Late Entry 02.03.2013 Sauldorf- Boll
05 Zwei- Phasen- Springprüfung Kl. M*53 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 17:22 Uur (02.03.2013)
|
Groep 1
2
GER
Alexandra Heinzmann
Sportpferdezentrum Aach
Sportpferdezentrum Aach
115
Luizard
W / Rhld / Schwb / 2006 / Lapaz L / Co-Pilot / E: Schmitz,Franz-Josef / F: Schmitz,Franz-Josef
Details
W / Rhld / Schwb / 2006 / Lapaz L / Co-Pilot / E: Schmitz,Franz-Josef / F: Schmitz,Franz-Josef
0.00 | 0.00 | 0.00 |
40.25
54.00 EUR |
3
GER
Kaya Lüthi
Sportpferdezentrum Aach
Sportpferdezentrum Aach
094
Jolie le Coer S
S / OS / B / 2006 / Joliot / Quattro B / 103WL94 / E: Stegmann,Albert / F: Stegmann,Albert
Details
S / OS / B / 2006 / Joliot / Quattro B / 103WL94 / E: Stegmann,Albert / F: Stegmann,Albert
0.00 | 0.00 | 0.00 |
40.87
45.00 EUR |
6
GER
Heinz-Georg Stratmann
RFV Hohentengen
RFV Hohentengen
121
PBM Calato-Zeus
H / Württ / BkaSc / 2005 / Calato / Zeus (Nurzeus) / 103KE41 / E: Kraft-Pfefferle,Bettina / F: Kraft-Pfefferle,Bettina
Details
H / Württ / BkaSc / 2005 / Calato / Zeus (Nurzeus) / 103KE41 / E: Kraft-Pfefferle,Bettina / F: Kraft-Pfefferle,Bettina
0.00 | 0.00 | 0.00 |
43.68
30.00 EUR |
7
GER
Holger Pfefferle
RFV Hohentengen
RFV Hohentengen
073
Corianthe van het Lock
S / BWP / F / 2002 / Triomphe de Muze / Pachat II / 103FF59 / E: PBM Pfefferle GmbH, / F: Mertens,Jan
Details
S / BWP / F / 2002 / Triomphe de Muze / Pachat II / 103FF59 / E: PBM Pfefferle GmbH, / F: Mertens,Jan
0.00 | 0.00 | 1.00 |
48.73
30.00 EUR |
8
GER
Matthias Tritschler
RSZ Boll e.V.
RSZ Boll e.V.
114
Luciano 260
W / Holst / B / 2004 / Landos / Candillo / 103KA37 / E: Tritschler,Anja / F: Thiedemann,Klaus
Details
W / Holst / B / 2004 / Landos / Candillo / 103KA37 / E: Tritschler,Anja / F: Thiedemann,Klaus
0.00 | 0.00 | 4.25 |
45.46
|
10
BUL
Rossen Raytchev
Sportpferdezentrum Aach
Sportpferdezentrum Aach
003
AK Lord Fronhof
H / Württ / R / 2006 / Lord Goldfever AK / Conway / E: Kraft,Andreas / F: Fäßler,Georg
Details
H / Württ / R / 2006 / Lord Goldfever AK / Conway / E: Kraft,Andreas / F: Fäßler,Georg
4.00 | 45.76 |
|
11
GER
Felix Hepp
RF Uttenweiler
RF Uttenweiler
017
Beckham 13
W / OS / Schi / 2005 / Balou du Rouet / Castro / 103LT74 / E: Reitsportanlage Weißenfelde/Jörg Pe / F: Reitsportanlage Weißenfelde/Jörg Pe
Details
W / OS / Schi / 2005 / Balou du Rouet / Castro / 103LT74 / E: Reitsportanlage Weißenfelde/Jörg Pe / F: Reitsportanlage Weißenfelde/Jörg Pe
4.00 | 45.99 |
|
12
GER
Marcel Marschall
RV Altheim
RV Altheim
019
Brisbeen
W / KWPN / B / 2006 / C-Indoctro / Heartbreaker / 102VZ88 / E: Kraus,Eveline / F: Sikes,G.J.W.
