Vechta Hallenchampionat 26.-30. Oktober 2011
Preis des Volvo Autohauses Aschwege und Tönjes, Garrel und
|
Juryleden |
Günter Hegeler Wilhelm Schemmink |
1
JPN
Takashi Haase
RFV An der Talmühle-Havekost e.V.
RFV An der Talmühle-Havekost e.V.
968
Quax 36
H / Rhld / B / 2004 / Quidam's Rubin / Polydor / 103GK77 / E: Wandhoff,Hans-Peter / F: Schless-Störtenbecker,Edith
Details
H / Rhld / B / 2004 / Quidam's Rubin / Polydor / 103GK77 / E: Wandhoff,Hans-Peter / F: Schless-Störtenbecker,Edith
2
GER
Joachim Heyer
RUFV Cappeln
RUFV Cappeln
997
Quidams Quarz
H / Hann / F / 2004 / Quidam's Rubin / Prinz Pablo / 103AJ59 / E: Block,Gabriele / F: Blumhoff,Heinz-Dieter
Details
H / Hann / F / 2004 / Quidam's Rubin / Prinz Pablo / 103AJ59 / E: Block,Gabriele / F: Blumhoff,Heinz-Dieter
3
GER
Arietta Sausmikat
RC Rosenbusch Oberneuland
RC Rosenbusch Oberneuland
1173
Vesuv 35
H / Hann / B / 2004 / Vulkano / Goethe / 102ZS05 / E: Tietjen,Fritz Dieter / F: Kamphorst,Arend
Details
H / Hann / B / 2004 / Vulkano / Goethe / 102ZS05 / E: Tietjen,Fritz Dieter / F: Kamphorst,Arend
4
GER
Dennis Buddenberg
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
1200
Zafira 21
S / KWPN / Schi / 2004 / Odermus R / Jacorde / E: ISH Sandra Bader, / F: Veerman,R
Details
S / KWPN / Schi / 2004 / Odermus R / Jacorde / E: ISH Sandra Bader, / F: Veerman,R
5
GER
Kathrin Müller
ZRFV Vosswinkel e.V.
ZRFV Vosswinkel e.V.
1201
Zalou du Rouet 2
S / KWPN / B / 2004 / Balou du Rouet / Animo / 103ET45 / E: Gut Beringhof/Bernd Müller, / F: Crapels,J.
Details
S / KWPN / B / 2004 / Balou du Rouet / Animo / 103ET45 / E: Gut Beringhof/Bernd Müller, / F: Crapels,J.
6
GER
Rene Baumann
RUFV Friesoythe
RUFV Friesoythe
1206
Zaricello
W / KWPN / F / 2004 / Caricello / C-Indoctro / 102OU35 / E: Baumann,Rene / F: Sikma,J.
Details
W / KWPN / F / 2004 / Caricello / C-Indoctro / 102OU35 / E: Baumann,Rene / F: Sikma,J.
7
GER
Mylene Diederichsmeier
RV Havighorst e.V.
RV Havighorst e.V.
1209
Zazou 12
S / KWPN / Schi / 2004 / Casco / Lord Liberty / 103CN33 / E: amb Zucht u.Sport, / F: Stiphout,M.H.J.M.
Details
S / KWPN / Schi / 2004 / Casco / Lord Liberty / 103CN33 / E: amb Zucht u.Sport, / F: Stiphout,M.H.J.M.
8
NED
Anne-Liza Makkinga
Niederlande
Niederlande
1215
9
10
GER
Andreas Kreuzer
RTG Silberberghof e.V.
RTG Silberberghof e.V.
084
Balou Lover
H / OS / Schi / 2004 / Baloubet du Rouet / Cento / 103AH56 / E: Lawaetz,Alice / F: Gestüt Lewitz,
Details
H / OS / Schi / 2004 / Baloubet du Rouet / Cento / 103AH56 / E: Lawaetz,Alice / F: Gestüt Lewitz,
11
NED
Arne van Heel
RSC Osnabrücker Land e.V.
RSC Osnabrücker Land e.V.
105
Baron de Ley
H / OS / Schwb / 2004 / Balou du Rouet / Classiker / 102SU57 / E: Hof Kasselmann KG, / F: Bryza,Renate
Details
H / OS / Schwb / 2004 / Balou du Rouet / Classiker / 102SU57 / E: Hof Kasselmann KG, / F: Bryza,Renate
12
GER
Marcus Busch
RFV Holdorf e.V.
RFV Holdorf e.V.
337
C'est la vie 98
S / Old / Schwb / 2004 / Curacao I / Just Spectacular xx / E: Boomen,Gertruda van den / F: Menke,Jos
Details
S / Old / Schwb / 2004 / Curacao I / Just Spectacular xx / E: Boomen,Gertruda van den / F: Menke,Jos
13
SWE
Linn Zakariasson
RV Aller-Weser
RV Aller-Weser
176
Call me Number One
H / Westf / Schi / 2004 / Cornet Obolensky / Landadel / E: Voßhage,Karl / F: Voßhage,Karl
Details
H / Westf / Schi / 2004 / Cornet Obolensky / Landadel / E: Voßhage,Karl / F: Voßhage,Karl
14
GER
Jens Baackmann
ZRFV Albachten e.V.
ZRFV Albachten e.V.
