Springturnier Eicherloh
Preis gegeben von
|
Juryleden |
Michael Schmidt Max Körngen |
Groep 1
3
GER
Alois Listl
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
205
Charmeur P
W / Holst / B / 2003 / Cassini I / Fantus / 103ES40 / E: Listl,Paul / F: Petersen,Willy
Details
W / Holst / B / 2003 / Cassini I / Fantus / 103ES40 / E: Listl,Paul / F: Petersen,Willy
36.00 |
52.49
26.00 EUR |
5
GER
Kurt Vogel
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
318
Cyrills Comeback
H / Bay / F / 2004 / Cosino B / Rasso / E: Vogel,Kurt / F: Niedermair,Martin
Details
H / Bay / F / 2004 / Cosino B / Rasso / E: Vogel,Kurt / F: Niedermair,Martin
36.00 |
55.08
21.00 EUR |
7
GER
Nina Herrmann
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
287
Copa Cabana 22
S / Westf / F / 2005 / Corianus / Potsdam / E: Herrmann,Nina / F: Querdel,Leonhard
Details
S / Westf / F / 2005 / Corianus / Potsdam / E: Herrmann,Nina / F: Querdel,Leonhard
36.00 |
59.01
15.00 EUR |
8
GER
Stefanie Sedlmayr
Verein Pffrd. Dachau e.V.
Verein Pffrd. Dachau e.V.
575
Luigi 205
W / Bay / B / 2004 / Limoncello I / Rivero II / E: Sedlmayr,Stefanie / F: Bindl,Anita
Details
W / Bay / B / 2004 / Limoncello I / Rivero II / E: Sedlmayr,Stefanie / F: Bindl,Anita
36.00 |
63.87
|
10
GER
Allegra Eggersdorfer
RA München e.V.
RA München e.V.
587
Mary Jane K
S / Bay / B / 2002 / Rocadero / Campari M / 103PS27 / E: Eggersdorfer,Ingrid Maria / F: Kopfinger,Josef
Details
S / Bay / B / 2002 / Rocadero / Campari M / 103PS27 / E: Eggersdorfer,Ingrid Maria / F: Kopfinger,Josef
33.00 |
56.60
|
13
GER
Tiffany Tiller
RSC Rosenheim e.V.
RSC Rosenheim e.V.
376
Fabienne 477
S / DR / F / 2005 / Sir Charles / Galdos ben Mors ox / E: Tiller,Karen / F: Keller,Caroline
Details
S / DR / F / 2005 / Sir Charles / Galdos ben Mors ox / E: Tiller,Karen / F: Keller,Caroline
32.00 |
54.03
|
14
GER
Yvette Ballauf
Verein Pffrd. Dachau e.V.
Verein Pffrd. Dachau e.V.
642
Pro's Nikita
S / Westf / B / 1996 / Pro Pilot I / Pascal / GER24463 / E: Ballauf,Yvette / F: Gestüt Westhoff,
Details
S / Westf / B / 1996 / Pro Pilot I / Pascal / GER24463 / E: Ballauf,Yvette / F: Gestüt Westhoff,
32.00 |
54.10
|
15
GER
Kristina Fuchs
RV Karlsfeld e.V.
RV Karlsfeld e.V.
630
Pitch Secret
H / Dt.Sp. / B / 2003 / Pius / Sonnenstrahl / E: Meinecke,Stefanie / F: Haffke,Sylke
Details
H / Dt.Sp. / B / 2003 / Pius / Sonnenstrahl / E: Meinecke,Stefanie / F: Haffke,Sylke
32.00 |
56.34
|
16
GER
Birgit Stegmeier
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
080
Atlanta 486
S / Bay / B / 2002 / Caretello B / Lagano / E: Stegmeier,Birgit / F: Schäufler,Martin
Details
S / Bay / B / 2002 / Caretello B / Lagano / E: Stegmeier,Birgit / F: Schäufler,Martin
32.00 |
59.63
|
17
GER
Stella Aiello
LRFV Buch e.V.
LRFV Buch e.V.
606
Noble spirit of comradeship
W / Old / Db / 1993 / Noble Champion / Jet Set / E: Aiello,Stella / F: Utesch,Ferdinand
Details
W / Old / Db / 1993 / Noble Champion / Jet Set / E: Aiello,Stella / F: Utesch,Ferdinand
32.00 |
63.68
|
18
GER
Jolene Kramer
Pffrd. RH Laurent e.V.
