Wildeshausen Dressur und Springen bis Kl.S
Otto Just GmbH & Co KG,Bremen04/2 Springprüfung Kl.M*
|
Juryleden |
Klaus Gosch Heiko Koolman Katja Giesecke (A) |
1
GER
Patrick Liebing
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
210
Cayenne 174
S / OS / F / 2006 / Clemence / Landadel / E: BG Stevens u.Petersen, / F: Moormann,Ludger
Details
S / OS / F / 2006 / Clemence / Landadel / E: BG Stevens u.Petersen, / F: Moormann,Ludger
0.00 | 55.09 |
2
GER
Ines Sieveke
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
353
Contuctor
H / Old / Df / 2006 / C-Indoctro / Landcapitol / E: Sosath,Gerd / F: Schrand,Alwin
Details
H / Old / Df / 2006 / C-Indoctro / Landcapitol / E: Sosath,Gerd / F: Schrand,Alwin
0.00 | 55.53 |
4
GER
Hendrik van der Veer
WRS Doetlingen zu Aschenbeck e.V.
WRS Doetlingen zu Aschenbeck e.V.
151
Carla M.
S / Westf / Schi / 2006 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Lordanos / E: Michel,Andrea / F: Rellensmann,Hartwig
Details
S / Westf / Schi / 2006 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Lordanos / E: Michel,Andrea / F: Rellensmann,Hartwig
0.75 | 71.40 |
5
GER
Silke Manssen
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
374
Cosmo-Cool
W / Old / B / 2007 / Check In / Grannus / E: Manssen,Thomas / F: ZG Auffarth,Karl-Heinz u.Bärbel
Details
W / Old / B / 2007 / Check In / Grannus / E: Manssen,Thomas / F: ZG Auffarth,Karl-Heinz u.Bärbel
4.00 | 55.29 |
6
GER
Janne Sosath
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
1110
Simbayo
H / Hann / HLB / 2001 / Stakkato / Calypso II / E: Harms,Hans-Heinrich / F: Harms,Hans-Heinrich
Details
H / Hann / HLB / 2001 / Stakkato / Calypso II / E: Harms,Hans-Heinrich / F: Harms,Hans-Heinrich
4.00 | 57.54 |
7
GER
Miriam Dirkes
RFV Neuenkirchen/Bramsche e. V.
RFV Neuenkirchen/Bramsche e. V.
858
Santana 780
S / Hann / Db / 2003 / Sandro Song / Argentinus / E: Dirkes,Johannes / F: Dirkes,Johannes
Details
S / Hann / Db / 2003 / Sandro Song / Argentinus / E: Dirkes,Johannes / F: Dirkes,Johannes
4.00 | 59.18 |
8
GER
Jessica Sudmann
RFV Steller See e. V.
RFV Steller See e. V.
266
Charlie Brown 73
H / Old / B / 1999 / Coriolan / Zeus (Nurzeus) / E: Sudmann,Dieter / F: Schönherr,Ulrich
Details
H / Old / B / 1999 / Coriolan / Zeus (Nurzeus) / E: Sudmann,Dieter / F: Schönherr,Ulrich
4.00 | 59.69 |
9
GER
Jörg Fänger
RUFV Hollage e.V.
RUFV Hollage e.V.
154
Carlina 26
S / Old / Schwb / 2007 / Calido I / Ramino / E: Kötter,Manfred / F: Kötter,Manfred
Details
S / Old / Schwb / 2007 / Calido I / Ramino / E: Kötter,Manfred / F: Kötter,Manfred
4.00 | 63.05 |
Andere, niet geklasseerde deelnemers
11
GER
Jörg Fänger
RUFV Hollage e.V.
RUFV Hollage e.V.
130
Cara 150
S / Old / B / 2006 / Conterno Grande / Parabol / E: Mues-Menzel,Sigrid / F: Mues-Menzel,Sigrid
Details
S / Old / B / 2006 / Conterno Grande / Parabol / E: Mues-Menzel,Sigrid / F: Mues-Menzel,Sigrid
4.00 | 63.42 |
12
GER
Jessica Sudmann
RFV Steller See e. V.