Details
W / KWPN / B / 2006 / C-Indoctro / Heartbreaker / 102VZ88 / E: Kraus,Eveline / F: Sikes,G.J.W.
4.00 | 46.13 |
|
13
GER
Alexandra Heinzmann
Sportpferdezentrum Aach
Sportpferdezentrum Aach
089
Grand Filou 78
W / Westf / B / 1999 / Grasco / Silvester / GER43231 / E: Heinzmann,Alexandra / F: Gajos,Sascha
Details
W / Westf / B / 1999 / Grasco / Silvester / GER43231 / E: Heinzmann,Alexandra / F: Gajos,Sascha
4.00 | 46.50 |
|
14
GER
Nina Hepp
RF Uttenweiler
RF Uttenweiler
128
Pikachu 9
H / Westf / B / 1998 / Polydor / Exponent / GER26125 / E: Hepp,Katharina / F: Beringmeier,Stefan
Details
H / Westf / B / 1998 / Polydor / Exponent / GER26125 / E: Hepp,Katharina / F: Beringmeier,Stefan
4.00 | 47.09 |
|
15
GER
Jochen Pfefferle
RFV Hohentengen
RFV Hohentengen
124
PBM Cento's Boy
W / Württ / B / 2001 / Cento / Cleverboy / GER45381 / E: Kraft-Pfefferle,Bettina / F: Kraft-Pfefferle,Bettina
Details
W / Württ / B / 2001 / Cento / Cleverboy / GER45381 / E: Kraft-Pfefferle,Bettina / F: Kraft-Pfefferle,Bettina
4.00 | 47.14 |
|
16
GER
Marcel Marschall
RV Altheim
RV Altheim
011
Artiste De L'Escaille
H / SBS / F / 2006 / Kashmir van Schuttershof / Galant de la Cour / 103DO26 / E: MSM Marschall Sportpferde-Manag.Gmb / F: Hennau,Gerard
Details
H / SBS / F / 2006 / Kashmir van Schuttershof / Galant de la Cour / 103DO26 / E: MSM Marschall Sportpferde-Manag.Gmb / F: Hennau,Gerard
4.00 | 48.09 |
|
18
GER
Ernst Ege
RC Rißegg
RC Rißegg
158
Charleen 27
S / Württ / B / 2005 / Colander / Schöning / 103VT48 / E: Ege,Jannik / F: ZG Diez,Markus u.Leonhard
Details
S / Württ / B / 2005 / Colander / Schöning / 103VT48 / E: Ege,Jannik / F: ZG Diez,Markus u.Leonhard
4.00 | 48.42 |
|
= 300.00 EUR
Groep 2
1
BUL
Rossen Raytchev
Sportpferdezentrum Aach
Sportpferdezentrum Aach
007
Antonov
W / Westf / B / 2000 / Ars Vivendi / Ehrentusch / GER28210 / E: Bucher-Lüthi,Brigitt / F: Schulze Düding,Günter
Details
W / Westf / B / 2000 / Ars Vivendi / Ehrentusch / GER28210 / E: Bucher-Lüthi,Brigitt / F: Schulze Düding,Günter
0.00 | 0.00 | 0.00 |
39.75
66.00 EUR |
3
GER
Kathrin Schmidt
RC Aischbach/Gültstein
RC Aischbach/Gültstein
130
Quality Girl 2
S / Holst / Schi / 2003 / Quite Capitol / Ladalco / 103UR49 / E: Schmidt,Kathrin / F: ZG Bremermann-Dietz,Volker u.Simone
Details
S / Holst / Schi / 2003 / Quite Capitol / Ladalco / 103UR49 / E: Schmidt,Kathrin / F: ZG Bremermann-Dietz,Volker u.Simone
0.00 | 0.00 | 0.00 |
40.96
45.00 EUR |
4
GER
Christian Heim
RV Hofgut Mahlspüren e.V.
RV Hofgut Mahlspüren e.V.
