Kreismeisterschaften Coesfeld 2012
Preis der Firma Derby Spezialfutter GmbH
|
Juryleden |
Petra Lengfeld Peter Schmerling Reinhard Engeler Uwe Fährenkämper |
04 RFV St. Georg Werne I
1
GER
Stephanie Adler
RFV St.Georg Werne e.V.
RFV St.Georg Werne e.V.
276
Fairytale Z
S / Westf / R / 2004 / Florestan I / Salinator / E: Adler,Stephanie / F: Zobel,Siegfried
Details
S / Westf / R / 2004 / Florestan I / Salinator / E: Adler,Stephanie / F: Zobel,Siegfried
197.05
10.00 EUR |
1
GER
Jennifer Häring
RFV St.Georg Werne e.V.
RFV St.Georg Werne e.V.
332
Herzbube 60
W / Hann / R / 1997 / Hohenstein / Westwall / E: Leisentritt,Uta / F: Marschalk,Marichen
Details
W / Hann / R / 1997 / Hohenstein / Westwall / E: Leisentritt,Uta / F: Marschalk,Marichen
197.05
10.00 EUR |
1
GER
Laura-Marie Hirsch
RFV St.Georg Werne e.V.
RFV St.Georg Werne e.V.
382
Lemon Baby
S / Westf / B / 1996 / Lancer III / Rotarier / GER26021 / E: Vehring,Janine / F: Beutelmann,Paul
Details
S / Westf / B / 1996 / Lancer III / Rotarier / GER26021 / E: Vehring,Janine / F: Beutelmann,Paul
197.05
10.00 EUR |
1
GER
Jan Möllenbrink
RFV St.Georg Werne e.V.
RFV St.Georg Werne e.V.
546
Rudi 251
H / Westf / F / 2002 / Rosenquarz / Don Diego / E: Möllenbrink,Bernd / F: Hülsbusch,Angela
Details
H / Westf / F / 2002 / Rosenquarz / Don Diego / E: Möllenbrink,Bernd / F: Hülsbusch,Angela
197.05
10.00 EUR |
1
GER
Sylvia Vorwick
RFV St.Georg Werne e.V.
RFV St.Georg Werne e.V.
191
Cortina 162
S / Westf / Db / 2001 / Collin L / Walldorf I / E: Vorwick,Sylvia / F: Gröwer,Antonia
Details
S / Westf / Db / 2001 / Collin L / Walldorf I / E: Vorwick,Sylvia / F: Gröwer,Antonia
197.05
10.00 EUR |
Team totaal
12 ZRFV L?tzow Selm-Bork-Olfen II
2
GER
Leonie Rengshausen
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
024
Argentino 84
H / Westf / B / 2005 / Amantus / D'accord / E: BG Schürmann u.Dr.Breimann, / F: Möller,Heinz
Details
H / Westf / B / 2005 / Amantus / D'accord / E: BG Schürmann u.Dr.Breimann, / F: Möller,Heinz
195.82
8.00 EUR |
2
GER
Michael Potthink
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
504
Raica 15
S / Westf / Db / 2006 / Riccio / Lancer III / E: ZG Lobeck,Reinhard u.Esther / F: ZG Lobeck,Reinhard u.Esther
Details
S / Westf / Db / 2006 / Riccio / Lancer III / E: ZG Lobeck,Reinhard u.Esther / F: ZG Lobeck,Reinhard u.Esther
195.82
8.00 EUR |
2
GER
Sarah Rengshausen
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
340
Jazz-Dance
H / Rhld / F / 2006 / Jazz Rubin / Rheinblick / E: BG Breimann Dr. u.Schürmann, / F: Heynen,Reinhard
Details
H / Rhld / F / 2006 / Jazz Rubin / Rheinblick / E: BG Breimann Dr. u.Schürmann, / F: Heynen,Reinhard
195.82
8.00 EUR |
2
GER
Marc Dahlkamp Dr.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
381
Lege Artis 2
W / Westf / B / 2005 / Larson / Esclavo xx / E: Dahlkamp Dr.,Marc / F: Dahlkamp,Christa
Details
W / Westf / B / 2005 / Larson / Esclavo xx / E: Dahlkamp Dr.,Marc / F: Dahlkamp,Christa
195.82
8.00 EUR |
2
AUT
Ulrike Limberg
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
036
Bärbel T.
