Fest der Pferde Turniergemeinschaft Wohlde
Preis der Firma FFG GmbH, Hamburg04 Zwei-Phasen-Springprüfung Klasse S*
|
Juryleden |
Klaus Gosch Werner Tapken |
2
GER
Jens Wawrauschek
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
183
Chimbote
W / Grpf.o.R / F / 2004 / Fergar Mail (Chapultepec la Si / Marinier / E: Gonzales,Enrique
Details
W / Grpf.o.R / F / 2004 / Fergar Mail (Chapultepec la Si / Marinier / E: Gonzales,Enrique
0.00 | 51.51 | 0.00 |
35.80
250.00 EUR |
4
GER
Victoria Klatte
RG Klein Roscharden
RG Klein Roscharden
072
Caliano 2
W / Old / B / 2003 / Clinton II / Linaro / 102SJ15 / E: Klatte,Guido / F: Hartmann,Dietmar
Details
W / Old / B / 2003 / Clinton II / Linaro / 102SJ15 / E: Klatte,Guido / F: Hartmann,Dietmar
0.00 | 50.94 | 0.00 |
37.71
136.00 EUR |
5
BEL
Dorien de Vocht
TG Bad Zwischenahn
TG Bad Zwischenahn
380
Lycando
W / Old / B / 2002 / Lycos / Carnando / 103CW30 / E: Düßmann,Helmut / F: Düßmann,Helmut
Details
W / Old / B / 2002 / Lycos / Carnando / 103CW30 / E: Düßmann,Helmut / F: Düßmann,Helmut
0.00 | 53.56 | 0.00 |
37.78
112.00 EUR |
6
GER
Christian Temme
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
006
Alexa 372
S / SAnha / B / 2002 / Al Cantino (ex: Romario) / Kolibri / E: Stärk,Norbert / F: Saib,Paul
Details
S / SAnha / B / 2002 / Al Cantino (ex: Romario) / Kolibri / E: Stärk,Norbert / F: Saib,Paul
0.00 | 52.77 | 0.00 |
38.56
95.00 EUR |
7
GER
Jens Rensen
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
463
Seal 5
H / Hann / B / 2005 / Stakkato Gold / Rebel Z I / 103LE83 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Wilting,Jens
Details
H / Hann / B / 2005 / Stakkato Gold / Rebel Z I / 103LE83 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Wilting,Jens
0.00 | 51.63 | 0.00 |
39.59
85.00 EUR |
8
SUI
Andreas Erni
RV Breitenburg e.V.
RV Breitenburg e.V.
027
Avalon 224
H / Holst / Schi / 2002 / Aloube Z / Cor de la Bryere / 103JR62 / E: Verband d.Züchter des Holsteiner Pf / F: Boley,Karola
Details
H / Holst / Schi / 2002 / Aloube Z / Cor de la Bryere / 103JR62 / E: Verband d.Züchter des Holsteiner Pf / F: Boley,Karola
0.00 | 54.15 | 0.00 |
41.57
75.00 EUR |
9
DEN
Lars Bak Andersen
RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
120
Cashflow 6
H / Holst / Db / 2004 / Cash and Carry / Quinar / 103KY01 / E: Buri,Ferenc / F: Verband d.Züchter des Holsteiner Pf
Details
H / Holst / Db / 2004 / Cash and Carry / Quinar / 103KY01 / E: Buri,Ferenc / F: Verband d.Züchter des Holsteiner Pf
0.00 | 52.22 | 0.00 |
41.94
75.00 EUR |
10
DEN
Rikke Belinda Barker
RV Breitenburg e.V.
RV Breitenburg e.V.