Pffrd. RH Laurent e.V.
751
Solitaire K
S / DR / Falbe / 2005 / FS Don't Worry / Were Di's Aron / E: Koller,Günter / F: Koller,Günter
Details
S / DR / Falbe / 2005 / FS Don't Worry / Were Di's Aron / E: Koller,Günter / F: Koller,Günter
32.00 |
71.36
|
19
GER
Roland Biederer
Vielseitigkeitsreiter Steinberg e.V
Vielseitigkeitsreiter Steinberg e.V
379
Famnig Sol
S / Westf / B / 1999 / Favretto / Unbekannt / GER27377 / E: Biederer,Roland / F: Brinker,Wolfgang
Details
S / Westf / B / 1999 / Favretto / Unbekannt / GER27377 / E: Biederer,Roland / F: Brinker,Wolfgang
31.00 |
47.81
|
20
GER
Marie Laurent
Pffrd. RH Laurent e.V.
Pffrd. RH Laurent e.V.
550
Little Flash
W / Hess / Db / 2002 / Latouro / Rescator / E: Laurent,Marie / F: Lönhardt,Erich
Details
W / Hess / Db / 2002 / Latouro / Rescator / E: Laurent,Marie / F: Lönhardt,Erich
31.00 |
53.96
|
21
GER
Sebastian Richter
RFV Weilheimer Pffrd. e.V.
RFV Weilheimer Pffrd. e.V.
374
Excalibur 76
W / Württ / Db / 2001 / Exodus / Mephisto / E: Richter,Sebastian / F: Graf,Rainer
Details
W / Württ / Db / 2001 / Exodus / Mephisto / E: Richter,Sebastian / F: Graf,Rainer
31.00 |
62.85
|
22
GER
Nadine Küpper
Pffrd. RH Laurent e.V.
Pffrd. RH Laurent e.V.
202
Charlotte 32
S / Hann / Db / 1997 / Cheenook / Grosso Z / E: Küpper,Nadine / F: Eylmann,Heinrich
Details
S / Hann / Db / 1997 / Cheenook / Grosso Z / E: Küpper,Nadine / F: Eylmann,Heinrich
30.75 |
68.23
|
24
GER
Kristina Fuchs
RV Karlsfeld e.V.
RV Karlsfeld e.V.
127
Calimero 565
H / Bay / RSchi / 2007 / Casinos / Pinocchio / E: Dräxler,Michael / F: Dräxler,Michael
Details
H / Bay / RSchi / 2007 / Casinos / Pinocchio / E: Dräxler,Michael / F: Dräxler,Michael
30.00 |
57.16
|
25
GER
Sophie Ullrich
RFV Taufkirchen-Vils e.V.
RFV Taufkirchen-Vils e.V.
446
GWH Nobilis
W / NF / B / 2005 / Anydale Nico / Alibaba / 103JN45 / E: Ullrich,Sophie / F: Gestüt Wagner,
Details
W / NF / B / 2005 / Anydale Nico / Alibaba / 103JN45 / E: Ullrich,Sophie / F: Gestüt Wagner,
29.00 |
46.33
|
26
GER
Sebastian Richter
RFV Weilheimer Pffrd. e.V.
RFV Weilheimer Pffrd. e.V.
037
Amerika 16
S / Bay / F / 2005 / In Flagranti / Rivero II / E: Richter,Sebastian / F: Bayerisch.Haupt-u.Landgest.Schwaiga
Details
S / Bay / F / 2005 / In Flagranti / Rivero II / E: Richter,Sebastian / F: Bayerisch.Haupt-u.Landgest.Schwaiga
29.00 |
52.72
|
= 166.00 EUR
Groep 2
1
GER
Melissa Braun
Pffrd. Euernbach e.V.
Pffrd. Euernbach e.V.
128
Calimero 310
W / Holst / B / 1998 / Coleo / Sacramento Son / E: Braun,Melissa / F: Bannert,Rainer
Details
W / Holst / B / 1998 / Coleo / Sacramento Son / E: Braun,Melissa / F: Bannert,Rainer
36.00 |
49.13
36.00 EUR |
2
GER
Susanne Weber
RV d. Pffrd.Münchsmünster e.V.
RV d. Pffrd.Münchsmünster e.V.
