Großes Sommerturnier Viernheim
Springprüfung Kl.M* für 6- bis 8-jährige Pferde06 1.Abt.: Preis des Heinrich Fahrzeug Service Center, Viernheim
|
Juryleden |
Wolfgang Brüninghaus Stephanie Müller Werner Burghardt Karl-Heinz Streng |
Groep 1
1
GER
Barbara Roth
RFV Zeiskam e.V.
RFV Zeiskam e.V.
813
Quirin 15
W / Westf / B / 2004 / Quidam's Rubin / Pluspunkt / 103LF23 / E: Roth,Sigrid / F: Marx,Roland
Details
W / Westf / B / 2004 / Quidam's Rubin / Pluspunkt / 103LF23 / E: Roth,Sigrid / F: Marx,Roland
0.00 |
56.97
72.00 EUR |
2
GER
Richard Murmann
RC Katharinenhof 1981 e.V.
RC Katharinenhof 1981 e.V.
882
Showbizz
S / Hann / Db / 2004 / Stakkato / Contender / 103PZ19 / E: Meyer-Nordhorn,Carsten / F: ZG Meyer-Nordhorn,Carsten u.Sven
Details
S / Hann / Db / 2004 / Stakkato / Contender / 103PZ19 / E: Meyer-Nordhorn,Carsten / F: ZG Meyer-Nordhorn,Carsten u.Sven
0.00 |
58.14
60.00 EUR |
3
GER
Jörne Sprehe
RC Herzogenaurach e.V.
RC Herzogenaurach e.V.
1022
Cayenne 178
S / Bay / Db / 2006 / Contendro 3 / TNT Chellano Z / 103CX15 / E: Sprehe, Jörne / F: Stumpf, Wolfgang
Details
S / Bay / Db / 2006 / Contendro 3 / TNT Chellano Z / 103CX15 / E: Sprehe, Jörne / F: Stumpf, Wolfgang
0.00 |
59.21
51.00 EUR |
4
GER
Jürgen Kurz
RA SV Leingarten e.V.
RA SV Leingarten e.V.
769
Pfefferminza 2
S / Bay / B / 2005 / Carlando I / Pilon J / E: Koller,Petra / F: Koller,Petra
Details
S / Bay / B / 2005 / Carlando I / Pilon J / E: Koller,Petra / F: Koller,Petra
0.00 |
60.26
45.00 EUR |
5
GER
Gerald Nothdurft
LG Reiten Berlin e.V.
LG Reiten Berlin e.V.
029
Alfred 60
H / Dt.Sp. / F / 2004 / Adelante I / Corgraf / 103KW06 / E: Schoechert,Carsten / F: Golibrzuch,Wolfgang
Details
H / Dt.Sp. / F / 2004 / Adelante I / Corgraf / 103KW06 / E: Schoechert,Carsten / F: Golibrzuch,Wolfgang
0.00 |
61.59
42.00 EUR |
6
GER
Michael Most
RFV Guxhagen-Doernhagen e. V.
RFV Guxhagen-Doernhagen e. V.
196
Cascadeur 88
W / Holst / Schi / 2006 / Cassini I / Barnaul xx / 103HP02 / E: Axel Abhau Sportpferde GmbH, / F: Thiede,Anne-Christine
Details
W / Holst / Schi / 2006 / Cassini I / Barnaul xx / 103HP02 / E: Axel Abhau Sportpferde GmbH, / F: Thiede,Anne-Christine
0.00 |
62.27
30.00 EUR |
8
GER
Jörg Schaffner
RC Katharinenhof 1981 e.V.
RC Katharinenhof 1981 e.V.
951
Valentina 61
S / Holst / Db / 2005 / Contender / Lavall II / 103PZ18 / E: Becht,Ernst / F: Becht,Ernst
Details
S / Holst / Db / 2005 / Contender / Lavall II / 103PZ18 / E: Becht,Ernst / F: Becht,Ernst
0.00 |
63.65
30.00 EUR |
9
GBR
Elliott Gordon
Wiesbadener RFC e.V.
Wiesbadener RFC e.V.
537
Gomes 3
W / BWP / Schi / 2006 / Clinton / Thunder van de Zuuthoeve / 103NH87 / E: Equita Kft, / F: Rijcken,Carl
Details
W / BWP / Schi / 2006 / Clinton / Thunder van de Zuuthoeve / 103NH87 / E: Equita Kft, / F: Rijcken,Carl
0.00 |
64.35
|
10
GER
Erwin Mohn
Reitclub Rosenhof e.V.
Reitclub Rosenhof e.V.
798
Quibaron
H / Holst / Schi / 2005 / Quantum / Carry / E: Reitanlage Mohn, / F: Espersen,Peter
Details
H / Holst / Schi / 2005 / Quantum / Carry / E: Reitanlage Mohn, / F: Espersen,Peter
0.00 |
65.18
|
11
GER
Kai Schaffner
RFV St.Georg Kilianstädten
RFV St.Georg Kilianstädten
676
Lorbasz 2
W / Old / B / 2005 / Lord Kemm / Azarro / 103HP59 / E: Hildebrandt,Uta / F: Hildebrandt,Uta
Details
W / Old / B / 2005 / Lord Kemm / Azarro / 103HP59 / E: Hildebrandt,Uta / F: Hildebrandt,Uta
0.00 |
65.81
|
12
GER
Dirk-Heiner Strobel
RFV Heuchlingen e.V.
RFV Heuchlingen e.V.
092
Bienenstich
S / Württ / B / 2005 / Balou du Rouet / Corofino I / E: Seemann,Axel / F: Seemann,Brigitte
Details
S / Württ / B / 2005 / Balou du Rouet / Corofino I / E: Seemann,Axel / F: Seemann,Brigitte
0.00 |
65.82
|
13
GER
Marcel Wegfahrt
RFV Schwanheim e.V.