S / SAnha / Schi / 2000 / Bazar / Dornbusch / GER45199 / E: Fleischer,Anne-Kathrin / F: Tannhäuser,Ingrid
Details
S / SAnha / Schi / 2000 / Bazar / Dornbusch / GER45199 / E: Fleischer,Anne-Kathrin / F: Tannhäuser,Ingrid
195.82
8.00 EUR |
Team totaal
03 RV Nottuln
3
GER
Sabine Bartels
Reiterverein Nottuln e.V.
Reiterverein Nottuln e.V.
283
Favorit 179
W / Westf / B / 2002 / Fidermark I / Dream of Glory / E: Bartels,Sabine / F: Weitkamp-Neuhaus,Hubert
Details
W / Westf / B / 2002 / Fidermark I / Dream of Glory / E: Bartels,Sabine / F: Weitkamp-Neuhaus,Hubert
195.35
7.00 EUR |
3
GER
Hermann-Josef Gehrmann
Reiterverein Nottuln e.V.
Reiterverein Nottuln e.V.
357
Lafee 7
S / Westf / B / 2005 / Lenardo / Francisco II / E: Schlätker,Helmut / F: Göring,Bernhard
Details
S / Westf / B / 2005 / Lenardo / Francisco II / E: Schlätker,Helmut / F: Göring,Bernhard
195.35
7.00 EUR |
3
GER
Jeanette Horstmann
Reiterverein Nottuln e.V.
Reiterverein Nottuln e.V.
491
Qui Tomba
S / Westf / Schi / 2006 / Quality / Daimler / E: Horstmann,Jeanette / F: Kuchenbuch,Barbara
Details
S / Westf / Schi / 2006 / Quality / Daimler / E: Horstmann,Jeanette / F: Kuchenbuch,Barbara
195.35
7.00 EUR |
3
GER
Jana Jostmeier
Reiterverein Nottuln e.V.
Reiterverein Nottuln e.V.
453
Paris 73
S / Westf / Db / 1999 / Pik Labionics / Bandoliero xx / E: Krappitz,Anna / F: Deitert-Eßmann,Herbert
Details
S / Westf / Db / 1999 / Pik Labionics / Bandoliero xx / E: Krappitz,Anna / F: Deitert-Eßmann,Herbert
195.35
7.00 EUR |
3
GER
Lisa Stahl
Reiterverein Nottuln e.V.
Reiterverein Nottuln e.V.
469
Picatchio 3
W / Westf / F / 1998 / Pik Labionics / Dream of Glory / GER26870 / E: Terbrack,Maria / F: Weitkamp-Neuhaus,Hubert
Details
W / Westf / F / 1998 / Pik Labionics / Dream of Glory / GER26870 / E: Terbrack,Maria / F: Weitkamp-Neuhaus,Hubert
195.35
7.00 EUR |
3
GER
Markus Terbrack
Reiterverein Nottuln e.V.
Reiterverein Nottuln e.V.
023
Argentina 211
S / Westf / B / 2000 / Ars Vivendi / Milan / 103FB06 / E: Terbrack,Markus / F: Weitkamp-Neuhaus,Hubert
Details
S / Westf / B / 2000 / Ars Vivendi / Milan / 103FB06 / E: Terbrack,Markus / F: Weitkamp-Neuhaus,Hubert
195.35
7.00 EUR |
Team totaal
02 ZRFV L?tzow Selm-Bork-Olfen I
4
GER
Carina Mengelkamp
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
385
Leonardo F.M.
H / Westf / B / 2001 / Lamoureux II / Freudenprinz / E: Middelmann,Franz / F: Middelmann,Franz
Details
H / Westf / B / 2001 / Lamoureux II / Freudenprinz / E: Middelmann,Franz / F: Middelmann,Franz
194.34
6.00 EUR |
4
GER
Eva Maria Middelmann
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
311
Frederica 12
S / Westf / B / 2007 / Florestan I / Disco-Prince / E: Schwerdt,August / F: Schwerdt,August
Details
S / Westf / B / 2007 / Florestan I / Disco-Prince / E: Schwerdt,August / F: Schwerdt,August
194.34
6.00 EUR |
4
GER
Sonja Hilmer
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
324
Gin-Gin 5
S / Westf / B / 2003 / Gino Ginelli / Florestan I / E: Hilmer,Sonja / F: Thygs,Michael
Details
S / Westf / B / 2003 / Gino Ginelli / Florestan I / E: Hilmer,Sonja / F: Thygs,Michael
194.34
6.00 EUR |
4
GER
Christian Ridder
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
361
Landagent
W / Old / B / 2000 / Landjonker (Fruhling) / Argentinus / E: Ridder,Mark Andre / F: Schneider,Erwin
Details
W / Old / B / 2000 / Landjonker (Fruhling) / Argentinus / E: Ridder,Mark Andre / F: Schneider,Erwin
194.34
6.00 EUR |
4
GER
Steffen Stegemann
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
372
Latino F.M.
