Springturnier Hubertushof RSG Linkenheim-Hochstetten
1. Abteilung Geldpreis von Stalltec Dietrich GmbH
|
Juryleden |
Bernd Seith Rainer Pillasch |
Groep 1
2
GER
Jürgen Kurz
RA SV Leingarten e.V.
RA SV Leingarten e.V.
214
Championesse 23
S / Württ / Schwb / 2003 / Clearway / Cor de Angelo J / E: Schönherr,Hariolf / F: Well,Heidi
Details
S / Württ / Schwb / 2003 / Clearway / Cor de Angelo J / E: Schönherr,Hariolf / F: Well,Heidi
0.00 | 40.00 | 0.00 |
33.31
90.00 EUR |
3
GER
Petra Lorenz
RFV Zeiskam e.V.
RFV Zeiskam e.V.
223
Charlies
S / Holst / BSche / 1997 / Calido I / Fantast / E: Lorenz,Petra / F: Hinzmann,Hans-Werner
Details
S / Holst / BSche / 1997 / Calido I / Fantast / E: Lorenz,Petra / F: Hinzmann,Hans-Werner
0.00 | 40.00 | 0.00 |
33.76
80.00 EUR |
4
GER
Jürgen Kurz
RA SV Leingarten e.V.
RA SV Leingarten e.V.
393
Elisa 80
S / Hann / B / 2003 / Embassy I / Rabino / 103AC26 / E: Kosel,Udo / F: Kietzmann,Sabine
Details
S / Hann / B / 2003 / Embassy I / Rabino / 103AC26 / E: Kosel,Udo / F: Kietzmann,Sabine
0.00 | 40.00 | 0.00 |
34.14
69.00 EUR |
5
GER
Sandra Hochadel
RV Ubstadt-Weiher 1975
RV Ubstadt-Weiher 1975
193
Caverness
W / Hann / Db / 2003 / Conteur I / Achenbach / E: Hochadel,Sandra / F: Söffker,Horst jun.
Details
W / Hann / Db / 2003 / Conteur I / Achenbach / E: Hochadel,Sandra / F: Söffker,Horst jun.
0.00 | 40.00 | 0.00 |
34.56
57.00 EUR |
6
GER
Sven Goggi
Reitclub Baden-Baden e.V.
Reitclub Baden-Baden e.V.
137
Cara GR
S / Rhld / RSchi / 2003 / Calido I / Phoenix / 103AG53 / E: Hurrle,Kerstin / F: Rösgen,Gisela
Details
S / Rhld / RSchi / 2003 / Calido I / Phoenix / 103AG53 / E: Hurrle,Kerstin / F: Rösgen,Gisela
0.00 | 40.00 | 0.00 |
34.84
50.00 EUR |
7
GER
Jochen Kraus
RFV Maichingen u.U.
RFV Maichingen u.U.
318
Coolion
W / Hann / B / 2002 / Cordalme Z / Laurion / E: Roevenich,Heinz / F: Zur Lage,Johannes
Details
W / Hann / B / 2002 / Cordalme Z / Laurion / E: Roevenich,Heinz / F: Zur Lage,Johannes
0.00 | 40.00 | 0.00 |
34.94
47.00 EUR |
8
GER
Karim Eisenhofer
RFV Viernheim e.V.
RFV Viernheim e.V.
