Steinhagener Reitertage 2011
Preis der Gerry Weber International AG, Halle / Westfalen17 Punktespringprüfung Kl.S* mit Joker - Amateur Tour34 deelnemers in deze proef
|
1
GER
Markus Tschischke
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
1135
Weica 10
S / Old / B / 2001 / Wildcard / Drosselklang II / E: Schütte,Helmut / F: Schütte,Helmut
Details
S / Old / B / 2001 / Wildcard / Drosselklang II / E: Schütte,Helmut / F: Schütte,Helmut
2
GER
Thorsten Brinkmann
RFV von Lützow Herford e.V.
RFV von Lützow Herford e.V.
1246
Cassano 8
H / Holst / B / 2003 / Cassini I / Contender / 102TM78 / E: Brinkmann,Wolfgang / F: Lütkemeier,Friedrich-Wilhelm
Details
H / Holst / B / 2003 / Cassini I / Contender / 102TM78 / E: Brinkmann,Wolfgang / F: Lütkemeier,Friedrich-Wilhelm
3
GER
Stefan Große-Kettler
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
1198
Cinderella 451
S / Westf / B / 1999 / Cordobes I / Graziano / E: Dornbracht,Jan-Nikolas / F: Hansjürgens,Reinhold
Details
S / Westf / B / 1999 / Cordobes I / Graziano / E: Dornbracht,Jan-Nikolas / F: Hansjürgens,Reinhold
4
GER
Charlotte Wrede
ZRFV Neheim-Hüsten e.V.
ZRFV Neheim-Hüsten e.V.
479
Cookie 'N Cream
W / Holst / B / 1998 / Contender / Lancer II / GER27146 / E: Wrede,Thomas / F: May,Thomas
Details
W / Holst / B / 1998 / Contender / Lancer II / GER27146 / E: Wrede,Thomas / F: May,Thomas
5
AUT
Christian Rhomberg
Österreich
Österreich
1207
Cornetta 13
S / Bay / B / 2003 / Cornet Obolensky / Conway / 102UL64 / E: Rhomberg Dr.,Stefan / F: Nagel,Barbara
Details
S / Bay / B / 2003 / Cornet Obolensky / Conway / 102UL64 / E: Rhomberg Dr.,Stefan / F: Nagel,Barbara
6
GER
Niclas Hofmann
Reiterverein Giebelwald e.V.
Reiterverein Giebelwald e.V.
664
Germane 16
W / Westf / F / 2000 / Gralshüter / Democraat / GER43463 / E: Hofmann Dr.,Dietrich / F: Hüppe,Heinrich
Details
W / Westf / F / 2000 / Gralshüter / Democraat / GER43463 / E: Hofmann Dr.,Dietrich / F: Hüppe,Heinrich
7
GER
Jan-Nikolas Dornbracht
Landw.Reiterverein Kalthof e.V.
Landw.Reiterverein Kalthof e.V.
684
Gyssmo 9
W / Westf / F / 1997 / Giradelli / Fortissimo / GER26374 / E: Dornbracht,Konstantin / F: Engbert,Laurenz
Details
W / Westf / F / 1997 / Giradelli / Fortissimo / GER26374 / E: Dornbracht,Konstantin / F: Engbert,Laurenz
8
BAR
Kelsey Bayley
Barbados
Barbados
742
9
GER
Jörg Witte
RFV Päse e.V.
RFV Päse e.V.
1201
Sea Wolf 2
W / Hann / Df / 2000 / Stakkato / Zeus (Nurzeus) / GER42285 / E: Witte,Jörg / F: Meyer,Hermann
Details
W / Hann / Df / 2000 / Stakkato / Zeus (Nurzeus) / GER42285 / E: Witte,Jörg / F: Meyer,Hermann
10
GER
Christiane Boos
RSG Prüm e.V.
RSG Prüm e.V.
1116
Valesco van de Geeneinde
W / BWP / F / 1998 / Quorum de Laubry / Calypso III / ITA09523 / E: Boos,Christiane
Details
W / BWP / F / 1998 / Quorum de Laubry / Calypso III / ITA09523 / E: Boos,Christiane
11
GER
Michael Wittschier
RSG Prüm e.V.
RSG Prüm e.V.
569
Donatella 45
S / Westf / B / 2001 / Democraat / Landgraf I / 103AG85 / E: Wittschier,Michael / F: Schmidt,Heinz
Details
S / Westf / B / 2001 / Democraat / Landgraf I / 103AG85 / E: Wittschier,Michael / F: Schmidt,Heinz
12
GER
Heiko Schormann
RFV Bad Oeynhausen e.V.
RFV Bad Oeynhausen e.V.