H / Westf / B / 2004 / Jungh.n.gek. / Regazzoni / E: Middelmann,Franz / F: Middelmann,Franz
Details
H / Westf / B / 2004 / Jungh.n.gek. / Regazzoni / E: Middelmann,Franz / F: Middelmann,Franz
194.34
6.00 EUR |
4
GER
Kerstin Maria Hauwe
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e.V.
165
Cockpit Lady
S / Westf / B / 2005 / Co-Pilot / Silbersee / E: Hauwe,Kerstin Maria / F: Hauwe,Kerstin Maria
Details
S / Westf / B / 2005 / Co-Pilot / Silbersee / E: Hauwe,Kerstin Maria / F: Hauwe,Kerstin Maria
194.34
6.00 EUR |
Team totaal
11 RFV St. Hubertus Ascheberg II
5
GER
Nicola Krampe
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
260
Duplo 27
W / Westf / B / 2000 / Dimension / Renoir I / E: Krampe,Nicola / F: Hattrup-Uhlenbrock,Theodor
Details
W / Westf / B / 2000 / Dimension / Renoir I / E: Krampe,Nicola / F: Hattrup-Uhlenbrock,Theodor
192.13
5.00 EUR |
5
GER
Tina Blumenhagen
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
307
Francesca 31
S / Westf / B / 1998 / Florestan I / Glorieux / E: Blumenhagen,Tina / F: Gestüt Eichenhof,
Details
S / Westf / B / 1998 / Florestan I / Glorieux / E: Blumenhagen,Tina / F: Gestüt Eichenhof,
192.13
5.00 EUR |
5
GER
Sarah Antoskiewicz
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
693
Spitfire S
H / Westf / F / 2004 / Spaceman 8 / E: Antoskiewicz, Horst Hermann / F: Schulze Isfort, Vera
Details
H / Westf / F / 2004 / Spaceman 8 / E: Antoskiewicz, Horst Hermann / F: Schulze Isfort, Vera
192.13
5.00 EUR |
5
GER
Karin Wening
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
512
Red Fire 7
H / Westf / B / 2002 / Rockwell / Lapaz L / E: Platvoet-Wening,Winfried / F: Platvoet-Wening,Winfried
Details
H / Westf / B / 2002 / Rockwell / Lapaz L / E: Platvoet-Wening,Winfried / F: Platvoet-Wening,Winfried
192.13
5.00 EUR |
5
GER
Frank Fallenberg
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
379
Le Coer 2
W / Westf / B / 2005 / Lord Lancer / Paradiso / E: Fallenberg,Frank / F: Fallenberg,Hubert
Details
W / Westf / B / 2005 / Lord Lancer / Paradiso / E: Fallenberg,Frank / F: Fallenberg,Hubert
192.13
5.00 EUR |
5
GER
Anna Sophia Hölscher
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
321
Germanica 3
S / Westf / F / 2003 / Giradelli / Fahnentraeger II / E: Hölscher,Anna Sophia / F: Bummann,Friedrich
Details
S / Westf / F / 2003 / Giradelli / Fahnentraeger II / E: Hölscher,Anna Sophia / F: Bummann,Friedrich
192.13
5.00 EUR |
Team totaal
13 RFV St. Georg Werne II
6
GER
Ursula Evers
RFV St.Georg Werne e.V.
RFV St.Georg Werne e.V.
202
Curuba 4
W / Westf / B / 2004 / Collin L / Rosenkavalier / E: Evers,Ursula / F: Schulze-Thier,Franz Josef
Details
W / Westf / B / 2004 / Collin L / Rosenkavalier / E: Evers,Ursula / F: Schulze-Thier,Franz Josef
191.97
5.00 EUR |
6
GER
Hanna Schilling
RFV St.Georg Werne e.V.