234
Che Xiao-San
W / OS / F / 2004 / Coriano / Baloubet du Rouet / E: Eisenhofer,Roswitha / F: Hügenell,Gerhard
Details
W / OS / F / 2004 / Coriano / Baloubet du Rouet / E: Eisenhofer,Roswitha / F: Hügenell,Gerhard
0.00 | 40.00 | 0.00 |
34.99
47.00 EUR |
9
GER
Caroline-Melina Bockstadt
RVG Biberach
RVG Biberach
659
Palatia Maxima
S / Old / B / 2001 / Padarco van het Hertsveld / Quilot / 102RV60 / E: Hörner,Liz / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / Old / B / 2001 / Padarco van het Hertsveld / Quilot / 102RV60 / E: Hörner,Liz / F: Gestüt Lewitz,
0.00 | 40.00 | 0.00 |
36.22
47.00 EUR |
10
GER
Ulrike Riegger
RV Hüttental e.V
RV Hüttental e.V
610
Lorenzo 298
H / Dt.Sp. / B / 2003 / Levisto / Eskadron / 102VQ66 / E: Riegger,Ulrike / F: Jahn,Steffen
Details
H / Dt.Sp. / B / 2003 / Levisto / Eskadron / 102VQ66 / E: Riegger,Ulrike / F: Jahn,Steffen
0.00 | 40.00 | 0.00 |
36.81
|
11
GER
Sabrina Rudolph
RV Waldenbuch-Hasenhof
RV Waldenbuch-Hasenhof
531
Lady 678
S / Württ / Db / 1996 / Limelight / Zeus (Nurzeus) / E: Rudolph,Rainer / F: Lang,Ulrich
Details
S / Württ / Db / 1996 / Limelight / Zeus (Nurzeus) / E: Rudolph,Rainer / F: Lang,Ulrich
0.00 | 40.00 | 0.00 |
38.22
|
14
GER
Barbara Roth
RFV Zeiskam e.V.
RFV Zeiskam e.V.
809
Thekla-Carola
S / Holst / B / 2003 / Cash and Carry / Littorio / 103AI29 / E: Roth,Sigrid / F: Fruechtnicht,Ocke
Details
S / Holst / B / 2003 / Cash and Carry / Littorio / 103AI29 / E: Roth,Sigrid / F: Fruechtnicht,Ocke
0.00 | 40.00 | 4.00 |
33.70
|
15
GER
Michael Vogel
RFV 1952 Schwetzingen e.V.
RFV 1952 Schwetzingen e.V.
852
Wagner 29
W / KWPN / B / 2003 / C-Indoctro / Burggraaf / 102TC29 / E: Berger GbR, / F: Marum,J.A. van
Details
W / KWPN / B / 2003 / C-Indoctro / Burggraaf / 102TC29 / E: Berger GbR, / F: Marum,J.A. van
0.00 | 40.00 | 4.00 |
35.87
|
16
GER
Jan Köberle
RA SV Leingarten e.V.
RA SV Leingarten e.V.
215
Chancero
H / Holst / Schi / 2002 / Colman / Ahorn Z / E: Hynek,Michael / F: ZG Tischer Familie,
Details
H / Holst / Schi / 2002 / Colman / Ahorn Z / E: Hynek,Michael / F: ZG Tischer Familie,
0.00 | 40.00 | 8.00 |
36.27
|
17
GER
Tim Schäfer
RV Ilsfeld
RV Ilsfeld
811
Thowra
S / KWPN / B / 2000 / Ojasper / Zeus (Nurzeus) / 102RS84 / E: Schäfer,Tim / F: Veneman,
Details
S / KWPN / B / 2000 / Ojasper / Zeus (Nurzeus) / 102RS84 / E: Schäfer,Tim / F: Veneman,
0.00 | 40.00 | 9.00 |
47.13
|
18
GER
Yvonne Maier
VPF Karlsbad
VPF Karlsbad
657
Okapi BS
S / Holst / B / 1999 / Lavaletto / Le Grand I / 103AJ94 / E: Maier,Yvonne / F: Kastorf,Manfred
Details
S / Holst / B / 1999 / Lavaletto / Le Grand I / 103AJ94 / E: Maier,Yvonne / F: Kastorf,Manfred
0.00 | 40.00 | 23.00 |
53.76
|
19
GER
Helen Heider
Stuttgarter RFV
Stuttgarter RFV
088
Caius 4
W / Holst / B / 1999 / Candillo / Contender / E: Heider Dr.,Hans-Albrecht / F: Rienhoff,Franz-Heinrich
Details
W / Holst / B / 1999 / Candillo / Contender / E: Heider Dr.,Hans-Albrecht / F: Rienhoff,Franz-Heinrich
0.00 | 40.00 | 31.00 |
65.05
|
20
GER
Maximilian Weißbrod
RRV Walldorf
RRV Walldorf
886
Home Run 3
W / Z.Rpf / F / 2002 / Hors la Loi II / 103RI81 / E: Weißbrod, Maximilian / F: ZG Combinatie Aaldering-Swelheim
Details
W / Z.Rpf / F / 2002 / Hors la Loi II / 103RI81 / E: Weißbrod, Maximilian / F: ZG Combinatie Aaldering-Swelheim
4.00 | 47.13 |
|
21
GER
Stephanie Fleer
RV Eggenstein e.V.
