Vlotho-Exter Dressur und Springturnier 15.-17.07.2011
12 Springprüfung Kl. S*42 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 09:55 Uur (21.07.2015)
|
1
GER
Dennis Buddenberg
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
946
Valle Rouge
W / Old / Df / 2002 / Landsieger I / Lauriston / 102SP97 / E: VedaSan AG/Manfred Gächter, / F: Schoenbohm,Johann
Details
W / Old / Df / 2002 / Landsieger I / Lauriston / 102SP97 / E: VedaSan AG/Manfred Gächter, / F: Schoenbohm,Johann
2
GER
Markus Tschischke
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
965
Weica 10
S / Old / B / 2001 / Wildcard / Drosselklang II / E: Schütte,Helmut / F: Schütte,Helmut
Details
S / Old / B / 2001 / Wildcard / Drosselklang II / E: Schütte,Helmut / F: Schütte,Helmut
3
GER
Matthias Prior
RV St.Georg Salzkotten e.V.
RV St.Georg Salzkotten e.V.
100
Cambito
W / Holst / B / 2004 / Caretino / Contender / 103CX16 / E: Stall Tjeert Rijkens, / F: Gottschalk,Erhard
Details
W / Holst / B / 2004 / Caretino / Contender / 103CX16 / E: Stall Tjeert Rijkens, / F: Gottschalk,Erhard
5
GER
Thorsten Brinkmann
RFV von Lützow Herford e.V.
RFV von Lützow Herford e.V.
1050
Cassano 8
H / Holst / B / 2003 / Cassini I / Contender / 102TM78 / E: Brinkmann,Wolfgang / F: Lütkemeier,Friedrich-Wilhelm
Details
H / Holst / B / 2003 / Cassini I / Contender / 102TM78 / E: Brinkmann,Wolfgang / F: Lütkemeier,Friedrich-Wilhelm
6
GER
Klaus Thiesbrummel
RFV von Lützow Herford e.V.
RFV von Lützow Herford e.V.
213
Clara 63
S / Westf / Schi / 2004 / Concord n.gek. / Attila / E: Thiesbrummel,Klaus / F: Thiesbrummel,Klaus
Details
S / Westf / Schi / 2004 / Concord n.gek. / Attila / E: Thiesbrummel,Klaus / F: Thiesbrummel,Klaus
8
GER
Lars Horstmeyer
RFV f.d. Corveyer Land e.V.
RFV f.d. Corveyer Land e.V.
1055
Condor 493
W / Westf / B / 2001 / Cordobes I / Piano II / E: Horstmeyer,Walter / F: Kohlmeyer,Rolf-Dieter
Details
W / Westf / B / 2001 / Cordobes I / Piano II / E: Horstmeyer,Walter / F: Kohlmeyer,Rolf-Dieter
9
GER
Katrin Fuest
RFV Paderborn e.V.
RFV Paderborn e.V.
273
Cordialmente
W / Holst / B / 2003 / Corrado I / Fernando / E: Waldyra,Bernhard / F: ZG Stademann/Lamke,
Details
W / Holst / B / 2003 / Corrado I / Fernando / E: Waldyra,Bernhard / F: ZG Stademann/Lamke,
10
GER
Ronny Lösche
RFZV Ovenstädt e.V.
RFZV Ovenstädt e.V.
536
Grasco's Junior
W / Westf / F / 2003 / Grasco / Coronino / E: Gajos,Helmut / F: Gajos,Helmut
Details
W / Westf / F / 2003 / Grasco / Coronino / E: Gajos,Helmut / F: Gajos,Helmut
11
COL
Andres Mauricio Quintero Palomar
RFV von Lützow Herford e.V.
RFV von Lützow Herford e.V.
610
Larius Junior
W / Westf / B / 2002 / Larius W / Power / E: Gestüt Wahl & Co, / F: Meier,Friedrich
Details
W / Westf / B / 2002 / Larius W / Power / E: Gestüt Wahl & Co, / F: Meier,Friedrich
12
GER
Sabine Flörkemeier
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e.V.