RFV St.Georg Werne e.V.
605
Waldfee 558
S / Westf / B / 1996 / Wessex / Pinocchio / E: Schilling,Sigrid / F: Schwert,Heinrich
Details
S / Westf / B / 1996 / Wessex / Pinocchio / E: Schilling,Sigrid / F: Schwert,Heinrich
191.97
5.00 EUR |
6
GER
Lea Schilling
RFV St.Georg Werne e.V.
RFV St.Georg Werne e.V.
094
Carlos 474
W / Westf / B / 2003 / Collin L / Rivellino xx / 103GF09 / E: Schilling,Sigrid / F: Schulze Twenhoeven,Franz
Details
W / Westf / B / 2003 / Collin L / Rivellino xx / 103GF09 / E: Schilling,Sigrid / F: Schulze Twenhoeven,Franz
191.97
5.00 EUR |
6
GER
Birgit Stöver
RFV St.Georg Werne e.V.
RFV St.Georg Werne e.V.
684
I am Alexsis
S / Westf / B / 2005 / It's me du Mesnil / Parabol 3 / E: Knieper, Jutta / F: Knieper, Jutta
Details
S / Westf / B / 2005 / It's me du Mesnil / Parabol 3 / E: Knieper, Jutta / F: Knieper, Jutta
191.97
5.00 EUR |
6
GER
Anne Wacker
RFV St.Georg Werne e.V.
RFV St.Georg Werne e.V.
422
Mon Amour 57
S / Westf / B / 2007 / Montendro I / Pik Labionics / E: Wacker,Josef Jun. / F: Hambrügge,Konrad
Details
S / Westf / B / 2007 / Montendro I / Pik Labionics / E: Wacker,Josef Jun. / F: Hambrügge,Konrad
191.97
5.00 EUR |
6
GER
Kathrin Wacker
RFV St.Georg Werne e.V.
RFV St.Georg Werne e.V.
601
Viola 273
S / Westf / B / 2007 / Vulkano / Lanciano / E: Wacker,Josef Jun. / F: ZG Große Kleimann u.Fleer,
Details
S / Westf / B / 2007 / Vulkano / Lanciano / E: Wacker,Josef Jun. / F: ZG Große Kleimann u.Fleer,
191.97
5.00 EUR |
Team totaal
06 RFV Appelh?lsen
7
GER
Ralf Bröker
RV Appelhülsen e.V.
RV Appelhülsen e.V.
514
Ribery 9
W / Westf / B / 2005 / Riccione / Mon Cheri / E: Bröker,Ralf / F: Teupe,Franz-Josef
Details
W / Westf / B / 2005 / Riccione / Mon Cheri / E: Bröker,Ralf / F: Teupe,Franz-Josef
191.58
5.00 EUR |
7
GER
Anja Zimmermann
RV Appelhülsen e.V.
RV Appelhülsen e.V.
249
Don Pedro 128
W / Westf / B / 2006 / Dark Fire / Akitos xx / E: Bonmann,Christoph / F: Bonmann,Christoph
Details
W / Westf / B / 2006 / Dark Fire / Akitos xx / E: Bonmann,Christoph / F: Bonmann,Christoph
191.58
5.00 EUR |
7
GER
Henrike Fröhlich
RV Appelhülsen e.V.
RV Appelhülsen e.V.
107
Castella K
S / Westf / Db / 2001 / Castillion / Azur de Paulstra / E: Fröhlich,Henrike / F: Köster,Wolfgang
Details
S / Westf / Db / 2001 / Castillion / Azur de Paulstra / E: Fröhlich,Henrike / F: Köster,Wolfgang
191.58
5.00 EUR |
7
GER
Marlen Körner
RV Appelhülsen e.V.
RV Appelhülsen e.V.
272
E.T. 12
H / Westf / B / 1995 / Ehrentusch / Nobelpreis / E: Körner,Jürgen / F: Wiczke,Norbert
Details
H / Westf / B / 1995 / Ehrentusch / Nobelpreis / E: Körner,Jürgen / F: Wiczke,Norbert
191.58
5.00 EUR |
7
GER
Lisa Penselin
RV Appelhülsen e.V.
RV Appelhülsen e.V.