RV Eggenstein e.V.
027
Alo's As
H / Holst / B / 1995 / Alcatraz / Fernando / E: Fleer,Tobias / F: Pollmann-Schweckhorst,Elmar
Details
H / Holst / B / 1995 / Alcatraz / Fernando / E: Fleer,Tobias / F: Pollmann-Schweckhorst,Elmar
4.00 | 47.99 |
|
22
GER
Petra Lorenz
RFV Zeiskam e.V.
RFV Zeiskam e.V.
166
Casablanca 84
S / Holst / B / 2003 / Cassini II / Fernando / E: Leible,Rudi / F: Randzio,Carla
Details
S / Holst / B / 2003 / Cassini II / Fernando / E: Leible,Rudi / F: Randzio,Carla
4.00 | 49.31 |
|
23
GER
Hans Otto Werner
RG Sandweg Hof e.V.
RG Sandweg Hof e.V.
239
Chiara KM
S / Holst / Db / 2003 / Chello I / Cassini I / E: Werner,Hans Otto / F: ZG Ketelsen/Mahrt,Peter u. Elke
Details
S / Holst / Db / 2003 / Chello I / Cassini I / E: Werner,Hans Otto / F: ZG Ketelsen/Mahrt,Peter u. Elke
4.00 | 49.77 |
|
24
GER
Martin Hammel
RSG Linkenheim-Hochstetten
RSG Linkenheim-Hochstetten
469
Grandeur's Goldika
S / OS / B / 2004 / Grandeur / Quattro B / E: Freitag,Christina / F: Hammel,Petra
Details
S / OS / B / 2004 / Grandeur / Quattro B / E: Freitag,Christina / F: Hammel,Petra
4.00 | 49.97 |
|
= 597.00 EUR
Groep 2
1
GER
Jan Köberle
RA SV Leingarten e.V.
RA SV Leingarten e.V.
012
Ajoureaux
W / Old / B / 2000 / Acadius / Quattro B / E: Hynek,Michael / F: Harenburg,Gerhard
Details
W / Old / B / 2000 / Acadius / Quattro B / E: Hynek,Michael / F: Harenburg,Gerhard
0.00 | 40.00 | 0.00 |
32.89
110.00 EUR |
2
GER
Barbara Roth
RFV Zeiskam e.V.
RFV Zeiskam e.V.
020
Alessio 9
W / Hann / B / 2000 / Adlantus As / Rebel Z I / 103AI34 / E: Roth,Sigrid / F: Amend,Frank Christian
Details
W / Hann / B / 2000 / Adlantus As / Rebel Z I / 103AI34 / E: Roth,Sigrid / F: Amend,Frank Christian
0.00 | 40.00 | 0.00 |
33.45
90.00 EUR |
3
GER
Joachim Betz
RV 1908 Durlach e.V.
RV 1908 Durlach e.V.
625
Lucor
W / Holst / B / 1995 / Lavall I / Mephisto / GER22162 / E: BG Betz Logistik u.Lagerhaus GmbH, / F: Vanhöfen,Thomas
Details
W / Holst / B / 1995 / Lavall I / Mephisto / GER22162 / E: BG Betz Logistik u.Lagerhaus GmbH, / F: Vanhöfen,Thomas
0.00 | 40.00 | 0.00 |
33.83
80.00 EUR |
4
GER
Tina Deuerer
RC Bretten
RC Bretten
723
Quinto 53
W / KWPN / B / 2003 / Quasimodo Z / All Wins xx / 102TN62 / E: Deuerer,Hans-Jürgen / F: Busger op Vollenbroek,J.G.M.
