Sögel Hallenturnier
Preis der Samtgemeinde und Gemeinde Sögel
|
Juryleden |
Peter Schmerling Heinrich Koonert |
1
GER
Philip Bölle
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
441
Ringo Starr 7
W / Hann / B / 1999 / Ragazzo / Weltmeyer / GER28257 / E: Sanders-Rowold,Helga / F: Rowold,Christoph F.
Details
W / Hann / B / 1999 / Ragazzo / Weltmeyer / GER28257 / E: Sanders-Rowold,Helga / F: Rowold,Christoph F.
2
GER
Johannes Sabel
RFV Bawinkel u.U.e.V.
RFV Bawinkel u.U.e.V.
505
Walhalla 72
S / Hann / F / 2001 / Wolkentanz I / Duntroon / E: Sabel,Johannes / F: Sabel,Andre
Details
S / Hann / F / 2001 / Wolkentanz I / Duntroon / E: Sabel,Johannes / F: Sabel,Andre
3
GER
Karl-Heinz Markus
RUFV Werlte u. Umgebung
RUFV Werlte u. Umgebung
508
Wervelwind 4
S / KWPN / B / 2003 / Cantos / Tolbert / 103MO62 / E: Handelsstall Rob Gröniger, / F: Meyer Nienhuis,B.J.D.
Details
S / KWPN / B / 2003 / Cantos / Tolbert / 103MO62 / E: Handelsstall Rob Gröniger, / F: Meyer Nienhuis,B.J.D.
4
SWE
Stefan Lundin
RV Gehrde e.V.
RV Gehrde e.V.
079
Cara mia 47
S / Hann / Schwb / 2002 / Charon / Glueckspilz / E: Hackling,Bernhard / F: Amm,Carsten
Details
S / Hann / Schwb / 2002 / Charon / Glueckspilz / E: Hackling,Bernhard / F: Amm,Carsten
5
GER
Sebastian Elias
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
535
Charming Boy 38
H / Holst / B / 2002 / Contendro 3 / Caletto / GER45641 / E: BG Stevens u.Haase / F: Keller, Tanja
Details
H / Holst / B / 2002 / Contendro 3 / Caletto / GER45641 / E: BG Stevens u.Haase / F: Keller, Tanja
6
GER
Johannes Vornholt
RFV Rulle e.V.
RFV Rulle e.V.
130
Checkpoint 19
H / Old / B / 2002 / Cordalme Z / Silvio I / GER43733 / E: König,Leo / F: Arkenberg,Bernhard
Details
H / Old / B / 2002 / Cordalme Z / Silvio I / GER43733 / E: König,Leo / F: Arkenberg,Bernhard
7
GER
Carsten Sandmann
RUFV Lathen u. Umgebung
RUFV Lathen u. Umgebung
134
Chester 212
H / Old / R / 2004 / Conello / Akzent II / E: Sandmann,Hermann-Josef / F: Terhorst,Kerstin
Details
H / Old / R / 2004 / Conello / Akzent II / E: Sandmann,Hermann-Josef / F: Terhorst,Kerstin
8
GER
Hartwig Rohde
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
525
Cilena 4
S / Westf / Schi / 2002 / Dobel's Cento / 102NV57 / E: Sportpferde Doris Kaufmann, Doris / F: Fischer, Norbert
Details
S / Westf / Schi / 2002 / Dobel's Cento / 102NV57 / E: Sportpferde Doris Kaufmann, Doris / F: Fischer, Norbert
9
GER
Carsten Kurz
Markgräfler RV e.V. Buggingen
Markgräfler RV e.V. Buggingen
188
Couleur Cornaline
S / Old / Df / 2004 / Couleur-Rubin / For Joy / E: Kurz,Carsten / F: Schonebeck,Heinz-Gerd
Details
S / Old / Df / 2004 / Couleur-Rubin / For Joy / E: Kurz,Carsten / F: Schonebeck,Heinz-Gerd
10
GER
Lennert Hauschild
RV Sittensen u.U.
RV Sittensen u.U.
224
Enjoy 68
W / Hann / Schwb / 2002 / Escudo I / Bold Indian xx / 102UT78 / E: Schmerglatt,Rainer / F: Struever,Helga
Details
W / Hann / Schwb / 2002 / Escudo I / Bold Indian xx / 102UT78 / E: Schmerglatt,Rainer / F: Struever,Helga
11
12
GER
Jörg Zeppenfeld
RFV Dörpen u.U.e.V.