537
Rosalie 116
S / Westf / B / 2004 / Rilke / Fidermark I / E: Geßmann,Markus / F: Geßmann,Hugo
Details
S / Westf / B / 2004 / Rilke / Fidermark I / E: Geßmann,Markus / F: Geßmann,Hugo
191.58
5.00 EUR |
= 276.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
Team totaal
05 RFV L?dinghausen
8
GER
Marius Brinkmann
RFV Lüdinghausen e.V.
RFV Lüdinghausen e.V.
236
Die Freude PB
S / Westf / Schi / 2002 / Democraat / Primas / E: Brinkmann,Marius / F: Schulze Schleithoff,Franz Josef
Details
S / Westf / Schi / 2002 / Democraat / Primas / E: Brinkmann,Marius / F: Schulze Schleithoff,Franz Josef
190.13
|
8
GER
Britta Knaup
RFV Lüdinghausen e.V.
RFV Lüdinghausen e.V.
209
Danica 25
S / Westf / Db / 2007 / Dark Fire / Florestan I / E: Tönnissen,Robert / F: Tönnissen,Robert
Details
S / Westf / Db / 2007 / Dark Fire / Florestan I / E: Tönnissen,Robert / F: Tönnissen,Robert
190.13
|
8
GER
Dorothe Kock
RFV Lüdinghausen e.V.
RFV Lüdinghausen e.V.
397
Lord Castaldo
W / Westf / B / 1997 / Lord Caletto / Weinberg / E: Tönnissen,Robert / F: Kellermann,Dieter
Details
W / Westf / B / 1997 / Lord Caletto / Weinberg / E: Tönnissen,Robert / F: Kellermann,Dieter
190.13
|
8
GER
Laura Resing
RFV Lüdinghausen e.V.
RFV Lüdinghausen e.V.
073
Cami - P
S / Westf / F / 2006 / Camirez L / Erasmus / E: Pernhorst,Dirk / F: Pernhorst,Albert
Details
S / Westf / F / 2006 / Camirez L / Erasmus / E: Pernhorst,Dirk / F: Pernhorst,Albert
190.13
|
8
GER
Jana Wessendorf
RFV Lüdinghausen e.V.
RFV Lüdinghausen e.V.
724
Captain Cool 4
W / Westf / DB / 2004 / Collin L / Salem / E: Wessendorf,Jana / F: Kanne,Wilhelm Sen.
Details
W / Westf / DB / 2004 / Collin L / Salem / E: Wessendorf,Jana / F: Kanne,Wilhelm Sen.
190.13
|
8
GER
Katja Henke
RFV Lüdinghausen e.V.
RFV Lüdinghausen e.V.
029
Atomameise
W / Hann / B / 1995 / Akzent I / Lord Udo xx / E: Henke,Katja / F: Meier,Angelika
Details
W / Hann / B / 1995 / Akzent I / Lord Udo xx / E: Henke,Katja / F: Meier,Angelika
190.13
|
Team totaal
10 LZRFV Seppenrade
9
GER
Claudia Gerdemann
Ländl.ZRFV Seppenrade e.V.
Ländl.ZRFV Seppenrade e.V.
696
Sassicaia 6
S / Old / B / 2007 / Samarant / Münchhausen TSF / E: Gerdemann, Claudia / F: Eisner, Margit
Details
S / Old / B / 2007 / Samarant / Münchhausen TSF / E: Gerdemann, Claudia / F: Eisner, Margit
187.47
|
9
GER
Lena Höckenkamp
Ländl.ZRFV Seppenrade e.V.
Ländl.ZRFV Seppenrade e.V.
587
Top Zinderella
S / Old / F / 1998 / Zeus (Nurzeus) / Goldlack I / E: Volle,Josef / F: Wolting-Dieckmann,Heinz
Details
S / Old / F / 1998 / Zeus (Nurzeus) / Goldlack I / E: Volle,Josef / F: Wolting-Dieckmann,Heinz
187.47
|
9
GER
Lena Nopto
Ländl.ZRFV Seppenrade e.V.
Ländl.ZRFV Seppenrade e.V.
505
Ramazotti's Love
S / Westf / Db / 2005 / Camirez L / Rosenkavalier / E: Köster,Antonius / F: Köster,Antonius
Details
S / Westf / Db / 2005 / Camirez L / Rosenkavalier / E: Köster,Antonius / F: Köster,Antonius
187.47
|
9
GER
Anna Thier
Ländl.ZRFV Seppenrade e.V.