226
Cora 419
S / Holst / B / 2000 / Carolus I / Contender / GER40311 / E: Stall Bengtsson u.Kristoffersen Gmb / F: Tomfohrde,Arnold
Details
S / Holst / B / 2000 / Carolus I / Contender / GER40311 / E: Stall Bengtsson u.Kristoffersen Gmb / F: Tomfohrde,Arnold
0.00 | 51.78 | 0.00 |
42.46
75.00 EUR |
11
GER
Thomas Brandt
RSG Winsen/Aller
RSG Winsen/Aller
327
Larissa 723
S / Hann / B / 2001 / Lacantus / Gluecksgriff / FIN40235 / E: Ehrnrooth,Thomas / F: Heuer,Gudrun
Details
S / Hann / B / 2001 / Lacantus / Gluecksgriff / FIN40235 / E: Ehrnrooth,Thomas / F: Heuer,Gudrun
0.00 | 53.40 | 0.00 |
42.80
75.00 EUR |
12
GER
Hendrik Sosath
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
410
Quality 9
H / Holst / Db / 1999 / Quinar / Lantaan / GER25933 / E: Sosath,Gerd / F: Jacobsen,Jürgen
Details
H / Holst / Db / 1999 / Quinar / Lantaan / GER25933 / E: Sosath,Gerd / F: Jacobsen,Jürgen
0.00 | 52.21 | 4.00 |
34.10
75.00 EUR |
13
UKR
Ference Szentirmai
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
571
Contero 8
W / Westf / B / 2003 / Contender / Polydor / E: Onishchenko, Aleksander / F: Pickhinke, Friedhelm
Details
W / Westf / B / 2003 / Contender / Polydor / E: Onishchenko, Aleksander / F: Pickhinke, Friedhelm
0.00 | 53.97 | 4.00 |
34.12
75.00 EUR |
14
GER
Hartwig Rohde
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
291
Havinga's Amando
W / KWPN / B / 2005 / Rash R (n.gek.) / Ahorn / 103KO08 / E: Havinga,Lukas / F: ZG Wolters,S.u.J.E.
Details
W / KWPN / B / 2005 / Rash R (n.gek.) / Ahorn / 103KO08 / E: Havinga,Lukas / F: ZG Wolters,S.u.J.E.
0.00 | 49.64 | 4.00 |
34.38
75.00 EUR |
15
GER
Josef-Jonas Sprehe
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
200
Cola 10
H / Holst / B / 2001 / Contender / Lasino / GER44576 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Nagel,Tjark
Details
H / Holst / B / 2001 / Contender / Lasino / GER44576 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Nagel,Tjark
0.00 | 54.11 | 4.00 |
40.83
75.00 EUR |
16
DEN
Sashia Astrup Jensen
TG Wohlde e.V.
TG Wohlde e.V.
434
Quincy 137
H / Old / Db / 2005 / Quality / Lordanos / 103GY35 / E: Haeck,Alain / F: Griepenkerl,Günther
Details
H / Old / Db / 2005 / Quality / Lordanos / 103GY35 / E: Haeck,Alain / F: Griepenkerl,Günther
0.00 | 51.90 | 4.00 |
41.83
75.00 EUR |
17
GER
Maximilian Bremicker
RV Hebborner Hof e.V
RV Hebborner Hof e.V
510
Texas 79
W / Hann / Db / 1996 / Achill-Libero H / Grandeur / GRE00314 / E: Bremicker,Maximilian / F: Hattebuhr,Jürgen
Details
W / Hann / Db / 1996 / Achill-Libero H / Grandeur / GRE00314 / E: Bremicker,Maximilian / F: Hattebuhr,Jürgen
0.00 | 52.18 | 8.00 |
32.30
|
18
GER
Iver Börnsen
RV Ahlhorn e.V.
RV Ahlhorn e.V.
163
Chapot 5
H / OS / B / 2005 / Chambertin / Corum / E: Allmers,Elisabeth / F: Schneider,Mathias
Details
H / OS / B / 2005 / Chambertin / Corum / E: Allmers,Elisabeth / F: Schneider,Mathias
0.00 | 51.82 | 8.00 |
35.13
|
19
GER
Philip Rüping
RV Breitenburg e.V.
RV Breitenburg e.V.
042
Batida 97
S / Westf / B / 2004 / Balou du Rouet / Monsieur AA / 103IC75 / E: Kruse,Friedrich A. / F: Altenrichter,Josef
Details
S / Westf / B / 2004 / Balou du Rouet / Monsieur AA / 103IC75 / E: Kruse,Friedrich A. / F: Altenrichter,Josef
0.00 | 54.12 | 8.00 |
39.34
|
20
GER
Gilbert Böckmann
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
563
Cocomello
W / Old / F / 2004 / Böckmanns Cordalme Z / 102UF42 / E: Holtgers, Ansgar / F: Peter, Reinhold
Details
W / Old / F / 2004 / Böckmanns Cordalme Z / 102UF42 / E: Holtgers, Ansgar / F: Peter, Reinhold
0.00 | 53.73 | 8.00 |
41.22
|
21
JPN
Takashi Haase
Reitgemeinschaft Böbs u.Umg. e.V.
Reitgemeinschaft Böbs u.Umg. e.V.
