Fest der Pferde Turniergemeinschaft Wohlde
Preis des Autohauses WD Müller, Harpstedt13 Stilspringprüfung Klasse A
|
Juryleden |
Klaus Gosch Günter Hegeler |
1
GER
Calvin Böckmann
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
024
Askaban B
W / DR / F / 2003 / Anton B / Freddy / 103ON47 / E: Böckmann,Simone / F: ZG Brundiers,Wilhelm u.Helga
Details
W / DR / F / 2003 / Anton B / Freddy / 103ON47 / E: Böckmann,Simone / F: ZG Brundiers,Wilhelm u.Helga
2
GER
Miriam Benzien
RuF Scharnhorst St. Hülfe-Heede
RuF Scharnhorst St. Hülfe-Heede
062
Bulgari Bambamboli
S / KlDRpf / Db / 1998 / Black Dancer / Exponent / E: Benzien,Miriam / F: Eikermann,Gitta
Details
S / KlDRpf / Db / 1998 / Black Dancer / Exponent / E: Benzien,Miriam / F: Eikermann,Gitta
3
GER
Leonie Ebert
RFV Holzhausen u.U.e.V.
RFV Holzhausen u.U.e.V.
213
Conroyal WE
W / DR / F / 2002 / Constantin / Royal Diamond / GER46200 / E: Ebert,Leonie / F: Wiedau,Lore
Details
W / DR / F / 2002 / Constantin / Royal Diamond / GER46200 / E: Ebert,Leonie / F: Wiedau,Lore
4
GER
Liam Böckmann
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
054
Böckmann's Marry Jo
S / KWPN / F / 1991 / Democraat / Heros (Amor) / GER16854 / E: Böckmann,Simone / F: Kroes,W.
Details
S / KWPN / F / 1991 / Democraat / Heros (Amor) / GER16854 / E: Böckmann,Simone / F: Kroes,W.
5
GER
Ricardo Saarloos
Reit-und Fahrclub Niedervieland e.V
Reit-und Fahrclub Niedervieland e.V
009
Amethyst 84
W / ZW / DbkaS / 2003 / Amati / Acorn / 102MI97 / E: Saarloos,Ricardo / F: Remenyik Dr.,Andrea
Details
W / ZW / DbkaS / 2003 / Amati / Acorn / 102MI97 / E: Saarloos,Ricardo / F: Remenyik Dr.,Andrea
6
GER
Jonas Heinrich Pedersen
TG Wohlde e.V.
TG Wohlde e.V.
013
Annahof's Eternity
W / Holst / B / 1999 / Edelmann / Cantus / GER40283 / E: Pedersen,Sören / F: Wieck,Horst
Details
W / Holst / B / 1999 / Edelmann / Cantus / GER40283 / E: Pedersen,Sören / F: Wieck,Horst
7
GER
Ann-Katrin Schultz
RV Leichttrab Wildeshausen
RV Leichttrab Wildeshausen
219
8
GER
Piet Menke
RURV Rastede
RURV Rastede
258
9
GER
Nadja Neubauer
Reit-und Fahrclub Niedervieland e.V
Reit-und Fahrclub Niedervieland e.V
345
Lessing 23
W / Bay / B / 2003 / Ludwig von Bayern / Polydor / 102UI72 / E: Neubauer,Nadja / F: Kühnle,Wolfgang
Details
W / Bay / B / 2003 / Ludwig von Bayern / Polydor / 102UI72 / E: Neubauer,Nadja / F: Kühnle,Wolfgang
10
GER
Annika Bruning
RC Frei Tempo Kirchhatten
RC Frei Tempo Kirchhatten
373
11
GER
Julia Fieberg
WRS Doetlingen zu Aschenbeck e.V.
WRS Doetlingen zu Aschenbeck e.V.
402
Perfect Day 2
W / Old / B / 2002 / Prestige Pilot / Zeus (Nurzeus) / E: Fieberg,Julia / F: Grieshop,Bernhard
Details
W / Old / B / 2002 / Prestige Pilot / Zeus (Nurzeus) / E: Fieberg,Julia / F: Grieshop,Bernhard
12
GER
Charlotte Mentz
RV Leichttrab Wildeshausen
RV Leichttrab Wildeshausen
403
13
GER
Julius Meyer
RV Aller-Weser
RV Aller-Weser
565
Stacco
W / Hann / Db / 2006 / Argelith Stakkato / 103RZ39 / E: Meyer, Louisa / F: Meyer, Heinz
Details
W / Hann / Db / 2006 / Argelith Stakkato / 103RZ39 / E: Meyer, Louisa / F: Meyer, Heinz
14
GER
Fritz Janetzko
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
269
15
GER
Tabea-Marie Meiners
RV Ganderkesee
RV Ganderkesee
295
Heinrich N
W / DR / F / 2006 / Antares N / The Braes My Mobility / E: Meiners,Susanne / F: Hansen-Baig,Kerstin
Details
W / DR / F / 2006 / Antares N / The Braes My Mobility / E: Meiners,Susanne / F: Hansen-Baig,Kerstin
16
GER
Jason Böckmann
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
322
Landmarie 2
S / Old / B / 2005 / Landcapitol / Democraat / E: Böckmann,Simone / F: Böckmann,Roger
Details
S / Old / B / 2005 / Landcapitol / Democraat / E: Böckmann,Simone / F: Böckmann,Roger
17
GER
Catharina Mentz
RV Leichttrab Wildeshausen
RV Leichttrab Wildeshausen
448
Renaissance 88
S / DR / Schi / 1999 / Darino / Ontario II / E: Mentz,Vivian / F: Holländer,Joachim
Details
S / DR / Schi / 1999 / Darino / Ontario II / E: Mentz,Vivian / F: Holländer,Joachim
18
GER
Calvin Böckmann
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
476
Soprano 6
W / NLpoNPA / Hlf / 2001 / Eduard / Branco ox / 103BT74 / E: Böckmann Pferde GmbH, / F: Paalman,F.D.M.
Details
W / NLpoNPA / Hlf / 2001 / Eduard / Branco ox / 103BT74 / E: Böckmann Pferde GmbH, / F: Paalman,F.D.M.
19
GER
Miriam Benzien
RuF Scharnhorst St. Hülfe-Heede
RuF Scharnhorst St. Hülfe-Heede
239
20
GER
Leonie Ebert
RFV Holzhausen u.U.e.V.
RFV Holzhausen u.U.e.V.
306
Jule 264
S / DR / FkaSc / 2003 / Salaa El Dine ox / Bernstein / E: Baumfalk,Arthur / F: Baumfalk,Arthur
Details
S / DR / FkaSc / 2003 / Salaa El Dine ox / Bernstein / E: Baumfalk,Arthur / F: Baumfalk,Arthur
21
GER
Liam Böckmann
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
390
Nightfire 12
W / Brdbg / Db / 2000 / Nobeltänzer / Rinaldo / GER42850 / E: Jacobs,W. Jens / F: Pede,Bernhard
Details
W / Brdbg / Db / 2000 / Nobeltänzer / Rinaldo / GER42850 / E: Jacobs,W. Jens / F: Pede,Bernhard
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.