Springturnier in Löhne
2. Abt. LK 3 und LK 4 ab 29 RLP
|
Juryleden |
Wilhelm Bunge Matthias Zander |
1
GER
Patrik-Viktor Schröder
RFZV Ovenstädt e.V.
RFZV Ovenstädt e.V.
492
Walana 4
S / DR / B / 2007 / Narrator / Don Carlos / E: Stall Schröder, / F: Stall Schröder,
Details
S / DR / B / 2007 / Narrator / Don Carlos / E: Stall Schröder, / F: Stall Schröder,
2
GER
Alyssa Nierste
RV Wittekind 02 Enger e.V.
RV Wittekind 02 Enger e.V.
355
3
GER
Franziska-Caroline Krstic
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
030
Bascadeur R
W / Westf / B / 2004 / Balou du Rouet / Polydor / E: Rabe,Wolfgang / F: Rabe,Wolfgang
Details
W / Westf / B / 2004 / Balou du Rouet / Polydor / E: Rabe,Wolfgang / F: Rabe,Wolfgang
4
GER
Tom Schewe
RFV Auetal e.V.
RFV Auetal e.V.
034
Blue Lucy
S / Hann / B / 2003 / Recaro / Glockenklang / E: Westerhold,Familie / F: Brueck,Dieter
Details
S / Hann / B / 2003 / Recaro / Glockenklang / E: Westerhold,Familie / F: Brueck,Dieter
5
GER
Birgit Stahlmann
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
101
Cassis Dream
W / Holst / B / 2003 / Cassini I / Acord II / E: Stahlmann,Horst / F: Krohn,Hans-Otto
Details
W / Holst / B / 2003 / Cassini I / Acord II / E: Stahlmann,Horst / F: Krohn,Hans-Otto
6
GER
Wolfgang Müller
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
313
Lancawello
W / Westf / B / 2003 / Lancer III / Pinocchio / E: Müller,Susanne / F: Landwehrsmann,Elsa-Wiarda
Details
W / Westf / B / 2003 / Lancer III / Pinocchio / E: Müller,Susanne / F: Landwehrsmann,Elsa-Wiarda
7
GER
Tanja Groll
RFZV Ovenstädt e.V.
RFZV Ovenstädt e.V.
321
Lausebengel
W / Old / Db / 2002 / Love and Jump / Grannus / E: Groll,Christina / F: Blumhoff,Heinz-Dieter
Details
W / Old / Db / 2002 / Love and Jump / Grannus / E: Groll,Christina / F: Blumhoff,Heinz-Dieter
8
GER
Birthe Bitter
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
335
Liviano Celano
H / Dt.Sp. / Schi / 2007 / Lancelot Quainton / Carpalo / E: Bitter,Birthe / F: Sächs.Gestütsverw.Hauptgestüt Gradi
Details
H / Dt.Sp. / Schi / 2007 / Lancelot Quainton / Carpalo / E: Bitter,Birthe / F: Sächs.Gestütsverw.Hauptgestüt Gradi
9
GER
Pascal Dehne
TG Schaumburg
TG Schaumburg
379
Only you 29
S / Westf / B / 2005 / Onassis / Weinberg / E: Schürmann,Sandra / F: Rellensmann,Hartwig
Details
S / Westf / B / 2005 / Onassis / Weinberg / E: Schürmann,Sandra / F: Rellensmann,Hartwig
10
GER
Lena Kmiec
RFV Bad Oeynhausen e.V.
RFV Bad Oeynhausen e.V.