1150
Wimona 2
S / KWPN / F / 2003 / Sable Rose (Calvados) / C-Indoctro / 102RU35 / E: Schormann,Heiko / F: ZG Markink u.ZN.,
Details
S / KWPN / F / 2003 / Sable Rose (Calvados) / C-Indoctro / 102RU35 / E: Schormann,Heiko / F: ZG Markink u.ZN.,
13
GER
Eileen Fornfeist
RFV St.Georg Georgsmarienhütte e.V
RFV St.Georg Georgsmarienhütte e.V
1171
Zürich 2
W / KWPN / Schi / 2004 / Caspar / Jasper / 103FG51 / E: BG Fornfeist,Familie / F: Dam,P. van
Details
W / KWPN / Schi / 2004 / Caspar / Jasper / 103FG51 / E: BG Fornfeist,Familie / F: Dam,P. van
14
MEX
Donata Kohlsdorf
ZRFV Versmold e.V.
ZRFV Versmold e.V.
063
Aron 214
W / Holst / B / 2001 / Acord II / Lord / SLO40029 / E: Harjes,Wolfgang / F: Harjes,Wolfgang
Details
W / Holst / B / 2001 / Acord II / Lord / SLO40029 / E: Harjes,Wolfgang / F: Harjes,Wolfgang
15
GER
Lars Grafmüller
ZRFV Riesenbeck e.V.
ZRFV Riesenbeck e.V.
071
Avion 8
W / Westf / B / 2001 / Arpeggio / Potsdam / 102UL92 / E: Grafmüller,Lars / F: Henrichmann,Norbert
Details
W / Westf / B / 2001 / Arpeggio / Potsdam / 102UL92 / E: Grafmüller,Lars / F: Henrichmann,Norbert
16
GER
Greta Reinacher
Reiterverein Osterwick e.V.
Reiterverein Osterwick e.V.
1179
Brooklyn Z
S / Z.Rpf / Schi / 2002 / Baloubet du Rouet / UKR40050 / E: Onishchenko, Aleksander
Details
S / Z.Rpf / Schi / 2002 / Baloubet du Rouet / UKR40050 / E: Onishchenko, Aleksander
17
GER
Daniel Könemund
RFV Burscheid-Paffenlöh e.V.
RFV Burscheid-Paffenlöh e.V.
274
Casino Royale 8
W / Westf / Schi / 2003 / Contini / Aldato / 102TS00 / E: Könemund,Daniel / F: Pape,Fritz jun.
Details
W / Westf / Schi / 2003 / Contini / Aldato / 102TS00 / E: Könemund,Daniel / F: Pape,Fritz jun.
18
GER
Svenja Herz
RFV Stall Moorhof
RFV Stall Moorhof
349
Chavarie
H / Holst / B / 1998 / Lancianos / Corofino I / GER27719 / E: Linden,Ursula / F: Diederichsmeier,Klaus
Details
H / Holst / B / 1998 / Lancianos / Corofino I / GER27719 / E: Linden,Ursula / F: Diederichsmeier,Klaus
19
GER
Niklas Engemann
RFV Rulle e.V.
RFV Rulle e.V.
413
Cleverness 2
S / Holst / F / 2003 / Colman / Coriano / 102OG10 / E: Engemann Youngsters GmbH, / F: Behr,Ulrike
Details
S / Holst / F / 2003 / Colman / Coriano / 102OG10 / E: Engemann Youngsters GmbH, / F: Behr,Ulrike
20
GER
Benjamin Welsing
Dortmunder Reiterverein e.V.
Dortmunder Reiterverein e.V.
427
Colambo 11
W / Holst / B / 2000 / Candillo / Lord / GER44551 / E: Welsing,Benjamin / F: Puls,Erhard
Details
W / Holst / B / 2000 / Candillo / Lord / GER44551 / E: Welsing,Benjamin / F: Puls,Erhard
21
GER
Axel Fromm
RSG Hattingen-Gut Flehinghaus e.V.
RSG Hattingen-Gut Flehinghaus e.V.
712
22
GER
Christina Hülsmann
RFV Rulle e.V.
RFV Rulle e.V.
721
La Jolie 57
S / Holst / Db / 2000 / Limbus / Cassini I / GER42034 / E: Erdmann,Bernfried / F: Brockstedt,Günter-Joh.
Details
S / Holst / Db / 2000 / Limbus / Cassini I / GER42034 / E: Erdmann,Bernfried / F: Brockstedt,Günter-Joh.
23
AUT
Katharina Rhomberg
Österreich
Österreich
1199
Lion D'or 2
H / Old / 2000 / Lordanos / Landor S / GER43046 / E: Rhomberg Dr.,Stefan / F: Wieker,Gerd
Details
H / Old / 2000 / Lordanos / Landor S / GER43046 / E: Rhomberg Dr.,Stefan / F: Wieker,Gerd
24
GER
Laureen Budde
RFV von Lützow Herford e.V.
