Springen/Dressurturnier mit Pfalzmeisterschaften
09 3. Wertungsprüfung Junioren
|
Juryleden |
Rainer Pillasch Ursula Pleines |
1
GER
Clara Schlindwein
PF Duttweiler e.V
PF Duttweiler e.V
049
Camloubet
W / Old / B / 2003 / Camposanto / Qualoubet / E: Schlindwein,Clara / F: Hauter,Gerhard
Details
W / Old / B / 2003 / Camposanto / Qualoubet / E: Schlindwein,Clara / F: Hauter,Gerhard
2
GER
Tara Annabelle Plewa
RFV Rheinzabern e.V.
RFV Rheinzabern e.V.
094
Chep
W / OS / B / 2002 / Come On / Continue / E: Stuhrberg,Siegfried / F: Genn Dr.,Hermann Josef
Details
W / OS / B / 2002 / Come On / Continue / E: Stuhrberg,Siegfried / F: Genn Dr.,Hermann Josef
3
GER
Lena Ulrich
RFV Alsenborn e.V.
RFV Alsenborn e.V.
405
4
GER
Celine Geissler
FRV Fußgönheim e.V.
FRV Fußgönheim e.V.
398
Waleika 15
S / Hann / F / 1999 / Wolkenstein II / Walt Disney I / GER27332 / E: Geißler,Monika / F: Ayecke,Wilhelm
Details
S / Hann / F / 1999 / Wolkenstein II / Walt Disney I / GER27332 / E: Geißler,Monika / F: Ayecke,Wilhelm
5
GER
Sophia Schlindwein
PF Duttweiler e.V
PF Duttweiler e.V
188
6
GER
Helena Müller
RFV Zeiskam e.V.
RFV Zeiskam e.V.
347
Royal Lady L 2
S / Bay / Db / 2000 / Nimrod B / Zigeunerheld xx / E: Müller,Helena / F: Lehnert,Peter
Details
S / Bay / Db / 2000 / Nimrod B / Zigeunerheld xx / E: Müller,Helena / F: Lehnert,Peter
7
GER
Gianna Gatto
RFV Zeiskam e.V.
RFV Zeiskam e.V.
006
8
GER
Ulrike Patzke
RV Landau e.V.im Asv Landau
RV Landau e.V.im Asv Landau
099
Chicago J
H / Holst / Schi / 1998 / Corrado II / Caretino / GER43764 / E: Patzke,Ulrike / F: Jessen,Peter Andreas
Details
H / Holst / Schi / 1998 / Corrado II / Caretino / GER43764 / E: Patzke,Ulrike / F: Jessen,Peter Andreas
9
GER
Vanessa Raubenheimer
FRV Fußgönheim e.V.
FRV Fußgönheim e.V.
257
10
GER
Selina Muschler
RC Hofgut Dreihof e.V.
RC Hofgut Dreihof e.V.
403
Wervelwind 3
H / KWPN / F / 2003 / Guidam (de Dartay) / Wolfgang / E: Muschler,Selina / F: ZG Scheiuit,H.u.B.
Details
H / KWPN / F / 2003 / Guidam (de Dartay) / Wolfgang / E: Muschler,Selina / F: ZG Scheiuit,H.u.B.
11
GER
Johanna Rubly
RFV Bundenbacherhöhe e.V.
RFV Bundenbacherhöhe e.V.
294
Mystic 4
S / Old / Schi / 1998 / Carolus I / Feuerwerk / E: Rubly,Andreas / F: Rubly,Andreas
Details
S / Old / Schi / 1998 / Carolus I / Feuerwerk / E: Rubly,Andreas / F: Rubly,Andreas
12
GER
Britt Roth
RFV Zeiskam e.V.
RFV Zeiskam e.V.
441
13
GER
Martin Steiger
RFV Weisenheim am Sand e.V.
RFV Weisenheim am Sand e.V.
036
Cala 3
S / Holst / Db / 2000 / Calando I / Landgraf I / GER41857 / E: Steiger,Vanessa / F: Kruse,Hermann
Details
S / Holst / Db / 2000 / Calando I / Landgraf I / GER41857 / E: Steiger,Vanessa / F: Kruse,Hermann
14
GER
Anna-Lena Mathes
RFV Rheinzabern e.V.
RFV Rheinzabern e.V.
041
Calliostro 2
W / CH.Wb / Db / 1997 / Calando II / Graveur / E: Mathes,Anna-Lena / F: Marbach,Josef
Details
W / CH.Wb / Db / 1997 / Calando II / Graveur / E: Mathes,Anna-Lena / F: Marbach,Josef
15
GER
Adrienne Betz
RC Speyer e.V.
RC Speyer e.V.
213
16
GER
Clara Schlindwein
PF Duttweiler e.V
PF Duttweiler e.V
095
17
GER
Celine Geissler
FRV Fußgönheim e.V.
FRV Fußgönheim e.V.
012
Amiro 22
W / ZW / Schi / 1997 / Apricot D II / Sansibar / GER24090 / E: Alt,Karin / F: Alt,Peter
Details
W / ZW / Schi / 1997 / Apricot D II / Sansibar / GER24090 / E: Alt,Karin / F: Alt,Peter
18
GER
Martin Steiger
RFV Weisenheim am Sand e.V.
RFV Weisenheim am Sand e.V.
131
Cosca
S / Holst / Schi / 2005 / Casco / Athlet Z / 103LL08 / E: Steiger,Martin / F: Frings,Norbert
Details
S / Holst / Schi / 2005 / Casco / Athlet Z / 103LL08 / E: Steiger,Martin / F: Frings,Norbert
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.