Hallenturnier Diez
Preis der Firma Scheffel Backwaren GmbH13/2 Zwei - Phasen Springprüfung Kl.M*
|
Juryleden |
Josef Jürgens Fritz Schäfer |
1
GER
Karl-Georg Schäfer
RSG Fichtenhof Bad Homburg
RSG Fichtenhof Bad Homburg
011
Aida 143
S / Hann / B / 2001 / Adlantus As / For Pleasure / GER43755 / E: Nieberg,Lars / F: Nieberg,Lars
Details
S / Hann / B / 2001 / Adlantus As / For Pleasure / GER43755 / E: Nieberg,Lars / F: Nieberg,Lars
2
GER
Rainer Becker
RFV Liedberg
RFV Liedberg
026
Arco E
W / Westf / B / 2002 / Argent / Dammen / E: Becker,Rainer / F: Eink-Stodtmann,Bernhard
Details
W / Westf / B / 2002 / Argent / Dammen / E: Becker,Rainer / F: Eink-Stodtmann,Bernhard
3
GER
Franziska Schäfer
RV Oberscheld e.V.
RV Oberscheld e.V.
035
Bacardi 148
W / BWP / BSchi / 2001 / Calido I / Darco / GER44448 / E: Schäfer,Thomas / F: Eeckhoudt,Eva van
Details
W / BWP / BSchi / 2001 / Calido I / Darco / GER44448 / E: Schäfer,Thomas / F: Eeckhoudt,Eva van
4
GER
Heinz Eufinger
RFV Elz e.V.
RFV Elz e.V.
074
Candina 4
S / Westf / B / 2005 / Cessna / Landadel / 103FX20 / E: Eufinger,Heinz / F: Lübbert zur Lage,Gerd
Details
S / Westf / B / 2005 / Cessna / Landadel / 103FX20 / E: Eufinger,Heinz / F: Lübbert zur Lage,Gerd
5
GER
Bettina Eufinger
RFV Elz e.V.
RFV Elz e.V.
390
Luftikus 79
W / Hess / Db / 2004 / Lone Star / Coriolan / 103GR12 / E: Eufinger,Heinz / F: Scheu,Diethelm
Details
W / Hess / Db / 2004 / Lone Star / Coriolan / 103GR12 / E: Eufinger,Heinz / F: Scheu,Diethelm
6
GER
Markus Gundlach
RC St.Georg Günhoven e.V.
RC St.Georg Günhoven e.V.
292
7
GER
Cedric Wolf
RV Montabaur-Horressen e.V.
RV Montabaur-Horressen e.V.
402
Maxim 85
W / DK / F / 2000 / Mantovani / Farewell / 102WJ29 / E: Wolf,Cedric / F: Vandet,Jens Olaf
Details
W / DK / F / 2000 / Mantovani / Farewell / 102WJ29 / E: Wolf,Cedric / F: Vandet,Jens Olaf
8
GER
Dietmar Schwarz
RFV Elz e.V.
RFV Elz e.V.
534
Van Darco S
H / Z.Rpf / B / 2004 / Vigaro / Rhode Island / E: Schwarz,Dietmar / F: Schwarz,Dietmar
Details
H / Z.Rpf / B / 2004 / Vigaro / Rhode Island / E: Schwarz,Dietmar / F: Schwarz,Dietmar
9
GER
Nils Aachen
RC Kalenborner Höhe e.V.
RC Kalenborner Höhe e.V.
539
Wabantha Fortuna
S / KWPN / B / 2003 / Kreator xx / Ronald / 103JN96 / E: Aachen,Ingrid / F: ZG Rinkes-Tjeenk Willink,P.u.A.M.
Details
S / KWPN / B / 2003 / Kreator xx / Ronald / 103JN96 / E: Aachen,Ingrid / F: ZG Rinkes-Tjeenk Willink,P.u.A.M.
10
GER
Emely Grund
RFV Wiesbaden-Erbenheim e.V.
RFV Wiesbaden-Erbenheim e.V.
017
11
GER
Marco Schmorleiz
RZV Mayen e.V.
RZV Mayen e.V.
040
Baladine du Rouet
S / Holst / B / 2001 / Baloubet du Rouet / Cassini I / GER45711 / E: Schmorleiz,Marion / F: Gottschalk,Dietmar
Details
S / Holst / B / 2001 / Baloubet du Rouet / Cassini I / GER45711 / E: Schmorleiz,Marion / F: Gottschalk,Dietmar
12
GER
Anna-Maria Schmorleiz
RZV Mayen e.V.
RZV Mayen e.V.