028
Can do it 15
H / Dt.Sp. / BkaSc / 2005 / Camposanto / Prinz Pilot / 103CL02 / E: Nisch,Fritz / F: Bürger,Andre
Details
H / Dt.Sp. / BkaSc / 2005 / Camposanto / Prinz Pilot / 103CL02 / E: Nisch,Fritz / F: Bürger,Andre
0.00 | 0.00 | 0.00 |
42.56
38.00 EUR |
4
GER
Marcel Braig
RFV Ehingen e.V.
RFV Ehingen e.V.
136
Quickstep D
W / Holst / Hlb / 2003 / Quinar / Candillo / 102YK67 / E: HorseInvest GmbH, / F: Dehn,Gabriele
Details
W / Holst / Hlb / 2003 / Quinar / Candillo / 102YK67 / E: HorseInvest GmbH, / F: Dehn,Gabriele
0.00 | 0.00 | 0.00 |
42.56
38.00 EUR |
6
GER
Nico-Michael Hoffmann
Tübinger RG
Tübinger RG
149
Stella 864
S / Old / Db / 2006 / Stalypso / Liberty Life / E: Kurz,Peter / F: Kapp,Elisabeth
Details
S / Old / Db / 2006 / Stalypso / Liberty Life / E: Kurz,Peter / F: Kapp,Elisabeth
0.00 | 0.00 | 0.50 |
46.23
30.00 EUR |
7
GER
Marcel Braig
RFV Ehingen e.V.
RFV Ehingen e.V.
152
Unleashed
W / Z.Rpf / F / 2006 / Untouchable Z / Caridor / 103SM38 / E: Braig,Ulrike / F: Dauner,Ernst
Details
W / Z.Rpf / F / 2006 / Untouchable Z / Caridor / 103SM38 / E: Braig,Ulrike / F: Dauner,Ernst
0.00 | 0.00 | 4.00 |
43.40
30.00 EUR |
8
SUI
Brigitt Bucher-Lüthi
Sportpferdezentrum Aach
Sportpferdezentrum Aach
092
Jamess Clivia
S / Württ / Schi / 1995 / Carolus I / Grossglockner / GER23715 / E: Bucher-Lüthi,Brigitt / F: Fink,Gerhard
Details
S / Württ / Schi / 1995 / Carolus I / Grossglockner / GER23715 / E: Bucher-Lüthi,Brigitt / F: Fink,Gerhard
0.00 | 0.00 |
|
9
GER
Holger Pfefferle
RFV Hohentengen
RFV Hohentengen
127
PBM Columbo
W / Württ / B / 2002 / Caletto III / Cleverboy / GER45380 / E: Kraft-Pfefferle,Bettina / F: Kraft-Pfefferle,Bettina
Details
W / Württ / B / 2002 / Caletto III / Cleverboy / GER45380 / E: Kraft-Pfefferle,Bettina / F: Kraft-Pfefferle,Bettina
4.00 | 45.61 |
|
= 301.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
19
GER
Remo Allgäuer
RV Reute
RV Reute
160
Cooper 102
W / Holst / B / 2005 / Cristo / Caretino / 103LC02 / E: Asmus,Kristin / F: Lohmann,Walter
Details
W / Holst / B / 2005 / Cristo / Caretino / 103LC02 / E: Asmus,Kristin / F: Lohmann,Walter
4.00 | 49.33 |
|
20
GER
Lawrence Khalil
RC Aischbach/Gültstein
RC Aischbach/Gültstein
150
Trebox Tolstoi vh Doornenhof
W / SBS / B / 2003 / Bon Ami / Wiensender / BEL42912 / E: El Morabit,Abdel Aziz / F: Vandormael,Joost
Details
W / SBS / B / 2003 / Bon Ami / Wiensender / BEL42912 / E: El Morabit,Abdel Aziz / F: Vandormael,Joost
4.00 | 49.49 |
|
22
GER
Christian Lachenmaier
RV Nordstetten-Horb
RV Nordstetten-Horb
111
Liostro 49
H / CH.Wb / Db / 2003 / Landjonker (Fruhling) / Calando II / GER43153 / E: Lachenmaier,Christian / F: Guyer,Rudolf
Details
H / CH.Wb / Db / 2003 / Landjonker (Fruhling) / Calando II / GER43153 / E: Lachenmaier,Christian / F: Guyer,Rudolf