931
The Duke
W / ISH / B / 2000 / Kings Master / Gypsy Duke / GER43392 / E: Flörkemeier,Sabine / F: Kelly,Daniel
Details
W / ISH / B / 2000 / Kings Master / Gypsy Duke / GER43392 / E: Flörkemeier,Sabine / F: Kelly,Daniel
13
14
GER
Sandra Puhlmann
Ravensberger ZRFV Jöllenbeck e.V.
Ravensberger ZRFV Jöllenbeck e.V.
987
W.K. Sumatra
S / Hann / F / 1996 / Cordalme Z / Servus / E: Kröger,Wilhelm / F: Kröger,Wilhelm
Details
S / Hann / F / 1996 / Cordalme Z / Servus / E: Kröger,Wilhelm / F: Kröger,Wilhelm
15
GER
Corinna Streitner
RFV Graf Haeseler Wallenbrück e.V.
RFV Graf Haeseler Wallenbrück e.V.
030
Anton 246
W / Holst / Db / 1998 / Alcatraz / Caletto I / E: Streitner,Corinna / F: Streitner,Nadine
Details
W / Holst / Db / 1998 / Alcatraz / Caletto I / E: Streitner,Corinna / F: Streitner,Nadine
16
GER
Samantha Waszelewski
RFV Hövelhof e.V.
RFV Hövelhof e.V.
057
Baszmag
W / Pol. / B / 1998 / Clayton / Cynik xx / E: Waszelewski,Samantha / F: Stadnina Koni Pepowo,
Details
W / Pol. / B / 1998 / Clayton / Cynik xx / E: Waszelewski,Samantha / F: Stadnina Koni Pepowo,
18
GER
Ina Tünnermann
RFV von Lützow Herford e.V.
RFV von Lützow Herford e.V.
157
Cayene
S / Hann / Schi / 1999 / Calido I / Silvio I / GER45188 / E: Kruppa-Tünnermann,Astrid / F: Heuer,Hermann
Details
S / Hann / Schi / 1999 / Calido I / Silvio I / GER45188 / E: Kruppa-Tünnermann,Astrid / F: Heuer,Hermann
19
GER
Heike Büser
ZRFV SC Blau-Weiß Ostenland e.V.
ZRFV SC Blau-Weiß Ostenland e.V.
162
Celina 68
S / Westf / B / 1999 / Cordobes I / Akzent II / E: Sandmeier,Josef / F: Brackhane,Johannes
Details
S / Westf / B / 1999 / Cordobes I / Akzent II / E: Sandmeier,Josef / F: Brackhane,Johannes
20
GER
Peter Österdiekhoff
ZRFV SC Blau-Weiß Ostenland e.V.
ZRFV SC Blau-Weiß Ostenland e.V.
236
Coeur de Mari
S / Westf / DbkaS / 2002 / Calido I / Contender / E: Müller,Claudia / F: Österdiekhoff,Heinrich
Details
S / Westf / DbkaS / 2002 / Calido I / Contender / E: Müller,Claudia / F: Österdiekhoff,Heinrich
21
GER
Kathrin Kemper
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
341
Dax 61
W / BWP / B / 2003 / Utrillo van de Heffinck / Clovis de Goudal x / E: Kemper,Joyce / F: Vanbriel-Hellinx,Diane
Details
W / BWP / B / 2003 / Utrillo van de Heffinck / Clovis de Goudal x / E: Kemper,Joyce / F: Vanbriel-Hellinx,Diane
22
GER
Frank Daake
Fahrsportgemeinschaft Hille e.V.
Fahrsportgemeinschaft Hille e.V.
408
Elenya D
S / Hann / F / 1997 / Escudo I / Varus / E: ZG Daake,Wilhelm und Frank / F: ZG Daake,Wilhelm und Frank
Details
S / Hann / F / 1997 / Escudo I / Varus / E: ZG Daake,Wilhelm und Frank / F: ZG Daake,Wilhelm und Frank
23
GER
Henrik Griese
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
616
Latina R 2
S / Westf / B / 2001 / Lordanos / Ehrenmarsch / 102NH75 / E: Rellensmann,Hartwig / F: Rellensmann,Hartwig
Details
S / Westf / B / 2001 / Lordanos / Ehrenmarsch / 102NH75 / E: Rellensmann,Hartwig / F: Rellensmann,Hartwig
24
GER
Tina Thiesbrummel
RFV von Lützow Herford e.V.
