Reit- und Fahrturnier Lähden 2011
15 Dressurprüfung Kl. L-Tr. Pferde/Ponys LK 4,521 deelnemers in deze proef
|
1
GER
Ines Varelmann
PSG Lähden e.V.
PSG Lähden e.V.
466
Wescalina 3
S / Hann / Db / 2000 / Weltmeyer / Brentano II / E: Varelmann,Annette / F: Wilbers,Wilhelm
Details
S / Hann / Db / 2000 / Weltmeyer / Brentano II / E: Varelmann,Annette / F: Wilbers,Wilhelm
2
GER
Harald Harms
PSV Großes Meer e.V.
PSV Großes Meer e.V.
202
3
GER
Sandra Seemann
RSC Rhauderfehn e.V.
RSC Rhauderfehn e.V.
210
Florahof's Casper
W / Welpb / F / 1997 / Bokkesprong Czardas / E: Seemann,Sandra / F: Ubels,H
Details
W / Welpb / F / 1997 / Bokkesprong Czardas / E: Seemann,Sandra / F: Ubels,H
4
GER
Judith Eling
RFV Osterbrock u.U.e.V.
RFV Osterbrock u.U.e.V.
212
Fürst Malou
W / Hann / R / 2004 / Fürst Heinrich / Wenckstern / E: Lenter,Heinz / F: Lenter,Heinz
Details
W / Hann / R / 2004 / Fürst Heinrich / Wenckstern / E: Lenter,Heinz / F: Lenter,Heinz
5
GER
Sabrina Hockemeyer
RFV St.Georg Georgsmarienhütte e.V
RFV St.Georg Georgsmarienhütte e.V
230
6
GER
Relana Franke
RFV Gildehaus-Bentheim e.V.
RFV Gildehaus-Bentheim e.V.
238
Hot Stepper
W / Pony o.R / B / 2003 / Unbekannt / Silvertop's As / E: Franke,Relana / F: Kuhn,Hans
Details
W / Pony o.R / B / 2003 / Unbekannt / Silvertop's As / E: Franke,Relana / F: Kuhn,Hans
7
GER
Katja Trame
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
259
Landkreis
W / OS / F / 2003 / Landgold / Sir Caletto / E: Trame,Katja / F: ZG Rattin, Alex u. Stefan,
Details
W / OS / F / 2003 / Landgold / Sir Caletto / E: Trame,Katja / F: ZG Rattin, Alex u. Stefan,
8
GER
Gerd Rolfes
RFV Sögel e.V.
RFV Sögel e.V.
371
Rania Christie
S / Hann / Schwb / 2005 / Rotspon / Argentinus / E: Grave,Brigitte / F: Gößling,Wilhelm
Details
S / Hann / Schwb / 2005 / Rotspon / Argentinus / E: Grave,Brigitte / F: Gößling,Wilhelm
9
GER
Kai Schlömer
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
417
Sonic LB
W / Old / Db / 2002 / Sunny-Boy / Rohdiamant / E: Schlömer,Kai / F: Brunnecke,Ludger
Details
W / Old / Db / 2002 / Sunny-Boy / Rohdiamant / E: Schlömer,Kai / F: Brunnecke,Ludger
10
GER
Maike Willen
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
456
Wallaby 83
H / Hann / F / 1999 / Weltmeyer / Duden I / E: Micaletto,Annette / F: Micaletto,Annette
Details
H / Hann / F / 1999 / Weltmeyer / Duden I / E: Micaletto,Annette / F: Micaletto,Annette
11
GER
Tanja Gebbeken
RUFV Rühlermoor-Feld u.Umgebunge.V.
RUFV Rühlermoor-Feld u.Umgebunge.V.
463
Welfenfürst 3
H / Hann / F / 2002 / Wendulan / Feiner Stern / E: Gebbeken,Ewald / F: Menke,Hermann
Details
H / Hann / F / 2002 / Wendulan / Feiner Stern / E: Gebbeken,Ewald / F: Menke,Hermann
12
GER
Heidi Heyen
PSV Großes Meer e.V.
PSV Großes Meer e.V.
468
Wintertanz H
W / Hann / F / 1996 / Wolkentanz I / World Cup III / E: Heyen,Heidi / F: Heyen,Heidi
Details
W / Hann / F / 1996 / Wolkentanz I / World Cup III / E: Heyen,Heidi / F: Heyen,Heidi
13
GER
Karen Korte
RFV Rheiderland u.U.
RFV Rheiderland u.U.
049
Buena 6
S / Wel.D / F / 1997 / Llanarth Most Triton 20328 / Rosedale Falcon 16144 / E: Korte,Karen / F: Kuhlemann,Theodor
Details
S / Wel.D / F / 1997 / Llanarth Most Triton 20328 / Rosedale Falcon 16144 / E: Korte,Karen / F: Kuhlemann,Theodor
14
GER
Anna-Cathrin Tholen
RFV Sögel e.V.
RFV Sögel e.V.
061
15
GER
Desiree Ziolkowski
RFV Osterbrock u.U.e.V.
RFV Osterbrock u.U.e.V.
071
Carentino 3
W / Old / Schwb / 2006 / Carry Gold / Lagoheidor G / E: Ziolkowski,Desiree / F: Koopmann,Rita
Details
W / Old / Schwb / 2006 / Carry Gold / Lagoheidor G / E: Ziolkowski,Desiree / F: Koopmann,Rita
16
GER
Paula Schütte
RUFV Meppen u.Umgebung
RUFV Meppen u.Umgebung
549
Crown High Society
H / Holst.P / F / 2001 / Hattrick 12 / Dancer 61 / E: Schütte, Reiner / F: Hahn, Jenny-Kristina
Details
H / Holst.P / F / 2001 / Hattrick 12 / Dancer 61 / E: Schütte, Reiner / F: Hahn, Jenny-Kristina
17
GER
Lisa Albert
PSG Haren/Ems e.V.
PSG Haren/Ems e.V.
159
Desiree 498
S / DR / Palom / 1999 / Danny Gold / Night-Star III / E: Albert,Lisa / F: ZG Tüpker,Hans-D.u.Eva.M.
Details
S / DR / Palom / 1999 / Danny Gold / Night-Star III / E: Albert,Lisa / F: ZG Tüpker,Hans-D.u.Eva.M.
18
GER
Stefanie Berg
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
175
Dr. Watson 8
H / Hann / F / 2005 / Don Frederico / Wittinger / E: Berg,Stefanie / F: Kolb,Eugen
Details
H / Hann / F / 2005 / Don Frederico / Wittinger / E: Berg,Stefanie / F: Kolb,Eugen
19
GER
Franziska Hoge
RUFV Meppen u.Umgebung
RUFV Meppen u.Umgebung
250
Kenzo 48
W / Hann / B / 2002 / Konsequent / Argonaut / E: Hoge,Franziska / F: Keller,Manuela
Details
W / Hann / B / 2002 / Konsequent / Argonaut / E: Hoge,Franziska / F: Keller,Manuela
20
GER
Anna Litmeyer
RFV Spelle u. Umgebung e.V.
RFV Spelle u. Umgebung e.V.
329
Nea's Geniale
S / Old / R / 2003 / Don Cardinale / Placido / E: Litmeyer,Anna / F: Kathmann,Josef
Details
S / Old / R / 2003 / Don Cardinale / Placido / E: Litmeyer,Anna / F: Kathmann,Josef
21
GER
Ines Varelmann
PSG Lähden e.V.
PSG Lähden e.V.
035
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.