Hallen Reit- und Springturnier vom 01.-03.02.2013
Preis und Ehrenpreis: Raifeisen Hohe Mark Lembeck e.G.08/2 Dressurprüfung Kl A**31 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 19:33 Uur (01.03.2013)
|
1
GER
Nina Höfer
ZRFV Gelsenkirchen-Scholven e. V.
ZRFV Gelsenkirchen-Scholven e. V.
675
2
GER
Jan-Lucas Schult
RV Lippe-Bruch-Gahlen 1927
RV Lippe-Bruch-Gahlen 1927
017
Ami Fleur
S / Meckl. / B / 2002 / Anrit / Salust / E: Schult,Jan-Lucas / F: Friedrichson,Ingo
Details
S / Meckl. / B / 2002 / Anrit / Salust / E: Schult,Jan-Lucas / F: Friedrichson,Ingo
3
GER
Anna Preß
RFV Alt Marl e.V.
RFV Alt Marl e.V.
115
4
GER
Vanessa Koritzius-Elling
ZRFV Dortmund-Brechten e.V.
ZRFV Dortmund-Brechten e.V.
018
Amsterdam's Boy
W / Hafl. / FhLH / 2002 / Amsterdam / Nero / E: Koritzius-Elling,Vanessa / F: Wiesbeck,Thomas
Details
W / Hafl. / FhLH / 2002 / Amsterdam / Nero / E: Koritzius-Elling,Vanessa / F: Wiesbeck,Thomas
5
GER
Sarah Christina Schubert
RV Lippe-Bruch-Gahlen 1927
RV Lippe-Bruch-Gahlen 1927
433
Ludewig 5
W / Hann / B / 2005 / Lauries Crusador xx / Calypso II / E: Schubert Dr.,Pia Maria / F: Hogrefe,Conrad Jun.
Details
W / Hann / B / 2005 / Lauries Crusador xx / Calypso II / E: Schubert Dr.,Pia Maria / F: Hogrefe,Conrad Jun.
6
GER
Loiza Jödecke
ZRFV Gelsenkirchen-Scholven e. V.
ZRFV Gelsenkirchen-Scholven e. V.
199
Desteny 86
S / DR / F / 2005 / Deinhard B / Golden Game Boy / E: Keiderling-Tenneberg,Nicole / F: ZG Prost,Ursula u. Ernst
Details
S / DR / F / 2005 / Deinhard B / Golden Game Boy / E: Keiderling-Tenneberg,Nicole / F: ZG Prost,Ursula u. Ernst
7
GER
Theresa Willing
ZRFV Borken e.V.
ZRFV Borken e.V.
012
8
GER
Christiane Verstegge
RV Lippe-Bruch-Gahlen 1927
RV Lippe-Bruch-Gahlen 1927
226
Double Delight 3
S / Hann / F / 2005 / Dimaggio / Wolkentanz I / 103UW55 / E: Reibrich,Peter / F: Wojaczek Dr.,Beate
Details
S / Hann / F / 2005 / Dimaggio / Wolkentanz I / 103UW55 / E: Reibrich,Peter / F: Wojaczek Dr.,Beate
9
GER
Stephanie Engler
RFV Bruckhausen 1925 e.V.
RFV Bruckhausen 1925 e.V.
250
Fanconi 3
W / Rhld / F / 2007 / Fuchsberger / Frühlingstraum II / E: Engler,Stephanie / F: Schult,Tobias
Details
W / Rhld / F / 2007 / Fuchsberger / Frühlingstraum II / E: Engler,Stephanie / F: Schult,Tobias
10
GER
Theresa Arentz
Reitgemeinschaft Lippramsdorf e.V.
Reitgemeinschaft Lippramsdorf e.V.
263
11
GER
Simone Becker
RFV Alt Marl e.V.
RFV Alt Marl e.V.