RFV von Lützow Herford e.V.
417
Enrico 279
H / Westf / B / 2002 / Ehrenwort / Pilot / E: Thiesbrummel,Klaus / F: Blüggel,Ralf
Details
H / Westf / B / 2002 / Ehrenwort / Pilot / E: Thiesbrummel,Klaus / F: Blüggel,Ralf
25
GER
Sören Christoper Reese
Ländl. RV Lindhorst u.U.
Ländl. RV Lindhorst u.U.
525
Graf Timor
W / Hann / F / 1999 / Graf Top / Espri / E: Reese,Sören Christoper / F: Bauermeister,Friedhold
Details
W / Hann / F / 1999 / Graf Top / Espri / E: Reese,Sören Christoper / F: Bauermeister,Friedhold
26
GER
Claus Veser
RFV Lützow Schuckenbaum e.V.
RFV Lützow Schuckenbaum e.V.
551
Highclassic 2
W / Holst / F / 2000 / Unbekannt / Highvalley / E: Hermanns,Ruth / F: Delfs-Junker,Anke
Details
W / Holst / F / 2000 / Unbekannt / Highvalley / E: Hermanns,Ruth / F: Delfs-Junker,Anke
27
GER
Thomas Tölke
RFV Lemgo e.V.
RFV Lemgo e.V.
562
Inflagranti 13
W / Trak. / 1999 / Buddenbrock / Amiego / E: Gronemeier,Jörg / F: Poll,Hubertus
Details
W / Trak. / 1999 / Buddenbrock / Amiego / E: Gronemeier,Jörg / F: Poll,Hubertus
28
GER
Andre Ernst
RFV Schwaney e.V.
RFV Schwaney e.V.
570
29
GER
Britta Stahlsmeier
Ravensberger ZRFV Jöllenbeck e.V.
Ravensberger ZRFV Jöllenbeck e.V.
706
Mr.Gatsby
W / Westf / B / 1997 / Grandeur / Landadel / E: Stahlsmeier,Britta / F: Weber,Marlies
Details
W / Westf / B / 1997 / Grandeur / Landadel / E: Stahlsmeier,Britta / F: Weber,Marlies
30
GER
Melanie Rzezonek
RV Sundern-Spexard e.V.
RV Sundern-Spexard e.V.
777
Procult
W / Westf / Schwb / 1997 / Pik Labionics / Angriff / E: Günther,Sascha / F: Frenz,Hans-Ulrich
Details
W / Westf / Schwb / 1997 / Pik Labionics / Angriff / E: Günther,Sascha / F: Frenz,Hans-Ulrich
31
GER
Götz Radert
RFV Bad Oeynhausen e.V.
RFV Bad Oeynhausen e.V.
807
Radscha 61
H / Old / B / 2003 / Renegade Z / Acord II / E: Radert,Manfred / F: Amend,Frank Christian
Details
H / Old / B / 2003 / Renegade Z / Acord II / E: Radert,Manfred / F: Amend,Frank Christian
32
GER
Stefanie Körtner
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
892
Sienna 15
S / Old / F / 2000 / Sandro Song / Grossglockner / E: Körtner,Dieter / F: Olding,Carsten
Details
S / Old / F / 2000 / Sandro Song / Grossglockner / E: Körtner,Dieter / F: Olding,Carsten
33
GER
Jens Lichtsinn
RFV Großer Weserbogen e.V.
RFV Großer Weserbogen e.V.
898
Singa 5
S / Hann / Db / 2000 / Singular Joter I / Wendekreis / E: Kellermeier,Anne / F: Wiese,Oskar
Details
S / Hann / Db / 2000 / Singular Joter I / Wendekreis / E: Kellermeier,Anne / F: Wiese,Oskar
34
GER
Anika Linnenbrügger
RFV Dornberg e.V.
RFV Dornberg e.V.
910
Son Pilot
W / Old / B / 1999 / Salute xx / Profit / E: Linnenbrügger,Anika / F: ZG Onken,Wilfried u.Sabine
Details
W / Old / B / 1999 / Salute xx / Profit / E: Linnenbrügger,Anika / F: ZG Onken,Wilfried u.Sabine
35
GER
Horst Weßling
RFV Zum Kirschensiek e.V.
