicht rangiert
Springprüfung Kl. A** LK-1-3
Zondag, 01. April 2012
Große Halle
08:00
12
Geldpreis gegeben von
1. Abt: Privatbrauerei Erdinger Weißbräu
3. Abt: Orthopädie am Haarer Bahnhof, Dr. A. Maier, Dr. J. Bittorf
1. Abt: Privatbrauerei Erdinger Weißbräu
3. Abt: Orthopädie am Haarer Bahnhof, Dr. A. Maier, Dr. J. Bittorf
Punktespringprüfung Kl.L
10:30
09
Geldpreis gegeben von
Reiterhof Laurent
EP Pferdesporthaus Loesdau, Bisingen & E.Böhm, Magic Brush, München
Reiterhof Laurent
EP Pferdesporthaus Loesdau, Bisingen & E.Böhm, Magic Brush, München
Mannsch.-Springprfg.Kl.A** mit 1 Umlauf
12:30
16
Geldpreis gegeben von
1. Abt: Fliesen Söhl
2. Abt: GES
1. Abt: Fliesen Söhl
2. Abt: GES
Springprüfung Kl.M**
14:45
05
Geldpreis gegeben von
TS-Horses - Siegfried Thalhammer
EP MK-Reitsport, Seligenstadt
TS-Horses - Siegfried Thalhammer
EP MK-Reitsport, Seligenstadt
Springpferdeprüfung Kl.M* 5+6jg.
16:30
17
Geldpreis gegeben von
Rosi & Hans Laurent
EP Juweliere Banki & Sohn, Nürnberg & design & technik saddlery, Weyar
Rosi & Hans Laurent
EP Juweliere Banki & Sohn, Nürnberg & design & technik saddlery, Weyar
Springprf. Kl.S* m.Siegerrunde
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.