RFV Schwanheim e.V.
789
Quax 42
W / OS / F / 2005 / Quidam's Rubin / Caletto I / E: Wegfahrt,Marcel / F: Wegfahrt,Martina
Details
W / OS / F / 2005 / Quidam's Rubin / Caletto I / E: Wegfahrt,Marcel / F: Wegfahrt,Martina
0.00 |
66.07
|
14
GER
Jörg Oppermann
RFV Elz e.V.
RFV Elz e.V.
863
Sarasani 8
W / Hann / Db / 2005 / Silvio I / Werther / 103OR26 / E: Frehe-Siermann,Marten / F: Plaß Dr.,Sabine
Details
W / Hann / Db / 2005 / Silvio I / Werther / 103OR26 / E: Frehe-Siermann,Marten / F: Plaß Dr.,Sabine
0.00 |
66.29
|
16
GER
Paul Hofmann
RV Mannheim
RV Mannheim
1026
Calesh 2
H / Holst / F / 2004 / Equest Carnute 2 / April Scherz / 103GM12 / E: Hofmann, Paul / F: Buchwaldt, Achaz von
Details
H / Holst / F / 2004 / Equest Carnute 2 / April Scherz / 103GM12 / E: Hofmann, Paul / F: Buchwaldt, Achaz von
0.00 |
66.88
|
17
GER
Annika Kühn
RFV Obernburg e.V.
RFV Obernburg e.V.
956
Vanity Fair K
S / Holst / B / 2005 / Fighting Alpha / Romino / E: BG Klös,Volker u.Mirko / F: Kauck,Dieter
Details
S / Holst / B / 2005 / Fighting Alpha / Romino / E: BG Klös,Volker u.Mirko / F: Kauck,Dieter
0.00 |
67.33
|
18
GER
David Will
RuF Pfungstadt e.V.
RuF Pfungstadt e.V.
838
Right Now Semilly
H / SF / B / 2005 / Diamant De Semilly / Dollar Du Murier / E: Codre,Florin
Details
H / SF / B / 2005 / Diamant De Semilly / Dollar Du Murier / E: Codre,Florin
0.00 |
67.46
|
19
GER
Marcel Wegfahrt
RFV Schwanheim e.V.
RFV Schwanheim e.V.
203
Casino Royale 17
W / OS / B / 2005 / Calato / Caletto I / E: Wegfahrt,Marcel / F: Hügenell,Gerhard
Details
W / OS / B / 2005 / Calato / Caletto I / E: Wegfahrt,Marcel / F: Hügenell,Gerhard
0.00 |
67.71
|
21
GER
Karim Eisenhofer
RFV Viernheim e.V.
RFV Viernheim e.V.
280
Che Xiao-San
W / OS / F / 2004 / Coriano / Baloubet du Rouet / E: Eisenhofer,Roswitha / F: Hügenell,Gerhard
Details
W / OS / F / 2004 / Coriano / Baloubet du Rouet / E: Eisenhofer,Roswitha / F: Hügenell,Gerhard
0.00 |
67.84
|
23
Jessica Kilian
RFC Landgestüt Dillenburg e.V.
RFC Landgestüt Dillenburg e.V.
948
Uzara 3
S / Holst / B / 2004 / Askari / Landlord / 103EL40 / E: Tittel,Michael / F: Tittel,Michael
Details
S / Holst / B / 2004 / Askari / Landlord / 103EL40 / E: Tittel,Michael / F: Tittel,Michael
0.00 |
68.31
|
25
GER
Jens Dummeyer
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
731
Move On II
S / Holst / B / 2004 / Come On / Lord / E: Frauenrath,Johanna / F: Thormählen,Jens
Details
S / Holst / B / 2004 / Come On / Lord / E: Frauenrath,Johanna / F: Thormählen,Jens
0.00 |
69.32
|
26
GER
Kai Wörtge
RV Oberscheld e.V.
RV Oberscheld e.V.
430
Cüsten-Ingo J
W / Holst / B / 2005 / Contender / Alcatraz / E: Janßen,Peter-Reimer / F: Janßen,Peter-Reimer
Details
W / Holst / B / 2005 / Contender / Alcatraz / E: Janßen,Peter-Reimer / F: Janßen,Peter-Reimer
0.00 |
70.29
|
28
GER
Günter Treiber
RV Eppelheim
RV Eppelheim
965
Vita 23
S / Holst / B / 2005 / Quantum / Linaro / E: Serotek,Christoph / F: Lingstädt,Astrid
Details
S / Holst / B / 2005 / Quantum / Linaro / E: Serotek,Christoph / F: Lingstädt,Astrid
0.00 |
70.62
|
29
GER
Kathrin Müller
RFV PZ Standenbühl e.V.
RFV PZ Standenbühl e.V.