4.00 | 50.37 |
|
26
GER
Felix Hepp
RF Uttenweiler
RF Uttenweiler
078
Count down 3
H / Holst / Hlb / 1998 / Corrado II / Carneval / GER25046 / E: Hepp,Petra / F: Beil,Hans Dieter
Details
H / Holst / Hlb / 1998 / Corrado II / Carneval / GER25046 / E: Hepp,Petra / F: Beil,Hans Dieter
8.00 | 43.09 |
|
27
GER
Felix Hepp
RF Uttenweiler
RF Uttenweiler
005
Alfredo Tucci
H / Hann / Db / 2000 / Adlantus As / Dupont / GER41812 / E: Hepp,Familie / F: Luehr,Erich
Details
H / Hann / Db / 2000 / Adlantus As / Dupont / GER41812 / E: Hepp,Familie / F: Luehr,Erich
8.00 | 43.59 |
|
28
GER
Manuel Feige
RV Singen e.V.
RV Singen e.V.
096
Karlondo v Kaltweid
H / CH.Wb / B / 2003 / Karondo v.Schlösslihof / Avanti III / 103NS27 / E: Dali,Astrid
Details
H / CH.Wb / B / 2003 / Karondo v.Schlösslihof / Avanti III / 103NS27 / E: Dali,Astrid
8.00 | 45.46 |
|
30
GER
Kaya Lüthi
Sportpferdezentrum Aach
Sportpferdezentrum Aach
041
Castana 4
S / Holst / Hlb / 1998 / Candillo / Calvadur / GER24634 / E: Lüthi,Kaya / F: Eggers,Ernst
Details
S / Holst / Hlb / 1998 / Candillo / Calvadur / GER24634 / E: Lüthi,Kaya / F: Eggers,Ernst
8.00 | 46.25 |
|
31
GER
Marcus Rieger
T?binger RG
T?binger RG
033
Caribien M&M Z
W / Z.Rpf / B / 2002 / Canabis / Jus de Pomme / BEL41938 / E: Schulze-Hagen,Baerbel / F: Laethem,Mario
Details
W / Z.Rpf / B / 2002 / Canabis / Jus de Pomme / BEL41938 / E: Schulze-Hagen,Baerbel / F: Laethem,Mario
8.00 | 47.21 |
|
32
GER
Gloria Sophie Mager
RFV Oberschwaben
RFV Oberschwaben
153
Vanilla 16
H / AESRpf / B / 2002 / Pleasant Wing / Peter Pan / GRE40060 / E: Mager,Gloria Sophie / F: Molenheide,V.O.F.de
Details
H / AESRpf / B / 2002 / Pleasant Wing / Peter Pan / GRE40060 / E: Mager,Gloria Sophie / F: Molenheide,V.O.F.de
8.00 | 48.48 |
|
34
GER
Christian Heim
RV Hofgut Mahlspüren e.V.
RV Hofgut Mahlspüren e.V.
138
RA Corlensky G II
H / Westf / Schi / 2005 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Arpeggio / 103AP26 / E: Rachid,Naji / F: Grigoleit,Margret
Details
H / Westf / Schi / 2005 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Arpeggio / 103AP26 / E: Rachid,Naji / F: Grigoleit,Margret
8.00 | 48.63 |
|
35
GER
Katharina Volk
RC Aischbach/Gültstein
RC Aischbach/Gültstein
006
Amaretto 212
W / Holst / F / 2000 / Acadius / Sympatico / E: Volk,Katharina / F: Schröder,Kristina
Details
W / Holst / F / 2000 / Acadius / Sympatico / E: Volk,Katharina / F: Schröder,Kristina
8.00 | 48.99 |
|
36
GER
Stefanie Metzler
RV Meckenbeuren-Madenreute e.V
RV Meckenbeuren-Madenreute e.V
105
Lenarda
S / Westf / B / 2005 / Lenardo / Landadel / E: Metzler,Katrin / F: Holkenbrink,Wilhelm
Details
S / Westf / B / 2005 / Lenardo / Landadel / E: Metzler,Katrin / F: Holkenbrink,Wilhelm
8.00 | 51.00 |
|
37
GER
Erwin Maucher
RV Bergatreute-Dobelmühle e.V.
