Rinkerode Dressur und Springturnier 23.-24,07.2011
Kolata Fleisch und Wurstwaren, Spezialiäten, Rinkerode
|
Juryleden |
Theodor Arndt Nicola Kirchhoff |
1
GER
Jana Wernsmann
ZRFV Metelen e.V.
ZRFV Metelen e.V.
077
Candygirl 8
S / Hann / Db / 2003 / Contendro I / Espri / E: Wernsmann,Rudolf / F: Wendelken,Heiko
Details
S / Hann / Db / 2003 / Contendro I / Espri / E: Wernsmann,Rudolf / F: Wendelken,Heiko
7.70
44.00 EUR |
2
GER
Anja Lechtermann
RFV Rinkerode e.V.
RFV Rinkerode e.V.
767
Thalia Noir
S / Brdbg / R / 2000 / Rubinstern Noir / Frühlingsbote / E: Lechtermann,Ludger / F: Stiftung BHLG,
Details
S / Brdbg / R / 2000 / Rubinstern Noir / Frühlingsbote / E: Lechtermann,Ludger / F: Stiftung BHLG,
7.60
36.00 EUR |
3
GER
Laura Isermann
ZRFV Metelen e.V.
ZRFV Metelen e.V.
601
Piero della Francesca
S / Westf / B / 2001 / Potsdam / Landro L / E: Isermann,Ute / F: ZG Schumacher,Maria u.Thomas
Details
S / Westf / B / 2001 / Potsdam / Landro L / E: Isermann,Ute / F: ZG Schumacher,Maria u.Thomas
7.50
30.00 EUR |
4
GER
Bianca Gausepohl
ZRFV Albachten e.V.
ZRFV Albachten e.V.
781
Van Santing
W / KWPN / Schi / 2000 / Voltaire / Capitol I / 103GH57 / E: Niesing,Norbert / F: Santing,E.
Details
W / KWPN / Schi / 2000 / Voltaire / Capitol I / 103GH57 / E: Niesing,Norbert / F: Santing,E.
7.00
26.00 EUR |
= 136.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
5
GER
Laura Schneider
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
118
Chayenne Shari
S / Westf / F / 2004 / Climax / Wettstreit / E: Schneider,Heike / F: ZG Holz,Thomas u.Michael
Details
S / Westf / F / 2004 / Climax / Wettstreit / E: Schneider,Heike / F: ZG Holz,Thomas u.Michael
6.80
|
6
GER
Stefanie Pohlmann
ZRFV Bösensell e.V.
ZRFV Bösensell e.V.
389
Fydelia
S / Westf / F / 2003 / Fleurop / Upan la Jarthe AA / E: Pohlmann,Stefanie / F: Kramer,Johanna
Details
S / Westf / F / 2003 / Fleurop / Upan la Jarthe AA / E: Pohlmann,Stefanie / F: Kramer,Johanna
6.70
|
6
GER
Anna Sophia Hölscher
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
396
Germanica 3
S / Westf / F / 2003 / Giradelli / Fahnentraeger II / E: Hölscher,Anna Sophia / F: Bummann,Friedrich
Details
S / Westf / F / 2003 / Giradelli / Fahnentraeger II / E: Hölscher,Anna Sophia / F: Bummann,Friedrich
6.70
|
8
GER
Stefan Cappenberg
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
217
Diego 301
H / Westf / Schwb / 2003 / Don William / Pik Labionics / E: Dörenkämper,Karl-Heinz / F: Dörenkämper,Karl-Heinz
Details
H / Westf / Schwb / 2003 / Don William / Pik Labionics / E: Dörenkämper,Karl-Heinz / F: Dörenkämper,Karl-Heinz
6.60
|
9
GER
Marleen Wernsmann
ZRFV Metelen e.V.
ZRFV Metelen e.V.
603
Pik Rubin
W / Westf / B / 2000 / Pik Labionics / Rosenkavalier / E: Wernsmann,Rudolf / F: Spekenbrink-Hazewinkel,H.J.
Details
W / Westf / B / 2000 / Pik Labionics / Rosenkavalier / E: Wernsmann,Rudolf / F: Spekenbrink-Hazewinkel,H.J.
6.30
|
10
GER
Janine Risse
RFV Ostönnen e.V.
RFV Ostönnen e.V.
020
Andira-Anne
S / Westf / B / 2004 / Almox Prints J / Pluspunkt / E: Schnieder,Edwin / F: Schnieder,Edwin
Details
S / Westf / B / 2004 / Almox Prints J / Pluspunkt / E: Schnieder,Edwin / F: Schnieder,Edwin
6.10
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.