Himmelgarten
Geldpreise gegeben von
|
JURYLEDEN |
H Johann SpethC Reinhard SeimM Heinrich Geigl |
1
11:15:00
GER
Susanne Rommel
RSG Buchfeld e.V.
RSG Buchfeld e.V.
149
Rubin 550
W / Hann / R / 1999 / Rosentau / World Cup I / E: Rommel,Dorothea / F: Thormann,Wilhelm
Details
W / Hann / R / 1999 / Rosentau / World Cup I / E: Rommel,Dorothea / F: Thormann,Wilhelm
2
11:22:30
GER
Beatrix Pröpster
Neumarkter PSFr. e.V.
Neumarkter PSFr. e.V.
144
Ronaldinioh R
W / Hann / B / 2003 / Rotspon / Werther / 103DY52 / E: Pröbster,Georg / F: Rollwage,Karl-Heinz
Details
W / Hann / B / 2003 / Rotspon / Werther / 103DY52 / E: Pröbster,Georg / F: Rollwage,Karl-Heinz
3
11:30:00
GER
Julia Dunz
RC Bonhof e.V.
RC Bonhof e.V.
187
4
11:37:30
GER
Maria Berner-Leis
Pffrd. Frankenhöhe e.V.
Pffrd. Frankenhöhe e.V.
094
Lavinio 7
W / ZW / Db / 1999 / Leonberg / Teotepec xx / 103CB04 / E: Berner-Leis,Maria / F: Schermer,Claus
Details
W / ZW / Db / 1999 / Leonberg / Teotepec xx / 103CB04 / E: Berner-Leis,Maria / F: Schermer,Claus
5
11:45:00
GER
Isabelle Sundag
Reitclub Bodenseereiter e.V.
Reitclub Bodenseereiter e.V.
095
6
11:52:30
GER
Saskia Schröter
RFr. Landgestüt Landshut e.V.
RFr. Landgestüt Landshut e.V.
216
Loxley 56
W / Hann / F / 2001 / Londonderry 3 / Don Gregory 3 / 102UY70 / E: Schröter, Dr. Peter / F: Dusche, Volker
Details
W / Hann / F / 2001 / Londonderry 3 / Don Gregory 3 / 102UY70 / E: Schröter, Dr. Peter / F: Dusche, Volker
7
12:00:00
GER
Annegret Schmitz
RFV Mindelheim e.V.
RFV Mindelheim e.V.
112
Naseweis 21
W / Hann / R / 2002 / Wolkentanz I / Classiker / E: Schmitz,Annegret / F: Groenewold,Eggerk
Details
W / Hann / R / 2002 / Wolkentanz I / Classiker / E: Schmitz,Annegret / F: Groenewold,Eggerk
8
12:07:30
GER
Stefanie Weihermüller
Horseteam Bayreuth e.V.
Horseteam Bayreuth e.V.
114
9
12:15:00
GER
Johanna Zierl
RG Gut Waffenschmiede e.V.
RG Gut Waffenschmiede e.V.
009
Beka's Ramazotti
W / DR / BSchi / 2000 / Beka's Rubin / Roy Black / GER45702 / E: Schraufstetter-Zierl,Eva / F: Beka's Gestüt/Brandl Karl,
Details
W / DR / BSchi / 2000 / Beka's Rubin / Roy Black / GER45702 / E: Schraufstetter-Zierl,Eva / F: Beka's Gestüt/Brandl Karl,
10
12:22:30
GER
Uwe Schwanz
RV Waldhauser Hof e.V.
RV Waldhauser Hof e.V.
132
Rentagroup's Rudolph
W / Bay / Db / 2003 / Rivero II / Fredericus-an / E: Block,Heide von / F: Bayerisch.Haupt-u.Landgest.Schwaiga
Details
W / Bay / Db / 2003 / Rivero II / Fredericus-an / E: Block,Heide von / F: Bayerisch.Haupt-u.Landgest.Schwaiga
11
12:30:00
GER
Ursula Schulkowsky
RV Brunnthal Riedhausen e.V.
RV Brunnthal Riedhausen e.V.
137
Riverman 12
W / Bay / Db / 2004 / Rivero II / Sir Schölling / 103OF50 / E: Resenberger,Anton / F: Bayerisch.Haupt-u.Landgest.Schwaiga
Details
W / Bay / Db / 2004 / Rivero II / Sir Schölling / 103OF50 / E: Resenberger,Anton / F: Bayerisch.Haupt-u.Landgest.Schwaiga
12
12:37:30
GER
Susanne Rommel
RSG Buchfeld e.V.
