Hagen ATW Dressur und Springturnier 25.-28. August 2011
Preis der Firma August Gründker Bauunternehmen GmbH, Glandorf17/1 Springprüfung Kl. A** LK 536 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 11:25 Uur (20.11.2011)
|
1
GER
Ute Koch
RFV Bad Laer e.V.
RFV Bad Laer e.V.
763
Peggy Sue 136
S / Westf / B / 2001 / Pik Labionics / Portofino / E: Koch,Ute / F: Wöstmann,Ulrich
Details
S / Westf / B / 2001 / Pik Labionics / Portofino / E: Koch,Ute / F: Wöstmann,Ulrich
0.00 |
41.52
36.00 EUR |
3
GER
Annika Werner
RV Voxtrup e.V.
RV Voxtrup e.V.
579
Lady Liberty 25
S / Hann / F / 1998 / Laptop / Matcho AA / E: Schierbaum,Bernhard / F: Fecht,Ernst AugustD. von
Details
S / Hann / F / 1998 / Laptop / Matcho AA / E: Schierbaum,Bernhard / F: Fecht,Ernst AugustD. von
0.00 |
44.30
26.00 EUR |
4
GER
Lena Böning
RFV Hollage e. V.
RFV Hollage e. V.
397
Da Vinci's Boy
W / DR / Db / 2004 / Da Vinci R / Landois As / E: Böning,Klaus / F: Böning,Klaus
Details
W / DR / Db / 2004 / Da Vinci R / Landois As / E: Böning,Klaus / F: Böning,Klaus
0.00 |
44.56
23.00 EUR |
5
GER
Lena Böning
RFV Hollage e. V.
RFV Hollage e. V.
730
Neila 4
S / DR / B / 2005 / Nabucco R / Landois / E: Recker,Michael / F: ZG Recker,Anja u.Michael
Details
S / DR / B / 2005 / Nabucco R / Landois / E: Recker,Michael / F: ZG Recker,Anja u.Michael
0.00 |
47.01
21.00 EUR |
6
GER
Alexandra Rudolf
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
919
Santana E.
S / Westf / R / 2003 / Sonetto / Fridolin Oho / E: Eberhard,Frank / F: Eberhard,Frank
Details
S / Westf / R / 2003 / Sonetto / Fridolin Oho / E: Eberhard,Frank / F: Eberhard,Frank
0.00 |
49.02
15.00 EUR |
7
GER
Janina Perwas
RFV Hasbergen e.V.
RFV Hasbergen e.V.
270
Christel 21
S / Holst / B / 2002 / Calato / Caletto I / E: Perwas,Janina / F: Weilandt,Jacob
Details
S / Holst / B / 2002 / Calato / Caletto I / E: Perwas,Janina / F: Weilandt,Jacob
0.00 |
49.33
15.00 EUR |
8
GER
Elvira Drewlau
RFV Hollage e. V.
RFV Hollage e. V.
916
Samira S
S / Westf / Df / 2005 / San Rubin / Diamir / E: Schubbert,Wolfgang / F: Schubbert,Wolfgang
Details
S / Westf / Df / 2005 / San Rubin / Diamir / E: Schubbert,Wolfgang / F: Schubbert,Wolfgang
0.00 |
50.59
15.00 EUR |
9
GER
Julia Schmidt
RFV St.Georg Georgsmarienhütte e.V
RFV St.Georg Georgsmarienhütte e.V
573
Lacorrida
S / Westf / B / 2004 / Lord Caletto / Pit I / E: Fuest,Matthias / F: Stelling Dr.,Herbert
Details
S / Westf / B / 2004 / Lord Caletto / Pit I / E: Fuest,Matthias / F: Stelling Dr.,Herbert
0.00 |
51.07
15.00 EUR |
10
GER
Sandra Huster
RFV Bad Iburg e. V.
RFV Bad Iburg e. V.
675
Lovely Steven
H / Württ / Df / 2002 / Lancino de L / Alabaster / E: Huster,Sandra / F: Kurz,Stephan
Details
H / Württ / Df / 2002 / Lancino de L / Alabaster / E: Huster,Sandra / F: Kurz,Stephan
0.00 |
53.61
|
11
GER
Svenja Schuchmann
RG Kornspringer Köln 1952
RG Kornspringer Köln 1952
474
Flummi T
S / Hann / F / 2000 / Feiner Graf / Sao Paulo / 103HO99 / E: Schuchmann,Astrid / F: Tüpker,Hans-Dieter
Details
S / Hann / F / 2000 / Feiner Graf / Sao Paulo / 103HO99 / E: Schuchmann,Astrid / F: Tüpker,Hans-Dieter
0.00 |
54.63
|
12
GER
Judith Gleissner
Reitclub Gut Waldhof e.V.
Reitclub Gut Waldhof e.V.
472
Flokato
W / Westf / B / 1998 / Junghengst (nicht gekört) / Dialekt / E: Meyer,Norbert / F: Lükens,Heinrich
Details
W / Westf / B / 1998 / Junghengst (nicht gekört) / Dialekt / E: Meyer,Norbert / F: Lükens,Heinrich
0.00 |
57.60
|
= 196.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
15
GER
Alexandra Rudolf
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
614
Latima 5
S / Hann / Schwb / 2001 / Latimer / Wanderbursch I / E: Eberhard,Frank / F: Lippert,Ernst
Details
S / Hann / Schwb / 2001 / Latimer / Wanderbursch I / E: Eberhard,Frank / F: Lippert,Ernst
4.00 |
45.32
|
18
GER
Leonie Laurien
RFV St.Martinus Hagen 1927 e.V.
RFV St.Martinus Hagen 1927 e.V.
