"Fürst Bismarck" - Traditionsturnier Schönhausen 2012
Preis der Allianzvertretung Enrico Reumann - Wust13/2 Springprüfung Kl.L42 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 18:09 Uur (25.06.2012)
|
1
GER
Franziska Hosse
RSG Sanne-Fleetmark e.V.
RSG Sanne-Fleetmark e.V.
121
2
GER
Michael Zwingmann
RSV Martinfeld
RSV Martinfeld
466
Valencia 71
S / Holst / Schi / 2005 / Cassini I / Lavaletto / E: KL Handels-u.Dienstleistungs GmbH, / F: Ibs,Antje
Details
S / Holst / Schi / 2005 / Cassini I / Lavaletto / E: KL Handels-u.Dienstleistungs GmbH, / F: Ibs,Antje
3
GER
Tino Seeger
RV Fürst Bismark Schönhausen e.V.
RV Fürst Bismark Schönhausen e.V.
516
4
GER
Ralf-Werner König
Haldenslebener RC
Haldenslebener RC
041
Avensis 5
H / Dt.Pf / B / 2003 / Al Cantino (ex: Romario) / Lord de Luxe / 102YM86 / E: König,Werner jun. / F: König,Werner jun.
Details
H / Dt.Pf / B / 2003 / Al Cantino (ex: Romario) / Lord de Luxe / 102YM86 / E: König,Werner jun. / F: König,Werner jun.
5
GER
Kea Tuitje
Wörmlitzer SV `90 e.V.
Wörmlitzer SV `90 e.V.
060
California 80
S / Holst / Schi / 2006 / Calato / Sunset Boulevard xx / E: Klüsener,Niels / F: Abraham,Manfred
Details
S / Holst / Schi / 2006 / Calato / Sunset Boulevard xx / E: Klüsener,Niels / F: Abraham,Manfred
6
GER
Jenny Koßmann
RFV Colbitz e.V.
RFV Colbitz e.V.
063
Calisto 21
H / Dt.Sp. / RkaSc / 2004 / Camposanto / Galan / E: Tichatschke,Gudrun / F: Ludwig,Antje
Details
H / Dt.Sp. / RkaSc / 2004 / Camposanto / Galan / E: Tichatschke,Gudrun / F: Ludwig,Antje
7
GER
Jessika König-Schulze
Haldenslebener RC
Haldenslebener RC
103
Cavallo 57
W / Holst / B / 2005 / Collini / Sir Dancer xx / E: König,Werner jun. / F: König,Werner sen.
Details
W / Holst / B / 2005 / Collini / Sir Dancer xx / E: König,Werner jun. / F: König,Werner sen.
8
GER
Christoph Wilke
RV Königsborn 1990 e.V.
RV Königsborn 1990 e.V.
169
Darling 242
S / SAnha / B / 1999 / Drosselbart / Lwow / E: Wilke,Christoph / F: Wilke,Friedhelm
Details
S / SAnha / B / 1999 / Drosselbart / Lwow / E: Wilke,Christoph / F: Wilke,Friedhelm
9
GER
Michaela Tutte
PSTV Rudolphital
PSTV Rudolphital
223
Gaitano 9
W / SAnha / F / 1995 / Gepard / Galib Ben Afas ox / GER45256 / E: Tutte,Michaela / F: CJD Billberge Gem.Verband e.V.,
Details
W / SAnha / F / 1995 / Gepard / Galib Ben Afas ox / GER45256 / E: Tutte,Michaela / F: CJD Billberge Gem.Verband e.V.,
10
GER
Erik Welling
Reit-, Fahr- und Zuchtverein Otto L
Reit-, Fahr- und Zuchtverein Otto L
225
11
GER
Dirk Tannhäuser
PSTV Rudolphital
PSTV Rudolphital
260
Kinsky 2
W / Dt.Sp. / Schi / 2005 / Kolibri / Firebird / E: Tannhäuser,Dirk / F: Voigtländer,Otto
Details
W / Dt.Sp. / Schi / 2005 / Kolibri / Firebird / E: Tannhäuser,Dirk / F: Voigtländer,Otto
12
GER
Ralf Steinbach
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
270
13
GER
Oliver Klüsener
Wörmlitzer SV `90 e.V.
Wörmlitzer SV `90 e.V.
385
Proud of Popeye
W / Westf / B / 2005 / Pontifex / Phoenix / E: Ernst,Ulrike / F: Wallmüller,Anna-Franziska
Details
W / Westf / B / 2005 / Pontifex / Phoenix / E: Ernst,Ulrike / F: Wallmüller,Anna-Franziska
14
GER
Steffen Lutter
SG Blau-Weiss Neuenhofe e.V.
