Altenberge Dressur und Springturnier 18.-21. August 2011
Rasenpflegeteam Kleimann, Nordwalde07 Mann.-Springwettbewerb Kl. E25 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 11:16 Uur (20.11.2011)
|
09 RV Altenberge 2
1
GER
Henrik Lüdiger
ZRFV Altenberge e.V.
ZRFV Altenberge e.V.
878
Paganini 134
W / DR / 1998 / FS Pour l'Amour / Durello / E: Koch,Andrea / F: Sande,Reinhold van der
Details
W / DR / 1998 / FS Pour l'Amour / Durello / E: Koch,Andrea / F: Sande,Reinhold van der
2
Christiane Müller
ZRFV Altenberge e.V.
ZRFV Altenberge e.V.
1320
3
4
Daria Witte
RV Altenberge
RV Altenberge
496
Fairlight 8
H / Westf / B / 2000 / Ferragamo / Potsdam / E: Bußhaus,Alfred / F: Autermann,Uwe
Details
H / Westf / B / 2000 / Ferragamo / Potsdam / E: Bußhaus,Alfred / F: Autermann,Uwe
07 RV Beerlage-Holthausen
5
GER
Lea Hörbelt
RFV Beerlage-Holthausen e.V.
RFV Beerlage-Holthausen e.V.
514
Fellan
W / Westf / Schi / 2004 / Fleurop / Marduc / E: Hörbelt,Marie-Theres / F: Hörbelt,Marie-Theres
Details
W / Westf / Schi / 2004 / Fleurop / Marduc / E: Hörbelt,Marie-Theres / F: Hörbelt,Marie-Theres
6
GER
Laura Bernsen
RFV Beerlage-Holthausen e.V.
RFV Beerlage-Holthausen e.V.
1152
Soley 14
S / Westf / F / 2005 / Sibirian Express / Montmartre / E: Bernsen,Horst / F: Schulze Lefert,Sigrid
Details
S / Westf / F / 2005 / Sibirian Express / Montmartre / E: Bernsen,Horst / F: Schulze Lefert,Sigrid
7
GER
Angela Ester-Heuing
RFV Beerlage-Holthausen e.V.
RFV Beerlage-Holthausen e.V.
787
Louis 219
W / Rhld / Db / 2003 / Louis le Bon / Donnerwind / E: Ester-Heuing,Wilhelm / F: ZG Pleines,Werner u.Heike
Details
W / Rhld / Db / 2003 / Louis le Bon / Donnerwind / E: Ester-Heuing,Wilhelm / F: ZG Pleines,Werner u.Heike
8
GER
Stefanie Gerwing
RFV Beerlage-Holthausen e.V.
RFV Beerlage-Holthausen e.V.
1282
05 RV Mesum
9
GER
Yvonne Wange
RFV Mesum e.V.
RFV Mesum e.V.
873
Okidoki 4
W / Westf / B / 2004 / Obsession / Dschingis Khan xx / E: Wange,Yvonne / F: ZG Kockmann,Familie
Details
W / Westf / B / 2004 / Obsession / Dschingis Khan xx / E: Wange,Yvonne / F: ZG Kockmann,Familie
10
GER
Kiyo Dykstra
RFV Mesum e.V.
RFV Mesum e.V.
1192
Trento's Boy
W / Dt.Pf / F / 1997 / Touchstone / Gimpel / E: Dykstra,Thomas / F: Velten,Geertje
Details
W / Dt.Pf / F / 1997 / Touchstone / Gimpel / E: Dykstra,Thomas / F: Velten,Geertje
11
GER
Steffen Wörmann
RFV Mesum e.V.
RFV Mesum e.V.
1069
Rodan 9
W / Westf / B / 1999 / Rombach / Rosenkavalier / E: Feldhaus,Elke / F: Stiller,Dieter
Details
W / Westf / B / 1999 / Rombach / Rosenkavalier / E: Feldhaus,Elke / F: Stiller,Dieter
10 RV Altenberge 3
12
13
Annika Stratmann
ZRFV Altenberge e.V.
ZRFV Altenberge e.V.
502
14
GER
Melanie Beckmann
ZRFV Altenberge e.V.
ZRFV Altenberge e.V.
602
Graf Lucky
W / Hann / B / 2005 / Graf Top / Landfrieden / E: Beckmann,Melanie / F: Schulze,Henning
Details
W / Hann / B / 2005 / Graf Top / Landfrieden / E: Beckmann,Melanie / F: Schulze,Henning
15
GER
Dina Nordhoff
ZRFV Altenberge e.V.
ZRFV Altenberge e.V.
1106
Sandro 365
W / Westf / Db / 2004 / Spaceman / Barring / E: Nordhoff,Dina / F: Große Kleimann,Karola
Details
W / Westf / Db / 2004 / Spaceman / Barring / E: Nordhoff,Dina / F: Große Kleimann,Karola
14 RV Greven
16
Maren-Chiara Berkenheide
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
1255
17
GER
Judith Windau
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
1231
Willissimo
W / Westf / B / 2005 / Weltissimo / Davignon I / E: Windau,Manfred / F: Epping,Peter
Details
W / Westf / B / 2005 / Weltissimo / Davignon I / E: Windau,Manfred / F: Epping,Peter
18
19
GER
Stefanie Ahlert
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
393
Darkness G
S / Old / R / 1996 / Rubin Star N / Duktus / E: Meyer,Marion / F: Weiß Dr.,Gabriele
Details
S / Old / R / 1996 / Rubin Star N / Duktus / E: Meyer,Marion / F: Weiß Dr.,Gabriele
15 RV Emsdetten-Isendorf
20
GER
Helena Karatassios
RV Isendorf-Emsdetten e.V.
RV Isendorf-Emsdetten e.V.
1357
21
GER
Inga Kötter
RV Isendorf-Emsdetten e.V.
RV Isendorf-Emsdetten e.V.
877
Paganero
H / Old / Schwb / 2000 / Pik Labionics / World Cup II / E: Elling,Daniel / F: Meyer-Weinert,Roswitha
Details
H / Old / Schwb / 2000 / Pik Labionics / World Cup II / E: Elling,Daniel / F: Meyer-Weinert,Roswitha
04 RV Altenberge
23
24
GER
Friederike Unterkircher
ZRFV Altenberge e.V.
ZRFV Altenberge e.V.
457
Dream Girl 47
S / DR / B / 2006 / Danny Gold / Marquis x AA / E: Unterkircher,Friederike / F: Schacht,Julia
Details
S / DR / B / 2006 / Danny Gold / Marquis x AA / E: Unterkircher,Friederike / F: Schacht,Julia
25
26
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.