Details
W / KWPN / B / 2003 / Quasimodo Z / All Wins xx / 102TN62 / E: Deuerer,Hans-Jürgen / F: Busger op Vollenbroek,J.G.M.
0.00 | 40.00 | 0.00 |
34.49
69.00 EUR |
5
GER
Jens Heiler
RFZV 1979 Friedrichstal e.V.
RFZV 1979 Friedrichstal e.V.
340
Cosimo 26
W / Dt.Pf / Schi / 1999 / Carmino H / Latus II / E: Heiler,Werner / F: Heiler,Werner
Details
W / Dt.Pf / Schi / 1999 / Carmino H / Latus II / E: Heiler,Werner / F: Heiler,Werner
0.00 | 40.00 | 0.00 |
34.62
57.00 EUR |
6
GER
Carlotta Steinbach
FRV Neuhofen
FRV Neuhofen
289
Colwyn Bay
W / ZW / Schi / 2000 / Condor / Mars / GER43559 / E: Steinbach,Carlotta / F: Waßner,Franz-Josef
Details
W / ZW / Schi / 2000 / Condor / Mars / GER43559 / E: Steinbach,Carlotta / F: Waßner,Franz-Josef
0.00 | 40.00 | 0.00 |
34.91
50.00 EUR |
7
GER
Jessica-Cristina Lorenzen
RFV Bad Schönborn
RFV Bad Schönborn
510
JL's Olesa
S / Holst / Schi / 1999 / Carolus I / Lerano / GER26955 / E: Lorenzen,Kerstin / F: Kröger,Ernst-August
Details
S / Holst / Schi / 1999 / Carolus I / Lerano / GER26955 / E: Lorenzen,Kerstin / F: Kröger,Ernst-August
0.00 | 40.00 | 0.00 |
34.95
47.00 EUR |
8
GER
Alexander Schill
RV Ichenheim
RV Ichenheim
900
Limnos 4
W / Holst / B / 2004 / Guardus Limbus / Carry 22 / 103BG55 / E: Schill, Alexander / F: Bartjen, August
Details
W / Holst / B / 2004 / Guardus Limbus / Carry 22 / 103BG55 / E: Schill, Alexander / F: Bartjen, August
0.00 | 40.00 | 0.00 |
35.84
47.00 EUR |
10
GER
Melanie Brahner
RV Schwaigern e.V.
RV Schwaigern e.V.
408
FBW Aretino deZ
W / Württ / 2000 / Araconit / Cordeur / E: Brahner,Melanie / F: Zechiel,Torsten
Details
W / Württ / 2000 / Araconit / Cordeur / E: Brahner,Melanie / F: Zechiel,Torsten
0.00 | 40.00 | 0.00 |
37.84
|
11
GER
Steffi Girrbach
RV Enzklösterle
RV Enzklösterle
443
Gamborgs Quibel
S / DK / B / 2003 / Quebec / Corland (DK: Corlando) / 102QM83 / E: Girrbach,Steffi / F: Jensen,Lars
Details
S / DK / B / 2003 / Quebec / Corland (DK: Corlando) / 102QM83 / E: Girrbach,Steffi / F: Jensen,Lars
0.00 | 40.00 | 0.00 |
38.56
|
12
GER
Olaf Peters
Pforzheimer RV
Pforzheimer RV
222
Charleston 48
W / Old / B / 2000 / Cento / Ramiro / GER41646 / E: Gestüt Dobel/Horst Karcher, / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / Old / B / 2000 / Cento / Ramiro / GER41646 / E: Gestüt Dobel/Horst Karcher, / F: Gestüt Lewitz,
0.00 | 40.00 | 0.00 |
39.51
|
= 597.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
25
GER
Sven Goggi
Reitclub Baden-Baden e.V.
Reitclub Baden-Baden e.V.
