Bad Rothenfelde
Preis der Firma Pferdehandlung Oestersandfort, Verl17/3 Springprüfung Kl.L20 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 18:34 Uur (02.09.2012)
|
1
Evgeny Lityagin
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
164
Canaris 47
W / Holst / B / 2002 / Colman / Landgraf I / E: Konarski,Carola / F: Schoof,Otto Boje
Details
W / Holst / B / 2002 / Colman / Landgraf I / E: Konarski,Carola / F: Schoof,Otto Boje
2
GER
Inga Bruns B.Sc.
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
166
Candy 669
W / Hann / Db / 2006 / Contendro I / Wolkentanz I / E: Höfes,Reinder / F: Höfes,Reinder
Details
W / Hann / Db / 2006 / Contendro I / Wolkentanz I / E: Höfes,Reinder / F: Höfes,Reinder
3
GER
Katrin Krüger-Tepe
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
233
Cascaro - K
H / Hann / F / 2004 / Charon / Saint Cloud / 103BG37 / E: Krüger,Inge / F: Krüger,Inge
Details
H / Hann / F / 2004 / Charon / Saint Cloud / 103BG37 / E: Krüger,Inge / F: Krüger,Inge
4
GER
Leonie Timmer
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
278
5
GER
Meike Tomkiewicz
RFV Lengerich e.V.
RFV Lengerich e.V.
397
Coconut 31
S / Holst / B / 2003 / Contender / Ricardo / E: Tomkiewicz,Meike / F: Berner,Bruno
Details
S / Holst / B / 2003 / Contender / Ricardo / E: Tomkiewicz,Meike / F: Berner,Bruno
6
AUT
Birgit Gärtner
RUFV Hagen St. Martinus
RUFV Hagen St. Martinus
458
Corasonne
W / Hann / B / 2006 / Cranach / Feuerblick / 103RM11 / E: Wolfmaier,Pascal / F: Haarhoff Dr.,Stefan
Details
W / Hann / B / 2006 / Cranach / Feuerblick / 103RM11 / E: Wolfmaier,Pascal / F: Haarhoff Dr.,Stefan
7
GER
Johanna Finke-Gröne
RFV Bruchmühlen e. V.
RFV Bruchmühlen e. V.
1335
Wetten dass 26
S / Old / Db / 2004 / Abke / Zeus (Nurzeus) / E: Finke-Gröne,Johanna / F: Kuethe,Theo
Details
S / Old / Db / 2004 / Abke / Zeus (Nurzeus) / E: Finke-Gröne,Johanna / F: Kuethe,Theo
8
GER
Andre Willbrandt
RFV Rulle e.V.
RFV Rulle e.V.
127
Cadbury Bournville
H / OS / Db / 2006 / Converter / Pythagoras Z / E: Lübben,Christine / F: Wiebusch,Heinrich
Details
H / OS / Db / 2006 / Converter / Pythagoras Z / E: Lübben,Christine / F: Wiebusch,Heinrich
9
GER
Nicole Weitekemper
ZRFV Rietberg-Druffel e. V.
ZRFV Rietberg-Druffel e. V.
245
Cassina 41
S / Holst / Schi / 2005 / Cassini I / Lansing / E: Weitekemper,Johannes / F: Brockstedt,Maike
Details
S / Holst / Schi / 2005 / Cassini I / Lansing / E: Weitekemper,Johannes / F: Brockstedt,Maike
10
GER
Maximilian Radke
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
812
Laominette
S / Westf / Schi / 2001 / Lamerto H / Maraschino / E: Radke,Maike / F: Langewellpott,Heinrich
Details
S / Westf / Schi / 2001 / Lamerto H / Maraschino / E: Radke,Maike / F: Langewellpott,Heinrich
11
GER
Tanja Kreimer
Reiterverein Hopsten e.V.
Reiterverein Hopsten e.V.
845
Lennart 9
W / Holst / B / 1998 / Lasino / Mabuse / 102RJ66 / E: Kreimer,Tanja / F: Haselmann Dr.,Günther
Details
W / Holst / B / 1998 / Lasino / Mabuse / 102RJ66 / E: Kreimer,Tanja / F: Haselmann Dr.,Günther
12
GER
Marcel Patrick Schniederkötter
RZFV Ennigerloh-Neubeckum e.V.
RZFV Ennigerloh-Neubeckum e.V.
1039
Pharos 9
W / Westf / Schwb / 2002 / Paramo K / Goofalik xx / 103AF81 / E: ZG Kegel,Werner u.Doris / F: ZG Kegel,Werner u.Doris
Details
W / Westf / Schwb / 2002 / Paramo K / Goofalik xx / 103AF81 / E: ZG Kegel,Werner u.Doris / F: ZG Kegel,Werner u.Doris
13
GER
Jenny Südmersen
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
1067
Pyconda
S / Westf / B / 2003 / Potential / Dinard L / 102WM41 / E: Südmersen,Jenny / F: Haselon,Theo
Details
S / Westf / B / 2003 / Potential / Dinard L / 102WM41 / E: Südmersen,Jenny / F: Haselon,Theo
14
Evgeny Lityagin
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
946
15
GER
Inga Bruns B.Sc.
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
1122
Quiriakus
W / Old / Db / 2005 / Quidam's Rubin / Landadel / 103EC85 / E: Schwengels,Wilfried / F: ZG Hellmers,Jörg und Ilka
Details
W / Old / Db / 2005 / Quidam's Rubin / Landadel / 103EC85 / E: Schwengels,Wilfried / F: ZG Hellmers,Jörg und Ilka
16
GER
Katrin Krüger-Tepe
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
1198
17
GER
Leonie Timmer
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
542
18
GER
Meike Tomkiewicz
RFV Lengerich e.V.
RFV Lengerich e.V.
1261
19
AUT
Birgit Gärtner
RUFV Hagen St. Martinus
RUFV Hagen St. Martinus
1099
Quidam's Andora
S / KWPN / F / 2005 / Quidam's Rubin / Karandasj (Kastor) / E: Beunder,Patricia / F: Rietbergen-Beunder,P.
Details
S / KWPN / F / 2005 / Quidam's Rubin / Karandasj (Kastor) / E: Beunder,Patricia / F: Rietbergen-Beunder,P.
20
GER
Lisa Borgmann
RUFV Ankum
RUFV Ankum
1527
FS Chiwago
H / DR / B / 1995 / FS Cocky Dundee / Power Boy / GER22708 / E: Borgmann, Lisa / F: Wilbers, Josef
Details
H / DR / B / 1995 / FS Cocky Dundee / Power Boy / GER22708 / E: Borgmann, Lisa / F: Wilbers, Josef
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.