RFV Dörpen u.U.e.V.
503
Vitus 60
W / BWP / B / 1998 / Nabab de Reve / Fantastique / GER43858 / E: Zeppenfeld,Johannes / F: Heuninckx-van Hoornyck,Werner
Details
W / BWP / B / 1998 / Nabab de Reve / Fantastique / GER43858 / E: Zeppenfeld,Johannes / F: Heuninckx-van Hoornyck,Werner
13
GER
Christian Markus
RUFV Werlte u. Umgebung
RUFV Werlte u. Umgebung
515
Zuckerschnute W
S / ZW / R / 2000 / Ramino / Zeus (Nurzeus) / 103CF22 / E: Schwengels,Wilfried / F: Werner,Helmut
Details
S / ZW / R / 2000 / Ramino / Zeus (Nurzeus) / 103CF22 / E: Schwengels,Wilfried / F: Werner,Helmut
14
GER
Daniel Wolke
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
032
Balou-Boy
W / OS / B / 2005 / Balou du Rouet / Goldstrand / E: Stevens Sportpferde GmbH, / F: Gilhaus,Christian
Details
W / OS / B / 2005 / Balou du Rouet / Goldstrand / E: Stevens Sportpferde GmbH, / F: Gilhaus,Christian
15
GER
Stephan Geue
RC Hude e.V.
RC Hude e.V.
121
Chanel Gold
S / OS / B / 2003 / Landgold / Grannox / 103AX68 / E: Schmacker,Karl-Heinz / F: ZG Maack,Jörg u.Schmacker,K.-H.
Details
S / OS / B / 2003 / Landgold / Grannox / 103AX68 / E: Schmacker,Karl-Heinz / F: ZG Maack,Jörg u.Schmacker,K.-H.
16
GER
Gilbert Böckmann
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
195
Czardas 30
H / Hann / Db / 2003 / Contendro I / Grannus / 102NI85 / E: Ostendorf,Marc / F: Ovelhey Dr.,Irmgard
Details
H / Hann / Db / 2003 / Contendro I / Grannus / 102NI85 / E: Ostendorf,Marc / F: Ovelhey Dr.,Irmgard
17
GER
Andreas Surenkamp
RUFV Ostercapplen-Schwegerhoff e.V.
RUFV Ostercapplen-Schwegerhoff e.V.
214
El Rubin
H / Hann / Db / 2003 / El Bundy I / Grand Ferdinand II / E: Surenkamp,Andreas / F: Wilkens,Friedrich
Details
H / Hann / Db / 2003 / El Bundy I / Grand Ferdinand II / E: Surenkamp,Andreas / F: Wilkens,Friedrich
18
GER
Putri Hamidjojo
RV Leichttrab Wildeshausen
RV Leichttrab Wildeshausen
533
19
SWE
Christine Fältström
RG Klein Roscharden
RG Klein Roscharden
238
Fly High 8
H / S.Wbl / F / 1998 / Come Back II / Nepal / 103CB43 / E: Fältström,Christine / F: Gustavsson,Eva
Details
H / S.Wbl / F / 1998 / Come Back II / Nepal / 103CB43 / E: Fältström,Christine / F: Gustavsson,Eva
20
GER
Patrick Bölle
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
325
Louis 236
H / KWPN / B / 2003 / Lupicor / Topas / E: Bölle,Philip u. Franz-Josef / F: ZG Koelma,S.u.Th.
Details
H / KWPN / B / 2003 / Lupicor / Topas / E: Bölle,Philip u. Franz-Josef / F: ZG Koelma,S.u.Th.
21
GER
Julia Borghorst
RFV Emlichheim e.V.
RFV Emlichheim e.V.
373
Pina Colada 145
S / Holst / Schi / 2002 / Paramount / Come On / E: Borghorst,Wilhelm / F: Schäfer,Fredi
Details
S / Holst / Schi / 2002 / Paramount / Come On / E: Borghorst,Wilhelm / F: Schäfer,Fredi
22
GER
Laura Overberg
RUFV Lathen u. Umgebung
RUFV Lathen u. Umgebung
388
Queen Mary 11
S / Westf / B / 2004 / Quidam's Rubin / Acord II / E: Tebbel,Rene / F: Tebbel,Rene
Details
S / Westf / B / 2004 / Quidam's Rubin / Acord II / E: Tebbel,Rene / F: Tebbel,Rene
23
GER
Maira Große-Albers
RV Klein Drehle e.V.