391
Non Stop SV
W / Holst / B / 2001 / Newton / Carthago / ESP04055 / E: Martens,Mathias / F: ZG Tischer Familie,
Details
W / Holst / B / 2001 / Newton / Carthago / ESP04055 / E: Martens,Mathias / F: ZG Tischer Familie,
0.25 | 55.37 |
|
22
SUI
Clarissa Crotta
RV Breitenburg e.V.
RV Breitenburg e.V.
552
Cassinja
S / Holst / B / 2005 / San PatrignanoCassini / Caletto / 103LG98 / E: Stamm & Co.AG Management / F: Köhlbrandt, Annette
Details
S / Holst / B / 2005 / San PatrignanoCassini / Caletto / 103LG98 / E: Stamm & Co.AG Management / F: Köhlbrandt, Annette
0.25 | 55.48 |
|
= 1,858.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
23
GER
Martina Wrede
ZRFV Neheim-Hüsten e.V.
ZRFV Neheim-Hüsten e.V.
398
Oscar des Luthiers
W / SF / B / 2002 / Quick Star / Double Espoir / 102MR28 / E: Mutabagani,Arwa
Details
W / SF / B / 2002 / Quick Star / Double Espoir / 102MR28 / E: Mutabagani,Arwa
4.00 | 51.25 |
|
25
GER
Jens Wawrauschek
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
031
Baco
H / OS / B / 2003 / Baloubet du Rouet / Caletto I / 102YC95 / E: Forbes,Georgina Lady / F: Gestüt Lewitz,
Details
H / OS / B / 2003 / Baloubet du Rouet / Caletto I / 102YC95 / E: Forbes,Georgina Lady / F: Gestüt Lewitz,
4.00 | 51.46 |
|
27
GER
Hartwig Rohde
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
475
S-Luisa
S / Holst / B / 2002 / Lasino / Linos / GER46281 / E: Wrede,Martina / F: Sievers,Christian
Details
S / Holst / B / 2002 / Lasino / Linos / GER46281 / E: Wrede,Martina / F: Sievers,Christian
4.00 | 52.07 |
|
28
GER
Mario Stevens
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
415
Que Pasa 4
S / Holst / B / 2005 / Quidam's Rubin / Calvados I / 103AR43 / E: Eriksson,Sara / F: Kraushaar,Hartmut
Details
S / Holst / B / 2005 / Quidam's Rubin / Calvados I / 103AR43 / E: Eriksson,Sara / F: Kraushaar,Hartmut
4.00 | 52.12 |
|
30
DEN
Sören Pedersen
TG Wohlde e.V.
TG Wohlde e.V.
498
Tailormade Cavetta
S / OS / B / 2003 / Careful / Grannus / 102PT02 / E: Tailormade Stallion ApS, / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / B / 2003 / Careful / Grannus / 102PT02 / E: Tailormade Stallion ApS, / F: Gestüt Lewitz,
4.00 | 52.95 |
|
32
SUI
Andreas Erni
RV Breitenburg e.V.
RV Breitenburg e.V.
520
Unita 10
S / Holst / B / 2004 / Corrado I / Caretino / 103GM45 / E: Stall Bengtsson u.Kristoffersen Gmb / F: Pöhlmann,Claus-Wilhelm
Details
S / Holst / B / 2004 / Corrado I / Caretino / 103GM45 / E: Stall Bengtsson u.Kristoffersen Gmb / F: Pöhlmann,Claus-Wilhelm
4.00 | 53.20 |
|
33
IRL
Alexander Duffy
RFV Rulle e.V.
RFV Rulle e.V.
284
Grand Balou 4
W / Hess / F / 2003 / Balou du Rouet / Grandeur / 102OV16 / E: Carl Hanley Sporthorses GmbH, / F: Fischer,Elke
Details
W / Hess / F / 2003 / Balou du Rouet / Grandeur / 102OV16 / E: Carl Hanley Sporthorses GmbH, / F: Fischer,Elke
4.00 | 53.33 |
|
34
ARG
Adolfo Pacheco
RUFV Schwagstorf
RUFV Schwagstorf
406
Primeval Temptation
S / KWPN / B / 2004 / Rash R (n.gek.) / Eusebio / 103CE26 / E: Postma, A.M. u.Stoeterij Primeval B / F: Albring,L.
Details
S / KWPN / B / 2004 / Rash R (n.gek.) / Eusebio / 103CE26 / E: Postma, A.M. u.Stoeterij Primeval B / F: Albring,L.