266
Fifty Fifty 29
W / Westf / RkaSc / 2002 / Future / Daimler / E: Becker,Simone / F: Kuchenbuch,Barbara
Details
W / Westf / RkaSc / 2002 / Future / Daimler / E: Becker,Simone / F: Kuchenbuch,Barbara
12
GER
Claudia Ketteler
RV Rhede e. V.
RV Rhede e. V.
292
Ghilaine
S / Westf / Db / 2002 / Grossini / Barlöwe / E: Ketteler,Claudia / F: Hagenbeck,Rainer
Details
S / Westf / Db / 2002 / Grossini / Barlöwe / E: Ketteler,Claudia / F: Hagenbeck,Rainer
13
GER
Hanna Hadick
ZRFV Lembeck e. V.
ZRFV Lembeck e. V.
306
High Five 6
W / DR / B / 2005 / Hakuna Matata / Condor I / E: Hadick,Hanna / F: Abendroth,Dagmar
Details
W / DR / B / 2005 / Hakuna Matata / Condor I / E: Hadick,Hanna / F: Abendroth,Dagmar
14
GER
Krystin Tobei
ZRFV Lembeck e. V.
ZRFV Lembeck e. V.
396
Little Lane
S / Westf / F / 2004 / Lissabon / Paradox I / E: Tobei,Christiane / F: Waning,Hubert
Details
S / Westf / F / 2004 / Lissabon / Paradox I / E: Tobei,Christiane / F: Waning,Hubert
15
GER
Lena Schober
RV Lippramsdorf e.V.
RV Lippramsdorf e.V.
398
Liwedo
W / Hann / B / 2002 / Likoto xx / Weltmeyer / E: Kloth,Karin / F: ZG Struck,Kurt u.Landgraf,Susanne
Details
W / Hann / B / 2002 / Likoto xx / Weltmeyer / E: Kloth,Karin / F: ZG Struck,Kurt u.Landgraf,Susanne
17
GER
Katrin Drobe
ZRFV Gelsenkirchen-Scholven e. V.
ZRFV Gelsenkirchen-Scholven e. V.
517
Prosecco Parano
H / DR / 2003 / FS Pour l'Amour / Night-Dream / E: Drobe,Katrin / F: ZG Mensing,Stefan u.Wilma
Details
H / DR / 2003 / FS Pour l'Amour / Night-Dream / E: Drobe,Katrin / F: ZG Mensing,Stefan u.Wilma
18
GER
Sophie Kleine-Besten
RFV Jagdfalke Brünen e. V.
RFV Jagdfalke Brünen e. V.
592
Ruby-Baccari
W / Hann / B / 2002 / Rubin-Royal / Brentano II / E: Kleine-Besten,Wilhelm / F: Determann,Franz
Details
W / Hann / B / 2002 / Rubin-Royal / Brentano II / E: Kleine-Besten,Wilhelm / F: Determann,Franz
19
GER
Angelika Korb
Gut Hohenkamp Turniersportclub e.V.
Gut Hohenkamp Turniersportclub e.V.
591
Ruby Tuesday 74
S / Hann / R / 2006 / Rotspon / Aalborg / E: Dechert,Dagmar / F: Heinrichs,Uwe
Details
S / Hann / R / 2006 / Rotspon / Aalborg / E: Dechert,Dagmar / F: Heinrichs,Uwe
20
GER
Stefanie Ostgathe
Ländl. RFV St. Georg Marl e. V.
Ländl. RFV St. Georg Marl e. V.
595
Samantha 175
S / Hann / R / 2006 / Sandro Hit / Sherlock Holmes / E: Ostgathe,Stefanie / F: Pilguj,Horst
Details
S / Hann / R / 2006 / Sandro Hit / Sherlock Holmes / E: Ostgathe,Stefanie / F: Pilguj,Horst
21
GER
Sarah Christina Schubert
RV Lippe-Bruch-Gahlen 1927
RV Lippe-Bruch-Gahlen 1927
518
PS Allegra Abana
S / Westf / B / 2007 / Abanos / Pandur / E: Schubert Dr.,Pia Maria / F: Schubert Dr.,Pia Maria
Details
S / Westf / B / 2007 / Abanos / Pandur / E: Schubert Dr.,Pia Maria / F: Schubert Dr.,Pia Maria
22
GER
Vanessa Koritzius-Elling
ZRFV Dortmund-Brechten e.V.
