London Olympic Games 2012
Team Jumping - Round 113 Table A, not against the clock58 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 15:23 Uur (05.08.2012) |
26 Jumping - Saudi Arabia
1
KSA
Kamal Bahamdan
357
Noblesse des Tess
S / SF / BAY / 2001 / Cumano / Irak E / SUI40717 / E: Kamal Bahamdan / F: Vincent + Jacques Brohier
Details
S / SF / BAY / 2001 / Cumano / Irak E / SUI40717 / E: Kamal Bahamdan / F: Vincent + Jacques Brohier
1.00
|
1
KSA
Ramzy Al Duhami
353
Bayard van de Villa There
W / BWP / BAY / 2001 / Kashmir van Schuttershof / Camus / BEL42034 / E: Saudi Equestrian / F: Ignace van Melkebeke
Details
W / BWP / BAY / 2001 / Kashmir van Schuttershof / Camus / BEL42034 / E: Saudi Equestrian / F: Ignace van Melkebeke
0.00
|
1
KSA
HRH Prince Abdullah Al Saud
354
Davos
W / Z.RPF / GREY / 2000 / Carthago Z / Pericles XX / NED41288 / E: Saudi Equestrian / F: H.Kolen
Details
W / Z.RPF / GREY / 2000 / Carthago Z / Pericles XX / NED41288 / E: Saudi Equestrian / F: H.Kolen
0.00
|
1
KSA
Abdulla Waleed Sharbatly
356
Sultan
W / -n.gefunde / GREY / 2002 / Irco Mena / Voltaire / GBR41775 / E: Saudi Equestrian / F: Old Lodge
Details
W / -n.gefunde / GREY / 2002 / Irco Mena / Voltaire / GBR41775 / E: Saudi Equestrian / F: Old Lodge
4.00
|
Team totaal
24 Jumping - Great Britain
2
GBR
Ben Maher
340
Tripple X III
H / BAY / 2002 / Namelus R / Cantango / GBR43241 / E: MrB.Maher & Quainton Stud/ Phillips
Details
H / BAY / 2002 / Namelus R / Cantango / GBR43241 / E: MrB.Maher & Quainton Stud/ Phillips
0.00
|
2
GBR
Peter Charles
339
Murka's Vindicat W
W / KWPN / BAY / 2002 / Guidam / Libero H / GBR42462 / E: Mrs. Olga White/Mrs. Tara Charles
Details
W / KWPN / BAY / 2002 / Guidam / Libero H / GBR42462 / E: Mrs. Olga White/Mrs. Tara Charles
8.00
|
2
GBR
Nick Skelton
341
Big Star
H / KWPN / BAY / 2003 / Quick Star / Nimmerdor / NED41843 / E: Mrs B. Widdowson / F: C.T.Klaver
Details
H / KWPN / BAY / 2003 / Quick Star / Nimmerdor / NED41843 / E: Mrs B. Widdowson / F: C.T.Klaver
0.00
|
2
GBR
Scott Brash
338
Hello Sanctos
W / SBS / BAY / 2002 / Quasimodo vd Molendreef / Nabab de Revel / BEL42500 / E: Lord & Lady P Harris & Lady P Kirkh / F: Willy Taets, Lembeke
Details
W / SBS / BAY / 2002 / Quasimodo vd Molendreef / Nabab de Revel / BEL42500 / E: Lord & Lady P Harris & Lady P Kirkh / F: Willy Taets, Lembeke
4.00
|
Team totaal
31 Jumping - Netherlands
2
NED
Maikel van der Vleuten
365
VDL Groep Verdi
H / KWPN / BAY / 2002 / Quidam de Revel / Landgraf I / NED41570 / E: Stal vd Vleuten & Team Nijhof & C.A / F: Veehandel Musterd B.V.
Details
H / KWPN / BAY / 2002 / Quidam de Revel / Landgraf I / NED41570 / E: Stal vd Vleuten & Team Nijhof & C.A / F: Veehandel Musterd B.V.