Ländl.ZRFV Seppenrade e.V.
697
Digimon K
W / Westf / B / 1997 / Dinard L. / GER42782 / E: Kläsener, Anni / F: Kläsener, Andreas
Details
W / Westf / B / 1997 / Dinard L. / GER42782 / E: Kläsener, Anni / F: Kläsener, Andreas
187.47
|
Team totaal
01 RFV St. Hubertus Ascheberg I
10
GER
Heike Walter
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
201
Curtis Hagen
W / Meckl. / Df / 2003 / Captain Paul I / Wellenreiter / E: Walter,Heike / F: ZG Timmermann u.Vetter GbR,
Details
W / Meckl. / Df / 2003 / Captain Paul I / Wellenreiter / E: Walter,Heike / F: ZG Timmermann u.Vetter GbR,
186.72
|
10
GER
Carina Preun
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
008
Al Amparo
W / Westf / B / 2001 / Acordplus / Weinberg / E: Preun,Herbert / F: Fockel,Berthold
Details
W / Westf / B / 2001 / Acordplus / Weinberg / E: Preun,Herbert / F: Fockel,Berthold
186.72
|
10
GER
Sarah Kock
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
402
Louis le Beau 3
W / Old / R / 1999 / Lanciano / Carprilli / E: Kock,Berthold / F: Brüggehagen,Alfons
Details
W / Old / R / 1999 / Lanciano / Carprilli / E: Kock,Berthold / F: Brüggehagen,Alfons
186.72
|
10
GER
Sina Oesteroth
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
538
Rosalie TF
S / Westf / B / 2006 / Rockwell / Bormio xx / E: Triebus,Berthold / F: Triebus,Berthold
Details
S / Westf / B / 2006 / Rockwell / Bormio xx / E: Triebus,Berthold / F: Triebus,Berthold
186.72
|
10
GER
Markus Soddemann
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
554
Santa Fe 48
S / Westf / B / 1997 / Salinator / Parforce / E: Soddemann,Norbert / F: Soddemann,Norbert
Details
S / Westf / B / 1997 / Salinator / Parforce / E: Soddemann,Norbert / F: Soddemann,Norbert
186.72
|
10
GER
Martin Fallenberg
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
RV St.Hubertus Ascheberg e.V.
076
Camira 73
S / Westf / Db / 2007 / Camirez L / Cornet Obolensky (ex: Windows / E: Fallenberg,Martin / F: Fallenberg,Martin
Details
S / Westf / Db / 2007 / Camirez L / Cornet Obolensky (ex: Windows / E: Fallenberg,Martin / F: Fallenberg,Martin
186.72
|
Team totaal
08 RFV von Nagel Herbern
11
GER
Isabell Homann-Geismann
RFV von Nagel Herbern e.V.
RFV von Nagel Herbern e.V.
692
De'tache'
S / Westf / R / 1998 / Albführen's Dunhill / E: Grünert, Stefan / F: Schulze Temming Hanhoff, Christoph
Details
S / Westf / R / 1998 / Albführen's Dunhill / E: Grünert, Stefan / F: Schulze Temming Hanhoff, Christoph
185.37
|
11
GER
Dorothea Raguse
RFV von Nagel Herbern e.V.
RFV von Nagel Herbern e.V.
711
Arthus S
W / Westf / SCHI / 1998 / Artwig / Salinator / E: Raguse,Dorothea / F: Schalkamp,Bernhard
Details
W / Westf / SCHI / 1998 / Artwig / Salinator / E: Raguse,Dorothea / F: Schalkamp,Bernhard
185.37
|
11
GER
Benedikt Selhorst
RFV von Nagel Herbern e.V.
RFV von Nagel Herbern e.V.
090
Carinja 11
S / Westf / BkaSc / 2006 / Cayetano L / Gold Ferdl / E: Selhorst,Benedikt / F: Dr. Krippner Dr.,Klaus
Details
S / Westf / BkaSc / 2006 / Cayetano L / Gold Ferdl / E: Selhorst,Benedikt / F: Dr. Krippner Dr.,Klaus
185.37
|
Team totaal
07 RFV Senden
12
GER
Melanie Buckmann
RFV Senden e.V.
RFV Senden e.V.