708
Rosalie 142
S / Bay / B / 2005 / Lagranno / Zeus (Nurzeus) / E: Becker,Birgit / F: Becker,Christa
Details
S / Bay / B / 2005 / Lagranno / Zeus (Nurzeus) / E: Becker,Birgit / F: Becker,Christa
36.00 |
51.50
30.00 EUR |
4
GER
Tina Krüger
LRFV Massenhausen e.V.
LRFV Massenhausen e.V.
338
Dolce Mia
S / Rhld / F / 2006 / Dutch Capitol / Pacco II / 103WV99 / E: Krüger,Tina / F: Gierkes,Karl-Heinz
Details
S / Rhld / F / 2006 / Dutch Capitol / Pacco II / 103WV99 / E: Krüger,Tina / F: Gierkes,Karl-Heinz
36.00 |
53.80
23.00 EUR |
5
GER
Gregor Schefczyk
RA München e.V.
RA München e.V.
038
Amorini
S / Old / B / 2003 / Al Cantino (ex: Romario) / Landadel / E: Schefczyk,Gregor / F: Voigt,Gerhard
Details
S / Old / B / 2003 / Al Cantino (ex: Romario) / Landadel / E: Schefczyk,Gregor / F: Voigt,Gerhard
36.00 |
55.56
21.00 EUR |
7
GER
Paul Listl
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
263
Columbo K
W / Württ / B / 1999 / Cento / Frühlingstraum II / 103NI72 / E: Listl,Paul / F: Kronmüller,Albert
Details
W / Württ / B / 1999 / Cento / Frühlingstraum II / 103NI72 / E: Listl,Paul / F: Kronmüller,Albert
36.00 |
59.30
15.00 EUR |
8
GER
Melanie Wechselberger
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
187
Celina 182
S / Württ / B / 2007 / Cellini / Dobrock / E: Wechselberger,Brigitte / F: Kästle,Wilfried
Details
S / Württ / B / 2007 / Cellini / Dobrock / E: Wechselberger,Brigitte / F: Kästle,Wilfried
35.50 |
65.26
|
9
GER
Jennifer Benker
PSG Pulling e.V.
PSG Pulling e.V.
450
Heaven 28
S / Bay / B / 2004 / Sandro's Bube / Raueck I / E: Benker,Jennifer / F: Kopold-Feistle,Barbara
Details
S / Bay / B / 2004 / Sandro's Bube / Raueck I / E: Benker,Jennifer / F: Kopold-Feistle,Barbara
33.00 |
56.29
|
= 166.00 EUR
Groep 3
3
GER
Juliane Neumann
RA München e.V.
RA München e.V.
549
Liptonice S
W / Bay / FkaSc / 2005 / Larome / Alexis Z / E: Neumann,Juliane / F: Schwarz,Gabriele
Details
W / Bay / FkaSc / 2005 / Larome / Alexis Z / E: Neumann,Juliane / F: Schwarz,Gabriele
36.00 |
52.80
26.00 EUR |
4
GER
Sabrina Mühlbauer
RC Straubing e.V.
RC Straubing e.V.
225
Chuck Berry 7
H / Old / B / 2006 / Colander / Zeus (Nurzeus) / E: Mühlbauer,Claudia / F: Brunkhorst,Adolf
Details
H / Old / B / 2006 / Colander / Zeus (Nurzeus) / E: Mühlbauer,Claudia / F: Brunkhorst,Adolf
36.00 |
53.95
23.00 EUR |
6
GER
Elisabeth Knogler
RC Steinsee e.V.
RC Steinsee e.V.
144
Captain Benjamin 2
W / ISH / B / 2003 / Captain Clover / Ballinvella Lad / E: Gemmel,Werner / F: Farrell,Sean
Details
W / ISH / B / 2003 / Captain Clover / Ballinvella Lad / E: Gemmel,Werner / F: Farrell,Sean
36.00 |
58.86
15.00 EUR |
8
GER
Claus Männer
RSZ Bruckdorf e.V.
RSZ Bruckdorf e.V.
344
Donaufürstin Giovanna
S / Oe.Wb / Db / 2003 / Danilo / Rasso / E: Männer,Elisabeth / F: Winkler,Josef
Details
S / Oe.Wb / Db / 2003 / Danilo / Rasso / E: Männer,Elisabeth / F: Winkler,Josef
33.00 |
53.35
|
= 166.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
28
GER
Angelina Eibl-Hasse
Maisacher Pffrd. e.V.
