Nord-Ost-Pferd 2012
Elektro Boyens, Rendsburg, u. Bargfelder Technik Center, Aukrug
|
Juryleden |
Paul Hake Hans-Jürgen Lange |
1
GER
Isabel Neus
RFV Birkengrund/Schönhorst e.V
RFV Birkengrund/Schönhorst e.V
033
Anjoulie 3
S / Hann / B / 2004 / Advocat / Gloster / E: Neus,Christine / F: Glißmann,Hans-Walter
Details
S / Hann / B / 2004 / Advocat / Gloster / E: Neus,Christine / F: Glißmann,Hans-Walter
2
GER
Daniel Weber
RG Emkendorf-Hexenkroog e.V.
RG Emkendorf-Hexenkroog e.V.
080
Caddy 36
H / Holst / B / 1997 / Alasca / Landgraf I / E: Weber,Cornelia / F: Jüttner,Wolfgang
Details
H / Holst / B / 1997 / Alasca / Landgraf I / E: Weber,Cornelia / F: Jüttner,Wolfgang
3
GER
Mona Schäfer-Jansen
RV St.Hubertus Rendsburg
RV St.Hubertus Rendsburg
095
4
GER
Sarah Homeister
RFV Kropp e.V.
RFV Kropp e.V.
133
Caprice 461
S / Dt.Pf / B / 2006 / Cyper Space / Silvester / E: Homeister,Sarah / F: Frahm,Hans-Hinrich
Details
S / Dt.Pf / B / 2006 / Cyper Space / Silvester / E: Homeister,Sarah / F: Frahm,Hans-Hinrich
5
GER
Julia Rieper
RSG Groß Buchwald
RSG Groß Buchwald
146
6
GER
Fabian Zemitzsch
RV Waabs-Langholz e.V.
RV Waabs-Langholz e.V.
1065
Carito 5
H / Holst / B / 2007 / Canto 16 / Loutano / E: ZG Bustorf, Hans u.Ulrike / F: ZG Bustorf, Hans u.Ulrike
Details
H / Holst / B / 2007 / Canto 16 / Loutano / E: ZG Bustorf, Hans u.Ulrike / F: ZG Bustorf, Hans u.Ulrike
7
GER
Carolin Werner
RV Am Wittensee
RV Am Wittensee
166
8
GER
Neele Schümann
Ring-,Reit-u.Fahrverein Österdörfer
Ring-,Reit-u.Fahrverein Österdörfer
184
Cascade 36
S / Holst / Schi / 2004 / Classido / Reichsgraf / E: Gumz,Andre / F: Delfs-Junker,Anke
Details
S / Holst / Schi / 2004 / Classido / Reichsgraf / E: Gumz,Andre / F: Delfs-Junker,Anke
9
GER
Maren Jebe
RFV Borgstedt u.U.e.V.
RFV Borgstedt u.U.e.V.
223
Celly 25
S / Dt.Pf / B / 2006 / Cyper Space / Chirac / E: Jebe,Hans-Jürgen / F: Jewe,Hans J.
Details
S / Dt.Pf / B / 2006 / Cyper Space / Chirac / E: Jebe,Hans-Jürgen / F: Jewe,Hans J.
10
GER
Maraike Ohldag
RFV Brekendorf e.V
RFV Brekendorf e.V
279
Cinzano`s Loxly
W / DR / R / 2003 / Cinzano's Son / Nightfire / E: Böcking,Saskia / F: Kahlke,Johannes
Details
W / DR / R / 2003 / Cinzano's Son / Nightfire / E: Böcking,Saskia / F: Kahlke,Johannes
11
GER
Vera Eckhardt
RFV Borgstedt u.U.e.V.
RFV Borgstedt u.U.e.V.
367
12
GER
Margarethe Hauck
RFV Kastanienhof e.V
RFV Kastanienhof e.V
372
Cooper Island
W / Holst / F / 2004 / Cassini II / Lambadero / E: Sandberg-Hauck,Katrina / F: Beuschel,Simone
Details
W / Holst / F / 2004 / Cassini II / Lambadero / E: Sandberg-Hauck,Katrina / F: Beuschel,Simone
13
GER
Ann-Catrin Reinfandt-Makrutzki
RFV Höllnhof e.V.Schülp
RFV Höllnhof e.V.Schülp
377
Corelli 24
H / Holst / B / 2006 / Calato / Carolus I / E: Makrutzki,Matthias / F: Voss,Karsten
Details
H / Holst / B / 2006 / Calato / Carolus I / E: Makrutzki,Matthias / F: Voss,Karsten
14
GER
Larissa Buttkus
RFV Felm u.U.e.V.
RFV Felm u.U.e.V.
383
15
GER
Annalena Knop
RV Osdorf u.U.e.V.
RV Osdorf u.U.e.V.
387
16
GER
Pia Marie Scheffler
Koseler RV e.V.
Koseler RV e.V.
438
Eitel 9
W / Trak. / Db / 1992 / Isotop / Falkner / E: Matthiesen,Frank / F: Wittmack Dr.,Hans
Details
W / Trak. / Db / 1992 / Isotop / Falkner / E: Matthiesen,Frank / F: Wittmack Dr.,Hans
17
GER
Michael Müller
RC Damp e.V.
RC Damp e.V.