435
Damarco
H / ZW / B / 2004 / Darco / Raphael / 103DO50 / E: Landgestüt Zweibrücken GmbH, / F: Schmorleiz,Marco
Details
H / ZW / B / 2004 / Darco / Raphael / 103DO50 / E: Landgestüt Zweibrücken GmbH, / F: Schmorleiz,Marco
0.25 |
71.22
|
30
GER
Anna-Elisa Schäfer
RV Mannheim
RV Mannheim
095
Black Pearl 35
S / ZW / Db / 2005 / Balou du Rouet / Calmiro / 103CU50 / E: Schäfer,Armin sen. / F: ZG Schäfer,Armin u.Adam
Details
S / ZW / Db / 2005 / Balou du Rouet / Calmiro / 103CU50 / E: Schäfer,Armin sen. / F: ZG Schäfer,Armin u.Adam
0.25 |
71.52
|
31
GER
Ralf Müller
RV Reilingen
RV Reilingen
173
Carlchen 53
H / Hann / SbkaS / 2005 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Graf Grannus / E: Salmuth Dr.,Kai-Wigand von / F: Ramsbrock,Heinrich
Details
H / Hann / SbkaS / 2005 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Graf Grannus / E: Salmuth Dr.,Kai-Wigand von / F: Ramsbrock,Heinrich
0.25 |
71.93
|
32
CRO
Birgit Weiland
RV Mannheim
RV Mannheim
1027
Chacco's Goldy
S / OS / B / 2005 / Chacco-Blue / Landgold 3 / E: Gestüt Lewitz / F: Gestüt Lewitz
Details
S / OS / B / 2005 / Chacco-Blue / Landgold 3 / E: Gestüt Lewitz / F: Gestüt Lewitz
0.50 |
72.02
|
33
GER
Erwin Mohn
Reitclub Rosenhof e.V.
Reitclub Rosenhof e.V.
141
Candy Man 43
H / Holst / B / 2004 / Caretino / Ramiro / 103OA26 / E: Reitanlage Mohn, / F: Kuhn,Christiane
Details
H / Holst / B / 2004 / Caretino / Ramiro / 103OA26 / E: Reitanlage Mohn, / F: Kuhn,Christiane
0.50 |
72.15
|
34
GER
Lisa Motschke
ZRFV Diez e.V.
ZRFV Diez e.V.
478
Filou 1844
H / Old / Db / 2005 / Forsyth / Ramalgo Z / E: Motschke,Christine / F: Motschke,Christine
Details
H / Old / Db / 2005 / Forsyth / Ramalgo Z / E: Motschke,Christine / F: Motschke,Christine
0.50 |
72.45
|
35
GER
Harry Kappel
RFV Steinau e.V.
RFV Steinau e.V.
554
Henkel's Costa
H / Holst / B / 2005 / Con Air / Sir Shostakovich xx / E: Zucht-u.Turnierstall Henkel, / F: Henkel,Willi
Details
H / Holst / B / 2005 / Con Air / Sir Shostakovich xx / E: Zucht-u.Turnierstall Henkel, / F: Henkel,Willi
0.50 |
72.57
|
36
GER
David Will
RuF Pfungstadt e.V.
RuF Pfungstadt e.V.
919
Superman SB
W / Hann / B / 2004 / San Brasil / For Pleasure / 102MY13 / E: Banki,Shadi / F: Hilmer,Jutta
Details
W / Hann / B / 2004 / San Brasil / For Pleasure / 102MY13 / E: Banki,Shadi / F: Hilmer,Jutta
0.50 |
72.75
|
37
AUT
Sylvia Gugler
RuF Pfungstadt e.V.
RuF Pfungstadt e.V.
414
Craig 3
W / Hann / B / 2005 / Canturo / Contender / 103CE60 / E: Schmid,Walter-Georg / F: Cordes,Cornelia
Details
W / Hann / B / 2005 / Canturo / Contender / 103CE60 / E: Schmid,Walter-Georg / F: Cordes,Cornelia
1.00 |
74.57
|
38
GER
Armin jun. Schäfer
RV Mannheim
RV Mannheim
716
Matana
S / OS / B / 2004 / Balou du Rouet / Lordanos / 103DQ55 / E: Wurm,Kurt / F: Weitz,Andrea
Details
S / OS / B / 2004 / Balou du Rouet / Lordanos / 103DQ55 / E: Wurm,Kurt / F: Weitz,Andrea
1.25 |
75.39
|
= 360.00 EUR
Groep 2
1
GER
Oliver Ross
RV Aller-Weser
RV Aller-Weser
955
Vanilla Sky 24
S / Holst / Schi / 2005 / Quite Capitol / Concept / 103PH00 / E: Hansen,Finn / F: Hansen,Finn
Details
S / Holst / Schi / 2005 / Quite Capitol / Concept / 103PH00 / E: Hansen,Finn / F: Hansen,Finn
0.00 |
57.18
72.00 EUR |
2
GER
Christian Zahn
RFV Schaafheim
RFV Schaafheim
734
Nelda 3
S / Holst / B / 2005 / Nekton / Concerto II / E: Weber,Hans-Joachim / F: Vollersen,Johann
Details
S / Holst / B / 2005 / Nekton / Concerto II / E: Weber,Hans-Joachim / F: Vollersen,Johann
0.00 |
58.77
60.00 EUR |
4
GER
Katja Schrotz
RFV Viernheim e.V.
RFV Viernheim e.V.
449
Elektra 145
S / Hann / B / 2004 / Escudo I / Athletico / 103MB67 / E: Schrotz,Katja / F: Kersten,Friedel
Details
S / Hann / B / 2004 / Escudo I / Athletico / 103MB67 / E: Schrotz,Katja / F: Kersten,Friedel
0.00 |
60.52
45.00 EUR |
5
GER
Jörg Oppermann
RFV Elz e.V.
RFV Elz e.V.
147
Cantara 58
S / Old / Schi / 2005 / Cessna / Prinz Oldenburg / 103KW77 / E: Eufinger,Heinz / F: König,Leo
Details
S / Old / Schi / 2005 / Cessna / Prinz Oldenburg / 103KW77 / E: Eufinger,Heinz / F: König,Leo
0.00 |
61.74
42.00 EUR |
6
GER
Jürgen Kurz
RA SV Leingarten e.V.
RA SV Leingarten e.V.