RFV Zum Kirschensiek e.V.
154
Caterina CE
S / Holst / B / 2002 / Candillo / Landgraf I / E: Gestüt Charlottenhof/Eberspächer, / F: Gestüt Charlottenhof/Eberspächer,
Details
S / Holst / B / 2002 / Candillo / Landgraf I / E: Gestüt Charlottenhof/Eberspächer, / F: Gestüt Charlottenhof/Eberspächer,
36
37
GER
Markus Tschischke
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
230
Coco Lavoro
W / Westf / Df / 2004 / Corianus / Lancer III / E: Tschischke,Markus / F: ZG Thomas,Peter u.Sabine
Details
W / Westf / Df / 2004 / Corianus / Lancer III / E: Tschischke,Markus / F: ZG Thomas,Peter u.Sabine
38
GER
Matthias Prior
RV St.Georg Salzkotten e.V.
RV St.Georg Salzkotten e.V.
745
Piccolo 379
W / Westf / B / 2002 / Pik Labionics / Polany / E: Tillmann,Hans-Josef / F: Tillmann,Hans-Josef
Details
W / Westf / B / 2002 / Pik Labionics / Polany / E: Tillmann,Hans-Josef / F: Tillmann,Hans-Josef
40
GER
Thorsten Brinkmann
RFV von Lützow Herford e.V.
RFV von Lützow Herford e.V.
1051
Pikeur Conradin
W / Holst / SCHI / 1999 / Corrado I / Sandro / 102YE20 / E: Brinkmann,Wolfgang / F: Schmidt Prof.Dr.,Hartwig
Details
W / Holst / SCHI / 1999 / Corrado I / Sandro / 102YE20 / E: Brinkmann,Wolfgang / F: Schmidt Prof.Dr.,Hartwig
41
GER
Klaus Thiesbrummel
RFV von Lützow Herford e.V.
RFV von Lützow Herford e.V.
672
Lotta kann Alles
S / Westf / F / 2003 / Landor S / Piquet / E: Niedergassel,Familie / F: Niedergassel Dr.,Hermann
Details
S / Westf / F / 2003 / Landor S / Piquet / E: Niedergassel,Familie / F: Niedergassel Dr.,Hermann
43
GER
Lars Horstmeyer
RFV f.d. Corveyer Land e.V.
RFV f.d. Corveyer Land e.V.
1056
44
GER
Katrin Fuest
RFV Paderborn e.V.
RFV Paderborn e.V.
589
Lacolero
H / Holst / Db / 2002 / Lavall II / Cor de la Bryere / 102YX59 / E: Sager Herr,Franz / F: Sager Herr,Franz
Details
H / Holst / Db / 2002 / Lavall II / Cor de la Bryere / 102YX59 / E: Sager Herr,Franz / F: Sager Herr,Franz
45
GER
Ronny Lösche
RFZV Ovenstädt e.V.
RFZV Ovenstädt e.V.
544
Havanna 113
S / Westf / B / 2003 / Harry Potter / Gloucester / E: Mecke GmbH & Co.KG., / F: Kopp,Heinz
Details
S / Westf / B / 2003 / Harry Potter / Gloucester / E: Mecke GmbH & Co.KG., / F: Kopp,Heinz
46
COL
Andres Mauricio Quintero Palomar
RFV von Lützow Herford e.V.
RFV von Lützow Herford e.V.
1044
Lou Tana
S / Holst / B / 2003 / Lou Bega / Lantaan / E: Gestüt Wahl & Co, / F: Büttner,Heiko
Details
S / Holst / B / 2003 / Lou Bega / Lantaan / E: Gestüt Wahl & Co, / F: Büttner,Heiko
47
GER
Henrik Griese
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
806
Quitania 3
S / Westf / B / 2004 / Quidam's Rubin / Charisma / 103HD22 / E: Schulte,Gustav / F: Schulte,Gustav
Details
S / Westf / B / 2004 / Quidam's Rubin / Charisma / 103HD22 / E: Schulte,Gustav / F: Schulte,Gustav
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.