4.00 | 53.36 |
|
35
GER
Denis Nielsen
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
436
Quinine de la Vaulx
S / SBS / F / 2000 / Baloubet du Rouet / Capitol I / NED40789 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Thirion,Laurent
Details
S / SBS / F / 2000 / Baloubet du Rouet / Capitol I / NED40789 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Thirion,Laurent
4.00 | 53.44 |
|
36
GER
Henry Vaske
RG Klein Roscharden
RG Klein Roscharden
419
Queen of Quattro
S / OS / F / 2002 / Quattro B / Zeus (Nurzeus) / 103KI39 / E: Meyer,Rudolf / F: Meyer,Rudolf
Details
S / OS / F / 2002 / Quattro B / Zeus (Nurzeus) / 103KI39 / E: Meyer,Rudolf / F: Meyer,Rudolf
4.00 | 53.71 |
|
37
GER
Gilbert Böckmann
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
250
Daily Sun 7
S / Hann / B / 2005 / Contendro I / Drosselklang II / 103PE40 / E: Böckmann Pferde GmbH, / F: Huntemann,Gaby
Details
S / Hann / B / 2005 / Contendro I / Drosselklang II / 103PE40 / E: Böckmann Pferde GmbH, / F: Huntemann,Gaby
4.00 | 54.25 |
|
38
GER
Imke Pacheco
RUFV Schwagstorf
RUFV Schwagstorf
126
Cassina 43
S / Holst / Schi / 2004 / Cassini I / Exorbitant xx / 103LO09 / E: Juckenath,Nicola / F: Rumohr,Casper von
Details
S / Holst / Schi / 2004 / Cassini I / Exorbitant xx / 103LO09 / E: Juckenath,Nicola / F: Rumohr,Casper von
4.00 | 54.54 |
|
39
GER
Sebastian Elias
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
286
Grando 234
W / OS / F / 2004 / Grandeur / Quebec / 103KO27 / E: Kramp,Lucie / F: Böckmann,Gilbert
Details
W / OS / F / 2004 / Grandeur / Quebec / 103KO27 / E: Kramp,Lucie / F: Böckmann,Gilbert
4.00 | 54.60 |
|
40
GER
Philip Rüping
RV Breitenburg e.V.
RV Breitenburg e.V.
080
Camarque 3
H / Holst / B / 2005 / Cristo / Palton xx / 103IB20 / E: Magens,Hobe / F: Magens,Hobe
Details
H / Holst / B / 2005 / Cristo / Palton xx / 103IB20 / E: Magens,Hobe / F: Magens,Hobe
4.25 | 55.49 |
|
41
IRL
Alexander Duffy
RFV Rulle e.V.
RFV Rulle e.V.
451
Romeos Child
S / Holst / B / 2003 / Ramiro's Son II / Lancetto / 103BZ70 / E: Volkhausen,Ulrich / F: Wilde,Peter
Details
S / Holst / B / 2003 / Ramiro's Son II / Lancetto / 103BZ70 / E: Volkhausen,Ulrich / F: Wilde,Peter
4.25 | 55.50 |
|
42
GER
Beritt Naeve
RV Am Wittensee
RV Am Wittensee
220
Conway 20
W / Holst / Schi / 2004 / Corrado II / Lord Calando / E: Nissen,Hans / F: Nissen,Johann
Details
W / Holst / Schi / 2004 / Corrado II / Lord Calando / E: Nissen,Hans / F: Nissen,Johann
4.25 | 55.92 |
|
43
GER
Vincent Elbers
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
314
La vie en rose 5
S / Old / F / 2003 / Landgold / Night and Day / 103BS73 / E: Elbers,Josef / F: Hasselhorn,Dieter
Details
S / Old / F / 2003 / Landgold / Night and Day / 103BS73 / E: Elbers,Josef / F: Hasselhorn,Dieter
4.25 | 55.95 |
|
44
GER
Sebastian Elias
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
185
Chin Quin
H / Westf / F / 2004 / Chin Chin / Quidam de Revel / E: Niemeyer,Friedrich / F: Sterthoff,Heinrich
Details
H / Westf / F / 2004 / Chin Chin / Quidam de Revel / E: Niemeyer,Friedrich / F: Sterthoff,Heinrich
4.50 | 56.06 |
|
45
GER
Gerd Sosath
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
375
Ludwigs As
H / Old / Df / 2003 / Ludwig von Bayern / Acord II / GER44174 / E: Sosath,Gerd / F: Gestüt Sosath,Gerd Sosath