597
Little Lunatic
W / Hann / R / 2000 / Landjonker (Fruhling) / Achill-Libero H / GER43033 / E: F.Hurrle u.Th.Wehr u.S.Goggi, / F: Deters,Arnd
Details
W / Hann / R / 2000 / Landjonker (Fruhling) / Achill-Libero H / GER43033 / E: F.Hurrle u.Th.Wehr u.S.Goggi, / F: Deters,Arnd
4.00 | 50.28 |
|
26
GER
Lisa-Marie Dersch
RV Weisweil
RV Weisweil
029
Amicelli 52
W / Westf / B / 2000 / Arpeggio / Anmarsch / GER45238 / E: Dersch,Lisa-Marie / F: Kruse,Franz
Details
W / Westf / B / 2000 / Arpeggio / Anmarsch / GER45238 / E: Dersch,Lisa-Marie / F: Kruse,Franz
4.00 | 50.78 |
|
27
GER
Katharina Schlosser
RFV Jagstzell
RFV Jagstzell
024
Ally Mc Beal 31
S / Old / B / 2003 / Argentinus / Ladinos / 102MX42 / E: Schlosser,Josef / F: Schlüsselburg,Veronika
Details
S / Old / B / 2003 / Argentinus / Ladinos / 102MX42 / E: Schlosser,Josef / F: Schlüsselburg,Veronika
4.00 | 50.85 |
|
28
GER
Hans Otto Werner
RG Sandweg Hof e.V.
RG Sandweg Hof e.V.
717
Quintara 7
S / Holst / B / 2005 / Quinar / Cassini I / E: Werner,Hans Otto / F: ZG Ketelsen/Mahrt,Peter u. Elke
Details
S / Holst / B / 2005 / Quinar / Cassini I / E: Werner,Hans Otto / F: ZG Ketelsen/Mahrt,Peter u. Elke
4.00 | 50.86 |
|
29
GER
Joachim Betz
RV 1908 Durlach e.V.
RV 1908 Durlach e.V.
347
Cracker 18
W / Holst / B / 2003 / Chalan / Cambridge / GER45811 / E: Bauerfeld,Jens / F: Thiess,Klaus Werner
Details
W / Holst / B / 2003 / Chalan / Cambridge / GER45811 / E: Bauerfeld,Jens / F: Thiess,Klaus Werner
4.00 | 51.16 |
|
30
GER
Anke Kübler
RFV Pfalzgrafenweiler
RFV Pfalzgrafenweiler
334
Corrida 15
S / Westf / Schi / 2000 / Coronino / Salvano / GER44288 / E: Kübler,Anke / F: Ligges,Kai
Details
S / Westf / Schi / 2000 / Coronino / Salvano / GER44288 / E: Kübler,Anke / F: Ligges,Kai
4.00 | 51.62 |
|
31
GER
Carina Mühling
RV Eppingen e.V.
RV Eppingen e.V.
805
Sunny 789
S / Württ / Db / 2002 / Sir Oldenburg / Fashion King / E: Mühling,Carina / F: Engelberth,Harald
Details
S / Württ / Db / 2002 / Sir Oldenburg / Fashion King / E: Mühling,Carina / F: Engelberth,Harald
4.00 | 51.76 |
|
34
GER
Siegfried Nied
RFV Schwegenheim e.V.
RFV Schwegenheim e.V.
812
Ticini
S / KWPN / B / 2000 / Hors la Loi II / Nimmerdor / GER43070 / E: Nied,Rosemarie / F: Stam,W. van
Details
S / KWPN / B / 2000 / Hors la Loi II / Nimmerdor / GER43070 / E: Nied,Rosemarie / F: Stam,W. van
4.25 | 54.41 |
|
35
GER
Stefan Hirsch
RV Nordstetten-Horb
RV Nordstetten-Horb
869
Zandra 13
S / Z.Rpf / B / 2001 / Zandor / Darco / 103RT40 / E: Hirsch,Stefan / F: Custers,Jean
Details
S / Z.Rpf / B / 2001 / Zandor / Darco / 103RT40 / E: Hirsch,Stefan / F: Custers,Jean
4.25 | 54.63 |
|
36
GER
Jessica-Cristina Lorenzen
RFV Bad Schönborn
RFV Bad Schönborn
567
Leo 505
W / Old / B / 2004 / Landfein / Contender / 103LO97 / E: Klott,Katharina / F: Heitmann,Hans-Jürgen
Details
W / Old / B / 2004 / Landfein / Contender / 103LO97 / E: Klott,Katharina / F: Heitmann,Hans-Jürgen
4.25 | 55.00 |
|
37
GER
Friedrich Roth Dr.