ZRFV Dortmund-Brechten e.V.
608
Scharan 3
W / EHafl / Hlf / 2009 / Sandor / Novum I / E: Haflingergestüt Meura GbR, / F: ZG Sendig u.Sendig-Jahn GbR/Gest.Me
Details
W / EHafl / Hlf / 2009 / Sandor / Novum I / E: Haflingergestüt Meura GbR, / F: ZG Sendig u.Sendig-Jahn GbR/Gest.Me
23
GER
Jan-Lucas Schult
RV Lippe-Bruch-Gahlen 1927
RV Lippe-Bruch-Gahlen 1927
673
Wonderful Lady 16
S / Old / F / 2003 / Drakdream / Brentano II / E: Dickmann,Nadine / F: Tapken,August
Details
S / Old / F / 2003 / Drakdream / Brentano II / E: Dickmann,Nadine / F: Tapken,August
24
GER
Anna Preß
RFV Alt Marl e.V.
RFV Alt Marl e.V.
161
25
GER
Carina Otto
Ländl.RFV Datteln e.V.
Ländl.RFV Datteln e.V.
188
Darling 272
S / DR / Schi / 2006 / Dream of Victoria / Durello / E: Schulz,Andrea / F: Melchheier Dr.,Andrea
Details
S / DR / Schi / 2006 / Dream of Victoria / Durello / E: Schulz,Andrea / F: Melchheier Dr.,Andrea
26
GER
Lea Sawinski
RV Rhede-Krommert e.V.
RV Rhede-Krommert e.V.
198
Desperados 37
H / DR / 2005 / Dinarion / Night-Star III / E: Sawinski-Söndgen,Christel / F: Lübke,Heiner
Details
H / DR / 2005 / Dinarion / Night-Star III / E: Sawinski-Söndgen,Christel / F: Lübke,Heiner
27
GER
Aileen Biermann
RV Rhede e. V.
RV Rhede e. V.
305
28
GER
Antonia Friedhoff
RSV Bottrop-Grafenwald e.V.
RSV Bottrop-Grafenwald e.V.
335
La Toya F
S / DR / R / 2001 / Lateran / El Beauty / E: Friedhoff,Victoria / F: Friedhoff,Thomas
Details
S / DR / R / 2001 / Lateran / El Beauty / E: Friedhoff,Victoria / F: Friedhoff,Thomas
29
GER
Hanna Heßling
RV Rhede e. V.
RV Rhede e. V.
516
Prinz Bernhard
W / DR / B / 1999 / Top Pepino / Principal Boy / E: Heßling,Hanna / F: Bergkeller,Bernhard
Details
W / DR / B / 1999 / Top Pepino / Principal Boy / E: Heßling,Hanna / F: Bergkeller,Bernhard
30
GER
Isabell Buchmann
RV Wanderfalke - Drevenack e.V.
RV Wanderfalke - Drevenack e.V.
589
Rozemarijn
S / Wel.K / Db / 2000 / Vita Nova's Hanassie / Zodiak / E: Buchmann,Petra / F: ZG Postma,Familie
Details
S / Wel.K / Db / 2000 / Vita Nova's Hanassie / Zodiak / E: Buchmann,Petra / F: ZG Postma,Familie
31
GER
Lisa-Marie Weeke
Reitgemeinschaft Stall Prost e.V.
Reitgemeinschaft Stall Prost e.V.
637
32
GER
Julia Rohmann
RFV Alt Marl e.V.
RFV Alt Marl e.V.
654
Van Heinrich
H / DR / R / 2002 / Van Gogh R / Notre Beau / E: Rohmann,Heiner / F: Terbrack,Markus
Details
H / DR / R / 2002 / Van Gogh R / Notre Beau / E: Rohmann,Heiner / F: Terbrack,Markus
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.