Maisacher Pffrd. e.V.
210
Cheerio as Well
H / Holst / B / 2005 / Cesano II / Linaro / E: Eibl-Hasse,Angelina / F: Well,Heidi
Details
H / Holst / B / 2005 / Cesano II / Linaro / E: Eibl-Hasse,Angelina / F: Well,Heidi
28.75 |
64.08
|
29
GER
Christina Wolfbauer
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
158
Carli Comanche
H / Holst / B / 2006 / Cristo / Landgraf I / E: Wolfbauer,Christina / F: Thiedemann,Klaus
Details
H / Holst / B / 2006 / Cristo / Landgraf I / E: Wolfbauer,Christina / F: Thiedemann,Klaus
28.00 |
57.28
|
31
GER
Jens Moldenhauer
RV Selmerhof-Pliening e.V.
RV Selmerhof-Pliening e.V.
067
Arraghbeg Welcome
S / ISH / Schi / 2006 / Welcome Flagmount / Ballinvella xx / 103UY80 / E: Moldenhauer,Jens
Details
S / ISH / Schi / 2006 / Welcome Flagmount / Ballinvella xx / 103UY80 / E: Moldenhauer,Jens
28.00 |
60.66
|
32
GER
Gregor Schefczyk
RA München e.V.
RA München e.V.
742
Singapur 26
W / Old / B / 2008 / Stedinger / Inschallah AA / E: Höttges,Nadine / F: Gerdes,Berthold
Details
W / Old / B / 2008 / Stedinger / Inschallah AA / E: Höttges,Nadine / F: Gerdes,Berthold
28.00 |
62.54
|
33
GER
Alina Stöber
RFV Moosburg e.V.
RFV Moosburg e.V.
295
Corinna 116
S / DR / B / 2005 / Brillant`s Golden Boy / Black Boy / E: Weber,Susanne / F: Koechel,Klaus
Details
S / DR / B / 2005 / Brillant`s Golden Boy / Black Boy / E: Weber,Susanne / F: Koechel,Klaus
27.00 |
53.10
|
34
GER
Kathrin Schröter
RSZ Bruckdorf e.V.
RSZ Bruckdorf e.V.
093
Balou le Grand
H / Westf / Schwb / 2005 / Balou du Rouet / Pro Ratio / E: Hunold,Horst / F: Hartmann,Antonius
Details
H / Westf / Schwb / 2005 / Balou du Rouet / Pro Ratio / E: Hunold,Horst / F: Hartmann,Antonius
27.00 |
56.92
|
35
GER
Michael Scherr
RV Karlsfeld e.V.
RV Karlsfeld e.V.
466
Jamaica 37
S / Hann / Db / 2006 / Jazz Time / Harvard / E: Scherr,Michael / F: Fohring,Wilhelm
Details
S / Hann / Db / 2006 / Jazz Time / Harvard / E: Scherr,Michael / F: Fohring,Wilhelm
27.00 |
57.44
|
36
GER
Nicole Aumüller
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
674
Quinomero
W / Bay / Db / 2007 / Quadrigus M / Corasso B / E: Aumüller,Nicole / F: Reulen,Erhard
Details
W / Bay / Db / 2007 / Quadrigus M / Corasso B / E: Aumüller,Nicole / F: Reulen,Erhard
26.75 |
68.04
|
37
GER
Christin Haaser
PSV München-Sauerlach e.V.
PSV München-Sauerlach e.V.
143
Cappuccino 90
W / Bay / Df / 1998 / Carolus I / Rhodos / E: Rentz,Annabel / F: Wöllmer,Manfred
Details
W / Bay / Df / 1998 / Carolus I / Rhodos / E: Rentz,Annabel / F: Wöllmer,Manfred
25.00 |
50.50
|
38
GER
Angelina Eibl-Hasse
Maisacher Pffrd. e.V.
Maisacher Pffrd. e.V.
340
Don Apart 3
W / Old / Df / 2001 / De Niro / Andiamo / E: Eibl-Hasse,Angelina / F: Lüers,Heinz
Details
W / Old / Df / 2001 / De Niro / Andiamo / E: Eibl-Hasse,Angelina / F: Lüers,Heinz
25.00 |
53.83
|
39
GER
Kathrin Schröter
RSZ Bruckdorf e.V.
RSZ Bruckdorf e.V.
