Bad Rothenfelde
Preis von SCHUKO
|
Juryleden |
Uwe Hartig Herbert Schmerling |
1
GER
Chris Oberdalhoff
RV Lienen e.V.
RV Lienen e.V.
813
Laos H
H / Westf / Schi / 2006 / Lianos / Pik Bube II / E: Haßmann,Reinhard / F: Haßmann,Anja
Details
H / Westf / Schi / 2006 / Lianos / Pik Bube II / E: Haßmann,Reinhard / F: Haßmann,Anja
2
GER
Marlena Wöstmann
RFV Bad Laer e.V.
RFV Bad Laer e.V.
1029
Penny Lane 192
S / Westf / F / 1995 / Pik Labionics / Frühlingstraum II / E: Wöstmann,Ulrich / F: Wöstmann,Ulrich
Details
S / Westf / F / 1995 / Pik Labionics / Frühlingstraum II / E: Wöstmann,Ulrich / F: Wöstmann,Ulrich
3
GER
Katja van Ginkel
RV Lienen e.V.
RV Lienen e.V.
694
Greenday 3
W / Westf / F / 2002 / Grosso Z / Polydor / 103MO97 / E: Behnen,Ursula / F: Cormann,Dorothea
Details
W / Westf / F / 2002 / Grosso Z / Polydor / 103MO97 / E: Behnen,Ursula / F: Cormann,Dorothea
4
GER
Oliver Cordes
RUFV Lathen u. Umgebung
RUFV Lathen u. Umgebung
1081
5
KOR
Hye-Tae Hwang
RUFV Hagen St. Martinus
RUFV Hagen St. Martinus
142
Calanto 2
H / Holst / B / 2005 / Calato / Caretino / E: Nagel-Tornau,Peter / F: Witt Pferdezucht GbR,
Details
H / Holst / B / 2005 / Calato / Caretino / E: Nagel-Tornau,Peter / F: Witt Pferdezucht GbR,
6
GER
Henning Michel
RV Lienen e.V.
RV Lienen e.V.
150
7
8
GER
Katharina Borchertmeyer
PSV Löningen-Ehren e.V.
PSV Löningen-Ehren e.V.
784
Lady Girl
S / Old / Db / 2005 / Abke / Landadel / E: Brundiers,Wilhelm / F: Fleming,Hans-Josef
Details
S / Old / Db / 2005 / Abke / Landadel / E: Brundiers,Wilhelm / F: Fleming,Hans-Josef
9
GER
Damaris Graf
Reitclub Gut Waldhof e. V.
Reitclub Gut Waldhof e. V.
829
Lawrence von Arabien 3
W / Meckl. / B / 2006 / Landrover / Syenit 3464 xx / E: Graf,Damaris / F: Krieg,Volkmar
Details
W / Meckl. / B / 2006 / Landrover / Syenit 3464 xx / E: Graf,Damaris / F: Krieg,Volkmar
10
GER
Sandra Huster
RFV Bad Iburg e. V.
RFV Bad Iburg e. V.
919
Lovely Steven
H / Württ / Df / 2002 / Lancino de L / Alabaster / E: Huster,Sandra / F: Kurz,Stephan
Details
H / Württ / Df / 2002 / Lancino de L / Alabaster / E: Huster,Sandra / F: Kurz,Stephan
11
GER
Tobias Hammerlage
RFV Engter e.V.
RFV Engter e.V.
963
Marissa 67
S / Hann / Db / 2002 / Metternich / Weltmeyer / E: Heye-Hammerlage,Gaby / F: Heye-Hammerlage,Gaby
Details
S / Hann / Db / 2002 / Metternich / Weltmeyer / E: Heye-Hammerlage,Gaby / F: Heye-Hammerlage,Gaby
12
GER
Andreas Foht
Ldl. RFV Oldendorf e.V.
Ldl. RFV Oldendorf e.V.