500
For Darc
H / Westf / F / 2005 / For Pleasure / Darco / E: Dörr,Andre u.Günter / F: Dörr,Günter
Details
H / Westf / F / 2005 / For Pleasure / Darco / E: Dörr,Andre u.Günter / F: Dörr,Günter
0.00 |
62.39
30.00 EUR |
7
GER
Andreas Rubly
RFV Bundenbacherhöhe e.V.
RFV Bundenbacherhöhe e.V.
715
Manodie II H
S / OS / F / 2005 / Carthago / Zeus (Nurzeus) / 103KZ57 / E: Hügenell,Gerhard / F: Hügenell,Gerhard
Details
S / OS / F / 2005 / Carthago / Zeus (Nurzeus) / 103KZ57 / E: Hügenell,Gerhard / F: Hügenell,Gerhard
0.00 |
62.66
30.00 EUR |
8
GER
Marina Borchert-Retta
Sportpferdezentrum Aach
Sportpferdezentrum Aach
429
Curtis 49
W / Hess / B / 2005 / Cheenook / Ramalgo Z / E: Borchert-Retta,Marina / F: Borchert-Retta,Marina
Details
W / Hess / B / 2005 / Cheenook / Ramalgo Z / E: Borchert-Retta,Marina / F: Borchert-Retta,Marina
0.00 |
63.78
30.00 EUR |
10
SUI
Stephanie Gass
RV Wäldershausen 1990
RV Wäldershausen 1990
182
Carneyhaugh Riddle
W / ISH / B / 2004 / Don Juan de la Bouverie / Unbekannt / 102ZD91 / E: Dietmar Gugler Reitsportz.GmbH &Co. / F: Breen,Patrick
Details
W / ISH / B / 2004 / Don Juan de la Bouverie / Unbekannt / 102ZD91 / E: Dietmar Gugler Reitsportz.GmbH &Co. / F: Breen,Patrick
0.00 |
65.24
|
= 360.00 EUR
Groep 3
2
GER
Kai Schaffner
RFV St.Georg Kilianstädten
RFV St.Georg Kilianstädten
082
Baloujana
S / Hann / B / 2005 / Balou du Rouet / Ramiro's Son I / E: Rodenberg,Günter / F: Rodenberg,Günter
Details
S / Hann / B / 2005 / Balou du Rouet / Ramiro's Son I / E: Rodenberg,Günter / F: Rodenberg,Günter
0.00 |
59.20
60.00 EUR |
3
GER
Francesca Sharman
RV Lilienthal u.U. e.V.
RV Lilienthal u.U. e.V.
474
Ferralena
S / Rhld / F / 2004 / Ferragamo / Power Light / E: Pollmann-Schweckhorst,Elmar / F: Pollmann-Schweckhorst,Elmar
Details
S / Rhld / F / 2004 / Ferragamo / Power Light / E: Pollmann-Schweckhorst,Elmar / F: Pollmann-Schweckhorst,Elmar
0.00 |
59.59
51.00 EUR |
4
GER
Nadine Deußer
RFV Kirberg e.V.
RFV Kirberg e.V.
417
Cremona 21
S / Holst / Schi / 2004 / Clearway / Calvados II / E: Deußer,Helge / F: Krüger,Renate
Details
S / Holst / Schi / 2004 / Clearway / Calvados II / E: Deußer,Helge / F: Krüger,Renate
0.00 |
60.74
45.00 EUR |
5
GER
Karl-Georg Schäfer
RSG Fichtenhof Bad Homburg
RSG Fichtenhof Bad Homburg
424
Cuidado 3
H / Holst / Schi / 2004 / Cassini I / Athlet Z / E: Homola,Stephanie / F: Lass,Gunnar
Details
H / Holst / Schi / 2004 / Cassini I / Athlet Z / E: Homola,Stephanie / F: Lass,Gunnar
0.00 |
62.13
42.00 EUR |
6
GER
Jürgen Kurz
RA SV Leingarten e.V.
RA SV Leingarten e.V.
466
FBW Coolmore S
W / Württ / B / 2005 / Cheenook / Ritual / E: Schmid,Jürgen / F: Schmid,Jürgen
Details
W / Württ / B / 2005 / Cheenook / Ritual / E: Schmid,Jürgen / F: Schmid,Jürgen
0.00 |
62.50
30.00 EUR |
7
GER
Karsten Schäfer
RSV Käshofen
RSV Käshofen
778
Prince Walid
W / ZW / B / 2004 / Waldes / Lavaletto / E: Schneider,Gunther / F: Schneider,Gunther
Details
W / ZW / B / 2004 / Waldes / Lavaletto / E: Schneider,Gunther / F: Schneider,Gunther
0.00 |
62.85
30.00 EUR |
8
GER
Elisabeth Meyer
RA SV Leingarten e.V.
RA SV Leingarten e.V.
587
La Toia
S / ZW / F / 2005 / Lorcan / Bonaparte (Leonidas) / E: Simonis,Werner / F: Schindowski,Ernst
Details
S / ZW / F / 2005 / Lorcan / Bonaparte (Leonidas) / E: Simonis,Werner / F: Schindowski,Ernst
0.00 |
64.03
30.00 EUR |
9
GER
Ulrich Laege
RSG Fichtenhof Bad Homburg
RSG Fichtenhof Bad Homburg
165
Carimba
S / Holst / Schi / 2004 / Carambo / Quidam de Revel / E: Laege,Ulrich / F: Böge,Peter
Details
S / Holst / Schi / 2004 / Carambo / Quidam de Revel / E: Laege,Ulrich / F: Böge,Peter
0.00 |
64.55
|
10
GER
Thomas Julich
RFV Modautal e.V.