Details
H / Old / Df / 2003 / Ludwig von Bayern / Acord II / GER44174 / E: Sosath,Gerd / F: Gestüt Sosath,Gerd Sosath
6.75 | 65.80 |
|
46
GER
Daniel Wolke
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
056
Boeve's Papillon Lozonais
H / SF / B / 2003 / Papillon Rouge / Muguet Du Manoir / E: Boeve,Hermann / F: ZG Fouquet,Eric u.Jacqueline
Details
H / SF / B / 2003 / Papillon Rouge / Muguet Du Manoir / E: Boeve,Hermann / F: ZG Fouquet,Eric u.Jacqueline
8.00 | 51.35 |
|
47
GER
Josef-Jonas Sprehe
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
517
Tschaika 2
S / Holst / Schi / 2001 / Latus II / 102MI95 / E: Strodthoff,Helmut / F: Rohde,Wolfgang
Details
S / Holst / Schi / 2001 / Latus II / 102MI95 / E: Strodthoff,Helmut / F: Rohde,Wolfgang
8.00 | 52.60 |
|
48
GER
Karl Brocks
RV Aller-Weser
RV Aller-Weser
407
Providence 3
H / Hann / F / 2005 / Provider / Rabino / 103IM96 / E: South Lane Farm, / F: Struß,August
Details
H / Hann / F / 2005 / Provider / Rabino / 103IM96 / E: South Lane Farm, / F: Struß,August
8.00 | 54.01 |
|
49
GER
Jan Sprehe
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
144
Cevin Costner
H / Old / Db / 2004 / Chico's Boy / Calvin / 103CM69 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Biermann,Martina
Details
H / Old / Db / 2004 / Chico's Boy / Calvin / 103CM69 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Biermann,Martina
8.00 | 54.48 |
|
50
GER
Hendrik Sosath
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
325
Landser 17
H / Old / Db / 2004 / Landor S / Argentinus / 102SW35 / E: Sosath,Gerd / F: Gerdes,Bernhard
Details
H / Old / Db / 2004 / Landor S / Argentinus / 102SW35 / E: Sosath,Gerd / F: Gerdes,Bernhard
8.00 | 54.77 |
|
51
GER
Gerd Sosath
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
125
Casiro 3
H / Holst / B / 2002 / Cassini I / Landgraf I / GER42315 / E: Sosath,Gerd / F: Kuhn,Christiane
Details
H / Holst / B / 2002 / Cassini I / Landgraf I / GER42315 / E: Sosath,Gerd / F: Kuhn,Christiane
8.00 | 54.86 |
|
52
GER
Rainer Peter
RuFV Nortrup
RuFV Nortrup
551
Cayenne 137
S / Westf / B / 2003 / Cornet Obolensky / Carte d'Or / E: Potthoff, Christian / F: Brinkmann, Hubert
Details
S / Westf / B / 2003 / Cornet Obolensky / Carte d'Or / E: Potthoff, Christian / F: Brinkmann, Hubert
8.25 | 55.35 |
|
53
GER
Matthias Janßen
RFV St.Georg Ankum
RFV St.Georg Ankum
253
Delos Ramira
S / Z.Rpf / DbkaS / 2004 / Ramiro / Capitol II / 103NV90 / E: Delos Sprl/Dietmar Zimmer, / F: Delos Sprl/Dietmar Zimmer,
Details
S / Z.Rpf / DbkaS / 2004 / Ramiro / Capitol II / 103NV90 / E: Delos Sprl/Dietmar Zimmer, / F: Delos Sprl/Dietmar Zimmer,
8.25 | 55.48 |
|
54
GER
Heinrich jun. Holtgers
RG Klein Roscharden
RG Klein Roscharden
450
Rijanna
S / Hann / B / 2002 / Ramires / Landfriese I / E: Holtgers,Heinrich jun. / F: Blömer,Heinrich
Details
S / Hann / B / 2002 / Ramires / Landfriese I / E: Holtgers,Heinrich jun. / F: Blömer,Heinrich
12.00 | 50.30 |
|
55
GER
Maximilian Bremicker
RV Hebborner Hof e.V
RV Hebborner Hof e.V
428
Quidibi
S / Old / Schi / 2004 / Quidam's Rubin / Classiker / 103DQ74 / E: Bremicker,Maximilian / F: Albers,Franz
Details
S / Old / Schi / 2004 / Quidam's Rubin / Classiker / 103DQ74 / E: Bremicker,Maximilian / F: Albers,Franz
12.00 | 50.90 |
|
56
DEN
Sashia Astrup Jensen
TG Wohlde e.V.