SG Blau-Weiss Neuenhofe e.V.
470
Voltina 7
S / Holst / B / 2005 / Newton / Castellini / E: Fatke,Christian / F: Lienau,Horst-Henning
Details
S / Holst / B / 2005 / Newton / Castellini / E: Fatke,Christian / F: Lienau,Horst-Henning
15
GER
Simone Neuhaus
RV Kemnitz e.V.
RV Kemnitz e.V.
477
Westküste N
S / Holst / B / 2006 / Quadrigo / Alcatraz / E: Neuhaus,Gisela / F: Neuhaus,Gisela
Details
S / Holst / B / 2006 / Quadrigo / Alcatraz / E: Neuhaus,Gisela / F: Neuhaus,Gisela
16
GER
Viola Dewindenat
PSTV Rudolphital
PSTV Rudolphital
479
Windlicht 10
W / SAnha / B / 1999 / Windhauch xx / Korsar I / E: Dewindenat,Viola / F: Knüppel,Petra
Details
W / SAnha / B / 1999 / Windhauch xx / Korsar I / E: Dewindenat,Viola / F: Knüppel,Petra
17
GER
Michael Heucke
RFV Halberstadt e.V.
RFV Halberstadt e.V.
486
18
GER
Cindy Vegelahn
RFV Lindenhof Altbensdorf e.V.
RFV Lindenhof Altbensdorf e.V.
025
19
GER
Mike Bardehle
PSV 1881 Hohenberg-Krusemark
PSV 1881 Hohenberg-Krusemark
045
Bagyra
S / Dt.Sp. / B / 2004 / Brandenburger / Prinz Pilot / E: Bardehle,Mike / F: Hasenfuß,Artur
Details
S / Dt.Sp. / B / 2004 / Brandenburger / Prinz Pilot / E: Bardehle,Mike / F: Hasenfuß,Artur
20
GER
Franziska Hosse
RSG Sanne-Fleetmark e.V.
RSG Sanne-Fleetmark e.V.
203
21
GER
Niels Klüsener
Wörmlitzer SV `90 e.V.
Wörmlitzer SV `90 e.V.
088
Carrera Negra 2
S / Holst / B / 2005 / Con Air / Leandro / E: Wrede,Klaus / F: ZG Hamdorf,Jutta u.Wolfgang
Details
S / Holst / B / 2005 / Con Air / Leandro / E: Wrede,Klaus / F: ZG Hamdorf,Jutta u.Wolfgang
22
GER
Mandy Müller
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
135
Clicquot 5
W / Dt.Sp. / B / 2004 / Chico's Boy / Forrest xx / E: Fatke,Christian / F: Göttert,Lutz
Details
W / Dt.Sp. / B / 2004 / Chico's Boy / Forrest xx / E: Fatke,Christian / F: Göttert,Lutz
23
GER
Nadja Rath
RFV Eckolstädt e.v
RFV Eckolstädt e.v
527
Culcha Candela 7
S / Holst / B / 2004 / Con Air 7 / Athlet 63 / E: Reiterhof Rhön / F: Ibs, Karl-Rudolf
Details
S / Holst / B / 2004 / Con Air 7 / Athlet 63 / E: Reiterhof Rhön / F: Ibs, Karl-Rudolf
24
GER
Dirk Schepuck
RFV Eilsleben u.u.e.V.
RFV Eilsleben u.u.e.V.
209
25
GER
Daniel König
Haldenslebener RC
Haldenslebener RC
258
King Louis 15
H / Dt.Sp. / B / 2006 / King Kolibri / Lord de Luxe / E: König,Werner jun. / F: König,Werner jun.
Details
H / Dt.Sp. / B / 2006 / King Kolibri / Lord de Luxe / E: König,Werner jun. / F: König,Werner jun.
26
GER
Kira Kasperczyk-Danz
FSV Quedlinburg e.V.
FSV Quedlinburg e.V.
324
Lorcaval
W / Brdbg / Db / 2001 / Lorenzo / Capital / E: Kasperczyk-Danz,Kira / F: ZG Welling u.Arnold GbR,
Details
W / Brdbg / Db / 2001 / Lorenzo / Capital / E: Kasperczyk-Danz,Kira / F: ZG Welling u.Arnold GbR,
27
GER
Ina Hocke
SG Blau-Weiss Neuenhofe e.V.
