Springturnier in Löhne
1. Abt 0 - 198 RLP
|
Juryleden |
Heide Scheffler Wilhelm Bunge |
1
GER
Detlef Schröder
RFV Brüninghorstedt-Schamerloh-Warm
RFV Brüninghorstedt-Schamerloh-Warm
482
Tuesday 2
S / NRPS / Db / 2006 / Acapulco Z / Renville (Ruud van het Woutlan / E: Düßmann,Helmut / F: Vries,G. de
Details
S / NRPS / Db / 2006 / Acapulco Z / Renville (Ruud van het Woutlan / E: Düßmann,Helmut / F: Vries,G. de
44.00 |
34.28
48.00 EUR |
2
GER
Julia Lusga
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
453
Semmel DE
W / SAnha / B / 2001 / San Juan / Griton / GER45418 / E: Lusga,Julia / F: Deparade,Jochen
Details
W / SAnha / B / 2001 / San Juan / Griton / GER45418 / E: Lusga,Julia / F: Deparade,Jochen
44.00 |
37.07
40.00 EUR |
3
GER
Jan-Henrik Mönkemeyer
Ravensberger ZRFV Jöllenbeck e.V.
Ravensberger ZRFV Jöllenbeck e.V.
026
Badminton S
W / Sachs / F / 2002 / Baba Karam xx / Estafette / E: Lippert,Werner / F: Gestüt Sachsen,
Details
W / Sachs / F / 2002 / Baba Karam xx / Estafette / E: Lippert,Werner / F: Gestüt Sachsen,
44.00 |
37.58
34.00 EUR |
4
GER
Frank Gaus
RFV Avenwedde e.V.
RFV Avenwedde e.V.
483
Ultima 51
S / Holst / Schi / 2004 / Clearway / Grundyman xx / E: Gaus,Frank / F: Lorenzen,Adolf
Details
S / Holst / Schi / 2004 / Clearway / Grundyman xx / E: Gaus,Frank / F: Lorenzen,Adolf
44.00 |
38.04
30.00 EUR |
5
GER
Hanna-Jördis Schmidt
Reit,- Zucht- u. Fahrv. Stadthagen
Reit,- Zucht- u. Fahrv. Stadthagen
047
Calippo's Boy
H / Holst / BkaSc / 2002 / Calippo / Corofino I / E: Schmidt,Kea / F: Ritters,Jens
Details
H / Holst / BkaSc / 2002 / Calippo / Corofino I / E: Schmidt,Kea / F: Ritters,Jens
44.00 |
39.95
28.00 EUR |
6
GER
Annalena Barmeier
RFV Dörentrup e.V.
RFV Dörentrup e.V.
253
For Grace and Fidelity
S / OS / B / 2003 / Forsyth / Diskus / E: Schmidt,Martina / F: Gotal,Tobias
Details
S / OS / B / 2003 / Forsyth / Diskus / E: Schmidt,Martina / F: Gotal,Tobias
44.00 |
40.55
20.00 EUR |
8
GER
Alena Unterberg
Reiterverein Altenautal e.V.
Reiterverein Altenautal e.V.
051
Calliope 4
S / Holst / Schi / 2000 / Contender / Corrado I / E: Jakobs,Johannes / F: Rieke,Thomas
Details
S / Holst / Schi / 2000 / Contender / Corrado I / E: Jakobs,Johannes / F: Rieke,Thomas
42.00 |
39.60
20.00 EUR |
9
GER
Leonie Krisp
Ländl. RV Lindhorst u.U.
Ländl. RV Lindhorst u.U.
175
Constantin 60
H / Hann / B / 2003 / Conteur I / Gernegross xx / E: Krisp,Leonie / F: Wilharm,Hartmut
Details
H / Hann / B / 2003 / Conteur I / Gernegross xx / E: Krisp,Leonie / F: Wilharm,Hartmut
42.00 |
42.12
|
= 240.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
11
GER
Wolfgang Müller
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
313
Lancawello
W / Westf / B / 2003 / Lancer III / Pinocchio / E: Müller,Susanne / F: Landwehrsmann,Elsa-Wiarda
Details
W / Westf / B / 2003 / Lancer III / Pinocchio / E: Müller,Susanne / F: Landwehrsmann,Elsa-Wiarda
39.00 |
39.18
|
12
GER
Kimberly Löcker
RFV v.Derfflinger Schwarzenm.-Falke
RFV v.Derfflinger Schwarzenm.-Falke
329
Liandra 4
S / Hann / B / 1998 / Lancer III / Rebel Z I / E: Riehl-Meyer,Ingrid / F: Schlomm,Holger
Details
S / Hann / B / 1998 / Lancer III / Rebel Z I / E: Riehl-Meyer,Ingrid / F: Schlomm,Holger
38.00 |
36.51
|
13
GER
Andre Oelmann
1. Vehlager ZRFV e. V.
1. Vehlager ZRFV e. V.
141
Chubby Checker 8
W / Holst / B / 2006 / Candillo / Ligorett / E: Oelmann,Klemens / F: Sobirey,Waltraud
Details
W / Holst / B / 2006 / Candillo / Ligorett / E: Oelmann,Klemens / F: Sobirey,Waltraud
38.00 |
36.59
|
14
GER
Anna Lena Gorisch
Löhner Reitgemeinschaft Am Osterfel
Löhner Reitgemeinschaft Am Osterfel
024
Athina H
S / Old / F / 2004 / Don Gregory / Rubinstein I / E: Hüske,Wilhelm / F: Hüske,Wilhelm
Details
S / Old / F / 2004 / Don Gregory / Rubinstein I / E: Hüske,Wilhelm / F: Hüske,Wilhelm
38.00 |
38.30
|
15
GER
Antonia Neuburg
RFV Wunstorf
RFV Wunstorf
157
Colette 99
S / Dt.Sp. / B / 2005 / Coolman / Severus xx / E: Richter,Jeanette / F: Sachwitz,Bruno
Details
S / Dt.Sp. / B / 2005 / Coolman / Severus xx / E: Richter,Jeanette / F: Sachwitz,Bruno
38.00 |
39.97
|
16
GER
Dennis Haubrok
RFV Zum Kirschensiek e.V.