RSG Buchfeld e.V.
029
Da Caprio
W / Hann / F / 2001 / De Niro / Aderlass / E: Rommel,Dorothea / F: Rieckmann,Reinhard
Details
W / Hann / F / 2001 / De Niro / Aderlass / E: Rommel,Dorothea / F: Rieckmann,Reinhard
13
12:55:00
GER
Martin Stechele
RFV Bobingen e.V.
RFV Bobingen e.V.
139
Rodolfo 5
W / Bay / B / 2003 / Royal Ascot / Rivero II / 103ST72 / E: Stechele,Alexandra / F: Wanner,Ernst
Details
W / Bay / B / 2003 / Royal Ascot / Rivero II / 103ST72 / E: Stechele,Alexandra / F: Wanner,Ernst
14
13:02:30
GER
Tina von Block Dr.
RV Waldhauser Hof e.V.
RV Waldhauser Hof e.V.
143
Römer 7
H / Bay / R / 2001 / Relevant / Adlerschild xx / E: Lutter,Isolde / F: Niedermair,Martin
Details
H / Bay / R / 2001 / Relevant / Adlerschild xx / E: Lutter,Isolde / F: Niedermair,Martin
15
13:10:00
SUI
Franziska Seidl
SUI
SUI
141
Romano K
H / Brdbg / B / 2002 / Rockwell / Pik Bube I / E: Kendzierske,Mike / F: Kendzierske,Mike
Details
H / Brdbg / B / 2002 / Rockwell / Pik Bube I / E: Kendzierske,Mike / F: Kendzierske,Mike
16
13:17:30
GER
Constanze Rügheimer
RFV Rathsberg-Erlangen e.V.
RFV Rathsberg-Erlangen e.V.
161
Savoir Vivre 3
W / DK / B / 1999 / Schwadroneur / Maerchenprinz / GER45762 / E: Renkhoff,Angelique / F: Hestekobgard,Firma
Details
W / DK / B / 1999 / Schwadroneur / Maerchenprinz / GER45762 / E: Renkhoff,Angelique / F: Hestekobgard,Firma
18
13:32:30
GER
Jan Disterer
RG Himmelgarten e. V.
RG Himmelgarten e. V.
181
Warrington 4
W / Hann / F / 2001 / Weltmeyer / Arogno / E: Disterer,Jan / F: Schulz-Stellenfleth Dr.,Max
Details
W / Hann / F / 2001 / Weltmeyer / Arogno / E: Disterer,Jan / F: Schulz-Stellenfleth Dr.,Max
19
13:40:00
GER
Beatrix Pröpster
Neumarkter PSFr. e.V.
Neumarkter PSFr. e.V.
158
Sandbaeks Idol
W / DK / B / 1998 / Midt-West Ibi-Light / Rambo / GER40067 / E: Pröpster,Beatrix / F: Nielsen,Eigil Kirkegaard
Details
W / DK / B / 1998 / Midt-West Ibi-Light / Rambo / GER40067 / E: Pröpster,Beatrix / F: Nielsen,Eigil Kirkegaard
20
13:47:30
GER
Julia Dunz
RC Bonhof e.V.
RC Bonhof e.V.
195
Wolgastrom
W / Hann / Db / 1994 / Warkant / Acapulco / GER21731 / E: Dunz,Heinz / F: Eitzmann,Gunthild
Details
W / Hann / Db / 1994 / Warkant / Acapulco / GER21731 / E: Dunz,Heinz / F: Eitzmann,Gunthild
21
13:55:00
GER
Julia Kohl
PZSG Stall Julani Wachendorf e.V.
PZSG Stall Julani Wachendorf e.V.
001
Adele 73
S / Bay / Schwb / 2003 / Ron William / Piaster / E: Stall Julani GbR/Kohl,J.u.Derler,D. / F: Warmuth,Hans-Georg
Details
S / Bay / Schwb / 2003 / Ron William / Piaster / E: Stall Julani GbR/Kohl,J.u.Derler,D. / F: Warmuth,Hans-Georg
22
14:02:30
GER
Saskia Greller
PSG Ellingen e.V.
PSG Ellingen e.V.
003
Alchemist 3
W / Bay / BSchi / 2002 / Alassio / Legendär II / E: Greller,Saskia / F: Potempa,Margot
Details
W / Bay / BSchi / 2002 / Alassio / Legendär II / E: Greller,Saskia / F: Potempa,Margot
23
14:10:00
GER
Eva-Maria Lösel
RC Nürnberg e.V.
RC Nürnberg e.V.
