VR Classics Neumünster 2012
BioCina Preis18 Nationale Relais/Stafettenspringprüfung (1.25/1.10 m)16 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 20:44 Uur (17.02.2012)
|
14 5. Stafette
1
GER
Julia Rieth
RFV Großenwiehe e.V.
RFV Großenwiehe e.V.
273
Maddox 10
W / DR / Schi / 2003 / Marco Polo / Ll.Tywysog / E: Rieth,Anja / F: Buchholz,Werner
Details
W / DR / Schi / 2003 / Marco Polo / Ll.Tywysog / E: Rieth,Anja / F: Buchholz,Werner
2
GER
Hans-Thorben Rüder
Fehmarnscher Ringreiterverein e.V.
Fehmarnscher Ringreiterverein e.V.
564
Orlanda 27
S / Holst / B / 1999 / Julio Mariner xx / Caretino / GER43126 / E: Borßim,Ernst / F: Borßim,Ernst
Details
S / Holst / B / 1999 / Julio Mariner xx / Caretino / GER43126 / E: Borßim,Ernst / F: Borßim,Ernst
15 6. Stafette
3
GER
Tom Müller
RV Preetz u.U.e.V.
RV Preetz u.U.e.V.
338
Robespierre 49
W / DR / R / 2003 / Renoir / Nevado / E: Kamp-Maibücher,Meike / F: Meyer,Klaus
Details
W / DR / R / 2003 / Renoir / Nevado / E: Kamp-Maibücher,Meike / F: Meyer,Klaus
4
GER
Rene Tebbel
RFV Emsbueren e.V.
RFV Emsbueren e.V.
438
11 2. Stafette
5
GER
Hendrik Meyer
RV Esingen u.U.e.V. von 1925
RV Esingen u.U.e.V. von 1925
036
Bolstertitano
H / DR / Schi / 1995 / Bolster Spark / Hortus / E: Hanssen,Hans-Jürgen / F: Dreessen,Karl Heinz
Details
H / DR / Schi / 1995 / Bolster Spark / Hortus / E: Hanssen,Hans-Jürgen / F: Dreessen,Karl Heinz
6
12 3. Stafette
7
GER
Teike Carstensen
RV Obere Arlau/Behrendorf
RV Obere Arlau/Behrendorf
167
Dolany 12
W / DR / Schi / 2006 / Discovery AA / Downl.Chorister / E: Hengststation Sollwitt GbR, / F: Jessen,Kurt
Details
W / DR / Schi / 2006 / Discovery AA / Downl.Chorister / E: Hengststation Sollwitt GbR, / F: Jessen,Kurt
8
13 4. Stafette
9
GER
Katharina Barnstedt
Ostholst.RV Malente Eutin e.V.
Ostholst.RV Malente Eutin e.V.
226
10
GER
Andreas Theurer
RV Rehagen-Hamburg e.V.
RV Rehagen-Hamburg e.V.
451
Quanto Fino 2
W / OS / B / 2003 / Virtual Village Quick Star / 103JL33 / E: Ahlmann, Vanessa / F: Gestüt Lewitz
Details
W / OS / B / 2003 / Virtual Village Quick Star / 103JL33 / E: Ahlmann, Vanessa / F: Gestüt Lewitz
16 7. Stafette
11
GER
Levke Timmsen
Reit-u.Vo.Verein Husum-Schobüll e.V
Reit-u.Vo.Verein Husum-Schobüll e.V
377
12
GER
Jan Sprehe
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
585
Ehrgeiz B
W / Hannoveran / DARK / 2003 / El Bundy I / Landsieger I / 102YK05 / E: Gestuet Sprehe GmbH / F: ZG Bruns, Andreas + Broer
Details
W / Hannoveran / DARK / 2003 / El Bundy I / Landsieger I / 102YK05 / E: Gestuet Sprehe GmbH / F: ZG Bruns, Andreas + Broer
17 8. Stafette
13
GER
Christin Glindemann-Sievers
RFV Birkengrund/Schönhorst e.V
RFV Birkengrund/Schönhorst e.V
409
Voltaire 75
W / NF / F / 1996 / Vagus / Heidhof's Primeur / 102UF92 / E: Glindemann-Sievers,Christin / F: Therapiedorf Ravensruh GmbH&Co KG,
Details
W / NF / F / 1996 / Vagus / Heidhof's Primeur / 102UF92 / E: Glindemann-Sievers,Christin / F: Therapiedorf Ravensruh GmbH&Co KG,
14
SUI
Pius Schwizer
555
Chips
W / Holsteiner / GREY / 2003 / Come On / Cento / 102VF08 / E: Vorpe FrançOis / F: Gestuet Lewitz
Details
W / Holsteiner / GREY / 2003 / Come On / Cento / 102VF08 / E: Vorpe FrançOis / F: Gestuet Lewitz
10 1. Stafette
15
GER
Hannes Ahlmann
RuFV Hanerau-Hademarschen u.Umg.eV
RuFV Hanerau-Hademarschen u.Umg.eV
029
16
GER
Christian Ahlmann
RFV Alt Marl e.V.
RFV Alt Marl e.V.
591
Tonton van Sint-Maarten
H / S.B.S. / GREY / 2003 / President / Nabab de Reve / BEL42791 / E: Jauß, Marion / F: Guido Bruyninx
Details
H / S.B.S. / GREY / 2003 / President / Nabab de Reve / BEL42791 / E: Jauß, Marion / F: Guido Bruyninx
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.