Hattingen Dressur-und Springturnier
Preis der Firma Hengst Sanitär- und Heizungstechnik
|
Juryleden |
Hermann Erver Frank Wegemann |
1
GER
Max Heinrich Schnee
RV Gut Blumenhaus e.V.
RV Gut Blumenhaus e.V.
260
Touch the flame
S / KWPN / B / 2004 / Quite Easy I / Voltaire / E: Schnee,Max H. / F: Berends,R.
Details
S / KWPN / B / 2004 / Quite Easy I / Voltaire / E: Schnee,Max H. / F: Berends,R.
0.00 | 0.00 | 0.00 |
22.66
36.00 EUR |
2
GER
Martina Riedl
RTG Rhein-Ruhr 2001 e.V
RTG Rhein-Ruhr 2001 e.V
172
Lillifee 54
S / Rhld / Db / 2006 / Louis le Bon / Larome / E: Riedl,Martina / F: Fengler,Armin
Details
S / Rhld / Db / 2006 / Louis le Bon / Larome / E: Riedl,Martina / F: Fengler,Armin
0.00 | 0.00 | 0.00 |
23.07
30.00 EUR |
3
GER
Laura Katharina Klose
ZRFV Auf der Gethe e.V.
ZRFV Auf der Gethe e.V.
048
Catrienchen E
S / Westf / Db / 2001 / Charisma / Frühlingsball / E: Klose,Laura Katharina / F: Eierding,Fritz
Details
S / Westf / Db / 2001 / Charisma / Frühlingsball / E: Klose,Laura Katharina / F: Eierding,Fritz
0.00 | 0.00 | 0.00 |
24.24
26.00 EUR |
4
GER
Anna Sell
RV Jagdhornbläser-Korps Senden e.V.
RV Jagdhornbläser-Korps Senden e.V.
123
Fleur De'lacoure
S / Westf / B / 2007 / Florestan I / Ehrentusch / E: Sell,Anna / F: Delsmann,Christoph
Details
S / Westf / B / 2007 / Florestan I / Ehrentusch / E: Sell,Anna / F: Delsmann,Christoph
0.00 | 0.00 | 0.00 |
25.66
23.00 EUR |
5
GER
Carolin Wendorff
RG Gut Kiekert e. V.
RG Gut Kiekert e. V.
168
Le Petit Male
H / Dt.Pf / Schi / 2005 / L'Avian / Grundstein I / E: Agosti,Birgit / F: Hahn,Sascha
Details
H / Dt.Pf / Schi / 2005 / L'Avian / Grundstein I / E: Agosti,Birgit / F: Hahn,Sascha
0.00 | 0.00 | 0.00 |
27.81
21.00 EUR |
6
GER
Sasha Louise Heldmann
RFV Gut Diefhausen e.V.
RFV Gut Diefhausen e.V.
113
Emmy Lou 4
S / Hann / F / 2005 / Embassy I / Aarking xx / E: Heldmann,Sasha Louise / F: Schwarz,Harry
Details
S / Hann / F / 2005 / Embassy I / Aarking xx / E: Heldmann,Sasha Louise / F: Schwarz,Harry
0.00 | 0.00 | 0.00 |
28.28
15.00 EUR |
10
GER
Justin Bruckschlegel
RSV Zur Linde e.V.
RSV Zur Linde e.V.
089
Delano 64
H / Hann / F / 2000 / Drosselklang II / Watzmann / E: Haane,Hermann / F: Schilling,Heinrich
Details
H / Hann / F / 2000 / Drosselklang II / Watzmann / E: Haane,Hermann / F: Schilling,Heinrich
0.00 | 0.00 | 4.00 |
26.27
|
= 181.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
12
GER
Janina Volk
ZRFV Hattingen e. V.
ZRFV Hattingen e. V.
240
Robin 706
W / Westf / B / 2005 / Rubin Cortes / Ferragamo / E: Volk,Dirk / F: Rosenbaum,Hermann-Josef
Details
W / Westf / B / 2005 / Rubin Cortes / Ferragamo / E: Volk,Dirk / F: Rosenbaum,Hermann-Josef
0.00 | 0.00 | 4.00 |
28.34
|
13
GER
Annette Eierding
Märk.RFV Haßlinghausen e.V.