SG Blau-Weiss Neuenhofe e.V.
342
28
GER
Volker Saak
Abt. RV Gut Herrenhölzer
Abt. RV Gut Herrenhölzer
400
29
GER
Henri Fehle
RV Fürst Bismark Schönhausen e.V.
RV Fürst Bismark Schönhausen e.V.
441
Santina 48
S / Dt.Sp. / B / 2005 / Saccor / Don Primero / E: Fehle,Henri / F: Kricheldorf,Eberhard
Details
S / Dt.Sp. / B / 2005 / Saccor / Don Primero / E: Fehle,Henri / F: Kricheldorf,Eberhard
30
GER
Michael Zwingmann
RSV Martinfeld
RSV Martinfeld
528
31
GER
Tino Seeger
RV Fürst Bismark Schönhausen e.V.
RV Fürst Bismark Schönhausen e.V.
271
32
GER
Ralf-Werner König
Haldenslebener RC
Haldenslebener RC
047
Balou B.
W / Old / B / 2005 / Balou du Rouet / Grandeur / E: König,Werner jun. / F: Breurkens,Leif Patric
Details
W / Old / B / 2005 / Balou du Rouet / Grandeur / E: König,Werner jun. / F: Breurkens,Leif Patric
33
GER
Kea Tuitje
Wörmlitzer SV `90 e.V.
Wörmlitzer SV `90 e.V.
216
Floyd Pepper
W / OS / F / 2006 / For Pleasure / Champion Du Lys / E: Saak,Volker / F: Ehning,Hildegard
Details
W / OS / F / 2006 / For Pleasure / Champion Du Lys / E: Saak,Volker / F: Ehning,Hildegard
34
GER
Jessika König-Schulze
Haldenslebener RC
Haldenslebener RC
141
Collini's Lady
S / Dt.Sp. / B / 2005 / Collini / Galib Ben Afas ox / F: ZG Netzband,Rolf u.Angelika
Details
S / Dt.Sp. / B / 2005 / Collini / Galib Ben Afas ox / F: ZG Netzband,Rolf u.Angelika
35
GER
Christoph Wilke
RV Königsborn 1990 e.V.
RV Königsborn 1990 e.V.
275
36
GER
Michaela Tutte
PSTV Rudolphital
PSTV Rudolphital
224
37
GER
Erik Welling
Reit-, Fahr- und Zuchtverein Otto L
Reit-, Fahr- und Zuchtverein Otto L
246
Jumping Jack 34
W / Dt.Sp. / R / 2005 / Consul / Kolibri / E: ZG Welling u.Arnold GbR, / F: ZG Welling u.Arnold GbR,
Details
W / Dt.Sp. / R / 2005 / Consul / Kolibri / E: ZG Welling u.Arnold GbR, / F: ZG Welling u.Arnold GbR,
38
GER
Dirk Tannhäuser
PSTV Rudolphital
PSTV Rudolphital
261
Kir Royal 74
S / SAnha / Schi / 1998 / Kolibri / Dornbusch / GER26797 / E: Tannhäuser,Ingrid / F: Tannhäuser,Ingrid
Details
S / SAnha / Schi / 1998 / Kolibri / Dornbusch / GER26797 / E: Tannhäuser,Ingrid / F: Tannhäuser,Ingrid
39
GER
Ralf Steinbach
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
282
Landra 10
S / OS / B / 2003 / Landgold / Altmeister xx / E: Schönfeld,Norbert / F: Schönfeld,Norbert
Details
S / OS / B / 2003 / Landgold / Altmeister xx / E: Schönfeld,Norbert / F: Schönfeld,Norbert
40
GER
Oliver Klüsener
Wörmlitzer SV `90 e.V.
Wörmlitzer SV `90 e.V.
409
Quite Cantino
W / Dt.Sp. / Schi / 2006 / Quite Capitol / Al Cantino (ex: Romario) / E: ZG Klüsener GbR/Sportpferde, / F: ZG Klüsener GbR/Sportpferde,
Details
W / Dt.Sp. / Schi / 2006 / Quite Capitol / Al Cantino (ex: Romario) / E: ZG Klüsener GbR/Sportpferde, / F: ZG Klüsener GbR/Sportpferde,
41
GER
Franziska Hosse
RSG Sanne-Fleetmark e.V.
RSG Sanne-Fleetmark e.V.
218
42
GER
Jenny Koßmann
RFV Colbitz e.V.
RFV Colbitz e.V.
373
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.