RV Klein Drehle e.V.
416
24
GER
Denis Nielsen
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
422
Quincy-Star 2
H / Holst / Schi / 2003 / Quantum / Lennon / AUT40604 / E: Janout,Petra / F: Johannsen,Gerhard
Details
H / Holst / Schi / 2003 / Quantum / Lennon / AUT40604 / E: Janout,Petra / F: Johannsen,Gerhard
25
NED
Maickel Luebbers
RUFV Rütenbrock u.Umgebung e.V.
RUFV Rütenbrock u.Umgebung e.V.
426
Quintina 14
S / Old / B / 2005 / Quidam's Rubin / Landjonker (Fruhling) / E: Sandmann,Wilfried / F: Winkeler,Heinrich
Details
S / Old / B / 2005 / Quidam's Rubin / Landjonker (Fruhling) / E: Sandmann,Wilfried / F: Winkeler,Heinrich
26
GER
Philip Bölle
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
089
Carla de Balou
S / Old / B / 2004 / Colander / Argentinus / E: Sandmann,Anna / F: Harren,Alfons
Details
S / Old / B / 2004 / Colander / Argentinus / E: Sandmann,Anna / F: Harren,Alfons
27
GER
Johannes Sabel
RFV Bawinkel u.U.e.V.
RFV Bawinkel u.U.e.V.
143
Cilix S
S / Hann / F / 2005 / Chacco-Blue / Alabaster / E: Sabel,Johannes / F: Sabel,Johannes
Details
S / Hann / F / 2005 / Chacco-Blue / Alabaster / E: Sabel,Johannes / F: Sabel,Johannes
28
GER
Karl-Heinz Markus
RUFV Werlte u. Umgebung
RUFV Werlte u. Umgebung
547
Azur de Luciano
W / Old / DF / 1999 / Azur de Paulstra / Luciano / GER40617 / E: Erdmann,Bernfried / F: Sudowe,Heinz
Details
W / Old / DF / 1999 / Azur de Paulstra / Luciano / GER40617 / E: Erdmann,Bernfried / F: Sudowe,Heinz
29
SWE
Stefan Lundin
RV Gehrde e.V.
RV Gehrde e.V.
275
Landega 22
S / S.Wbl / B / 2001 / Landlord / Modesto / 102PN98 / E: Stall Karneus/Nils-Ove Lundin, / F: Karneus,Ulrika
Details
S / S.Wbl / B / 2001 / Landlord / Modesto / 102PN98 / E: Stall Karneus/Nils-Ove Lundin, / F: Karneus,Ulrika
30
GER
Sebastian Elias
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
138
Chin Quin
H / Westf / F / 2004 / Chin Chin / Quidam de Revel / E: Niemeyer,Friedrich / F: Sterthoff,Heinrich
Details
H / Westf / F / 2004 / Chin Chin / Quidam de Revel / E: Niemeyer,Friedrich / F: Sterthoff,Heinrich
31
GER
Johannes Vornholt
RFV Rulle e.V.
RFV Rulle e.V.
432
32
GER
Carsten Sandmann
RUFV Lathen u. Umgebung
RUFV Lathen u. Umgebung
314
Livinjo 3
W / Old / B / 2002 / Lycos / Contender / 103JW72 / E: Sandmann,Hermann-Josef / F: Willms,Jan-Gert
Details
W / Old / B / 2002 / Lycos / Contender / 103JW72 / E: Sandmann,Hermann-Josef / F: Willms,Jan-Gert
33
GER
Hartwig Rohde
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
524
Havinga's Amando
W / KWPN / B / 2005 / 103KO08 / E: Havinga, Lukas / F: ZG Wolters, S.u.J.E.
Details
W / KWPN / B / 2005 / 103KO08 / E: Havinga, Lukas / F: ZG Wolters, S.u.J.E.
34
GER
Carsten Kurz
Markgräfler RV e.V. Buggingen
Markgräfler RV e.V. Buggingen
327
35
GER
Lennert Hauschild
RV Sittensen u.U.
RV Sittensen u.U.
276
Landfrau 3
S / Hann / B / 2003 / Landclassic / Lordanos / 103BV84 / E: Lynch,Kirsty / F: Baust,Dieter
Details
S / Hann / B / 2003 / Landclassic / Lordanos / 103BV84 / E: Lynch,Kirsty / F: Baust,Dieter
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.