RFV Modautal e.V.
083
Balou's Finess
S / Old / R / 2005 / Balou du Rouet / Sandro Hit / E: Julich,Thomas / F: Konrad,Herbert
Details
S / Old / R / 2005 / Balou du Rouet / Sandro Hit / E: Julich,Thomas / F: Konrad,Herbert
0.00 |
65.55
|
= 360.00 EUR
Groep 4
1
GER
Karsten Schäfer
RSV Käshofen
RSV Käshofen
959
Vera 75
S / Holst / Db / 2005 / Contender / Corrado II / E: Schäfer,Karsten / F: Riewerts,Jann
Details
S / Holst / Db / 2005 / Contender / Corrado II / E: Schäfer,Karsten / F: Riewerts,Jann
0.00 |
57.81
66.00 EUR |
3
GER
Elisabeth Meyer
RA SV Leingarten e.V.
RA SV Leingarten e.V.
079
Balou 660
W / Hann / Schwb / 2005 / Balou du Rouet / Ramiro / E: Schock,Melanie / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / Hann / Schwb / 2005 / Balou du Rouet / Ramiro / E: Schock,Melanie / F: Gestüt Lewitz,
0.00 |
60.10
51.00 EUR |
4
GER
Nina Müller
RFV Viernheim e.V.
RFV Viernheim e.V.
790
Que bien
S / Holst / Schwb / 2004 / Quantum / Contender / E: Müller,Stephanie / F: Jäger,Helmut
Details
S / Holst / Schwb / 2004 / Quantum / Contender / E: Müller,Stephanie / F: Jäger,Helmut
0.00 |
61.37
45.00 EUR |
5
GER
Jörg Oppermann
RFV Elz e.V.
RFV Elz e.V.
140
Candina 4
S / Westf / B / 2005 / Cessna / Landadel / 103FX20 / E: Eufinger,Heinz / F: Lübbert zur Lage,Gerd
Details
S / Westf / B / 2005 / Cessna / Landadel / 103FX20 / E: Eufinger,Heinz / F: Lübbert zur Lage,Gerd
0.00 |
62.24
42.00 EUR |
6
GER
Angelique Rüsen
RSG Fichtenhof Bad Homburg
RSG Fichtenhof Bad Homburg
121
Calle Cool 4
W / Holst / B / 2004 / Calato / Liatos / 102VD26 / E: Rüsen,Ingo / F: Bossen,Ludolf
Details
W / Holst / B / 2004 / Calato / Liatos / 102VD26 / E: Rüsen,Ingo / F: Bossen,Ludolf
0.00 |
62.58
30.00 EUR |
7
GER
Maximilian Ritter
RSG Barbarossa Kaiserslautern e.V.
RSG Barbarossa Kaiserslautern e.V.
1011
Cool Casanova 2
H / Holst / B / 2004 / Caretino 2 / 102UC79 / E: Ritter, Maximilian / F: Jürgensen, Willi
Details
H / Holst / B / 2004 / Caretino 2 / 102UC79 / E: Ritter, Maximilian / F: Jürgensen, Willi
0.00 |
63.21
30.00 EUR |
8
GER
Angelique Rüsen
RSG Fichtenhof Bad Homburg
RSG Fichtenhof Bad Homburg
521
General Guschtl
H / OS / R / 2005 / Grandeur / Landadel / E: Haas,Quentin Enrico / F: Volze,Andreas
Details
H / OS / R / 2005 / Grandeur / Landadel / E: Haas,Quentin Enrico / F: Volze,Andreas
0.00 |
64.04
30.00 EUR |
9
GER
Kathrin Müller
RFV PZ Standenbühl e.V.
RFV PZ Standenbühl e.V.
968
Wahida 5
S / ZW / Df / 2004 / Wolkenstürmer / Grandus / 103DO51 / E: Linn,Monika / F: Linn,Peter
Details
S / ZW / Df / 2004 / Wolkenstürmer / Grandus / 103DO51 / E: Linn,Monika / F: Linn,Peter
0.00 |
65.06
|
= 360.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
40
GER
Ralf Runge
RV Montabaur-Horressen e.V.
RV Montabaur-Horressen e.V.
916
Summersault
H / Bay / SbkaS / 2005 / Seven up / Cantus / E: Holy,Vivien / F: Stöckl,Franz-Josef
Details
H / Bay / SbkaS / 2005 / Seven up / Cantus / E: Holy,Vivien / F: Stöckl,Franz-Josef
1.25 |
75.96
|
41
GER
Armin jun. Schäfer
RV Mannheim
RV Mannheim
166
Carina 499
S / Württ / B / 2005 / Candillo / Ricardo / 103JX31 / E: SHS Special-Horse-Service/Schäfer,F / F: Bürkel,Willi
Details
S / Württ / B / 2005 / Candillo / Ricardo / 103JX31 / E: SHS Special-Horse-Service/Schäfer,F / F: Bürkel,Willi
1.50 |
76.90
|
42
GER
Armin jun. Schäfer
RV Mannheim
RV Mannheim
949
Vabima
S / Holst / F / 2005 / Quidam's Rubin / Concorde / 103JX28 / E: SHS Special-Horse-Service/Schäfer,F / F: Boer,Johannes D. de
Details
S / Holst / F / 2005 / Quidam's Rubin / Concorde / 103JX28 / E: SHS Special-Horse-Service/Schäfer,F / F: Boer,Johannes D. de
1.75 |
77.81
|
43
GER
Günter Treiber
RV Eppelheim
RV Eppelheim
206
Caspar 203
W / Holst / Db / 2005 / Cesano II / Caletto I / E: Hildenbrand,Heike / F: Hedt,Reimer
Details
W / Holst / Db / 2005 / Cesano II / Caletto I / E: Hildenbrand,Heike / F: Hedt,Reimer
4.00 |
57.06
|
44
GER
Jörne Sprehe
RC Herzogenaurach e.V.