006
24
14:17:30
GER
Isabelle Sundag
Reitclub Bodenseereiter e.V.
Reitclub Bodenseereiter e.V.
013
Cacharel 15
H / Holst / Db / 2000 / Carry / Caletto II / E: Sundag,Isabelle / F: Neumann,Frank
Details
H / Holst / Db / 2000 / Carry / Caletto II / E: Sundag,Isabelle / F: Neumann,Frank
25
14:35:00
GER
Carla Kickum
RV Waldhauser Hof e.V.
RV Waldhauser Hof e.V.
027
Coulthard 5
H / Westf / B / 2001 / Casparino / Feldherr / E: Strack,Reinhard / F: Strack,Reinhard
Details
H / Westf / B / 2001 / Casparino / Feldherr / E: Strack,Reinhard / F: Strack,Reinhard
26
14:42:30
GER
Johanna Zierl
RG Gut Waffenschmiede e.V.
RG Gut Waffenschmiede e.V.
032
Darco 27
W / Old / Schwb / 1999 / De Niro / Contango / GER45701 / E: BG Schraufstetter u.Zierl, / F: ZG Pache,Martha u.Andreas
Details
W / Old / Schwb / 1999 / De Niro / Contango / GER45701 / E: BG Schraufstetter u.Zierl, / F: ZG Pache,Martha u.Andreas
27
14:50:00
GER
Anna-Catherine Adam
RA München e.V.
RA München e.V.
215
Denver Star 2
W / Hann / Db / 2005 / Don Primero / E: Adam, Anna-Catherine / F: Glaeser, Karin
Details
W / Hann / Db / 2005 / Don Primero / E: Adam, Anna-Catherine / F: Glaeser, Karin
28
14:57:30
GER
Gerdi Rakelbusch
RC Nürnberg e.V.
RC Nürnberg e.V.
049
Djamihla
S / Old / Db / 2004 / Donnerball / Westerland / E: Zitzler,Andreas / F: Rode,Wilhelm
Details
S / Old / Db / 2004 / Donnerball / Westerland / E: Zitzler,Andreas / F: Rode,Wilhelm
29
15:05:00
GER
Stefanie Maria Rügheimer Dr.
RFV Rathsberg-Erlangen e.V.
RFV Rathsberg-Erlangen e.V.
057
Dornröschen 82
S / Westf / Schwb / 1999 / Dream of Glory / Gervantus II / E: Rügheimer Dr.,Stefanie Maria / F: Dieckmann,Theo
Details
S / Westf / Schwb / 1999 / Dream of Glory / Gervantus II / E: Rügheimer Dr.,Stefanie Maria / F: Dieckmann,Theo
30
15:12:30
GER
Lisa-Maria Klössinger
RFr. Landgestüt Landshut e.V.
RFr. Landgestüt Landshut e.V.
066
FBW Daktari
W / Württ / B / 2005 / Donautanz / Carpaccio / 103LF21 / E: Klössinger,Lisa-Maria / F: Kornmayer,Helga
Details
W / Württ / B / 2005 / Donautanz / Carpaccio / 103LF21 / E: Klössinger,Lisa-Maria / F: Kornmayer,Helga
31
15:20:00
SUI
Jessica Neuhauser
RV Waldhauser Hof e.V.
RV Waldhauser Hof e.V.
067
Ferrero Kiss 4
H / Württ / F / 2002 / French Kiss / Don Gregory / E: Neuhauser,Jessica / F: Köhler,Nicole
Details
H / Württ / F / 2002 / French Kiss / Don Gregory / E: Neuhauser,Jessica / F: Köhler,Nicole
32
15:27:30
GER
Daniela Heine
RC Ulrichshof Königsbrunn e.V
RC Ulrichshof Königsbrunn e.V
081
Ganymee 3
S / Württ / Db / 1999 / Grosso Z / Arthus / E: Heine Dr.,Jürgen / F: Wälder,Anneliese
Details
S / Württ / Db / 1999 / Grosso Z / Arthus / E: Heine Dr.,Jürgen / F: Wälder,Anneliese
33
15:35:00
GER
Sandy Kühnle
PF Saurach
PF Saurach
082
34
15:42:30
GER
Constanze Rügheimer
RFV Rathsberg-Erlangen e.V.
RFV Rathsberg-Erlangen e.V.
084
Haddington KHR
H / Hann / R / 2005 / Hofrat / Werther / E: Rügheimer,Constanze / F: Rollwage,Karl-Heinz
Details
H / Hann / R / 2005 / Hofrat / Werther / E: Rügheimer,Constanze / F: Rollwage,Karl-Heinz
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.