Rheine-Wadelheim Dressur und Springturnier vom 09. - 12. August 2012
Preis der Firma Könning Moden
|
Juryleden |
Paul Holtgräve Lina-Sophie Otto |
1
GER
Alice Gläseker
ZRFV Altenrheine e. V.
ZRFV Altenrheine e. V.
621
Grossobella
S / Hann / F / 2000 / Grosso Z / Bogenschuetze / E: Gläseker,Alice / F: Rosan-Daberkow,Milena
Details
S / Hann / F / 2000 / Grosso Z / Bogenschuetze / E: Gläseker,Alice / F: Rosan-Daberkow,Milena
2
GER
Miriam Nagel
ZRFV Altenrheine e. V.
ZRFV Altenrheine e. V.
059
3
GER
Laura Börgermann
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
888
Pennylane 27
S / Westf / B / 2003 / Primeur's As / Feuerglanz / E: Börgermann,Anne / F: ZG Heemann,Friedrich u.Jürgen
Details
S / Westf / B / 2003 / Primeur's As / Feuerglanz / E: Börgermann,Anne / F: ZG Heemann,Friedrich u.Jürgen
4
GER
Franziska Lammers
ZRFV Altenrheine e. V.
ZRFV Altenrheine e. V.
721
Leandra 157
S / Westf / B / 2002 / Lando / Arpeggio / E: Klinge,Julia / F: Remmersmann,Franz
Details
S / Westf / B / 2002 / Lando / Arpeggio / E: Klinge,Julia / F: Remmersmann,Franz
5
Doris Koch
RFV Mesum e.V.
RFV Mesum e.V.
1252
6
GER
Pia Osterholt
RFV Mesum e.V.
RFV Mesum e.V.
1277
8
9
GER
Simone Feltkamp
ZRFV St.Hubertus-Neuenkirchen e.V.
ZRFV St.Hubertus-Neuenkirchen e.V.
706
10
GER
Anika Lange
ZRFV St.Hubertus-Neuenkirchen e.V.
ZRFV St.Hubertus-Neuenkirchen e.V.
609
Goldboy 18
W / Hann / Schi / 2001 / Gold Ferdl / Ritual / E: Potthoff,Jennifer / F: Meyer zu Eißen,Hermann
Details
W / Hann / Schi / 2001 / Gold Ferdl / Ritual / E: Potthoff,Jennifer / F: Meyer zu Eißen,Hermann
11
GER
Kira Löbbers
ZRFV St.Hubertus-Neuenkirchen e.V.
ZRFV St.Hubertus-Neuenkirchen e.V.
589
Free Lady 2
S / Westf / R / 2005 / Floresco / Orsini / E: Löbbers,Edmund / F: Lütkemeier,Franz-Josef
Details
S / Westf / R / 2005 / Floresco / Orsini / E: Löbbers,Edmund / F: Lütkemeier,Franz-Josef
12
GER
Kirsten Welp
ZRFV St.Hubertus-Neuenkirchen e.V.
ZRFV St.Hubertus-Neuenkirchen e.V.
532
13
GER
Lisa Wehmeyer
RFV Burgsteinfurt e. V.
RFV Burgsteinfurt e. V.
006
Action Lady 3
S / Westf / B / 1999 / Acord II / Lancer II / E: Petermann,Sabine / F: Rathmer,Heinz
Details
S / Westf / B / 1999 / Acord II / Lancer II / E: Petermann,Sabine / F: Rathmer,Heinz
14
GER
Jule Engel
RFV Burgsteinfurt e. V.
RFV Burgsteinfurt e. V.
064
15
GER
Pauline Rotmann
RFV Burgsteinfurt e. V.
RFV Burgsteinfurt e. V.
220
Chanel 136
S / Dt.Pf / Schi / 1992 / Calero / Belmondo xx / E: Sportpferde Hermann Tieben, / F: Niehaus,Dagmar
Details
S / Dt.Pf / Schi / 1992 / Calero / Belmondo xx / E: Sportpferde Hermann Tieben, / F: Niehaus,Dagmar
16
GER
Lisa-Marie Schücker
RFV Burgsteinfurt e. V.
RFV Burgsteinfurt e. V.
469
Dolce Vita 89
S / DR / B / 1998 / Playboy n.gek. / Glenn / E: Wernink,Silke / F: Wernink,Silke
Details
S / DR / B / 1998 / Playboy n.gek. / Glenn / E: Wernink,Silke / F: Wernink,Silke
17
GER
Yvonne Wange
RFV Mesum e.V.
RFV Mesum e.V.