0.00
|
2
NED
Jur Vrieling
366
VDL Bubalu
W / KWPN / BAY / 2000 / Baloubet de Rouet / Nimmerdor / 102OP17 / E: W.van de Lageweg / F: VDL Stud
Details
W / KWPN / BAY / 2000 / Baloubet de Rouet / Nimmerdor / 102OP17 / E: W.van de Lageweg / F: VDL Stud
8.00
|
2
NED
Marc Houtzager
363
Sterrehof's Tamino
W / KWPN / BAY / 2000 / Numero Uno / Farmer / NED40078 / E: Stoeterij Sterrehof / F: E.ten Hoor
Details
W / KWPN / BAY / 2000 / Numero Uno / Farmer / NED40078 / E: Stoeterij Sterrehof / F: E.ten Hoor
0.00
|
2
NED
Gerco Schröder
364
Eurocommerce London
H / BWP / CHEST / 2002 / Nabab de Revel / Chin chin / BEL40955 / E: Gevi International B.V. / F: Joris de Brabander
Details
H / BWP / CHEST / 2002 / Nabab de Revel / Chin chin / BEL40955 / E: Gevi International B.V. / F: Joris de Brabander
4.00
|
Team totaal
32 Jumping - Sweden
2
SWE
Rolf-Göran Bengtsson
376
Casall La Silla
W / HOLST / BAY / 1999 / Caretino / Lavall I / GER27997 / E: Verband der Züchter des Holsteiner / F: Thomann Wilfried
Details
W / HOLST / BAY / 1999 / Caretino / Lavall I / GER27997 / E: Verband der Züchter des Holsteiner / F: Thomann Wilfried
0.00
|
2
SWE
Hendrik von Eckermann
378
Allerdings
W / WESTF / CHEST / 2000 / Arpeggio / Diamantino / GER42559 / E: Hans G. Winker / H. von Eckermann / F: Josef Rosendahl
Details
W / WESTF / CHEST / 2000 / Arpeggio / Diamantino / GER42559 / E: Hans G. Winker / H. von Eckermann / F: Josef Rosendahl
0.00
|
2
SWE
Lisen Fredricson
379
Matrix
W / S.WBL / GREY / 2002 / Cardento 933 / Maxiumus 620 / SWE40477 / E: Grevlundagården, Mörner & Weil / F: Charlotta & Jan Forsman
Details
W / S.WBL / GREY / 2002 / Cardento 933 / Maxiumus 620 / SWE40477 / E: Grevlundagården, Mörner & Weil / F: Charlotta & Jan Forsman
4.00
|
Team totaal
33 Jumping - Switzerland
2
SUI
Steve Guerdat
371
Nino des Buissonnets
W / SF / BAY / 2001 / Kannan / Narcos II / FRA45550 / E: Schwarzenbach Urs E. / F: Caroline Deroubaix
Details
W / SF / BAY / 2001 / Kannan / Narcos II / FRA45550 / E: Schwarzenbach Urs E. / F: Caroline Deroubaix
4.00
|
2
SUI
Paul Estermann
370
Castlefield Eclipse
S / ISH / BAY / 2002 / Obos Quality / IRL40616 / E: Fasana Jocelyne / F: Michael & Mary O'Halloran
Details
S / ISH / BAY / 2002 / Obos Quality / IRL40616 / E: Fasana Jocelyne / F: Michael & Mary O'Halloran
0.00
|
2
SUI
Werner Muff
372
Kiamon
W / BRDBG / CHEST / 2002 / Kolibri / Ramiro's MAtch / SUI41227 / E: Muff Werner & Doris / F: Bernd Peters
Details
W / BRDBG / CHEST / 2002 / Kolibri / Ramiro's MAtch / SUI41227 / E: Muff Werner & Doris / F: Bernd Peters
4.00
|
2
SUI
Pius Schwizer
373
Carlina
S / HOLST / BAY / 2001 / Carvallo / Landgraf I / BEL40588 / E: Schwizer Pius + François Leiser / F: Eduard Struve