188
Coronina Electra
S / Westf / B / 2001 / Coronino / Landro L / 103CY20 / E: Buckmann,Melanie / F: Brinkmann,Anni
Details
S / Westf / B / 2001 / Coronino / Landro L / 103CY20 / E: Buckmann,Melanie / F: Brinkmann,Anni
185.27
|
12
GER
Silke Deipenbrock
RFV Senden e.V.
RFV Senden e.V.
248
Don Eddie
W / Westf / B / 2004 / Don William / Cartusch / E: Riemann,Heiner / F: Bußmann,Stefanie
Details
W / Westf / B / 2004 / Don William / Cartusch / E: Riemann,Heiner / F: Bußmann,Stefanie
185.27
|
12
GER
Annelie Heeren
RFV Senden e.V.
RFV Senden e.V.
502
Rachel of the madness
S / Westf / Schwb / 2004 / Rosizky / Damenstolz / E: Heeren,Annelie / F: May,Gordia-Carola
Details
S / Westf / Schwb / 2004 / Rosizky / Damenstolz / E: Heeren,Annelie / F: May,Gordia-Carola
185.27
|
12
GER
Lisa Lazdins
RFV Senden e.V.
RFV Senden e.V.
619
Zarino 44
H / Westf / B / 1999 / Zorro T / Frühlingswind / E: Lazdins,Martina / F: Trippe,Richard
Details
H / Westf / B / 1999 / Zorro T / Frühlingswind / E: Lazdins,Martina / F: Trippe,Richard
185.27
|
Team totaal
09 ZRFV Coesfeld / Lette
13
GER
Karl Jun. Bockholt Lensing
ZRFV Coesfeld-Lette e.V.
ZRFV Coesfeld-Lette e.V.
257
Duke 248
W / Westf / B / 2005 / Don Christobal / Favretto / E: Bockholt Lensing,Karl Jun. / F: Herdering,August
Details
W / Westf / B / 2005 / Don Christobal / Favretto / E: Bockholt Lensing,Karl Jun. / F: Herdering,August
178.87
|
13
GER
Annely Mönsters
ZRFV Coesfeld-Lette e.V.
ZRFV Coesfeld-Lette e.V.
399
Loreana 14
S / Westf / B / 2001 / Lancer III / Phoenix / E: Mönsters,Annely / F: Schmitz,Josef
Details
S / Westf / B / 2001 / Lancer III / Phoenix / E: Mönsters,Annely / F: Schmitz,Josef
178.87
|
13
GER
Christine Osterholt
ZRFV Coesfeld-Lette e.V.
ZRFV Coesfeld-Lette e.V.
460
Pellegrino 29
W / Westf / F / 1998 / Prinz Wilhelm / Wogenbrecher / E: Osterholt,Christine / F: Hörstrup,Clemens
Details
W / Westf / F / 1998 / Prinz Wilhelm / Wogenbrecher / E: Osterholt,Christine / F: Hörstrup,Clemens
178.87
|
13
GER
Petra Pöpping
ZRFV Coesfeld-Lette e.V.
ZRFV Coesfeld-Lette e.V.
281
Faro 90
W / Westf / F / 1998 / Fabuloso / Wachhorst / E: Pöpping,Bernhard / F: Knost,Wilhelm
Details
W / Westf / F / 1998 / Fabuloso / Wachhorst / E: Pöpping,Bernhard / F: Knost,Wilhelm
178.87
|
13
GER
Silke Sommer
ZRFV Coesfeld-Lette e.V.
ZRFV Coesfeld-Lette e.V.
330
Heavens Light 2
S / Westf / B / 2003 / Heraldik xx / Rebel Z III / E: Sommer,Silke / F: Zimmermeier,Katja
Details
S / Westf / B / 2003 / Heraldik xx / Rebel Z III / E: Sommer,Silke / F: Zimmermeier,Katja
178.87
|
13
GER
Miriam Weßeling
ZRFV Coesfeld-Lette e.V.
ZRFV Coesfeld-Lette e.V.
211
Danor
W / Westf / R / 2005 / Don Bedo I / Weltruf / E: Lieneweg,Marco / F: Koert-Kramer,Ursula
Details
W / Westf / R / 2005 / Don Bedo I / Weltruf / E: Lieneweg,Marco / F: Koert-Kramer,Ursula
178.87
|
Team totaal
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.