218
Capricello 2
H / Holst / B / 2004 / Chello I / Romino / 103GQ86 / E: Janßen,Peter-Reimer / F: Wiese,Lisa
Details
H / Holst / B / 2004 / Chello I / Romino / 103GQ86 / E: Janßen,Peter-Reimer / F: Wiese,Lisa
15
16
BEL
Inge Graven
RG Klein Roscharden
RG Klein Roscharden
291
Casparie
W / Holst / B / 2004 / Clearway / Alcatraz / 103DG77 / E: Schockemöhle,Alwin / F: Bauer,Erich
Details
W / Holst / B / 2004 / Clearway / Alcatraz / 103DG77 / E: Schockemöhle,Alwin / F: Bauer,Erich
17
GER
Hilmar Meyer
RV Aller-Weser
RV Aller-Weser
310
Cat Buffy 2
S / Hann / B / 2004 / Converter / Continue / 103EB78 / E: Rippe,Dieter / F: Rippe,Dieter
Details
S / Hann / B / 2004 / Converter / Continue / 103EB78 / E: Rippe,Dieter / F: Rippe,Dieter
18
GER
Jan Sprehe
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
338
Cevin Costner
H / Old / Db / 2004 / Chico's Boy / Calvin / 103CM69 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Biermann,Martina
Details
H / Old / Db / 2004 / Chico's Boy / Calvin / 103CM69 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Biermann,Martina
19
GER
Christian Markus
RFV Werlte u.U.e.V.
RFV Werlte u.U.e.V.
341
Chablis 137
S / Old / B / 2004 / Couleur-Rubin / Landadel / 103CF21 / E: Schwengels,Wilfried / F: Beeken,Magnus
Details
S / Old / B / 2004 / Couleur-Rubin / Landadel / 103CF21 / E: Schwengels,Wilfried / F: Beeken,Magnus
20
GER
Mario Stevens
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
441
Cleaveland 2
H / Holst / Schi / 2004 / Clearway / Lasino / 103BO61 / E: Boeve,Hermann / F: Carstensen,Hans Heinrich
Details
H / Holst / Schi / 2004 / Clearway / Lasino / 103BO61 / E: Boeve,Hermann / F: Carstensen,Hans Heinrich
21
GER
Stephan Dubsky
RV Aller-Weser
RV Aller-Weser
457
Coitus
S / Holst / B / 2004 / Contender / Langenhagen / 103GG14 / E: Eylers,Bernd / F: Nagel-Tornau,Peter
Details
S / Holst / B / 2004 / Contender / Langenhagen / 103GG14 / E: Eylers,Bernd / F: Nagel-Tornau,Peter
22
GER
Guido jun. Klatte
RG Klein Roscharden
RG Klein Roscharden
463
Collado
H / Holst / Db / 2004 / Cassini I / Landgraf I / 103FP72 / E: Zuchthof Klatte / Heinrich Klatte, / F: Fleddermann,Heinz-Theo
Details
H / Holst / Db / 2004 / Cassini I / Landgraf I / 103FP72 / E: Zuchthof Klatte / Heinrich Klatte, / F: Fleddermann,Heinz-Theo
23
GER
Tim Rieskamp-Goedeking
RFV Westerkappeln-Velpe-Lotte e.V.
RFV Westerkappeln-Velpe-Lotte e.V.
007
Acolanda
S / Holst / B / 2004 / Acobat II / Calando I / 103JZ84 / E: PSN GmbH, - Joachim Tietz / F: Boyschau,Rasmus-Carsten
Details
S / Holst / B / 2004 / Acobat II / Calando I / 103JZ84 / E: PSN GmbH, - Joachim Tietz / F: Boyschau,Rasmus-Carsten
24
GER
Toni Haßmann
RV Lienen e.V.
RV Lienen e.V.
481
Con Cornet S
H / Westf / B / 2004 / Cornet Obolensky / Polydor / 103CT98 / E: Sinnack,Julius-Peter / F: Sinnack,Julius-Peter
Details
H / Westf / B / 2004 / Cornet Obolensky / Polydor / 103CT98 / E: Sinnack,Julius-Peter / F: Sinnack,Julius-Peter
26
GER
Oliver Ross
RV Aller-Weser
RV Aller-Weser
639
Fatima 375
S / Hann / Db / 2004 / For Keeps / Graf Remus / 102UW89 / E: Ross,Oliver / F: Breden,Henry
Details
S / Hann / Db / 2004 / For Keeps / Graf Remus / 102UW89 / E: Ross,Oliver / F: Breden,Henry
27
GER
Sebastian Elias
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
685
28
GER
Bastian Freese
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
752
Lacidos
W / Holst / B / 2004 / Lavall II / Calido I / 103DJ86 / E: Bruhn,Dirk / F: Kühl,Claus-Wilhelm
Details
W / Holst / B / 2004 / Lavall II / Calido I / 103DJ86 / E: Bruhn,Dirk / F: Kühl,Claus-Wilhelm
29
GER
Elisabeth Kruse
Reiterverein Balve e.V.
Reiterverein Balve e.V.
771
Lando's Star
W / OS / B / 2004 / Lando / Carthago / 103CD70 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / OS / B / 2004 / Lando / Carthago / 103CD70 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
30
GER
Hans-Gerd Gleis
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
804
31
GER
Lisa Kowalski
PSV Sorge-Settendorf e.V
PSV Sorge-Settendorf e.V
881
Luwina P
S / Old / F / 2004 / Ludwig von Bayern / Landsieger I / 102UE16 / E: Thiele Glas Werk GmbH, / F: Pfleumer,Sven
Details
S / Old / F / 2004 / Ludwig von Bayern / Landsieger I / 102UE16 / E: Thiele Glas Werk GmbH, / F: Pfleumer,Sven
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.