"Fürst Bismarck" - Traditionsturnier Schönhausen 2012
Preis der Firma Kraatz Milchtransporte
|
Juryleden |
Karl Wenzel Günter Sobetzko Hermann Dreusicke |
1
GER
Michael Zwingmann
RSV Martinfeld
RSV Martinfeld
061
California 75
S / Holst / FkaSc / 2005 / Clearway / Carvallo BB / E: KL Handels-u.Dienstleistungs GmbH, / F: ZG Bröcking,Irmelin u.Rüdiger
Details
S / Holst / FkaSc / 2005 / Clearway / Carvallo BB / E: KL Handels-u.Dienstleistungs GmbH, / F: ZG Bröcking,Irmelin u.Rüdiger
2
GER
Tino Seeger
RV Fürst Bismark Schönhausen e.V.
RV Fürst Bismark Schönhausen e.V.
100
Catango 13
H / Dt.Sp. / B / 2005 / Collini / Frühlingsbote / E: Seeger,Tino / F: Stiftung BHLG,
Details
H / Dt.Sp. / B / 2005 / Collini / Frühlingsbote / E: Seeger,Tino / F: Stiftung BHLG,
3
GER
Nancy Krause
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
212
Feline 69
S / Hann / F / 2001 / Federweisser / Don Juan / 103FA90 / E: Krause,Nancy / F: Schröder,Ulrike
Details
S / Hann / F / 2001 / Federweisser / Don Juan / 103FA90 / E: Krause,Nancy / F: Schröder,Ulrike
4
GER
Ralf Steinbach
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
270
5
GER
Steffen Lutter
SG Blau-Weiss Neuenhofe e.V.
SG Blau-Weiss Neuenhofe e.V.
062
Calimba de Luna 16
S / Dt.Sp. / B / 2004 / Cardenio / Adamo I / E: Decker,Inga / F: Decker,Inga
Details
S / Dt.Sp. / B / 2004 / Cardenio / Adamo I / E: Decker,Inga / F: Decker,Inga
6
GER
Maik Junghänel
RV Beestwind e.V.
RV Beestwind e.V.
084
Carlson 51
W / Holst / F / 2004 / Cassini II / Acorado I / E: Schulz,Sandro / F: Allwörden,Manfred von
Details
W / Holst / F / 2004 / Cassini II / Acorado I / E: Schulz,Sandro / F: Allwörden,Manfred von
7
GER
Franziska Hosse
RSG Sanne-Fleetmark e.V.
RSG Sanne-Fleetmark e.V.
121
8
GER
Hendrik Holländer
RV Ihleburg e.V.
RV Ihleburg e.V.
133
9
GER
Ralf-Werner König
Haldenslebener RC
Haldenslebener RC
041
Avensis 5
H / Dt.Pf / B / 2003 / Al Cantino (ex: Romario) / Lord de Luxe / 102YM86 / E: König,Werner jun. / F: König,Werner jun.
Details
H / Dt.Pf / B / 2003 / Al Cantino (ex: Romario) / Lord de Luxe / 102YM86 / E: König,Werner jun. / F: König,Werner jun.
10
GER
Oliver Wiechmann
Reit-, Fahr- und Zuchtverein Otto L
Reit-, Fahr- und Zuchtverein Otto L
064
Call Girl 4
S / Dt.Pf / Db / 2003 / Chequille / Terminator / E: Wiechmann,Oliver / F: Weißing,Herbert
Details
S / Dt.Pf / Db / 2003 / Chequille / Terminator / E: Wiechmann,Oliver / F: Weißing,Herbert
11
GER
Armin Streiter
RSG Sanne-Fleetmark e.V.
RSG Sanne-Fleetmark e.V.
134
Clara 82
S / Dt.Sp. / B / 2006 / Cassandro II / Caretino / E: Dammholz,Christian / F: Keil,Hermann
Details
S / Dt.Sp. / B / 2006 / Cassandro II / Caretino / E: Dammholz,Christian / F: Keil,Hermann
12
GER
Jochen Witte
Pferdezucht- u. RV Luhmühlen e.V.
Pferdezucht- u. RV Luhmühlen e.V.
197
El Ferino
H / Hann / F / 2003 / Embassy I / Quasi Roi / E: Witte,Jochen / F: Borstelmann,Walter
Details
H / Hann / F / 2003 / Embassy I / Quasi Roi / E: Witte,Jochen / F: Borstelmann,Walter
13
GER
Ralf Gottong
RFV HLG Neustadt e.V.
RFV HLG Neustadt e.V.
255
Kentucky Boy 4
H / SAnha / F / 2000 / Kolibri / Darß xx / E: Lüthgarth,Lutz / F: Lüthgarth,Lutz
Details
H / SAnha / F / 2000 / Kolibri / Darß xx / E: Lüthgarth,Lutz / F: Lüthgarth,Lutz
14
GER
Daniel König
Haldenslebener RC
Haldenslebener RC
258
King Louis 15
H / Dt.Sp. / B / 2006 / King Kolibri / Lord de Luxe / E: König,Werner jun. / F: König,Werner jun.
Details
H / Dt.Sp. / B / 2006 / King Kolibri / Lord de Luxe / E: König,Werner jun. / F: König,Werner jun.
15
GER
Henri Fehle
RV Fürst Bismark Schönhausen e.V.
RV Fürst Bismark Schönhausen e.V.
264
Kobold 246
W / SAnha / Db / 2001 / Kolibri / Don Primero / E: Fehle,Henri / F: Kircheldorf,Eberhard
Details
W / SAnha / Db / 2001 / Kolibri / Don Primero / E: Fehle,Henri / F: Kircheldorf,Eberhard
16
GER
Anja Neuhaus
RV Kemnitz e.V.