RC Herzogenaurach e.V.
1020
Luna 1509
S / Dt.Pf / B / 2006 / L'avian / Leader M 3 / 103KG58 / E: Meyer zu Lösebeck, Anke / F: König, Leo
Details
S / Dt.Pf / B / 2006 / L'avian / Leader M 3 / 103KG58 / E: Meyer zu Lösebeck, Anke / F: König, Leo
4.00 |
57.49
|
46
GER
Kai Wörtge
RV Oberscheld e.V.
RV Oberscheld e.V.
014
Achat 297
H / Holst / B / 2005 / Acodetto I / Calypso I / E: Tittel,Michael / F: Tittel,Michael
Details
H / Holst / B / 2005 / Acodetto I / Calypso I / E: Tittel,Michael / F: Tittel,Michael
4.00 |
58.71
|
47
GER
Barbara Roth
RFV Zeiskam e.V.
RFV Zeiskam e.V.
343
Cody 69
H / Old / Db / 2005 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Quattro B / 103PF61 / E: Roth,Sigrid / F: Winstel,Andreas
Details
H / Old / Db / 2005 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Quattro B / 103PF61 / E: Roth,Sigrid / F: Winstel,Andreas
4.00 |
58.89
|
48
GER
Sabrina Berger
RSG Amberg-Köfering e.V.
RSG Amberg-Köfering e.V.
194
Casalita
S / Holst / Db / 2004 / Casall / Caletto I / 103KY55 / E: Berger GbR, / F: Hedt,Reimer
Details
S / Holst / Db / 2004 / Casall / Caletto I / 103KY55 / E: Berger GbR, / F: Hedt,Reimer
4.00 |
59.61
|
50
GER
Hans-Jörn Ottens
RC Stotel e.V.
RC Stotel e.V.
791
Qué Será
S / Hann / Db / 2006 / Quidam's Rubin / Lanthan / E: Dietrich,Theo / F: Ortmann,Dieter
Details
S / Hann / Db / 2006 / Quidam's Rubin / Lanthan / E: Dietrich,Theo / F: Ortmann,Dieter
4.00 |
60.28
|
51
GER
Andreas Rubly
RFV Bundenbacherhöhe e.V.
RFV Bundenbacherhöhe e.V.
406
Couleur Noire
H / ZW / R / 2004 / Couleur-Rubin / Feuerwerk / E: Klaus,Alfons / F: Rubly,Albert
Details
H / ZW / R / 2004 / Couleur-Rubin / Feuerwerk / E: Klaus,Alfons / F: Rubly,Albert
4.00 |
61.73
|
52
GER
Sebastian Schuldes
RSG Fichtenhof Bad Homburg
RSG Fichtenhof Bad Homburg
403
Cotton Candy 3
S / Old / B / 2004 / Rubin-Royal / Lindbergh / E: Pilkmann,Angelika / F: Weißing,Herbert
Details
S / Old / B / 2004 / Rubin-Royal / Lindbergh / E: Pilkmann,Angelika / F: Weißing,Herbert
4.00 |
62.39
|
53
Kevin Lemke
RV Neuwied e.V.
RV Neuwied e.V.
708
Lysianthus 2
W / Hann / Db / 2005 / Landor S / Athletico / E: Kolczynski,Sandra von / F: Klintworth,Martin
Details
W / Hann / Db / 2005 / Landor S / Athletico / E: Kolczynski,Sandra von / F: Klintworth,Martin
4.00 |
64.03
|
54
GER
Christin Abhau
LRV Immenrode e.V
LRV Immenrode e.V
198
Cash Royal 2
W / Holst / Schi / 2006 / Cassiano / Chalan / 103HP01 / E: Labrot,Henriette / F: Böge,Peter
Details
W / Holst / Schi / 2006 / Cassiano / Chalan / 103HP01 / E: Labrot,Henriette / F: Böge,Peter
4.00 |
64.63
|
55
GER
Hans-Jürgen Deuerer
RC Bretten
RC Bretten
1008
Cosmo 49
W / Holst / Schi / 2005 / Cesano 2 / Carolus 15 / 103KZ64 / E: Deuerer, Hans-Jürgen / F: Knickrehm, Klaus
Details
W / Holst / Schi / 2005 / Cesano 2 / Carolus 15 / 103KZ64 / E: Deuerer, Hans-Jürgen / F: Knickrehm, Klaus
4.00 |
64.65
|
57
GER
Axel Michel
RuF Pfungstadt e.V.
RuF Pfungstadt e.V.
222
Cassius Clay 23
W / KWPN / Schi / 2005 / Corland (DK: Corlando) / Voltaire / E: Michel,Axel / F: Jager,Js. de
Details
W / KWPN / Schi / 2005 / Corland (DK: Corlando) / Voltaire / E: Michel,Axel / F: Jager,Js. de
4.00 |
66.56
|
58
GER
Melanie Brahner
RV Schwaigern e.V.
RV Schwaigern e.V.
698
Luna 1625
S / Old / Df / 2005 / Ludwig von Bayern / Lordanos / E: Hesser,Erich / F: Wenke,Lars
Details
S / Old / Df / 2005 / Ludwig von Bayern / Lordanos / E: Hesser,Erich / F: Wenke,Lars
4.00 |
67.15
|
59
GER
Nico Sauer
RFV Griesheim e.V.
RFV Griesheim e.V.