Details
S / HOLST / BAY / 2001 / Carvallo / Landgraf I / BEL40588 / E: Schwizer Pius + François Leiser / F: Eduard Struve
0.00
|
Team totaal
21 Jumping - Canada
6
CAN
Jill Henselwood
321
George
W / -n.gefunde / CHEST / 2002 / Garant / Don Juan / USA40838 / E: Brian Gingras / F: Carsten Wiedemann
Details
W / -n.gefunde / CHEST / 2002 / Garant / Don Juan / USA40838 / E: Brian Gingras / F: Carsten Wiedemann
4.00
|
6
CAN
Ian Millar
323
Star Power
W / KWPN / BAY / 2001 / Qucik Star / Calvados / 102UN97 / E: Team Works / F: A.J.Mulderue, Vorder (NL)
Details
W / KWPN / BAY / 2001 / Qucik Star / Calvados / 102UN97 / E: Team Works / F: A.J.Mulderue, Vorder (NL)
0.00
|
6
CAN
Eric Lamaze
322
Derly Chin de Muze
S / BWP / CHEST / 2012 / For Pleasure / Nabab de Revel / José Roberto Re / E: Ashland Stables & Torrey Pines Stab / F: Joris de Brabander
Details
S / BWP / CHEST / 2012 / For Pleasure / Nabab de Revel / José Roberto Re / E: Ashland Stables & Torrey Pines Stab / F: Joris de Brabander
1.00
|
Team totaal
27 Jumping - Brazil
7
BRA
Rodrigo Pessoa
317
HH Rebozo
H / -n.gefunde / BAY / 2000 / Tlaloc la Silla / Ramiroz / MEX01927 / E: Double H Farm & Rodrigo Pessoa / F: La Silla
Details
H / -n.gefunde / BAY / 2000 / Tlaloc la Silla / Ramiroz / MEX01927 / E: Double H Farm & Rodrigo Pessoa / F: La Silla
4.00
|
7
BRA
Alvaro Affonso de Miranda Neto
315
Ad Rahmannshof Bogeno
W / SBS / BAY / 2000 / Baloubet du Rouet / Elanville / GER40570 / E: A.De Miranda & Victory Equestrian S / F: Luc Henry, Heron, BE
Details
W / SBS / BAY / 2000 / Baloubet du Rouet / Elanville / GER40570 / E: A.De Miranda & Victory Equestrian S / F: Luc Henry, Heron, BE
0.00
|
7
BRA
Jose R. Reynoso Fernandez Filho
318
Maestro St.Lois
W / SF / BAY / 2000 / Echo des Forets II / 102QW94 / E: José Roberto Reynoso
Details
W / SF / BAY / 2000 / Echo des Forets II / 102QW94 / E: José Roberto Reynoso
4.00
|
Team totaal
30 Jumping - United States
8
USA
Beezie Madden
388
Via Volo
S / BWP / BAY / 1998 / Clinton / Heartbreaker / DEN02985 / E: Coral Reef Ranch / F: Stal de Molendreef
Details
S / BWP / BAY / 1998 / Clinton / Heartbreaker / DEN02985 / E: Coral Reef Ranch / F: Stal de Molendreef
4.00
|
8
USA
Mclain Ward
389
Antares F
W / WÜRTT / GREY / 2000 / Araconit / Cento / GER42298 / E: Grant Road Partners,E.Miller,L.Ward / F: ZG Hans Jörn & Gaby Funk
Details
W / WÜRTT / GREY / 2000 / Araconit / Cento / GER42298 / E: Grant Road Partners,E.Miller,L.Ward / F: ZG Hans Jörn & Gaby Funk
4.00
|
8
USA
Reed Kessler
387
Cylana
S / BWP / CHEST / 2002 / Skippy II / Darco / 103EC16 / E: Reed Kessler & Katherine Prudent / F: Daniel & Dirk D'Haese