RFV Zum Kirschensiek e.V.
045
Calimero 543
W / NRPS / F / 2005 / Charleston / Palfrenier / E: Prekel,Thomas / F: Jongman,J.
Details
W / NRPS / F / 2005 / Charleston / Palfrenier / E: Prekel,Thomas / F: Jongman,J.
38.00 |
41.77
|
17
GER
Tanja Groll
RFZV Ovenstädt e.V.
RFZV Ovenstädt e.V.
094
Casper 168
W / SAnha / B / 2000 / Caprisio / Landjuwel / E: Gronemeier,Jörg / F: Wienig,Jacqueline
Details
W / SAnha / B / 2000 / Caprisio / Landjuwel / E: Gronemeier,Jörg / F: Wienig,Jacqueline
38.00 |
57.08
|
18
GER
Georgine Scheidt
RFV Jan Wellem/Düsseldorf
RFV Jan Wellem/Düsseldorf
375
Nighti 2
W / Old / B / 1997 / Night and Day / Tiro / GER27410 / E: Döller,Ludger / F: Moormann,Ludger
Details
W / Old / B / 1997 / Night and Day / Tiro / GER27410 / E: Döller,Ludger / F: Moormann,Ludger
37.50 |
59.89
|
20
GER
Jasmin Huck
RFV Großer Weserbogen e.V.
RFV Großer Weserbogen e.V.
260
Galana 16
S / Hann / Schi / 1996 / Graf Sponeck / Abajo xx / E: Huck,Stefan / F: Junge,Gerhard
Details
S / Hann / Schi / 1996 / Graf Sponeck / Abajo xx / E: Huck,Stefan / F: Junge,Gerhard
34.00 |
65.13
|
21
GER
Ramona Danger
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
235
Erlkönig 28
H / Westf / B / 2005 / Externstein / Report II / E: Ahaus Dr.,Kerstin / F: Ahaus Dr.,Kerstin
Details
H / Westf / B / 2005 / Externstein / Report II / E: Ahaus Dr.,Kerstin / F: Ahaus Dr.,Kerstin
32.00 |
57.34
|
22
GER
Birgit Stahlmann
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
101
Cassis Dream
W / Holst / B / 2003 / Cassini I / Acord II / E: Stahlmann,Horst / F: Krohn,Hans-Otto
Details
W / Holst / B / 2003 / Cassini I / Acord II / E: Stahlmann,Horst / F: Krohn,Hans-Otto
31.75 |
54.28
|
23
GER
Lisa-Marie Rodeck
Reiterverein Destel e.V.
Reiterverein Destel e.V.
365
Mister S 4
W / Westf / Schi / 1997 / Maraschino / Dobrock / E: Holle,Klaus-Wilhelm / F: Schröder,Margret
Details
W / Westf / Schi / 1997 / Maraschino / Dobrock / E: Holle,Klaus-Wilhelm / F: Schröder,Margret
28.75 |
54.33
|
24
GER
Hendrik Sülwald
RFZV Ovenstädt e.V.
RFZV Ovenstädt e.V.
416
Quintera 16
S / Old / B / 2004 / Quidam's Rubin / Lancado / E: Sülwald,Hendrik / F: Schwierking,Wilhelm
Details
S / Old / B / 2004 / Quidam's Rubin / Lancado / E: Sülwald,Hendrik / F: Schwierking,Wilhelm
23.25 |
76.74
|
GER
Tanja Groll
RFZV Ovenstädt e.V.
RFZV Ovenstädt e.V.
321
Lausebengel
W / Old / Db / 2002 / Love and Jump / Grannus / E: Groll,Christina / F: Blumhoff,Heinz-Dieter
Details
W / Old / Db / 2002 / Love and Jump / Grannus / E: Groll,Christina / F: Blumhoff,Heinz-Dieter
Opgegeven |
GER
Claudia Kortwig
RFZV Ovenstädt e.V.
RFZV Ovenstädt e.V.
430
Robin S 7
W / Holst / B / 2001 / Ramirado / Corofino I / E: Kortwig,Claudia / F: Salomon,Horst
Details
W / Holst / B / 2001 / Ramirado / Corofino I / E: Kortwig,Claudia / F: Salomon,Horst
Opgegeven |
GER
Marleen Chantal Diederich
RFV Großer Weserbogen e.V.
RFV Großer Weserbogen e.V.
466
Stella GT
S / Hann / F / 2004 / Stolzenberg / Ritual / E: Gutowski,Stefan / F: Gutowski,Stefan
Details
S / Hann / F / 2004 / Stolzenberg / Ritual / E: Gutowski,Stefan / F: Gutowski,Stefan
Opgegeven |
GER
Christian Rebuschat
Ldl. RFV Oldendorf e.V.
Ldl. RFV Oldendorf e.V.
177
Contardo
W / Hann / B / 2004 / Concinales xx / Drosselklang II / E: Heyn,Andreas / F: Meyer-Benecke,Anna
Details
W / Hann / B / 2004 / Concinales xx / Drosselklang II / E: Heyn,Andreas / F: Meyer-Benecke,Anna
Opgegeven |
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.