647
Quadriga Latina
S / OS / B / 2006 / Quadrigus M / Altano Z / E: Engelhardt,Jörg / F: Schmidt,Christiane
Details
S / OS / B / 2006 / Quadrigus M / Altano Z / E: Engelhardt,Jörg / F: Schmidt,Christiane
24.00 |
54.85
|
41
GER
Caroline Striegl
RC Steinsee e.V.
RC Steinsee e.V.
077
Atakama 3
S / Bay / R / 2001 / Heraldik xx / Rio Negro / 103RS77 / E: Striegl,Caroline / F: Schön Dr.,Hans Freiherr von
Details
S / Bay / R / 2001 / Heraldik xx / Rio Negro / 103RS77 / E: Striegl,Caroline / F: Schön Dr.,Hans Freiherr von
22.00 |
50.69
|
42
GER
Dagmar Braun
Pffrd. RH Laurent e.V.
Pffrd. RH Laurent e.V.
058
Aragon 284
H / Bay / B / 2000 / Asti Spumante / Ritual / E: Deimel,Andreas / F: Deimel,Andreas
Details
H / Bay / B / 2000 / Asti Spumante / Ritual / E: Deimel,Andreas / F: Deimel,Andreas
22.00 |
63.23
|
43
GER
Lisa Braun
Pffrd. RH Laurent e.V.
Pffrd. RH Laurent e.V.
523
Lebemann 3
H / Bay / B / 2003 / Luberon / Ritual / E: Weingärtner,Arthur / F: Deimel,Andreas
Details
H / Bay / B / 2003 / Luberon / Ritual / E: Weingärtner,Arthur / F: Deimel,Andreas
21.50 |
73.04
|
44
GER
Sabrina Schmidt
Verein Pffrd. Dachau e.V.
Verein Pffrd. Dachau e.V.
571
Lucky Lord 21
W / Oe.Wb / B / 1994 / Landsdown / Ramzes / AUT04283 / E: Lembert,Gottfried / F: Heschl,Peter
Details
W / Oe.Wb / B / 1994 / Landsdown / Ramzes / AUT04283 / E: Lembert,Gottfried / F: Heschl,Peter
21.00 |
67.16
|
45
GER
Anna Fritz
Verein Pffrd. Dachau e.V.
Verein Pffrd. Dachau e.V.
343
Don Walentino
W / Hann / Db / 2002 / Don Bosco / Compliment / E: Kanitz,Jörg / F: Lampe,Carola
Details
W / Hann / Db / 2002 / Don Bosco / Compliment / E: Kanitz,Jörg / F: Lampe,Carola
20.00 |
53.43
|
46
GER
Cornelia Böhm
Pffrd. RH Laurent e.V.
Pffrd. RH Laurent e.V.
579
Lupino 14
W / Bay / B / 2002 / Lanciano / Pilot's Treffer / E: Böhm,Cornelia / F: Winkler,Manfred
Details
W / Bay / B / 2002 / Lanciano / Pilot's Treffer / E: Böhm,Cornelia / F: Winkler,Manfred
13.00 |
59.04
|
47
GER
Stephanie Spierer
Hallert.RFV Obermünchen e.V.
Hallert.RFV Obermünchen e.V.
043
Angel Eyes 2
S / OS / F / 2002 / Landor S / Acord II / E: Spierer,Stephanie / F: Böhm Prof.,Karl Heinz
Details
S / OS / F / 2002 / Landor S / Acord II / E: Spierer,Stephanie / F: Böhm Prof.,Karl Heinz
9.75 |
88.79
|
48
GER
Simone Seng
RV Wolfratshausen e.V.
RV Wolfratshausen e.V.
744
Sir William W
H / Westf / R / 2005 / Sir Bedo / Florestan I / E: Straßer,Veronika / F: Westerbeck,Friedrich-Wilhelm
Details
H / Westf / R / 2005 / Sir Bedo / Florestan I / E: Straßer,Veronika / F: Westerbeck,Friedrich-Wilhelm
1.00 |
79.05
|
49
GER
Lisa Braun
Pffrd. RH Laurent e.V.
Pffrd. RH Laurent e.V.
734
Seraphina 16
S / OS / B / 2005 / Canabis / Quincy (Omni Star) / E: Walser,Claudia / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / B / 2005 / Canabis / Quincy (Omni Star) / E: Walser,Claudia / F: Gestüt Lewitz,
-1.00 |
83.30
|
GER
Katrin Preiss
RFV Taufkirchen-Vils e.V.