1007
Pablo 373
W / SAnha / B / 2000 / Phantomic xx / Nektar / E: Schoppenhorst,Diana / F: Kuhn,Norbert
Details
W / SAnha / B / 2000 / Phantomic xx / Nektar / E: Schoppenhorst,Diana / F: Kuhn,Norbert
13
GER
Jan-Hendrik Löwe
RFV Zum Kirschensiek e.V.
RFV Zum Kirschensiek e.V.
1518
Paraguay Queen
S / Hann / B / 2000 / Perpignon 2 / Eistanz 2 / E: Meyring, Natascha / F: Heisinger, Inge
Details
S / Hann / B / 2000 / Perpignon 2 / Eistanz 2 / E: Meyring, Natascha / F: Heisinger, Inge
14
GER
Teresa Beine
ZRFV St.Hubertus Füchtorf e.V.
ZRFV St.Hubertus Füchtorf e.V.
1052
Pohli P
S / Westf / Db / 2001 / Potsdam / Paradox I / E: Pohlschmidt,Bernhard / F: Pohlschmidt,Bernhard
Details
S / Westf / Db / 2001 / Potsdam / Paradox I / E: Pohlschmidt,Bernhard / F: Pohlschmidt,Bernhard
15
GER
Mareen Beinker
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
1168
16
GER
Diana Rieck
RFV Warendorf e.V.
RFV Warendorf e.V.
1249
Soneth
S / Westf / B / 2004 / Show Star / Donnerschlag / E: Rieck,Diana / F: Trillmann,Wilhelm
Details
S / Westf / B / 2004 / Show Star / Donnerschlag / E: Rieck,Diana / F: Trillmann,Wilhelm
17
Lena Müscher
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
1253
Sparko B
W / Hann / B / 2000 / Stakkato / Landfriese I / E: Moß,Michael / F: Haak,Klaus-Wilhelm
Details
W / Hann / B / 2000 / Stakkato / Landfriese I / E: Moß,Michael / F: Haak,Klaus-Wilhelm
18
GER
Philipp Kröner
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
1349
19
GER
Susanne Kampelmann
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
133
Caipirinha 43
S / Hann / F / 2002 / Chasseur I / Graf Sponeck / E: Kampelmann,Susanne / F: Lahde,Georg
Details
S / Hann / F / 2002 / Chasseur I / Graf Sponeck / E: Kampelmann,Susanne / F: Lahde,Georg
20
GER
Barbara Rohde
Reitclub Gut Waldhof e. V.
Reitclub Gut Waldhof e. V.
149
Call me Rocky
W / Holst / B / 2005 / Contendro II / Capo / E: Rohde,Barbara / F: Groth,Dierk
Details
W / Holst / B / 2005 / Contendro II / Capo / E: Rohde,Barbara / F: Groth,Dierk
21
GER
Sonja Lüffe-Baak
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
198
22
GER
Katharina-Maria Holtgreife
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
1530
Charly 1375
W / Old / B / 2006 / Chacco-Blue / Contender / E: Kuhlmann,Hildegard / F: Kuhlmann,Hermann
Details
W / Old / B / 2006 / Chacco-Blue / Contender / E: Kuhlmann,Hildegard / F: Kuhlmann,Hermann
23
GER
Daniela Ebke
RFV Graf Haeseler Wallenbrück e.V.
RFV Graf Haeseler Wallenbrück e.V.
421
Con Kolibri
W / Westf / Schi / 2006 / Contini / Kolibri / E: Kramm,Celina Leandra / F: Rosenkranz,Matthias
Details
W / Westf / Schi / 2006 / Contini / Kolibri / E: Kramm,Celina Leandra / F: Rosenkranz,Matthias
24
GER
Verena Wißmann
RFV Venne e.V.
RFV Venne e.V.
460
Cordano W
W / Holst / F / 1997 / Cor de la Bryere / Lombard / 102QK00 / E: Wißmann,Verena / F: Wittenberg,Ulrike
Details
W / Holst / F / 1997 / Cor de la Bryere / Lombard / 102QK00 / E: Wißmann,Verena / F: Wittenberg,Ulrike
25
GER
Jürgen Finnemeier
ZRFV St.Hubertus Füchtorf e.V.