Details
S / BWP / CHEST / 2002 / Skippy II / Darco / 103EC16 / E: Reed Kessler & Katherine Prudent / F: Daniel & Dirk D'Haese
8.00
|
Team totaal
22 Jumping - Mexico
9
MEX
Federico Fernandez
359
Victoria
W / KWPN / BAY / 2002 / Tangelo van de Zuuthoeve / Cordano / 102VL43 / E: Federico Fernandez / F: C.Zandbergenm Zundert (NL)
Details
W / KWPN / BAY / 2002 / Tangelo van de Zuuthoeve / Cordano / 102VL43 / E: Federico Fernandez / F: C.Zandbergenm Zundert (NL)
6.00
|
9
MEX
Alberto Michan Halbinger
360
Rosalia la Silla
S / HOLST / BAY / 2001 / Cassini I / Contender / MEX40142 / E: Club Hipico La Silla A.C./Alfonso R / F: Volker Redderberg
Details
S / HOLST / BAY / 2001 / Cassini I / Contender / MEX40142 / E: Club Hipico La Silla A.C./Alfonso R / F: Volker Redderberg
0.00
|
9
MEX
Nicolas Pizarro
361
Crossing Jordan
H / HANN / GREY / 2000 / Champion duLys / Calypso II / GER28310 / E: Gloria Martinez & Nicolas Pizarro / F: Jürgen Ernst
Details
H / HANN / GREY / 2000 / Champion duLys / Calypso II / GER28310 / E: Gloria Martinez & Nicolas Pizarro / F: Jürgen Ernst
4.00
|
Team totaal
25 Jumping - Australia
10
AUS
Julia Hargreaves
303
Vedor
W / KWPN / BAY / 2002 / Indoctro / Fedor / NED40971 / E: J Hargreaves, A&L Hargreaves & K.Ha / F: J.Heins, de Schiphorst (NL)
Details
W / KWPN / BAY / 2002 / Indoctro / Fedor / NED40971 / E: J Hargreaves, A&L Hargreaves & K.Ha / F: J.Heins, de Schiphorst (NL)
8.00
|
10
AUS
Edwina Tops-Alexander
305
Itot du Chateau
W / SF / CHEST / 1996 / Le Tot de Semilly / Galoubet A / FRA10184 / E: E Alexander & Stal Tops / F: Jean Grandjeanjean
Details
W / SF / CHEST / 1996 / Le Tot de Semilly / Galoubet A / FRA10184 / E: E Alexander & Stal Tops / F: Jean Grandjeanjean
0.00
|
10
AUS
James Paterson-Robinson
304
Lanosso
W / WESTF / BAY / 1999 / Lancino de I / Grosso Z / NED42344 / E: Ger Poels Horses & James P.Robinson
Details
W / WESTF / BAY / 1999 / Lancino de I / Grosso Z / NED42344 / E: Ger Poels Horses & James P.Robinson
4.00
|
10
AUS
Matt Williams
306
Watch me
W / KWPN / BAY / 2003 / Hearthbreaker / Wolfgang / 102TE56 / E: Paul Williams & Karen Tuerk / F: R.M.van Reenen, Kring van Dorth
Details
W / KWPN / BAY / 2003 / Hearthbreaker / Wolfgang / 102TE56 / E: Paul Williams & Karen Tuerk / F: R.M.van Reenen, Kring van Dorth
12.00
|
Team totaal
29 Jumping - Germany
10
GER
Marcus Ehning
344
Plot Blue
H / KWPN / BAY / 1997 / Mr.Blue / Pilot / SUI08922 / E: Somogyi, Kathrin & Ehning, Marcus / F: F.C.M.Burgers
Details
H / KWPN / BAY / 1997 / Mr.Blue / Pilot / SUI08922 / E: Somogyi, Kathrin & Ehning, Marcus / F: F.C.M.Burgers
4.00
|
10
GER
Christian Ahlmann
