Reit-und Springturnier RV Gersweiler
09 Spezialspringwettbewerb Kl. E26 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 09:35 Uur (04.11.2012)
|
1
2
3
GER
Kerstin Schummer
RFV Homburg e.V.
RFV Homburg e.V.
102
Huisbach Balefire
W / Wel.D / F / 2001 / Abercippyn Ben Dafydd / Maesmynach Drui / E: Schummer,Kerstin / F: Gornik,Ursula
Details
W / Wel.D / F / 2001 / Abercippyn Ben Dafydd / Maesmynach Drui / E: Schummer,Kerstin / F: Gornik,Ursula
4
GER
Sarah Hennrich
RFV Saarwellingen e.V.
RFV Saarwellingen e.V.
108
5
6
GER
Lena-Marie Göller
PSV Glashütte e.V.
PSV Glashütte e.V.
120
Lord Chocolate 2
W / Meckl. / Db / 2000 / Limborat / Astor / E: Göller,Lena-Marie / F: Schröder,Theodor
Details
W / Meckl. / Db / 2000 / Limborat / Astor / E: Göller,Lena-Marie / F: Schröder,Theodor
7
8
9
GER
Christian Egerter
RG Großwieserhof Auersmacher e.V.
RG Großwieserhof Auersmacher e.V.
205
Romanow 53
H / Hann / B / 1990 / Ramiro / Wendekreis / E: Egerter,Christian / F: Boehn,Bernhard von
Details
H / Hann / B / 1990 / Ramiro / Wendekreis / E: Egerter,Christian / F: Boehn,Bernhard von
10
11
12
13
GER
Franziska Dörrenbächer
RV Gersweiler e.V.
RV Gersweiler e.V.
170
Skippy 41
W / BWP / B / 1995 / Hauptlord / Hedjaz / E: Dörrenbächer,Franziska / F: Das,Louis
Details
W / BWP / B / 1995 / Hauptlord / Hedjaz / E: Dörrenbächer,Franziska / F: Das,Louis
14
15
16
GER
Jacqueline Kaiser
RFV St.Arnual e.V.
RFV St.Arnual e.V.
191
Anouschka 30
S / ZW / B / 1996 / Hengst nicht gekört / Arsenik / E: Blum,Traudel / F: Daub,Helmut
Details
S / ZW / B / 1996 / Hengst nicht gekört / Arsenik / E: Blum,Traudel / F: Daub,Helmut
17
18
19
GER
Anna-Sofia Koch
RFV 71 Ballern e.V.
RFV 71 Ballern e.V.
028
Capricia 12
S / Old / Schwb / 1998 / Cassis xx / Champ of Class / E: Koch,Anna-Sofia / F: Vollmer,Werner
Details
S / Old / Schwb / 1998 / Cassis xx / Champ of Class / E: Koch,Anna-Sofia / F: Vollmer,Werner
20
GER
Diana Koch
RV Krinkhof
RV Krinkhof
039
Catpower M
W / Lux.W / Db / 2007 / Capo Cassione / Goldpilz / E: Koch,Diana / F: Mathes,Doris
Details
W / Lux.W / Db / 2007 / Capo Cassione / Goldpilz / E: Koch,Diana / F: Mathes,Doris
21
GER
Angelique Germann
RSG Berghof-Einöd e.V
RSG Berghof-Einöd e.V
042
Chabus 2
S / Rhld / F / 2004 / Coriando / Paradiso / E: Germann,Angelique / F: ZG Giesen,Paul u.Sebastian
Details
S / Rhld / F / 2004 / Coriando / Paradiso / E: Germann,Angelique / F: ZG Giesen,Paul u.Sebastian
22
GER
Justine Lamest
PF Margarethenhof e.V.
PF Margarethenhof e.V.
047
Charon 77
W / DR / Db / 1999 / Cadre-O / Unbekannt / E: Lamest,Cedrik / F: Hellenthal,Dorothee
Details
W / DR / Db / 1999 / Cadre-O / Unbekannt / E: Lamest,Cedrik / F: Hellenthal,Dorothee
23
GER
Ariane Möhn
RV Gestüt Fronhof e.V.
RV Gestüt Fronhof e.V.
050
24
GER
Laura Smith
RFV Alsenborn e.V.
RFV Alsenborn e.V.
075
25
26
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.