Märk.RFV Haßlinghausen e.V.
219
Pilgrim 94
W / Westf / B / 2003 / Praktiker / Weinberg / E: Eierding,Verena / F: Lütke-Dörhoff,Annette
Details
W / Westf / B / 2003 / Praktiker / Weinberg / E: Eierding,Verena / F: Lütke-Dörhoff,Annette
0.00 | 0.00 | 4.00 |
28.52
|
14
GER
Daniela Oster
RV Niederwenigern e.V.
RV Niederwenigern e.V.
149
Heike's Conoco
W / Hann / B / 1997 / Carbid / Archipel / E: Oster,Gabriele / F: Brockmeier,Hermann
Details
W / Hann / B / 1997 / Carbid / Archipel / E: Oster,Gabriele / F: Brockmeier,Hermann
4.00 | 33.28 |
|
15
GER
Justin Bruckschlegel
RSV Zur Linde e.V.
RSV Zur Linde e.V.
015
Avalon 247
H / KWPN / Schwb / 1999 / Argus / Jeraldo / E: Bruckschlegel,Justin / F: Koopmans,Th.
Details
H / KWPN / Schwb / 1999 / Argus / Jeraldo / E: Bruckschlegel,Justin / F: Koopmans,Th.
4.00 | 39.03 |
|
16
GER
Michael Fricke
RFV Halver e.V.
RFV Halver e.V.
207
Orage 3
W / Old / Db / 2002 / Obsession / Ravallo / E: Feldmann,Stefanie / F: Meyer zu Reckendorf,Annette
Details
W / Old / Db / 2002 / Obsession / Ravallo / E: Feldmann,Stefanie / F: Meyer zu Reckendorf,Annette
5.75 | 42.12 |
|
17
GER
Alina Kampmann
FV f. RTS Hattingen e.V.
FV f. RTS Hattingen e.V.
080
Da vita
S / Westf / B / 2005 / Dancing Dynamite / Frühlingsball / E: Rosendahl,Jörg / F: Hempel-Kalkan,Gabriele
Details
S / Westf / B / 2005 / Dancing Dynamite / Frühlingsball / E: Rosendahl,Jörg / F: Hempel-Kalkan,Gabriele
5.75 | 46.97 |
|
18
GER
Annika Piorreck
Märk.RFV Haßlinghausen e.V.
Märk.RFV Haßlinghausen e.V.
125
Flick Flack E
S / Westf / F / 2003 / Faveur / Rex Fritz / E: Piorreck,Annika / F: ZG Eierding,Annette u.Fritz
Details
S / Westf / F / 2003 / Faveur / Rex Fritz / E: Piorreck,Annika / F: ZG Eierding,Annette u.Fritz
7.50 | 51.30 |
|
19
GER
Sarah Münch
Reiterzentrum Worch e.V.
Reiterzentrum Worch e.V.
331
Pirat E
W / Westf / Db / 2003 / Praktiker / Funkenspiel 3 / E: Eierding, Friedrich / F: Eierding, Fritz
Details
W / Westf / Db / 2003 / Praktiker / Funkenspiel 3 / E: Eierding, Friedrich / F: Eierding, Fritz
8.00 | 28.56 |
|
20
GER
Jacqueline Scherenberg
Märk.RFV Haßlinghausen e.V.
Märk.RFV Haßlinghausen e.V.
141
Gina 666
S / Hann / Schi / 1993 / Gibraltar / Graditz / GER26298 / E: Daniels,Eva R. / F: Wolfrath,Adolf
Details
S / Hann / Schi / 1993 / Gibraltar / Graditz / GER26298 / E: Daniels,Eva R. / F: Wolfrath,Adolf
8.00 | 28.91 |
|
21
GER
Katharina Scholl
ZRFV Auf der Gethe e.V.
ZRFV Auf der Gethe e.V.