RFV von Lützow Herford e.V.
1014
Ready to win
W / Old / Db / 1996 / Rohdiamant / Wendekreis / GER45929 / E: Wemhöner-Budde Dr.,Sorreen Reta / F: Roth,Karl-Friedrich
Details
W / Old / Db / 1996 / Rohdiamant / Wendekreis / GER45929 / E: Wemhöner-Budde Dr.,Sorreen Reta / F: Roth,Karl-Friedrich
25
GER
Christine Wecke
RFV Bad Oeynhausen e.V.
RFV Bad Oeynhausen e.V.
1040
Scaratello
W / Old / B / 2003 / Souveraen / Caretello B / 102OV03 / E: Stall Valetta/Herbert Ulonska, / F: Giselbrecht,Aline
Details
W / Old / B / 2003 / Souveraen / Caretello B / 102OV03 / E: Stall Valetta/Herbert Ulonska, / F: Giselbrecht,Aline
26
GER
Markus Tschischke
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
421
Coco Lavoro
W / Westf / Df / 2004 / Corianus / Lancer III / E: Tschischke,Markus / F: ZG Thomas,Peter u.Sabine
Details
W / Westf / Df / 2004 / Corianus / Lancer III / E: Tschischke,Markus / F: ZG Thomas,Peter u.Sabine
27
GER
Thorsten Brinkmann
RFV von Lützow Herford e.V.
RFV von Lützow Herford e.V.
1247
Pikeur Conradin
W / Holst / SCHI / 1999 / Corrado I / Sandro / E: Brinkmann,Wolfgang / F: Schmidt Prof.Dr.,Hartwig
Details
W / Holst / SCHI / 1999 / Corrado I / Sandro / E: Brinkmann,Wolfgang / F: Schmidt Prof.Dr.,Hartwig
28
GER
Stefan Große-Kettler
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
1197
Mister X 18
W / Westf / B / 1998 / Monsieur AA / Rapallo / E: Große Kettler,Niklas / F: Busch,Josef
Details
W / Westf / B / 1998 / Monsieur AA / Rapallo / E: Große Kettler,Niklas / F: Busch,Josef
29
GER
Charlotte Wrede
ZRFV Neheim-Hüsten e.V.
ZRFV Neheim-Hüsten e.V.
786
Leah 6
S / Old / B / 1998 / Levernois / Liberty Life / GER26790 / E: Wrede,Martina / F: Böckmann,Gilbert
Details
S / Old / B / 1998 / Levernois / Liberty Life / GER26790 / E: Wrede,Martina / F: Böckmann,Gilbert
30
AUT
Christian Rhomberg
Österreich
Österreich
1204
Donna Latina 4
S / Westf / F / 2004 / Del Piero / Finalist / E: Sticharnig,Nadja / F: Ruland,Hermann
Details
S / Westf / F / 2004 / Del Piero / Finalist / E: Sticharnig,Nadja / F: Ruland,Hermann
31
GER
Niclas Hofmann
Reiterverein Giebelwald e.V.
Reiterverein Giebelwald e.V.
783
L.B. Prevail
W / Westf / B / 1996 / Pessoa / Ehrentusch / GER22767 / E: Hofmann Dr.,Dietrich / F: Brinkmann,Jutta
Details
W / Westf / B / 1996 / Pessoa / Ehrentusch / GER22767 / E: Hofmann Dr.,Dietrich / F: Brinkmann,Jutta
32
GER
Jan-Nikolas Dornbracht
Landw.Reiterverein Kalthof e.V.
Landw.Reiterverein Kalthof e.V.
931
Puerto Rico 42
W / Rhld / B / 2001 / Precioso / Jupiter II / GER44872 / E: Reitanlage Dornbracht, / F: Paul,Martina
Details
W / Rhld / B / 2001 / Precioso / Jupiter II / GER44872 / E: Reitanlage Dornbracht, / F: Paul,Martina
33
BAR
Kelsey Bayley
Barbados
Barbados
1016
Red Lady 15
S / OS / F / 2002 / Remondo / Limbus / HUN40666 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / F / 2002 / Remondo / Limbus / HUN40666 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
34
GER
Jörg Witte
RFV Päse e.V.
RFV Päse e.V.
1203
Starado
W / Hann / B / 2003 / Stakkato / Acorado I / 102VT21 / E: Witte,Jörg / F: Böhm Prof.Dr.,Karl Heinz
Details
W / Hann / B / 2003 / Stakkato / Acorado I / 102VT21 / E: Witte,Jörg / F: Böhm Prof.Dr.,Karl Heinz
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.