RV Mannheim
RV Mannheim
628
Luigi 100
W / Holst / B / 1997 / Libertino I / Schampus xx / GER27173 / E: Wittenberg,Thorsten / F: ZG Schlüter,Jürgen,Anke u.Maren
Details
W / Holst / B / 1997 / Libertino I / Schampus xx / GER27173 / E: Wittenberg,Thorsten / F: ZG Schlüter,Jürgen,Anke u.Maren
5.00 | 57.59 |
|
38
GER
Mona Bucher
RFV Berwangen
RFV Berwangen
400
Ernesto SP
W / Hann / 2001 / Espri / Don Eduardo / GER46312 / E: Bucher,Mona / F: Sperschneider,Otto
Details
W / Hann / 2001 / Espri / Don Eduardo / GER46312 / E: Bucher,Mona / F: Sperschneider,Otto
8.00 | 47.00 |
|
40
GER
Melanie Brahner
RV Schwaigern e.V.
RV Schwaigern e.V.
177
Casino 46
W / Württ / Db / 2002 / Cento / Captain Incipit / GER46343 / E: Karcher,Horst / F: Homberger,Ernst-Frieder
Details
W / Württ / Db / 2002 / Cento / Captain Incipit / GER46343 / E: Karcher,Horst / F: Homberger,Ernst-Frieder
8.00 | 50.81 |
|
41
GER
Martin Hammel
RSG Linkenheim-Hochstetten
RSG Linkenheim-Hochstetten
175
Casimir 110
W / Westf / Schi / 2004 / Cassini I / Carry / E: Freitag,Christina / F: Wittke,Matthias
Details
W / Westf / Schi / 2004 / Cassini I / Carry / E: Freitag,Christina / F: Wittke,Matthias
8.00 | 51.28 |
|
42
GER
Lisa Schneider
RFV Külsheim
RFV Külsheim
440
Galaxis 90
S / Thuer / B / 2002 / Corum / Diadem / E: Hofmann,Gunter / F: Reiterhof Schmidtenmühle/Möx,A.
Details
S / Thuer / B / 2002 / Corum / Diadem / E: Hofmann,Gunter / F: Reiterhof Schmidtenmühle/Möx,A.
8.00 | 51.66 |
|
44
GER
Verena Kölz
RA SV Leingarten e.V.
RA SV Leingarten e.V.
875
Zentradonna S
S / SAnha / B / 2000 / Zenturio / Paradiesvogel / E: Kölz,Verena / F: Saib,Paul
Details
S / SAnha / B / 2000 / Zenturio / Paradiesvogel / E: Kölz,Verena / F: Saib,Paul
9.50 | 59.01 |
|
45
GER
Lisa Schneider
RFV Külsheim
RFV Külsheim
560
Le Jour
W / Holst / B / 2005 / Lasino / Campione / E: Schneider,Lisa / F: Ehlers,Gustav Hinrich
Details
W / Holst / B / 2005 / Lasino / Campione / E: Schneider,Lisa / F: Ehlers,Gustav Hinrich
12.00 | 49.06 |
|
47
GER
Kathrin Heider
Stuttgarter RFV
Stuttgarter RFV
595
Little Lord 37
W / Holst / B / 1991 / Lord / Silvester / E: Heider Dr.,Hans-Albrecht / F: Henke,Heinrich
Details
W / Holst / B / 1991 / Lord / Silvester / E: Heider Dr.,Hans-Albrecht / F: Henke,Heinrich
14.00 | 61.20 |
|
48
GER
Natalie Stäbe
RV Schwaigern e.V.