433
Dutchman's Lord
H / DR / Db / 2006 / Der feine Lord AT / King Bjuti / E: Holländer,Joachim / F: Holländer,Joachim
Details
H / DR / Db / 2006 / Der feine Lord AT / King Bjuti / E: Holländer,Joachim / F: Holländer,Joachim
4.00 |
48.14
|
20
GER
Steffen Rullmann
RFV Bruchmühlen e. V.
RFV Bruchmühlen e. V.
092
Bel et bien
S / Hafl. / F / 1996 / Bajaan / Nicolai / E: Rullmann,Anja / F: Lohn,Franz-Josef
Details
S / Hafl. / F / 1996 / Bajaan / Nicolai / E: Rullmann,Anja / F: Lohn,Franz-Josef
4.00 |
52.45
|
21
GER
Svenja Schuchmann
RG Kornspringer Köln 1952
RG Kornspringer Köln 1952
1019
Wallis 34
W / Hann / F / 2003 / Wolkentanz I / Westerland / E: Feuchter-Schuchmann,Astrid / F: Schmidt,Jakob
Details
W / Hann / F / 2003 / Wolkentanz I / Westerland / E: Feuchter-Schuchmann,Astrid / F: Schmidt,Jakob
4.00 |
55.76
|
22
GER
Annemarie Blömker
RV Lienen e.V.
RV Lienen e.V.
620
Lavallo 16
W / Westf / Db / 2003 / Lancer III / Werther / E: Blömker,Rolf / F: Haßmann,Reinhard
Details
W / Westf / Db / 2003 / Lancer III / Werther / E: Blömker,Rolf / F: Haßmann,Reinhard
4.00 |
57.55
|
24
GER
Hanna Ackermann
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
794
Prettywoman
S / Hann / B / 1999 / Peridot / Al Capone / E: Ackermann,Hanna / F: Bardenhagen,Klaus
Details
S / Hann / B / 1999 / Peridot / Al Capone / E: Ackermann,Hanna / F: Bardenhagen,Klaus
4.75 |
61.21
|
25
GER
Josef Wächter
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
894
Roncally 8
W / Old / F / 1997 / Regazzoni / Arratos xx / E: Wächter,Josef / F: Horsthemke,Maria
Details
W / Old / F / 1997 / Regazzoni / Arratos xx / E: Wächter,Josef / F: Horsthemke,Maria
4.75 |
61.75
|
26
GER
Max Haunhorst
RFV St.Martinus Hagen 1927 e.V.
RFV St.Martinus Hagen 1927 e.V.
700
Mamba 14
S / DR / Db / 2000 / Oosteinds Ricky / Aviso x AA / E: Schmitz,Karolin / F: Renzenbrink,Helmut
Details
S / DR / Db / 2000 / Oosteinds Ricky / Aviso x AA / E: Schmitz,Karolin / F: Renzenbrink,Helmut
8.00 |
43.43
|
28
GER
Maximilian Holtmeyer
RFV St.Martinus Hagen 1927 e.V.
RFV St.Martinus Hagen 1927 e.V.
1086
Clayton 23
W / Old / F / 2003 / Böckmanns Cordalme Z / Grundstein / E: Dierker, Sabine / F: Barkemeyer, Hans
Details
W / Old / F / 2003 / Böckmanns Cordalme Z / Grundstein / E: Dierker, Sabine / F: Barkemeyer, Hans
8.00 |
51.78
|
29
GER
Vanessa Tiede
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
255
Chica 103
S / Westf / B / 2002 / Cordobes II / Pit I / E: Tiede,Vanessa / F: ZG Kleinegesse,Jürgen u.Katja
Details
S / Westf / B / 2002 / Cordobes II / Pit I / E: Tiede,Vanessa / F: ZG Kleinegesse,Jürgen u.Katja
8.00 |
54.64
|
GER
Lasse Timmer
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
021
Alcatraz 33
H / Holst / F / 1990 / Alcatraz / Caletto I / GER13985 / E: FORS e.V., / F: Dieckmann-Keden,Joachim
Details
H / Holst / F / 1990 / Alcatraz / Caletto I / GER13985 / E: FORS e.V., / F: Dieckmann-Keden,Joachim
Opgegeven |
GER
Carina Suerbaum
RFV Bad Iburg e. V.
RFV Bad Iburg e. V.
282
Claire Silver
S / Westf / BkaSc / 2003 / Clay / Salinator / E: Suerbaum,Hannelore / F: Schult-Schürmann,Wilhelm Günther
Details
S / Westf / BkaSc / 2003 / Clay / Salinator / E: Suerbaum,Hannelore / F: Schult-Schürmann,Wilhelm Günther
Opgegeven |
GER
Janina Herkenhoff
Reitclub Gut Waldhof e.V.
Reitclub Gut Waldhof e.V.
327
Condor 530
H / Westf / DbkaS / 2003 / Cornet Obolensky / Faschingsprinz / E: Herkenhoff,Janina / F: Wortmann,Karl-Heinz
Details
H / Westf / DbkaS / 2003 / Cornet Obolensky / Faschingsprinz / E: Herkenhoff,Janina / F: Wortmann,Karl-Heinz
Opgegeven |
GER
Christine O'connor
ZRFV Steinhagen-Brockhagen e.V.
ZRFV Steinhagen-Brockhagen e.V.
1041
Zauberfee 35
S / KWPN / B / 2004 / Redford / Lacros / E: O'connor,Christine / F: ZG Brandenburg,G.u.M.
Details
S / KWPN / B / 2004 / Redford / Lacros / E: O'connor,Christine / F: ZG Brandenburg,G.u.M.
Opgegeven |
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.