RV Bergatreute-Dobelmühle e.V.
012
Assira
S / Württ / Schwb / 2002 / Assistent / Ramiroff / E: Maucher,Erwin / F: ZG Reisch,Wendelin u.Karin
Details
S / Württ / Schwb / 2002 / Assistent / Ramiroff / E: Maucher,Erwin / F: ZG Reisch,Wendelin u.Karin
12.25 | 52.26 |
|
38
GER
Gloria Sophie Mager
RFV Oberschwaben
RFV Oberschwaben
081
Credit Card
S / Holst / Schi / 2004 / Carolus I / Calypso III / E: Mager,Gloria Sophie / F: Sievers,Hans Heinrich
Details
S / Holst / Schi / 2004 / Carolus I / Calypso III / E: Mager,Gloria Sophie / F: Sievers,Hans Heinrich
13.75 | 58.74 |
|
39
GER
Celina Heim
RV Hofgut Mahlspüren e.V.
RV Hofgut Mahlspüren e.V.
038
Cartouche 81
W / Bay / Db / 2003 / Caretello B / Divus / 103UE67 / E: Mantz,Cornelia / F: Schiffelholz,Robert
Details
W / Bay / Db / 2003 / Caretello B / Divus / 103UE67 / E: Mantz,Cornelia / F: Schiffelholz,Robert
16.00 | 43.78 |
|
40
GER
Roland Popp
RV Pulvermühle Dusslingen
RV Pulvermühle Dusslingen
009
Aralimbo`s Son
W / Württ / B / 2005 / Aralimbo / Guidam (de Dartay) / E: Popp,Roland / F: Popp,Roland
Details
W / Württ / B / 2005 / Aralimbo / Guidam (de Dartay) / E: Popp,Roland / F: Popp,Roland
20.00 | 47.80 |
|
GER
Holger Pfefferle
RFV Hohentengen
RFV Hohentengen
026
Calume
S / Württ / B / 1997 / Corrado G / Genius / GER45382 / E: Pfefferle,Jochen / F: Ehinger,Rolf
Details
S / Württ / B / 1997 / Corrado G / Genius / GER45382 / E: Pfefferle,Jochen / F: Ehinger,Rolf
Opgegeven |
|
GER
Alexandra Heinzmann
Sportpferdezentrum Aach
Sportpferdezentrum Aach
084
Edgar Wallace 6
H / Württ / F / 2003 / Epikur / Ricordo di Leny / E: Zentner,Roland / F: Haupt- und Landgestüt Marbach,
Details
H / Württ / F / 2003 / Epikur / Ricordo di Leny / E: Zentner,Roland / F: Haupt- und Landgestüt Marbach,
Opgegeven |
|
GER
Richard Vogel
RV Altheim
RV Altheim
173
Rosy 6
S / DK / DB / 2002 / Rockwell / Grannus / 103FW03 / E: Döhler,Gunther / F: ZG Madsen u.Orum,
Details
S / DK / DB / 2002 / Rockwell / Grannus / 103FW03 / E: Döhler,Gunther / F: ZG Madsen u.Orum,
Opgegeven |
|
GER
Ernst Ege
RC Rißegg
RC Rißegg
159
Chester 239
W / Hann / DB / 2006 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Chasseur I / 103VW28 / E: Ege,Claudia / F: Cappelmann,Johann Eimer
Details
W / Hann / DB / 2006 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Chasseur I / 103VW28 / E: Ege,Claudia / F: Cappelmann,Johann Eimer
Opgegeven |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.