086
Cara Mia 30
S / Hann / B / 1997 / Cheenook / Grande / E: Schmorleiz,Anna-Maria / F: ZG Schmoldt,Gebrüder
Details
S / Hann / B / 1997 / Cheenook / Grande / E: Schmorleiz,Anna-Maria / F: ZG Schmoldt,Gebrüder
13
GER
Thorsten Kögler
RSpC Obertiefenbach
RSpC Obertiefenbach
135
Charlotte RM
S / Württ / B / 2005 / Chambertin / Radius / E: Meilinger,Elsmarie / F: Meilinger,Elsmarie
Details
S / Württ / B / 2005 / Chambertin / Radius / E: Meilinger,Elsmarie / F: Meilinger,Elsmarie
14
GER
Marc Wirths
Meckenheimer RC e.V.
Meckenheimer RC e.V.
150
Chrescallino
W / Holst / Schi / 2004 / Cassini I / Calypso I / 102UC37 / E: Wirths,Rita / F: Krohn,Hans-Otto
Details
W / Holst / Schi / 2004 / Cassini I / Calypso I / 102UC37 / E: Wirths,Rita / F: Krohn,Hans-Otto
15
GER
Alena Eisenmenger
RFV Niederzeuzheim e.V.
RFV Niederzeuzheim e.V.
151
Christa 18
S / OS / Df / 2002 / Couleur-Rubin / Carolus I / 103FN91 / E: Gestüt Rossborner Hof, / F: Rubly,Andreas
Details
S / OS / Df / 2002 / Couleur-Rubin / Carolus I / 103FN91 / E: Gestüt Rossborner Hof, / F: Rubly,Andreas
16
GER
Jürgen Bauch
Meckenheimer RC e.V.
Meckenheimer RC e.V.
347
17
GER
Katharina Wayand
RFV Lasterbach e.V.
RFV Lasterbach e.V.
381
18
GER
Helena Wayand
RFV Lasterbach e.V.
RFV Lasterbach e.V.
420
Orchide 10
S / OS / B / 2005 / Orlando / Calando I / E: Eisenkopf,Heinz / F: Eisenkopf,Heinz
Details
S / OS / B / 2005 / Orlando / Calando I / E: Eisenkopf,Heinz / F: Eisenkopf,Heinz
19
GER
Tristan Caspari
ZRFV Diez e.V.
ZRFV Diez e.V.
450
Quantus As
H / Holst / B / 2004 / Quantum / Landgraf I / E: Caspari,Tristan / F: Höper,Hinrich
Details
H / Holst / B / 2004 / Quantum / Landgraf I / E: Caspari,Tristan / F: Höper,Hinrich
20
21
GER
Karl-Georg Schäfer
RSG Fichtenhof Bad Homburg
RSG Fichtenhof Bad Homburg
281
Glenn Love 2
W / Dt.Sp. / B / 2004 / Glenn Alme / Lord-Star / E: Wendenburg,Andreas / F: Große,Roland
Details
W / Dt.Sp. / B / 2004 / Glenn Alme / Lord-Star / E: Wendenburg,Andreas / F: Große,Roland
22
GER
Rainer Becker
RFV Liedberg
RFV Liedberg
303
JK Horsetruck Route
W / KWPN / Schi / 1998 / Cavalier (Mister) / Ahorn / NED41410 / E: Becker,Rainer / F: Oosterink,F
Details
W / KWPN / Schi / 1998 / Cavalier (Mister) / Ahorn / NED41410 / E: Becker,Rainer / F: Oosterink,F
23
GER
Franziska Schäfer
RV Oberscheld e.V.
RV Oberscheld e.V.
183
Cool Cassis 11
S / Holst / B / 2003 / Colman / Cassini I / 103BF14 / E: Schäfer,Franziska / F: Petersen,Peter
Details
S / Holst / B / 2003 / Colman / Cassini I / 103BF14 / E: Schäfer,Franziska / F: Petersen,Peter
24
GER
Heinz Eufinger
RFV Elz e.V.
RFV Elz e.V.
325
Lance 20
W / Holst / Schi / 2000 / Lansing / Concerto II / GER41049 / E: Luserke,Philippa / F: Rolfs,Ernst Carsten
Details
W / Holst / Schi / 2000 / Lansing / Concerto II / GER41049 / E: Luserke,Philippa / F: Rolfs,Ernst Carsten
25
GER
Markus Gundlach
RC St.Georg Günhoven e.V.
RC St.Georg Günhoven e.V.
305
Karenio du Breche
W / SF / F / 1998 / Ulak du Chateau / Quand Viens Tu / E: Flamme,Isabella / F: Dutertre,Jean-Marc
Details
W / SF / F / 1998 / Ulak du Chateau / Quand Viens Tu / E: Flamme,Isabella / F: Dutertre,Jean-Marc
26
GER
Cedric Wolf
RV Montabaur-Horressen e.V.
RV Montabaur-Horressen e.V.
421
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.