ZRFV St.Hubertus Füchtorf e.V.
594
Fabiola 237
S / Hann / B / 1998 / Feiner Graf / Playmate xx / E: Finnemeier,Jürgen / F: Lühr,Gerd
Details
S / Hann / B / 1998 / Feiner Graf / Playmate xx / E: Finnemeier,Jürgen / F: Lühr,Gerd
26
GER
Pia Pötter
RFV Bad Iburg e. V.
RFV Bad Iburg e. V.
617
Feuerbuchse
W / KWPN / Db / 2006 / Hamar / Guidam (de Dartay) / 103OU11 / E: Pötter,Pia / F: Schaper,D
Details
W / KWPN / Db / 2006 / Hamar / Guidam (de Dartay) / 103OU11 / E: Pötter,Pia / F: Schaper,D
27
GER
Katrin Berenbrinker
RV Helleforth e.V.
RV Helleforth e.V.
626
Flamme B
S / Westf / F / 2003 / Fillis / Pilot / E: Berenbrinker,Katrin / F: Berenbrinker,Axel
Details
S / Westf / F / 2003 / Fillis / Pilot / E: Berenbrinker,Katrin / F: Berenbrinker,Axel
28
GER
Jessica Gleis-Krucso
Teutoburger Reit-Club e. V.
Teutoburger Reit-Club e. V.
660
29
GER
Viktoria Müller
Ravensberger ZRFV Jöllenbeck e.V.
Ravensberger ZRFV Jöllenbeck e.V.
662
Fu Vo
W / Hess / F / 2001 / Furioso's Sohn / Diabolo x / E: Müller,Viktoria / F: Schoppe,Gerhard
Details
W / Hess / F / 2001 / Furioso's Sohn / Diabolo x / E: Müller,Viktoria / F: Schoppe,Gerhard
30
GER
Andreas Westlinning
RFV Harsewinkel e.V.
RFV Harsewinkel e.V.
663
Fürstenball
W / Westf / F / 2006 / Fürst Piccolo / Potsdam / E: Westlinning,Paul / F: Westlinning,Paul
Details
W / Westf / F / 2006 / Fürst Piccolo / Potsdam / E: Westlinning,Paul / F: Westlinning,Paul
31
GER
Tanja Buddenberg
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
738
32
GER
Chris Oberdalhoff
RV Lienen e.V.
RV Lienen e.V.
927
Lucky King 2
W / Holst / Db / 2000 / Lucky Light / Quidam de Revel / E: Oberdalhoff,Chris / F: Tietz,Joachim
Details
W / Holst / Db / 2000 / Lucky Light / Quidam de Revel / E: Oberdalhoff,Chris / F: Tietz,Joachim
33
GER
Marlena Wöstmann
RFV Bad Laer e.V.
RFV Bad Laer e.V.
712
Henry 291
W / Westf / B / 2003 / Houston / Landino / E: Wöstmann,Ulrich / F: Wöstmann,Ulrich
Details
W / Westf / B / 2003 / Houston / Landino / E: Wöstmann,Ulrich / F: Wöstmann,Ulrich
34
GER
Oliver Cordes
RUFV Lathen u. Umgebung
RUFV Lathen u. Umgebung
1504
35
KOR
Hye-Tae Hwang
RUFV Hagen St. Martinus
RUFV Hagen St. Martinus
178
Cappuccino 135
H / Bay / B / 2004 / Candillo / Argentinus / 103PF26 / E: Hwang,Hye-Tae / F: Bischof,Herbert
Details
H / Bay / B / 2004 / Candillo / Argentinus / 103PF26 / E: Hwang,Hye-Tae / F: Bischof,Herbert
36
GER
Henning Michel
RV Lienen e.V.
RV Lienen e.V.
369
Clara R
S / Westf / B / 2006 / Conceicao / Polany / E: Rethemeier,Lars / F: Rethemeier,Willi
Details
S / Westf / B / 2006 / Conceicao / Polany / E: Rethemeier,Lars / F: Rethemeier,Willi
37
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.