867
Okidoki 4
W / Westf / B / 2004 / Obsession / Dschingis Khan xx / E: Wange,Yvonne / F: ZG Kockmann,Familie
Details
W / Westf / B / 2004 / Obsession / Dschingis Khan xx / E: Wange,Yvonne / F: ZG Kockmann,Familie
18
GER
Werner Siegbert
RFV Mesum e.V.
RFV Mesum e.V.
575
Fly-Cou Cou
S / Westf / F / 2001 / Florestan I / Le Cou Cou / E: Siegbert,Werner / F: Jaite,Reinhard
Details
S / Westf / F / 2001 / Florestan I / Le Cou Cou / E: Siegbert,Werner / F: Jaite,Reinhard
19
GER
Stephanie Ewering
ZRFV Neuenkirchen e.V.
ZRFV Neuenkirchen e.V.
521
Enemy Mine 4
S / Westf / B / 1999 / Ehrentusch / Usus / E: Ewering,Jenny / F: Leusmann,Franz
Details
S / Westf / B / 1999 / Ehrentusch / Usus / E: Ewering,Jenny / F: Leusmann,Franz
20
GER
Elke Feldhaus
RFV Mesum e.V.
RFV Mesum e.V.
1015
Rodan 9
W / Westf / B / 1999 / Rombach / Rosenkavalier / E: Feldhaus,Elke / F: Stiller,Dieter
Details
W / Westf / B / 1999 / Rombach / Rosenkavalier / E: Feldhaus,Elke / F: Stiller,Dieter
21
GER
Ludger Rekers-Alber
ZRFV Wadelheim-Rheine e. V.
ZRFV Wadelheim-Rheine e. V.
1079
22
GER
Jörg Ottenhues
ZRFV Wadelheim-Rheine e.V.
ZRFV Wadelheim-Rheine e.V.
1215
23
GER
Jutta Brüning
ZRFV Wadelheim-Rheine e. V.
ZRFV Wadelheim-Rheine e. V.
1002
Rieke's Dinard
W / Westf / F / 2003 / Dinard L / Amor / E: Grimberg,Nicole / F: Rieke Dr.,Heinz
Details
W / Westf / F / 2003 / Dinard L / Amor / E: Grimberg,Nicole / F: Rieke Dr.,Heinz
24
GER
Daniela Esters
ZRFV Wadelheim-Rheine e. V.
ZRFV Wadelheim-Rheine e. V.
817
25
GER
Lisa Horstmann
RV Wadelheim/Rheine e.V.
RV Wadelheim/Rheine e.V.
1229
26
GER
Frauke Wiesmann
ZRFV Wadelheim-Rheine e. V.
ZRFV Wadelheim-Rheine e. V.
1192
Wivien 6
S / Hann / B / 2001 / Wolkenstein II / Goldstein / E: Wiesmann,Frauke / F: Gaetke,Wilhelm
Details
S / Hann / B / 2001 / Wolkenstein II / Goldstein / E: Wiesmann,Frauke / F: Gaetke,Wilhelm
27
GER
Maike Groschek
ZRFV Wadelheim-Rheine e. V.
ZRFV Wadelheim-Rheine e. V.
650
28
GER
Franziska Koers
ZRFV Wadelheim-Rheine e.V.
ZRFV Wadelheim-Rheine e.V.
1227
29
30
GER
Christel Jostarndt
ZRFV Altenberge e.V.
ZRFV Altenberge e.V.
887
Pennylane 20
S / Westf / B / 1991 / Parforce / Flaeming xx / E: Jostarndt,Kathrin / F: Hölscher,Franz-Josef
Details
S / Westf / B / 1991 / Parforce / Flaeming xx / E: Jostarndt,Kathrin / F: Hölscher,Franz-Josef
31
GER
Heidi Fiegenbaum
RFV Lengerich e.V.
RFV Lengerich e.V.
036
Anjou 48
S / Hann / B / 1992 / Artwig / Emigrant / E: Fiegenbaum,Heidi / F: Fiegenbaum,Heidi
Details
S / Hann / B / 1992 / Artwig / Emigrant / E: Fiegenbaum,Heidi / F: Fiegenbaum,Heidi
32
GER
Karl Ruwe
RFV Nordwalde e.V.
RFV Nordwalde e.V.
483
Donnerfee 40
S / Westf / Db / 2001 / Donnerruf / Florestan I / E: Ruwe,Karl / F: Thiemann,Christoph
Details
S / Westf / Db / 2001 / Donnerruf / Florestan I / E: Ruwe,Karl / F: Thiemann,Christoph
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.