RFV Taufkirchen-Vils e.V.
586
Marlo 76
W / DR / Hlb / 2000 / Mangano / Makuba / GER40733 / E: Preiss,Beate / F: Wagner,Frieder
Details
W / DR / Hlb / 2000 / Mangano / Makuba / GER40733 / E: Preiss,Beate / F: Wagner,Frieder
Opgegeven |
GER
Anna Ramoser
RC Gut Weiglschwaig e.V.
RC Gut Weiglschwaig e.V.
633
Pocahontas 46
S / Cruz.P / Schi / 1996 / Heroi / Delfim II / E: Ramoser,Anna / F: Abecasis Dr.,Henrique
Details
S / Cruz.P / Schi / 1996 / Heroi / Delfim II / E: Ramoser,Anna / F: Abecasis Dr.,Henrique
Opgegeven |
GER
Eva Reiser
PSG Pulling e.V.
PSG Pulling e.V.
657
Quebradero
H / ZW / Db / 1998 / Quick Dancer I / Fantastique / E: Sutter,Andrea / F: Sutter,Andrea
Details
H / ZW / Db / 1998 / Quick Dancer I / Fantastique / E: Sutter,Andrea / F: Sutter,Andrea
Opgegeven |
GER
Carina Braun
Pffrd. Euernbach e.V.
Pffrd. Euernbach e.V.
709
Rossini 135
W / Bay / Df / 1997 / Radiator / Grandioso / E: Braun,Carina / F: Schneider,Erwin
Details
W / Bay / Df / 1997 / Radiator / Grandioso / E: Braun,Carina / F: Schneider,Erwin
Opgegeven |
GER
Claudia Huber
Pffrd. RH Laurent e.V.
Pffrd. RH Laurent e.V.
754
Spooky 8
W / Hann / Schwb / 2005 / Stakkato / Sandro / E: Huber,Claudia / F: Beinroth,Siegfried
Details
W / Hann / Schwb / 2005 / Stakkato / Sandro / E: Huber,Claudia / F: Beinroth,Siegfried
Opgegeven |
GER
Veronika Hartmann Dr.
LRFV Massenhausen e.V.
LRFV Massenhausen e.V.
800
Valett H
S / Holst / Db / 2005 / Calato / Exorbitant xx / E: Hartmann Dr.,Veronika / F: Hildebrandt,Ute
Details
S / Holst / Db / 2005 / Calato / Exorbitant xx / E: Hartmann Dr.,Veronika / F: Hildebrandt,Ute
Opgegeven |
GER
Katharina Herran Del Val
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
121
Caipirinha 66
W / Holst / Db / 2005 / Caretino / Lord / E: Herran del Val,Elke / F: Jansen,Franz-Josef
Details
W / Holst / Db / 2005 / Caretino / Lord / E: Herran del Val,Elke / F: Jansen,Franz-Josef
Opgegeven |
GER
Jennifer Weise
RV Selmerhof-Pliening e.V.
RV Selmerhof-Pliening e.V.
122
Cajagoogoo
S / Old / B / 2004 / Con Capitol / Nimmerdor / E: Weise,Christine / F: Hofmann,Reinhold
Details
S / Old / B / 2004 / Con Capitol / Nimmerdor / E: Weise,Christine / F: Hofmann,Reinhold
Opgegeven |
GER
Katharina Fauska
Pffrd. Parsdorf-Vaterstetten e.V.
Pffrd. Parsdorf-Vaterstetten e.V.
246
Cleo 100
S / Hann / Db / 2002 / N.eingetragen / Sandro / E: Fauska,Katharina / F: Schuster,Rainer
Details
S / Hann / Db / 2002 / N.eingetragen / Sandro / E: Fauska,Katharina / F: Schuster,Rainer
Opgegeven |
GER
Sandra Coskun
Pffrd. RH Laurent e.V.
Pffrd. RH Laurent e.V.
368
Escada 200
S / Bay / Db / 2001 / Acord's Champion / Legal Legend xx / E: Coskun,Mehmet Ali / F: Wiegner-Fichtl,Karin
Details
S / Bay / Db / 2001 / Acord's Champion / Legal Legend xx / E: Coskun,Mehmet Ali / F: Wiegner-Fichtl,Karin
Opgegeven |
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.