327
Atoki
H / Holst / Hlb / 2003 / Acobat 2 / E: Weiden-Scholl, Britta von der / F: Siebke-Baasch, Rita
Details
H / Holst / Hlb / 2003 / Acobat 2 / E: Weiden-Scholl, Britta von der / F: Siebke-Baasch, Rita
8.00 | 29.59 |
|
22
GER
Carolin Wendorff
RG Gut Kiekert e. V.
RG Gut Kiekert e. V.
197
Mister Blue 3
W / KWPN / Schi / 1999 / Mr.Blue / Ramiro / E: Agosti,Birgit / F: Wetering,A. van de
Details
W / KWPN / Schi / 1999 / Mr.Blue / Ramiro / E: Agosti,Birgit / F: Wetering,A. van de
8.00 | 30.15 |
|
23
GER
Milena-Vanessa Welscher
ZRFV für Groß- und Kleinpferde Kirc
ZRFV für Groß- und Kleinpferde Kirc
272
Zolibria Weering
S / KWPN / B / 2004 / Garanco / Wolfgang / E: Welscher,Bettina / F: Lanting,R.
Details
S / KWPN / B / 2004 / Garanco / Wolfgang / E: Welscher,Bettina / F: Lanting,R.
8.00 | 30.74 |
|
24
GER
Nico Schäfers
RG Hof Balte e.V.
RG Hof Balte e.V.
065
Cleora
S / Dt.Sp. / B / 2006 / Chello II / Galib Ben Afas ox / E: Manscheid,Andrea / F: Dietrich,Norman
Details
S / Dt.Sp. / B / 2006 / Chello II / Galib Ben Afas ox / E: Manscheid,Andrea / F: Dietrich,Norman
8.00 | 32.40 |
|
25
GER
Anika Laura Cerning
Ldl. RFV Wattenscheid e. V.
Ldl. RFV Wattenscheid e. V.
124
Fleur Du Mont S
S / Hann / Df / 2003 / Federweisser / Edinburgh / E: Cerning Dipl.-Ing.,Kirsten / F: Schareina,Angelika
Details
S / Hann / Df / 2003 / Federweisser / Edinburgh / E: Cerning Dipl.-Ing.,Kirsten / F: Schareina,Angelika
16.50 | 56.41 |
|
GER
Lea Rebecca Sommer
RFV Gut Diefhausen e.V.
RFV Gut Diefhausen e.V.
111
Elliot Z
W / Rhld / B / 2001 / Ehrentusch / Caribo GL / E: Sommer,Lea Rebecca / F: Zölzer,Heinrich
Details
W / Rhld / B / 2001 / Ehrentusch / Caribo GL / E: Sommer,Lea Rebecca / F: Zölzer,Heinrich
Opgegeven |
|
GER
Christina Lang
RV Am Vinkel 2002 e.V.
RV Am Vinkel 2002 e.V.
129
Florentina 19
S / Westf / F / 1997 / Florestan I / Palisander / E: Lang,Christina / F: Holle,Wilhelm
Details
S / Westf / F / 1997 / Florestan I / Palisander / E: Lang,Christina / F: Holle,Wilhelm
Opgegeven |
|
GER
Nina Sophia Siegmar
ZRFV Hattingen e. V.
ZRFV Hattingen e. V.
261
Turmalin M
S / Rhld / B / 2002 / Tanzmeister I / Titus / E: Siegmar,Andrea / F: Mickenhagen,Natascha
Details
S / Rhld / B / 2002 / Tanzmeister I / Titus / E: Siegmar,Andrea / F: Mickenhagen,Natascha
Opgegeven |
|
GER
Ricarda Froböse
RFV Velbert e. V.
RFV Velbert e. V.
088
Daylight-wake up
W / DR / F / 2002 / Diamond Dream / Montano / E: Froböse,Ricarda / F: Froböse,Ricarda
Details
W / DR / F / 2002 / Diamond Dream / Montano / E: Froböse,Ricarda / F: Froböse,Ricarda
Opgegeven |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.