343
Codex One
H / HANN / BAY / 2002 / Contendro I / Glückspilz / GER46305 / E: Jauß, Marion / F: Wilhelm Berghorn
Details
H / HANN / BAY / 2002 / Contendro I / Glückspilz / GER46305 / E: Jauß, Marion / F: Wilhelm Berghorn
4.00
|
10
GER
Janne Friederike Meyer
345
Lambrasco
W / HOLST / DB / 1998 / Libero / Coriolan / GER41408 / E: Meyer, Friedrich & Anna Sophie
Details
W / HOLST / DB / 1998 / Libero / Coriolan / GER41408 / E: Meyer, Friedrich & Anna Sophie
4.00
|
10
GER
Meredith Michaels-Beerbaum
347
Bella Donna 66
S / HOLST / DB / 2003 / Baldini II / Calido I / GER44350 / E: EOS Sport & M.Michaels-Beerbaum / F: Peter Nagel-Tornau
Details
S / HOLST / DB / 2003 / Baldini II / Calido I / GER44350 / E: EOS Sport & M.Michaels-Beerbaum / F: Peter Nagel-Tornau
8.00
|
Team totaal
28 Jumping - France
12
FRA
Kevin Staut
336
Silvana HDC
S / KWPN / GREY / 1999 / Corland / Widor / BEL12188 / E: Haras des Coudrettes / F: B.J.ter Denge
Details
S / KWPN / GREY / 1999 / Corland / Widor / BEL12188 / E: Haras des Coudrettes / F: B.J.ter Denge
4.00
|
12
FRA
Simon Delestre
333
Napoli du Ry
W / OLD / CHEST / 2001 / Baloubet de Rouet / Silvio I / BEL41523 / E: MM. A.BRIERE - D.Pages - S.Delestre
Details
W / OLD / CHEST / 2001 / Baloubet de Rouet / Silvio I / BEL41523 / E: MM. A.BRIERE - D.Pages - S.Delestre
6.00
|
12
FRA
Oliver Guillon
334
Lord de Theize
W / SF / BAY / 1999 / Donald Rouge II / Tolbiac des Halles / FRA13395 / E: Edith Mezard / F: Mario Francillard
Details
W / SF / BAY / 1999 / Donald Rouge II / Tolbiac des Halles / FRA13395 / E: Edith Mezard / F: Mario Francillard
4.00
|
12
FRA
Penelope Leprevost
335
MyLord Carthago
H / SF / GREY / 2000 / Carthago / Jalisco B / FRA44397 / E: FRANCE-HARAS / F: Bourdy Dubois Paule
Details
H / SF / GREY / 2000 / Carthago / Jalisco B / FRA44397 / E: FRANCE-HARAS / F: Bourdy Dubois Paule
8.00
|
Team totaal
34 Jumping - Belgium
13
BEL
Dirk Demeersman
309
Bufero van Het Panishof
W / BWP / BAY / 2001 / Parco / Polidiktus / BEL41656 / E: Jurgen & Johan Panis / F: Jurgen & Johan Panis
Details
W / BWP / BAY / 2001 / Parco / Polidiktus / BEL41656 / E: Jurgen & Johan Panis / F: Jurgen & Johan Panis
8.00
|
13
BEL
Philippe le Jeune
311
Vigo d'Arsouilles
H / B / CHEST / 1998 / Nabab de Revel / Fleuri du Manoir / BEL12041 / E: De Brabander Joris / F: Viaene Didier
Details
H / B / CHEST / 1998 / Nabab de Revel / Fleuri du Manoir / BEL12041 / E: De Brabander Joris / F: Viaene Didier
8.00
|
13
BEL
Jos Lansink
310
Valentina van 't Heike
S / BWP / CHEST / 1998 / Nabab de Reve / Lys de Davaney / BEL11015 / E: Jos Lansink Horses / F: Karel Boonen
Details