RV Schwaigern e.V.
344
Couleur 9
W / Westf / B / 1998 / Casaretto / Renoir I / E: Stäbe,Natalie / F: Teufel,Barbara
Details
W / Westf / B / 1998 / Casaretto / Renoir I / E: Stäbe,Natalie / F: Teufel,Barbara
16.50 | 55.27 |
|
50
GER
Tina Deuerer
RC Bretten
RC Bretten
341
Cosmo 49
W / Holst / Schi / 2005 / Cesano II / Carolus I / 103KZ64 / E: Deuerer,Hans-Jürgen / F: Knickrehm,Klaus
Details
W / Holst / Schi / 2005 / Cesano II / Carolus I / 103KZ64 / E: Deuerer,Hans-Jürgen / F: Knickrehm,Klaus
17.75 | 76.06 |
|
51
GER
Friedrich Roth Dr.
RV Mannheim
RV Mannheim
005
Acontenonce
W / Holst / B / 1999 / Acorado I / Calando I / GER42397 / E: Roth,Sigrid / F: Pöhlmann,Claus-Wilhelm
Details
W / Holst / B / 1999 / Acorado I / Calando I / GER42397 / E: Roth,Sigrid / F: Pöhlmann,Claus-Wilhelm
20.25 | 70.38 |
|
53
GER
Marie Wüst
RV Lorch e.V.
RV Lorch e.V.
154
Carlos E
H / Württ / Db / 2002 / Carlsson G / Schampus xx / E: Klingler,Annette / F: ZG Ederle,Karl u.Dagmar
Details
H / Württ / Db / 2002 / Carlsson G / Schampus xx / E: Klingler,Annette / F: ZG Ederle,Karl u.Dagmar
21.50 | 75.09 |
|
54
GER
Cordula Oetker
RSZ Rhein-Aue e.V.
RSZ Rhein-Aue e.V.
590
Lissabon 31
S / Old / Schi / 1998 / Limelight / Achill-Libero H / E: Oetker,Cordula / F: Ahuis,Monika
Details
S / Old / Schi / 1998 / Limelight / Achill-Libero H / E: Oetker,Cordula / F: Ahuis,Monika
22.75 | 80.09 |
|
55
GER
Jessica-Cristina Lorenzen
RFV Bad Schönborn
RFV Bad Schönborn
507
JL's Comtesse
S / Westf / B / 2006 / Conceicao / Polany / E: Lorenzen,Kerstin / F: Kemper,Nicole
Details
S / Westf / B / 2006 / Conceicao / Polany / E: Lorenzen,Kerstin / F: Kemper,Nicole
24.00 | 53.76 |
|
56
GER
Florian Lippemeier
RC Aischbach/Gültstein
RC Aischbach/Gültstein
640
Menado 2
W / Ung. / B / 2000 / Colonado / Marengö I-49 (II. tm) / GER40080 / E: Lippemeier,Florian
Details
W / Ung. / B / 2000 / Colonado / Marengö I-49 (II. tm) / GER40080 / E: Lippemeier,Florian
30.75 | 80.38 |
|
GER
Lisa-Marie Dersch
RV Weisweil
RV Weisweil
025
Ally Mc Beal 12
S / Westf / B / 1998 / Acord II / Pinocchio / GER43004 / E: Dersch,Anne-Catherine / F: Höing,Heinrich
Details
S / Westf / B / 1998 / Acord II / Pinocchio / GER43004 / E: Dersch,Anne-Catherine / F: Höing,Heinrich
Opgegeven |
|
GER
Franz Salzgeber
RV Philippsburg e.V.
RV Philippsburg e.V.
346
Cous Cous Que
H / S.Wbl / B / 2004 / Quite Easy I / Irco Mena / E: Johansson,Renee / F: Tinglöf,Kristina
Details
H / S.Wbl / B / 2004 / Quite Easy I / Irco Mena / E: Johansson,Renee / F: Tinglöf,Kristina
Opgegeven |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.