Horses and Dreams meets Great Britain
Preis der Sparkasse Osnabrück20 Internationale Punktespringprüfung (1.25 m)
|
Juryleden |
Najib Chami (LIB) Hans Wallmeier (GER) Claude Nordmann (SUI) |
1
GER
Nadine Kohrock
RSG Berghof-Bönstadt e.V.
RSG Berghof-Bönstadt e.V.
900
Capitolo B
W / Holsteiner / BAY / 2000 / Capo / Capitol I / GER44758 / E: Hofschröer Ernst / F: Bartel Heinz
Details
W / Holsteiner / BAY / 2000 / Capo / Capitol I / GER44758 / E: Hofschröer Ernst / F: Bartel Heinz
2
GER
Carla Stölting
RSC Osnabruecker Land e.V.
RSC Osnabruecker Land e.V.
280
Greenday 3
W / Westf / F / 2002 / Grosso Z / Polydor / 103MO97 / E: Behnen,Ursula / F: Cormann,Dorothea
Details
W / Westf / F / 2002 / Grosso Z / Polydor / 103MO97 / E: Behnen,Ursula / F: Cormann,Dorothea
3
Polina Prigozhina
RUSSIA
RUSSIA
810
Acorados Pleasure
W / HANN / B / 2001 / Acorado / For Pleasure / RUS40649 / E: Prigozhina,Polina
Details
W / HANN / B / 2001 / Acorado / For Pleasure / RUS40649 / E: Prigozhina,Polina
4
GER
Nicolas Pedersen
TG Wohlde e.V.
TG Wohlde e.V.
861
Tailormade Confidence
H / Old / 2006 / Cordalme Z / Grannus / E: Tailormade Stallion ApS, / F: Käter,Veronika
Details
H / Old / 2006 / Cordalme Z / Grannus / E: Tailormade Stallion ApS, / F: Käter,Veronika
5
GER
Julia Kremser
RA München e.V.
RA München e.V.
051
Bugatti 30
W / Westf / B / 2006 / Baquito / Lancer II / 103EC88 / E: Kremser,Julia / F: Gestüt Rahmannshof/Bormann u.Blass,
Details
W / Westf / B / 2006 / Baquito / Lancer II / 103EC88 / E: Kremser,Julia / F: Gestüt Rahmannshof/Bormann u.Blass,
6
GER
Christina Thomas
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
699
7
SWE
Ebba Krämer
SWEDEN
SWEDEN
790
8
LIB
Edwin Arida
LIBANON
LIBANON
875
Catokina
S / HOLST / SCHI / 2002 / Catoki / Capitol II / FIN40296 / E: Klx-Equestrian/VIlle Kulkas / F: Peter Boege
Details
S / HOLST / SCHI / 2002 / Catoki / Capitol II / FIN40296 / E: Klx-Equestrian/VIlle Kulkas / F: Peter Boege
9
LIB
Marek Maitala
LIBANON
LIBANON
876
10
KOR
Hye-Tae Hwang
RUFV Hagen St. Martinus
RUFV Hagen St. Martinus
656
Cappuccino 135
H / Bay / B / 2004 / Candillo 3 / Argentinus 2 / E: Toth, Laszlo / F: Bischof, Herbert
Details
H / Bay / B / 2004 / Candillo 3 / Argentinus 2 / E: Toth, Laszlo / F: Bischof, Herbert
11
GER
Pia Pötter
RuFV Bad Iburg e.V.
RuFV Bad Iburg e.V.
655
12
GER
Christoph Klaus
RV Ahlhorn e.V.
RV Ahlhorn e.V.
348
Lilly N
S / Old / B / 1997 / Achill-Libero H / Grannus / GER24829 / E: Klaus,Christoph / F: Niemann,Hermann
Details
S / Old / B / 1997 / Achill-Libero H / Grannus / GER24829 / E: Klaus,Christoph / F: Niemann,Hermann
13
GER
Daniela Wemhöner
RFV von Lützow Herford e.V.
RFV von Lützow Herford e.V.
050
Britney 11
S / Hann / Db / 2002 / Brentano II / Metternich / 103NQ83 / E: Wemhöner,Sylvia / F: Küst,Heiner
Details
S / Hann / Db / 2002 / Brentano II / Metternich / 103NQ83 / E: Wemhöner,Sylvia / F: Küst,Heiner
14
GER
Leonie-Celine Böckmann
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
899
Mentos
W / KWPN / B / 1994 / Haarlem / Gondelier / NED07668 / E: Handelsstall Rob Gröniger / F: J.van Loon
Details
W / KWPN / B / 1994 / Haarlem / Gondelier / NED07668 / E: Handelsstall Rob Gröniger / F: J.van Loon
15
GER
Theresa Dietz
FK Grand Prix Düsseldorf e.V.
FK Grand Prix Düsseldorf e.V.
251
Fioma
S / Westf / F / 2004 / For Pleasure / Liberto / 103GX01 / E: Dietz,Mirjam / F: Ehning,Hildegard
Details
S / Westf / F / 2004 / For Pleasure / Liberto / 103GX01 / E: Dietz,Mirjam / F: Ehning,Hildegard
16
GER
Katharina Schütte
RUFV Hagen St. Martinus
RUFV Hagen St. Martinus
179
Crystal 9
S / Holst / B / 2001 / Castellini / Zuenftiger xx / GER44742 / E: Schütte,Familie / F: ZG Mohr,Detlev u.Dirk
Details
S / Holst / B / 2001 / Castellini / Zuenftiger xx / GER44742 / E: Schütte,Familie / F: ZG Mohr,Detlev u.Dirk
17
GER
Nadine Kohrock
RSG Berghof-Bönstadt e.V.
RSG Berghof-Bönstadt e.V.
582
Zentiqua S
S / SAnha / B / 1999 / Zenturio / Goldex / 102QM62 / E: Kohrock,Nadine / F: Saib,Paul
Details
S / SAnha / B / 1999 / Zenturio / Goldex / 102QM62 / E: Kohrock,Nadine / F: Saib,Paul
18
GER
Carla Stölting
RSC Osnabruecker Land e.V.
RSC Osnabruecker Land e.V.
270
Gabbana 7
S / OS / B / 2003 / Landgold / Quick Star / 102TV83 / E: Behnen,Elmar / F: Maack,Jörg
Details
S / OS / B / 2003 / Landgold / Quick Star / 102TV83 / E: Behnen,Elmar / F: Maack,Jörg
19
Polina Prigozhina
RUSSIA
RUSSIA
897
So Limit
W / KWPN / B / 1999 / No Limit / Mirco / GER27988 / E: Diamantides,Alexandros / F: Stegeman,J.
Details
W / KWPN / B / 1999 / No Limit / Mirco / GER27988 / E: Diamantides,Alexandros / F: Stegeman,J.
20
GER
Nicolas Pedersen
TG Wohlde e.V.
TG Wohlde e.V.
518
Tailormade Lawito
H / OS / B / 2002 / Landgold / Widolan (Willi) / GER43800 / E: Tailormade Stallion ApS, / F: Gestüt Lewitz,
Details
H / OS / B / 2002 / Landgold / Widolan (Willi) / GER43800 / E: Tailormade Stallion ApS, / F: Gestüt Lewitz,
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.