Steinhagener Reitertage 2011
Preis der Ritex Gummiwarenfabrik GmbH, Bielefeld16 Springprüfung Kl.S* - Amateur Tour28 deelnemers in deze proef
|
1
GER
Michael Wittschier
RSG Prüm e.V.
RSG Prüm e.V.
569
Donatella 45
S / Westf / B / 2001 / Democraat / Landgraf I / 103AG85 / E: Wittschier,Michael / F: Schmidt,Heinz
Details
S / Westf / B / 2001 / Democraat / Landgraf I / 103AG85 / E: Wittschier,Michael / F: Schmidt,Heinz
2
BAR
Kelsey Bayley
Barbedos
Barbedos
742
3
GER
Christine Wecke
RFV Bad Oeynhausen e.V.
RFV Bad Oeynhausen e.V.
847
Lucy in the sky 4
S / Old / B / 2001 / Lifestyle / Quattro B / GER45433 / E: Wecke,Christine / F: Bruns,Hans-Jürgen
Details
S / Old / B / 2001 / Lifestyle / Quattro B / GER45433 / E: Wecke,Christine / F: Bruns,Hans-Jürgen
4
GER
Thorsten Brinkmann
RFV von Lützow Herford e.V.
RFV von Lützow Herford e.V.
1247
Pikeur Conradin
W / Holst / SCHI / 1999 / Corrado I / Sandro / E: Brinkmann,Wolfgang / F: Schmidt Prof.Dr.,Hartwig
Details
W / Holst / SCHI / 1999 / Corrado I / Sandro / E: Brinkmann,Wolfgang / F: Schmidt Prof.Dr.,Hartwig
5
GER
Jan-Nikolas Dornbracht
Landw.Reiterverein Kalthof e.V.
Landw.Reiterverein Kalthof e.V.
931
Puerto Rico 42
W / Rhld / B / 2001 / Precioso / Jupiter II / GER44872 / E: Reitanlage Dornbracht, / F: Paul,Martina
Details
W / Rhld / B / 2001 / Precioso / Jupiter II / GER44872 / E: Reitanlage Dornbracht, / F: Paul,Martina
6
GER
Markus Tschischke
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
1135
Weica 10
S / Old / B / 2001 / Wildcard / Drosselklang II / E: Schütte,Helmut / F: Schütte,Helmut
Details
S / Old / B / 2001 / Wildcard / Drosselklang II / E: Schütte,Helmut / F: Schütte,Helmut
7
GER
Charlotte Wrede
ZRFV Neheim-Hüsten e.V.
ZRFV Neheim-Hüsten e.V.
215
Caretinow
H / Holst / Db / 2001 / Caretino / Landos / GER44864 / E: Wrede,Martina / F: Jensen,Martin
Details
H / Holst / Db / 2001 / Caretino / Landos / GER44864 / E: Wrede,Martina / F: Jensen,Martin
8
MEX
Donata Kohlsdorf
ZRFV Versmold e.V.
ZRFV Versmold e.V.
063
Aron 214
W / Holst / B / 2001 / Acord II / Lord / SLO40029 / E: Harjes,Wolfgang / F: Harjes,Wolfgang
Details
W / Holst / B / 2001 / Acord II / Lord / SLO40029 / E: Harjes,Wolfgang / F: Harjes,Wolfgang
9
GER
Jörg Witte
RFV Päse e.V.
RFV Päse e.V.
1201
Sea Wolf 2
W / Hann / Df / 2000 / Stakkato / Zeus (Nurzeus) / GER42285 / E: Witte,Jörg / F: Meyer,Hermann
Details
W / Hann / Df / 2000 / Stakkato / Zeus (Nurzeus) / GER42285 / E: Witte,Jörg / F: Meyer,Hermann
10
GER
Axel Fromm
RSG Hattingen-Gut Flehinghaus e.V.
RSG Hattingen-Gut Flehinghaus e.V.
712
11
GER
Lars Grafmüller
ZRFV Riesenbeck e.V.
ZRFV Riesenbeck e.V.
071
Avion 8
W / Westf / B / 2001 / Arpeggio / Potsdam / 102UL92 / E: Grafmüller,Lars / F: Henrichmann,Norbert
Details
W / Westf / B / 2001 / Arpeggio / Potsdam / 102UL92 / E: Grafmüller,Lars / F: Henrichmann,Norbert
12
GER
Florian Niermann
RFV Ravensberg e.V.
RFV Ravensberg e.V.
1214
13
GER
Daniel Könemund
RFV Burscheid-Paffenlöh e.V.
RFV Burscheid-Paffenlöh e.V.
274
Casino Royale 8
W / Westf / Schi / 2003 / Contini / Aldato / 102TS00 / E: Könemund,Daniel / F: Pape,Fritz jun.
Details
W / Westf / Schi / 2003 / Contini / Aldato / 102TS00 / E: Könemund,Daniel / F: Pape,Fritz jun.
14
GER
Svenja Herz
RFV Stall Moorhof
RFV Stall Moorhof
349
Chavarie
H / Holst / B / 1998 / Lancianos / Corofino I / GER27719 / E: Linden,Ursula / F: Diederichsmeier,Klaus
Details
H / Holst / B / 1998 / Lancianos / Corofino I / GER27719 / E: Linden,Ursula / F: Diederichsmeier,Klaus
15
GER
Niklas Engemann
RFV Rulle e.V.