607
Lancelot 348
W / Hann / B / 2005 / Labamba / Cash / E: ZG Neuhaus,Cornelia u.Harald / F: ZG Sauer,Anja u.Nico
Details
W / Hann / B / 2005 / Labamba / Cash / E: ZG Neuhaus,Cornelia u.Harald / F: ZG Sauer,Anja u.Nico
4.00 |
67.16
|
61
GER
Karim Eisenhofer
RFV Viernheim e.V.
RFV Viernheim e.V.
265
Chanukka-San
W / OS / Db / 2005 / Caretano Z / Sterntänzer / E: Eisenhofer,Roswitha / F: Eisenhofer,Roswitha
Details
W / OS / Db / 2005 / Caretano Z / Sterntänzer / E: Eisenhofer,Roswitha / F: Eisenhofer,Roswitha
4.00 |
67.60
|
62
GER
Anna-Elisa Schäfer
RV Mannheim
RV Mannheim
204
Casmir's Son
W / SBS / F / 2004 / Casmir Z / Major de la Cour / 103DA81 / E: SHS Special-Horse-Service/Schäfer,F / F: t'Winkenshof de Heer/Jan Deckers,
Details
W / SBS / F / 2004 / Casmir Z / Major de la Cour / 103DA81 / E: SHS Special-Horse-Service/Schäfer,F / F: t'Winkenshof de Heer/Jan Deckers,
4.00 |
70.08
|
63
Kevin Lemke
RV Neuwied e.V.
RV Neuwied e.V.
132
Camouflage 24
W / OS / F / 2006 / Cartani / All in One / E: Murmann,Richard / F: Erasmus,Charles J.
Details
W / OS / F / 2006 / Cartani / All in One / E: Murmann,Richard / F: Erasmus,Charles J.
4.00 |
70.40
|
64
GER
Nico Sauer
RFV Griesheim e.V.
RFV Griesheim e.V.
984
Wolkenstern 17
W / Hann / F / 2004 / Wolkenstein II / Grosso Z / 103BG59 / E: Sauer,Anja / F: Hurlbrink,Helga
Details
W / Hann / F / 2004 / Wolkenstein II / Grosso Z / 103BG59 / E: Sauer,Anja / F: Hurlbrink,Helga
4.00 |
70.74
|
65
GER
Rolf Stumpf
RFV Rossberg-Rossdorf
RFV Rossberg-Rossdorf
719
Menorca 2
S / ZW / F / 2005 / Millenium d'en Haut / Favory AA / E: Stumpf,Rolf / F: ZG Stumpf,Georg u.Wilma
Details
S / ZW / F / 2005 / Millenium d'en Haut / Favory AA / E: Stumpf,Rolf / F: ZG Stumpf,Georg u.Wilma
4.25 |
71.07
|
66
GER
Kai Schaffner
RFV St.Georg Kilianstädten
RFV St.Georg Kilianstädten
123
Calli Cool 2
W / Hann / Schi / 2006 / Chalet / Athletico / E: Hagenbucher,Rolf / F: Hagenbucher,Rolf
Details
W / Hann / Schi / 2006 / Chalet / Athletico / E: Hagenbucher,Rolf / F: Hagenbucher,Rolf
4.25 |
71.85
|
67
GER
Rolf Stumpf
RFV Rossberg-Rossdorf
RFV Rossberg-Rossdorf
710
Magnet 34
H / ZW / B / 2006 / Millenium d'en Haut / Calgary / E: Stumpf,Georg / F: ZG Stumpf,Georg u.Wilma
Details
H / ZW / B / 2006 / Millenium d'en Haut / Calgary / E: Stumpf,Georg / F: ZG Stumpf,Georg u.Wilma
4.75 |
73.70
|
68
GER
Anna-Elisa Schäfer
RV Mannheim
RV Mannheim
571
King of Hagen
H / ZW / B / 2006 / Fouquet / Calmiro / 103LO03 / E: Schäfer,Armin sen. / F: ZG Schäfer,Armin u.Adam
Details
H / ZW / B / 2006 / Fouquet / Calmiro / 103LO03 / E: Schäfer,Armin sen. / F: ZG Schäfer,Armin u.Adam
4.75 |
73.71
|
70
GER
Jörg Schaffner
RC Katharinenhof 1981 e.V.
RC Katharinenhof 1981 e.V.
360
Con Capitol 3
W / Hann / Schwb / 2005 / Contendro I / Capitol II / 103PZ12 / E: Boll,Alina / F: Wenske,Klaus
Details
W / Hann / Schwb / 2005 / Contendro I / Capitol II / 103PZ12 / E: Boll,Alina / F: Wenske,Klaus
6.00 |
78.16
|
71
GER
Michael Most
RFV Guxhagen-Doernhagen e. V.
RFV Guxhagen-Doernhagen e. V.
531
Gladstone van de Trimbachhoeve
H / BWP / Db / 2004 / Thunder van de Zuuthoeve / Turbo van't Gestelhof / 103OO15 / E: Genin,Thomas / F: Goossens,Kris
Details
H / BWP / Db / 2004 / Thunder van de Zuuthoeve / Turbo van't Gestelhof / 103OO15 / E: Genin,Thomas / F: Goossens,Kris
6.00 |
78.41
|
73
GBR
Elliott Gordon
Wiesbadener RFC e.V.
Wiesbadener RFC e.V.
489
Flip du Rozel
W / SF / B / 2004 / Flipper D'Elle / Narcos II / 103LJ00 / E: Gravelius,Claus-Peter
Details
W / SF / B / 2004 / Flipper D'Elle / Narcos II / 103LJ00 / E: Gravelius,Claus-Peter
8.00 |
61.94
|
74
GER
Lisa Mouret
RFV Stierstadt e.V.