RV Kemnitz e.V.
301
17
GER
Michael Zwingmann
RSV Martinfeld
RSV Martinfeld
466
Valencia 71
S / Holst / Schi / 2005 / Cassini I / Lavaletto / E: KL Handels-u.Dienstleistungs GmbH, / F: Ibs,Antje
Details
S / Holst / Schi / 2005 / Cassini I / Lavaletto / E: KL Handels-u.Dienstleistungs GmbH, / F: Ibs,Antje
18
GER
Tino Seeger
RV Fürst Bismark Schönhausen e.V.
RV Fürst Bismark Schönhausen e.V.
271
19
GER
Nancy Krause
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
398
Querida 35
S / Old / B / 2001 / Quebec / Pinocchio / 102ZD97 / E: Stall Distel GmbH, / F: Ivemeyer,Barbara
Details
S / Old / B / 2001 / Quebec / Pinocchio / 102ZD97 / E: Stall Distel GmbH, / F: Ivemeyer,Barbara
20
GER
Ralf Steinbach
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
282
Landra 10
S / OS / B / 2003 / Landgold / Altmeister xx / E: Schönfeld,Norbert / F: Schönfeld,Norbert
Details
S / OS / B / 2003 / Landgold / Altmeister xx / E: Schönfeld,Norbert / F: Schönfeld,Norbert
21
GER
Ralf Deutschmann
RV Eichberg/Schlagenthin e.V
RV Eichberg/Schlagenthin e.V
306
22
GER
Jan Glaubitt
RV Kemnitz e.V.
RV Kemnitz e.V.
330
24
GER
Dirk Holländer
RV Ihleburg e.V.
RV Ihleburg e.V.
394
Quebo 5
H / Dt.Sp. / B / 2006 / Qvenetie (ex:Venette VDL) / Paulaner / E: ZG Holländer GbR, / F: ZG Holländer GbR,
Details
H / Dt.Sp. / B / 2006 / Qvenetie (ex:Venette VDL) / Paulaner / E: ZG Holländer GbR, / F: ZG Holländer GbR,
25
GER
Volker Saak
Abt. RV Gut Herrenhölzer
Abt. RV Gut Herrenhölzer
400
26
GER
Ulrich Prehm
RV Kemnitz e.V.
RV Kemnitz e.V.
001
27
GER
Erik Welling
Reit-, Fahr- und Zuchtverein Otto L
Reit-, Fahr- und Zuchtverein Otto L
543
Terminator FW
H / Hann / F / 2005 / Toronto / Erasmus / E: ZG Fabian/Welling, / F: ZG Fabian/Welling,
Details
H / Hann / F / 2005 / Toronto / Erasmus / E: ZG Fabian/Welling, / F: ZG Fabian/Welling,
28
GER
Steffen Lutter
SG Blau-Weiss Neuenhofe e.V.
SG Blau-Weiss Neuenhofe e.V.
470
Voltina 7
S / Holst / B / 2005 / Newton / Castellini / E: Fatke,Christian / F: Lienau,Horst-Henning
Details
S / Holst / B / 2005 / Newton / Castellini / E: Fatke,Christian / F: Lienau,Horst-Henning
29
GER
Maik Junghänel
RV Beestwind e.V.
RV Beestwind e.V.
382
Pretty-Girl 3
S / Old / B / 2005 / Colander / Rivero xx / 103KU57 / E: Schulz,Eckhard / F: Wernke,Josef
Details
S / Old / B / 2005 / Colander / Rivero xx / 103KU57 / E: Schulz,Eckhard / F: Wernke,Josef
30
GER
Franziska Hosse
RSG Sanne-Fleetmark e.V.
RSG Sanne-Fleetmark e.V.
203
31
GER
Hendrik Holländer
RV Ihleburg e.V.
RV Ihleburg e.V.
406
Quintana 42
S / Dt.Sp. / B / 2006 / Quality / Drakdream / E: Holländer,Sina / F: Holländer,Sina
Details
S / Dt.Sp. / B / 2006 / Quality / Drakdream / E: Holländer,Sina / F: Holländer,Sina
32
GER
Ralf-Werner König
Haldenslebener RC
Haldenslebener RC
047
Balou B.
W / Old / B / 2005 / Balou du Rouet / Grandeur / E: König,Werner jun. / F: Breurkens,Leif Patric
Details
W / Old / B / 2005 / Balou du Rouet / Grandeur / E: König,Werner jun. / F: Breurkens,Leif Patric
33
GER
Michael Zwingmann
RSV Martinfeld
RSV Martinfeld
528
34
GER
Tino Seeger
RV Fürst Bismark Schönhausen e.V.
RV Fürst Bismark Schönhausen e.V.
485
Zar Hansiatic
H / SAnha / B / 2002 / Zenturo / Jupiter II / 102VM82 / E: Nyenhuis,Dorit / F: Saib,Paul
Details
H / SAnha / B / 2002 / Zenturo / Jupiter II / 102VM82 / E: Nyenhuis,Dorit / F: Saib,Paul
35
GER
Nancy Krause
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
405
Quintal 3
S / Hann / B / 2004 / Quidam's Rubin / Graf Grannus / E: Siebke,Willi / F: Siebke,Oliver
Details
S / Hann / B / 2004 / Quidam's Rubin / Graf Grannus / E: Siebke,Willi / F: Siebke,Oliver
36
GER
Ralf Steinbach
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
RFV Einetal Westdorf-Achersleben e.
284
Landwirt 8
H / SAnha / B / 2000 / Lafitte / Direx 3275 / E: Hettwer,Katja / F: Fricke,Gerald
Details
H / SAnha / B / 2000 / Lafitte / Direx 3275 / E: Hettwer,Katja / F: Fricke,Gerald
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.