RFV Steller See e. V.
654
Little Zita
S / Old / F / 2005 / Ludwig von Bayern / Zeus (Nurzeus) / E: Sudmann,Susanne / F: Schönherr,Ulrich
Details
S / Old / F / 2005 / Ludwig von Bayern / Zeus (Nurzeus) / E: Sudmann,Susanne / F: Schönherr,Ulrich
4.00 | 64.32 |
13
GER
Ines Sieveke
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
575
Jildou II
S / OS / Schi / 2006 / Contendro I / Cavalier (Mister) / E: Sosath,Gerd / F: Ziem,Kerstin
Details
S / OS / Schi / 2006 / Contendro I / Cavalier (Mister) / E: Sosath,Gerd / F: Ziem,Kerstin
4.00 | 68.87 |
14
GER
Carola Sandmann
RUFV Werlte u. Umgebung
RUFV Werlte u. Umgebung
375
Cosmos 64
W / Holst / B / 2006 / Cassini II / Larno / E: Sandmann,Susanne / F: Dettmann,Heiko
Details
W / Holst / B / 2006 / Cassini II / Larno / E: Sandmann,Susanne / F: Dettmann,Heiko
4.00 | 84.88 |
16
GER
Silke Manssen
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
RUFV Hesel u. Umgebung e.V.
456
Ellie 12
S / Hann / B / 2006 / El Bundy I / Maquisard xx / E: Müller,Julia / F: Müller,Julia
Details
S / Hann / B / 2006 / El Bundy I / Maquisard xx / E: Müller,Julia / F: Müller,Julia
8.00 | 57.65 |
18
GER
Nicolas Pedersen
Turniergemeinschaft Wohlde e.V.
Turniergemeinschaft Wohlde e.V.
950
Tailormade Stardust
H / Hann / R / 2006 / Stakkato / Goodman / 103LH06 / E: Tailormade Horses Aps, / F: Wiese,Gerald
Details
H / Hann / R / 2006 / Stakkato / Goodman / 103LH06 / E: Tailormade Horses Aps, / F: Wiese,Gerald
8.00 | 63.33 |
19
GER
Stephan Dubsky
RV Aller-Weser
RV Aller-Weser
1044
Barros 2
W / Old / B / 2005 / Balou du Rouet / Sandro 100 / E: ZG Vietor, Elke u.Robert / F: ZG Vietor, Elke u.Robert
Details
W / Old / B / 2005 / Balou du Rouet / Sandro 100 / E: ZG Vietor, Elke u.Robert / F: ZG Vietor, Elke u.Robert
8.00 | 64.71 |
24
GER
Jörg Fänger
RUFV Hollage e.V.
RUFV Hollage e.V.
287
Chester 232
H / Westf / B / 2006 / Cafe au lait / Orlando / E: Toeffling,Gerhard / F: Toeffling,Gerhard
Details
H / Westf / B / 2006 / Cafe au lait / Orlando / E: Toeffling,Gerhard / F: Toeffling,Gerhard
24.75 | 103.15 |
GER
Nicolas Pedersen
Turniergemeinschaft Wohlde e.V.
Turniergemeinschaft Wohlde e.V.
939
Tailormade Cross my Heart
H / DK / B / 2006 / Heartbeat / Caletto I / 103UC51 / E: Tailormade Horses Aps, / F: Stald Cajus,
Details
H / DK / B / 2006 / Heartbeat / Caletto I / 103UC51 / E: Tailormade Horses Aps, / F: Stald Cajus,
Opgegeven |
GER
Hendrik van der Veer
WRS Doetlingen zu Aschenbeck e.V.
WRS Doetlingen zu Aschenbeck e.V.
484
Felicia 44
S / Hess / BSchi / 1999 / Fighting Alpha / Lavallo / GER44210 / E: Beilken,Leslie / F: Nau,Ludwig
Details
S / Hess / BSchi / 1999 / Fighting Alpha / Lavallo / GER44210 / E: Beilken,Leslie / F: Nau,Ludwig
Opgegeven |
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.