RFV Stierstadt e.V.
785
Qualidor
W / Old / Db / 2005 / Quality / Landor S / 103LF51 / E: Mouret,Lisa / F: Köhler,Wolfgang
Details
W / Old / Db / 2005 / Quality / Landor S / 103LF51 / E: Mouret,Lisa / F: Köhler,Wolfgang
8.00 |
63.79
|
76
GER
Christian Brühl
RSG Gestüt Höhenhof Reckershausen
RSG Gestüt Höhenhof Reckershausen
276
Charlotte 124
S / Dt.Pf / Db / 2005 / Cyper Space / Graf Grannus / 102ZD90 / E: Stall Distel GmbH, / F: Koll,Klaus
Details
S / Dt.Pf / Db / 2005 / Cyper Space / Graf Grannus / 102ZD90 / E: Stall Distel GmbH, / F: Koll,Klaus
8.00 |
66.33
|
77
GER
Christian Brühl
RSG Gestüt Höhenhof Reckershausen
RSG Gestüt Höhenhof Reckershausen
908
Stakkadi
H / Hann / F / 2006 / Stakkato / Roncalli xx / E: Brühl,Lothar / F: Bollmann,Hans-Hermann
Details
H / Hann / F / 2006 / Stakkato / Roncalli xx / E: Brühl,Lothar / F: Bollmann,Hans-Hermann
8.00 |
68.16
|
78
SUI
Rebecca Trefzger
RV Schopfheim
RV Schopfheim
259
Chagall 255
W / Westf / F / 2005 / Converter / Walldorf I / E: Schulze-Averdiek,Antonius / F: ZG Lindhaus u.Scharmann Dr.,
Details
W / Westf / F / 2005 / Converter / Walldorf I / E: Schulze-Averdiek,Antonius / F: ZG Lindhaus u.Scharmann Dr.,
8.00 |
69.89
|
79
GER
Günter Treiber
RV Eppelheim
RV Eppelheim
225
Cat Balou 27
H / Old / F / 2005 / Balou du Rouet / Athlet Z / E: Hörner,Bernd / F: Hörner,Bernd
Details
H / Old / F / 2005 / Balou du Rouet / Athlet Z / E: Hörner,Bernd / F: Hörner,Bernd
8.25 |
71.99
|
80
GER
Jörne Sprehe
RC Herzogenaurach e.V.
RC Herzogenaurach e.V.
1023
Chicobello
H / Old / B / 2004 / Chico's Boy / 102XA01 / E: Gestüt Sprehe GmbH / F: Stolle, Georg
Details
H / Old / B / 2004 / Chico's Boy / 102XA01 / E: Gestüt Sprehe GmbH / F: Stolle, Georg
9.25 |
75.10
|
81
GER
Ralf Runge
RV Montabaur-Horressen e.V.
RV Montabaur-Horressen e.V.
887
Simpson 19
W / Hann / B / 2006 / Stakkato / Laptop / 103MG31 / E: Müller,Ursula / F: Hagemann,Hans-Heinrich
Details
W / Hann / B / 2006 / Stakkato / Laptop / 103MG31 / E: Müller,Ursula / F: Hagemann,Hans-Heinrich
10.00 |
78.19
|
82
GER
Erwin Mohn
Reitclub Rosenhof e.V.
Reitclub Rosenhof e.V.
907
Stacudo Prinz
H / Hann / Db / 2005 / Stakkato / Escudo I / E: Distel,Pia-Luise / F: Steiner,Heinz-Peter
Details
H / Hann / Db / 2005 / Stakkato / Escudo I / E: Distel,Pia-Luise / F: Steiner,Heinz-Peter
12.00 |
69.02
|
84
Jessica Kilian
RFC Landgestüt Dillenburg e.V.
RFC Landgestüt Dillenburg e.V.
482
Fine Flavour
S / Hess / B / 2004 / For Keeps / Dostal / 103AL40 / E: Herrmann,Lara / F: ZG Haas,Hartmut u.Sebastian
Details
S / Hess / B / 2004 / For Keeps / Dostal / 103AL40 / E: Herrmann,Lara / F: ZG Haas,Hartmut u.Sebastian
12.75 |
89.53
|
Jessica Kilian
RFC Landgestüt Dillenburg e.V.
RFC Landgestüt Dillenburg e.V.
772
Picolino G.D.
W / Westf / B / 2005 / Pocabello G.D. / Lancer III / 103LT10 / E: Kilian,Ilena / F: Große-Dütting,Heinrich
Details
W / Westf / B / 2005 / Pocabello G.D. / Lancer III / 103LT10 / E: Kilian,Ilena / F: Große-Dütting,Heinrich
Opgegeven |
GER
Andre Weber
RFV St.Georg Drommershausen e.V.
RFV St.Georg Drommershausen e.V.
802
Quidam's Cognac S
W / Hess / B / 2005 / Quidam's Rubin / Coriolan / E: Scheid,Siw Kathy / F: Scheid,Siw Kathy
Details
W / Hess / B / 2005 / Quidam's Rubin / Coriolan / E: Scheid,Siw Kathy / F: Scheid,Siw Kathy
Opgegeven |
GER
Michaela Feist
RFV Wald-Michelbach e.V.
RFV Wald-Michelbach e.V.
555
High-Tec
W / OS / Df / 2004 / Heartbreaker / Werther / 103EC42 / E: Feist,Michaela / F: Schultze,Alwin
Details
W / OS / Df / 2004 / Heartbreaker / Werther / 103EC42 / E: Feist,Michaela / F: Schultze,Alwin
Opgegeven |
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.