S / BWP / CHEST / 1998 / Nabab de Reve / Lys de Davaney / BEL11015 / E: Jos Lansink Horses / F: Karel Boonen
4.00
|
13
BEL
Gregory Wathelet
312
Cadjanine Z
S / Z.RPF / BAY / 2002 / Canabis Z / Feinschnitt I Z / BEL41972 / E: Alain Van Campenhoudt / F: Brison Pol
Details
S / Z.RPF / BAY / 2002 / Canabis Z / Feinschnitt I Z / BEL41972 / E: Alain Van Campenhoudt / F: Brison Pol
4.00
|
Team totaal
23 Jumping - Ukraine
14
UKR
Katharina Offel
382
Vivant
H / BWP / BAY / 1998 / Fuergo Du Prelet / Landino / AUS40039 / E: Nataliya Prysyzhnyuk
Details
H / BWP / BAY / 1998 / Fuergo Du Prelet / Landino / AUS40039 / E: Nataliya Prysyzhnyuk
12.00
|
14
UKR
Björn Nagel
381
Niack de L'Abbaye
H / -n.gefunde / BLACK / 2001 / Diamant de Semilly / Rocky du Carel / BEL41697 / E: Volodymyr Prysyazhnyuk / F: Luis Leconte
Details
H / -n.gefunde / BLACK / 2001 / Diamant de Semilly / Rocky du Carel / BEL41697 / E: Volodymyr Prysyazhnyuk / F: Luis Leconte
4.00
|
14
UKR
Aleksandr Onishchenko
383
Comte d'Arsouilles
W / BWP / CHEST / 2002 / Quasimodo / Apache du Forest / 102OH65 / E: Viacheslav Syiniavskyi / F: Didier Viaene
Details
W / BWP / CHEST / 2002 / Quasimodo / Apache du Forest / 102OH65 / E: Viacheslav Syiniavskyi / F: Didier Viaene
23.00
|
14
UKR
Cassio Rivetti
384
Temple Road
W / HANN / BAY / 2002 / Antaeus / Graf Dagobert / 102MO27 / E: Ilnytskyy Volodymyr / F: Karl Rabeler
Details
W / HANN / BAY / 2002 / Antaeus / Graf Dagobert / 102MO27 / E: Ilnytskyy Volodymyr / F: Karl Rabeler
5.00
|
Team totaal
20 Jumping - Chile
15
CHI
Rodrigo Carrasco
325
Or de la Charboniere
W / SF / BAY / 2002 / Adelfos / Papillon Rouge / GER46295 / E: Rodrigo Carrasco / Alessandra Batti / F: Dairou Daniel
Details
W / SF / BAY / 2002 / Adelfos / Papillon Rouge / GER46295 / E: Rodrigo Carrasco / Alessandra Batti / F: Dairou Daniel
17.00
|
15
CHI
Tomas Couve Correa
326
Underwraps
H / KWPN / BAY / 2001 / Iroko / Koriander / ESP41447 / E: Tomas Couve / MAS KBALLO S.L / F: G.Dollen, Enter (NL)
Details
H / KWPN / BAY / 2001 / Iroko / Koriander / ESP41447 / E: Tomas Couve / MAS KBALLO S.L / F: G.Dollen, Enter (NL)
5.00
|
15
CHI
Samuel Parot
328
Al Calypso
W / HANN / BAY / 2002 / Askari / Calypso II / 102ND22 / E: Samuel Parot De Ugarte / F: Meike Fischer
Details
W / HANN / BAY / 2002 / Askari / Calypso II / 102ND22 / E: Samuel Parot De Ugarte / F: Meike Fischer
9.00
|
15
CHI
Carlos Milthaler
329
As Hyo Altanero
H / HOLST / CHEST / 2002 / Hiomerdor / 103AX65 / E: Simonetti Americo / F: Simonetti Americo
Details
H / HOLST / CHEST / 2002 / Hiomerdor / 103AX65 / E: Simonetti Americo / F: Simonetti Americo
8.00
|
Team totaal
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.