RFV Rulle e.V.
413
Cleverness 2
S / Holst / F / 2003 / Colman / Coriano / 102OG10 / E: Engemann Youngsters GmbH, / F: Behr,Ulrike
Details
S / Holst / F / 2003 / Colman / Coriano / 102OG10 / E: Engemann Youngsters GmbH, / F: Behr,Ulrike
16
GER
Benjamin Welsing
Dortmunder Reiterverein e.V.
Dortmunder Reiterverein e.V.
427
Colambo 11
W / Holst / B / 2000 / Candillo / Lord / GER44551 / E: Welsing,Benjamin / F: Puls,Erhard
Details
W / Holst / B / 2000 / Candillo / Lord / GER44551 / E: Welsing,Benjamin / F: Puls,Erhard
17
GER
Sebastian Bockstette
ZRFV Werther e.V.
ZRFV Werther e.V.
486
18
AUT
Christian Rhomberg
Österreich
Österreich
1207
Cornetta 13
S / Bay / B / 2003 / Cornet Obolensky / Conway / 102UL64 / E: Rhomberg Dr.,Stefan / F: Nagel,Barbara
Details
S / Bay / B / 2003 / Cornet Obolensky / Conway / 102UL64 / E: Rhomberg Dr.,Stefan / F: Nagel,Barbara
19
FIN
Juho Norilo
Finnland
Finnland
1196
20
GER
Niclas Hofmann
Reiterverein Giebelwald e.V.
Reiterverein Giebelwald e.V.
664
Germane 16
W / Westf / F / 2000 / Gralshüter / Democraat / GER43463 / E: Hofmann Dr.,Dietrich / F: Hüppe,Heinrich
Details
W / Westf / F / 2000 / Gralshüter / Democraat / GER43463 / E: Hofmann Dr.,Dietrich / F: Hüppe,Heinrich
21
GER
Christiane Boos
RSG Prüm e.V.
RSG Prüm e.V.
1116
Valesco van de Geeneinde
W / BWP / F / 1998 / Quorum de Laubry / Calypso III / ITA09523 / E: Boos,Christiane
Details
W / BWP / F / 1998 / Quorum de Laubry / Calypso III / ITA09523 / E: Boos,Christiane
22
GER
Michael Wittschier
RSG Prüm e.V.
RSG Prüm e.V.
593
Elli Jo
S / Hann / Db / 2004 / Embassy I / Singular Joter I / 103GQ00 / E: Dahm,Ralf / F: Luhmann,Heinz
Details
S / Hann / Db / 2004 / Embassy I / Singular Joter I / 103GQ00 / E: Dahm,Ralf / F: Luhmann,Heinz
23
BAR
Kelsey Bayley
Barbedos
Barbedos
1016
Red Lady 15
S / OS / F / 2002 / Remondo / Limbus / HUN40666 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / F / 2002 / Remondo / Limbus / HUN40666 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
24
GER
Christine Wecke
RFV Bad Oeynhausen e.V.
RFV Bad Oeynhausen e.V.
1040
Scaratello
W / Old / B / 2003 / Souveraen / Caretello B / 102OV03 / E: Stall Valetta/Herbert Ulonska, / F: Giselbrecht,Aline
Details
W / Old / B / 2003 / Souveraen / Caretello B / 102OV03 / E: Stall Valetta/Herbert Ulonska, / F: Giselbrecht,Aline
25
GER
Thorsten Brinkmann
RFV von Lützow Herford e.V.
RFV von Lützow Herford e.V.
1246
Cassano 8
H / Holst / B / 2003 / Cassini I / Contender / 102TM78 / E: Brinkmann,Wolfgang / F: Lütkemeier,Friedrich-Wilhelm
Details
H / Holst / B / 2003 / Cassini I / Contender / 102TM78 / E: Brinkmann,Wolfgang / F: Lütkemeier,Friedrich-Wilhelm
26
GER
Jan-Nikolas Dornbracht
Landw.Reiterverein Kalthof e.V.
Landw.Reiterverein Kalthof e.V.
684
Gyssmo 9
W / Westf / F / 1997 / Giradelli / Fortissimo / GER26374 / E: Dornbracht,Konstantin / F: Engbert,Laurenz
Details
W / Westf / F / 1997 / Giradelli / Fortissimo / GER26374 / E: Dornbracht,Konstantin / F: Engbert,Laurenz
27
GER
Markus Tschischke
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
421
Coco Lavoro
W / Westf / Df / 2004 / Corianus / Lancer III / E: Tschischke,Markus / F: ZG Thomas,Peter u.Sabine
Details
W / Westf / Df / 2004 / Corianus / Lancer III / E: Tschischke,Markus / F: ZG Thomas,Peter u.Sabine
28
GER
Charlotte Wrede
ZRFV Neheim-Hüsten e.V.
ZRFV Neheim-Hüsten e.V.
479
Cookie 'N Cream
W / Holst / B / 1998 / Contender / Lancer II / GER27146 / E: Wrede,Thomas / F: May,Thomas
Details
W / Holst / B / 1998 / Contender / Lancer II / GER27146 / E: Wrede,Thomas / F: May,Thomas
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.