381
Pan Tau 80
W / Westf / F / 1998 / Playmate xx / Gottwalt / E: Kmiec,Lena / F: Müller,Karl-Heinz
Details
W / Westf / F / 1998 / Playmate xx / Gottwalt / E: Kmiec,Lena / F: Müller,Karl-Heinz
11
GER
Michael Blase
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
388
12
GER
Ann-Christin Kauffeldt
Reit,- Zucht- u. Fahrv. Stadthagen
Reit,- Zucht- u. Fahrv. Stadthagen
459
Simply the Best 21
H / Dt.Sp. / F / 2003 / Staron / Blagier AA / E: Tockuss-Kauffeldt Dr.,Christine / F: ZG Greiffert,Jan u.Wilhelm
Details
H / Dt.Sp. / F / 2003 / Staron / Blagier AA / E: Tockuss-Kauffeldt Dr.,Christine / F: ZG Greiffert,Jan u.Wilhelm
13
GER
Frank Gaus
RFV Avenwedde e.V.
RFV Avenwedde e.V.
483
Ultima 51
S / Holst / Schi / 2004 / Clearway / Grundyman xx / E: Gaus,Frank / F: Lorenzen,Adolf
Details
S / Holst / Schi / 2004 / Clearway / Grundyman xx / E: Gaus,Frank / F: Lorenzen,Adolf
14
GER
Anna Lena Gorisch
Löhner Reitgemeinschaft Am Osterfel
Löhner Reitgemeinschaft Am Osterfel
024
Athina H
S / Old / F / 2004 / Don Gregory / Rubinstein I / E: Hüske,Wilhelm / F: Hüske,Wilhelm
Details
S / Old / F / 2004 / Don Gregory / Rubinstein I / E: Hüske,Wilhelm / F: Hüske,Wilhelm
15
GER
Detlef Schröder
RFV Brüninghorstedt-Schamerloh-Warm
RFV Brüninghorstedt-Schamerloh-Warm
540
16
GER
Patrik-Viktor Schröder
RFZV Ovenstädt e.V.
RFZV Ovenstädt e.V.
425
Rascalino's Junior
W / Hann / Db / 2006 / Rascalino / Wendenburg / E: Schröder,Alexandra u.Patrik-Viktor / F: Jung,Arline
Details
W / Hann / Db / 2006 / Rascalino / Wendenburg / E: Schröder,Alexandra u.Patrik-Viktor / F: Jung,Arline
17
GER
Maik Schlingheider
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
037
18
GER
Bernd Klein
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
077
19
GER
Hannah Haustedt
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
081
Carlos Du Lys
H / Westf / Schi / 1999 / Champion Du Lys / Polydor / E: Haustedt,Anke / F: Düstersiek,Christine
Details
H / Westf / Schi / 1999 / Champion Du Lys / Polydor / E: Haustedt,Anke / F: Düstersiek,Christine
20
GER
Theresa Sophia Leitner
RFV Großer Weserbogen e.V.
RFV Großer Weserbogen e.V.
083
Carlotta 116
S / Holst / Schi / 2005 / Cassini II / Calando IV / E: Leitner,Theresa Sophia / F: Kampen,Gerhard
Details
S / Holst / Schi / 2005 / Cassini II / Calando IV / E: Leitner,Theresa Sophia / F: Kampen,Gerhard
21
GER
Lisa-Marie Rodeck
Reiterverein Destel e.V.
Reiterverein Destel e.V.
145
Clara 90
S / Westf / R / 2007 / Christiano / Insider / E: Rodeck,Lisa-Marie / F: Sandmeyer,Wilhelm
Details
S / Westf / R / 2007 / Christiano / Insider / E: Rodeck,Lisa-Marie / F: Sandmeyer,Wilhelm
22
GER
Daniela Ebke
RFV Graf Haeseler Wallenbrück e.V.
RFV Graf Haeseler Wallenbrück e.V.
166
Con Kolibri
W / Westf / Schi / 2006 / Contini / Kolibri / E: Kramm,Celina Leandra / F: Rosenkranz,Matthias
Details
W / Westf / Schi / 2006 / Contini / Kolibri / E: Kramm,Celina Leandra / F: Rosenkranz,Matthias
23
GER
Christian Rebuschat
Ldl. RFV Oldendorf e.V.