TG Wohlde e.V.
495
Tailormade Balonie
S / Old / F / 2001 / Baloubet du Rouet / Aventyno / GER41536 / E: Tailormade Stallion ApS, / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / Old / F / 2001 / Baloubet du Rouet / Aventyno / GER41536 / E: Tailormade Stallion ApS, / F: Gestüt Lewitz,
12.00 | 51.73 |
|
57
JPN
Takashi Haase
Reitgemeinschaft Böbs u.Umg. e.V.
Reitgemeinschaft Böbs u.Umg. e.V.
001
AB 19 Balyonda
S / OS / F / 2003 / Baloubet du Rouet / Continue / 102SS05 / E: Issever,Söhret / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / F / 2003 / Baloubet du Rouet / Continue / 102SS05 / E: Issever,Söhret / F: Gestüt Lewitz,
12.50 | 56.22 |
|
58
ARG
Adolfo Pacheco
RUFV Schwagstorf
RUFV Schwagstorf
110
Carriott
W / Z.Rpf / Schi / 1999 / Carthago / Grannus / GER44586 / E: Forsberg,Malin / F: Paul Schockemöhle Pferdehaltung Gmb
Details
W / Z.Rpf / Schi / 1999 / Carthago / Grannus / GER44586 / E: Forsberg,Malin / F: Paul Schockemöhle Pferdehaltung Gmb
12.75 | 57.28 |
|
59
GER
Volkert Naeve
RV Am Wittensee
RV Am Wittensee
221
Cony 9
W / Holst / B / 2004 / Con Air / Zuenftiger xx / 103FF47 / E: Lansink,Jos / F: Schröder,Kristina
Details
W / Holst / B / 2004 / Con Air / Zuenftiger xx / 103FF47 / E: Lansink,Jos / F: Schröder,Kristina
14.75 | 65.31 |
|
GER
Martina Wrede
ZRFV Neheim-Hüsten e.V.
ZRFV Neheim-Hüsten e.V.
331
Le Bel Oiseau 2
W / SF / F / 1999 / Zeus (Nurzeus) / Le Tot de Semilly / NED40703 / E: Schill,Reinhard
Details
W / SF / F / 1999 / Zeus (Nurzeus) / Le Tot de Semilly / NED40703 / E: Schill,Reinhard
Opgegeven |
|
SWE
Christine Fältström
RG Klein Roscharden
RG Klein Roscharden
550
Candaro
H / Holst / B / 2000 / Candillo 3 / Lavall 9 / ITA42652 / E: J.Heyer Pferdeausbildungsbetrieb Gm / F: Hinrichsen, Jens-Hermann
Details
H / Holst / B / 2000 / Candillo 3 / Lavall 9 / ITA42652 / E: J.Heyer Pferdeausbildungsbetrieb Gm / F: Hinrichsen, Jens-Hermann
Opgegeven |
|
GER
Theresa Krapf
RFC Bad Kreuznach e.V.
RFC Bad Kreuznach e.V.
150
Chacira 2
S / Holst / Schi / 2001 / Cascavelle / Acord II / BEL41377 / E: Schockemöhle,Paul / F: Völz,Lothar
Details
S / Holst / Schi / 2001 / Cascavelle / Acord II / BEL41377 / E: Schockemöhle,Paul / F: Völz,Lothar
Opgegeven |
|
GER
Iver Börnsen
RV Ahlhorn e.V.
RV Ahlhorn e.V.
204
Colleen 22
S / Holst / B / 1998 / Cassini I / Grundyman xx / GER26569 / E: Allmers,Hajo / F: Haßler,Uwe
Details
S / Holst / B / 1998 / Cassini I / Grundyman xx / GER26569 / E: Allmers,Hajo / F: Haßler,Uwe
Opgegeven |
|
GER
Thomas Brandt
RSG Winsen/Aller
RSG Winsen/Aller
456
Samanta 79
S / Meckl. / Schi / 2002 / Sandro Star / Kornfink / FIN40236 / E: Ebel,Jürgen / F: Ebel,Jürgen
Details
S / Meckl. / Schi / 2002 / Sandro Star / Kornfink / FIN40236 / E: Ebel,Jürgen / F: Ebel,Jürgen
Opgegeven |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.