474
Globin Schröder
W / Dt.Pf / RSchi / 2003 / Geniusz / Freudentraum / E: Müller,Michael / F: Gestüt Teichmühle/Ina Salzmann,
Details
W / Dt.Pf / RSchi / 2003 / Geniusz / Freudentraum / E: Müller,Michael / F: Gestüt Teichmühle/Ina Salzmann,
18
GER
Frederike Becking
RV Dobersdorf-Schönkirchen
RV Dobersdorf-Schönkirchen
964
19
GER
Lea Carstensen
Rantrumer RV e.V
Rantrumer RV e.V
514
Kristina
S / Holst / F / 1995 / Ahorn Z / Lavarius / E: Carstensen-Möller,Bernd / F: Belz,Hugobert
Details
S / Holst / F / 1995 / Ahorn Z / Lavarius / E: Carstensen-Möller,Bernd / F: Belz,Hugobert
20
GER
Nora-Lee Zimmer
Probsteier RV e.V. Schönberg
Probsteier RV e.V. Schönberg
538
Lanju 2
W / OS / Schi / 2004 / Landor S / Juventus / E: Zimmer,Christiane / F: Taube,Michael
Details
W / OS / Schi / 2004 / Landor S / Juventus / E: Zimmer,Christiane / F: Taube,Michael
21
GER
Vera Seifert
RV Roßgarten e.V.
RV Roßgarten e.V.
549
22
GER
Julia Dose
PS im Mittelpunkt e.V.
PS im Mittelpunkt e.V.
565
Levis 31
H / Brdbg / BkaSc / 2002 / Levisto / Dispondeus / E: Gai,Cornelia / F: Bastian,Ulrich
Details
H / Brdbg / BkaSc / 2002 / Levisto / Dispondeus / E: Gai,Cornelia / F: Bastian,Ulrich
23
GER
Lara Hoffmann
RFV Borgstedt u.U.e.V.
RFV Borgstedt u.U.e.V.
577
Lillifee 51
S / Dt.Pf / DbSch / 2006 / Cyper Space / Lavallo / E: Koll,Klaus / F: Koll,Klaus
Details
S / Dt.Pf / DbSch / 2006 / Cyper Space / Lavallo / E: Koll,Klaus / F: Koll,Klaus
24
GER
Yara Winkler
RV Kiel-Mielkendorf e.V.
RV Kiel-Mielkendorf e.V.
579
Lilly Marleen 21
S / Holst / Db / 1998 / Literat / Lord / E: Dolenga,Anastasia / F: Harjes,Wolfgang
Details
S / Holst / Db / 1998 / Literat / Lord / E: Dolenga,Anastasia / F: Harjes,Wolfgang
25
GER
Svenja Krause
Osterbyer SV v.1967 e.V.
Osterbyer SV v.1967 e.V.
605
Luigi-Landstreicher
W / Holst / B / 1998 / Linaro / Corporal / E: Krause,Svenja / F: Hellriegel,Horst
Details
W / Holst / B / 1998 / Linaro / Corporal / E: Krause,Svenja / F: Hellriegel,Horst
26
GER
Alexander Konopka
RV Hof Ohlendiek e.V.
RV Hof Ohlendiek e.V.
613
Luzie 38
S / Hess / B / 1997 / Le Cou Cou / Leander / UAE01936 / E: Settnik,Dieter / F: Nau,Dieter
Details
S / Hess / B / 1997 / Le Cou Cou / Leander / UAE01936 / E: Settnik,Dieter / F: Nau,Dieter
27
GER
Venja-Lynn Assel
RFV Fröhberg
RFV Fröhberg
644
28
GER
Anna Hollmann
RV Roßgarten e.V.
RV Roßgarten e.V.
663
Orchidee 180
S / Holst / Schi / 1999 / Cassini II / Exorbitant xx / E: Raabe,Wolfgang / F: Pahl,Elke
Details
S / Holst / Schi / 1999 / Cassini II / Exorbitant xx / E: Raabe,Wolfgang / F: Pahl,Elke
29
GER
Tanja Wulf-Kursawe
RV Feldscheide e.V
RV Feldscheide e.V
734
Rheinberg's Black
W / Holst / Schwb / 2002 / Rheinsberg / Lombard / E: Wulf-Kursawe,Tanja / F: Johannsen,Walter
Details
W / Holst / Schwb / 2002 / Rheinsberg / Lombard / E: Wulf-Kursawe,Tanja / F: Johannsen,Walter
30
GER
Stina Struck
RG Emkendorf-Hexenkroog e.V.
RG Emkendorf-Hexenkroog e.V.
745
Rush Fire
W / Dt.Sp. / B / 2006 / Relius / Eisvogel / E: Struck,Stina / F: Kälberlach,Roland
Details
W / Dt.Sp. / B / 2006 / Relius / Eisvogel / E: Struck,Stina / F: Kälberlach,Roland
31
GER
Annika Hameister
RG Emkendorf-Hexenkroog e.V.
RG Emkendorf-Hexenkroog e.V.
762
32
GER
Johanna Boysen
RV Kiel-Mielkendorf e.V.
RV Kiel-Mielkendorf e.V.
806
33
GER
Nicoline Beuck
RFV Birkengrund/Schönhorst e.V
RFV Birkengrund/Schönhorst e.V
838
34
GER
Julia Bertow
RFV TG Ekhof e.V
RFV TG Ekhof e.V
843
35
GER
Kristina Jürgensen
RSG Schmalensee
RSG Schmalensee
876
36
GER
Marina Dirks
RG Bergenhusen e.V.
RG Bergenhusen e.V.
879
37
GER
Julian Walther
RFV Borgstedt u.U.e.V.
RFV Borgstedt u.U.e.V.
919
38
GER
Nele Ratjen
RFV Hohenwestedt u.U.e.V.
RFV Hohenwestedt u.U.e.V.
975
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.