Ldl. RFV Oldendorf e.V.
177
Contardo
W / Hann / B / 2004 / Concinales xx / Drosselklang II / E: Heyn,Andreas / F: Meyer-Benecke,Anna
Details
W / Hann / B / 2004 / Concinales xx / Drosselklang II / E: Heyn,Andreas / F: Meyer-Benecke,Anna
24
GER
Sylvia Stühmeier
Löhner Reitgemeinschaft Am Osterfel
Löhner Reitgemeinschaft Am Osterfel
214
Devenport 2
H / Westf / F / 1999 / Donadoni / Pandur / E: Stühmeier,Sylvia / F: Vauth,Hans-Heinrich
Details
H / Westf / F / 1999 / Donadoni / Pandur / E: Stühmeier,Sylvia / F: Vauth,Hans-Heinrich
25
GER
Anna-Henrike Henke
1. Vehlager ZRFV e. V.
1. Vehlager ZRFV e. V.
225
Duke 229
W / Hann / Df / 2004 / Drosselklang II / Grannus / E: Henke,Anna-Henrike / F: Karnebogen,Marion
Details
W / Hann / Df / 2004 / Drosselklang II / Grannus / E: Henke,Anna-Henrike / F: Karnebogen,Marion
26
GER
Benedikt Seelemeyer
RV Drei-Eichen-Diebrock e. V.
RV Drei-Eichen-Diebrock e. V.
227
Dumbledore 20
W / Hann / Df / 2000 / D'Olympic / Warkant / E: Reich Dr.,Jennifer / F: Meier,Rudolf
Details
W / Hann / Df / 2000 / D'Olympic / Warkant / E: Reich Dr.,Jennifer / F: Meier,Rudolf
27
GER
Vanessa Löwe
RFV Zum Kirschensiek e.V.
RFV Zum Kirschensiek e.V.
250
Flori T
W / Westf / B / 1997 / Florestan I / Frühlingstraum II / E: Timmert,Wilhelm / F: Timmert,Wilhelm
Details
W / Westf / B / 1997 / Florestan I / Frühlingstraum II / E: Timmert,Wilhelm / F: Timmert,Wilhelm
28
GER
Jessica Greinke
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
269
Golden Girl 149
S / Hann / F / 2003 / Goodman / Espri / E: Ludwig,Lisa / F: ZG Backhaus,Wilfried u.Fritz
Details
S / Hann / F / 2003 / Goodman / Espri / E: Ludwig,Lisa / F: ZG Backhaus,Wilfried u.Fritz
29
GER
Alyssa Nierste
RV Wittekind 02 Enger e.V.
RV Wittekind 02 Enger e.V.
279
Grantorino
W / Hann / B / 2005 / Graf Top / Drosselklang II / E: Nierste,Alyssa / F: Reddehase,Elmar
Details
W / Hann / B / 2005 / Graf Top / Drosselklang II / E: Nierste,Alyssa / F: Reddehase,Elmar
30
GER
Franziska-Caroline Krstic
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
097
Cassandro R
W / Old / B / 2007 / Contendro I / Lapis Lazuli / E: Rabe,Wolfgang / F: Rabe,Wolfgang
Details
W / Old / B / 2007 / Contendro I / Lapis Lazuli / E: Rabe,Wolfgang / F: Rabe,Wolfgang
31
GER
Tom Schewe
RFV Auetal e.V.
RFV Auetal e.V.
084
32
GER
Birgit Stahlmann
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
220
Don de Lucchi
H / Old / Db / 2006 / Donnerball / Landadel / E: Stahlmann,Jens / F: Klinker,Andreas
Details
H / Old / Db / 2006 / Donnerball / Landadel / E: Stahlmann,Jens / F: Klinker,Andreas
33
GER
Patrik-Viktor Schröder
RFZV Ovenstädt e.V.
RFZV Ovenstädt e.V.
489
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.