Reit-u.Springturnier Hesepe
Preis der Firma Kopp LKW Reinigungs GmbH, Uplengen-Remels
|
Juryleden |
Martin Ahaus Andrea Kaiser |
1
GER
Annelie Vogeling
RFV Spelle u. Umgebung e.V.
RFV Spelle u. Umgebung e.V.
685
2
GER
Alexandra Niermann
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
497
Number Fourty
S / DR / B / 2007 / Night-Power / Nantano / E: Niermann,Alexandra / F: Rusche,Alfons
Details
S / DR / B / 2007 / Night-Power / Nantano / E: Niermann,Alexandra / F: Rusche,Alfons
3
4
GER
Anell Neumann
RFV Hesepe e.V.
RFV Hesepe e.V.
565
Reitland's Rosher Gold
W / DR / Palom / 2005 / Stukhuster Ricardo go for Gold / Campari Pur / E: Neumann,Nicole / F: Busch,Lenert
Details
W / DR / Palom / 2005 / Stukhuster Ricardo go for Gold / Campari Pur / E: Neumann,Nicole / F: Busch,Lenert
5
6
Marie-Sophie Hemme
RUFV Neuenkirchen/Bramsche
RUFV Neuenkirchen/Bramsche
805
Denver's Destination
H / DR / F / 2006 / Double Inn / Viscount 13 / E: Grüter, Eileen / F: Speckmann, Horst
Details
H / DR / F / 2006 / Double Inn / Viscount 13 / E: Grüter, Eileen / F: Speckmann, Horst
7
8
Anna-Maria Behrens
RFV Neuenkirchen/Bramsche e.V.
RFV Neuenkirchen/Bramsche e.V.
774
9
GER
Hannah Malenke
Reit- und Fahrv. Melle-Gesmold e.
Reit- und Fahrv. Melle-Gesmold e.
727
10
GER
Stella Pantelakos
RFV Hesepe e.V.
RFV Hesepe e.V.
467
11
GER
Laureen Heemann
RV Mettingen e.V.
RV Mettingen e.V.
518
12
GER
Sarah Buhl
RSC Handorf-Langenberg e.V.
RSC Handorf-Langenberg e.V.
785
Raccoon 7
W / Hann / F / 2007 / Rascalino / Drosselklang / E: Große-Bohne, Bernhard / F: Große-Bohne, Bernhard
Details
W / Hann / F / 2007 / Rascalino / Drosselklang / E: Große-Bohne, Bernhard / F: Große-Bohne, Bernhard
13
GER
Mareike Baier
RFV Hesepe e.V.
RFV Hesepe e.V.
792
Sarastro 65
W / Old / Schwb / 1995 / Sandro Song G / Leander 32 / E: Brüggemann, Heinz / F: Brüggemann, Heinz
Details
W / Old / Schwb / 1995 / Sandro Song G / Leander 32 / E: Brüggemann, Heinz / F: Brüggemann, Heinz
14
GER
Annette Glosemeyer
RFV Venne e.V.
RFV Venne e.V.
633
Sirius 170
W / Old / R / 1999 / Silvio I / Watzmann / E: Glosemeyer,Annette / F: Stagge,Günter
Details
W / Old / R / 1999 / Silvio I / Watzmann / E: Glosemeyer,Annette / F: Stagge,Günter
15
Verena Herwig
RFV Hesepe e.V.
RFV Hesepe e.V.
831
Sunflower 18
S / Bay / DF / 1997 / Windgraf / Arnstein / E: Herwig,Eckhard / F: ZG Trukenbrod GdbR,Ralf u.Stephan
Details
S / Bay / DF / 1997 / Windgraf / Arnstein / E: Herwig,Eckhard / F: ZG Trukenbrod GdbR,Ralf u.Stephan
16
17
GER
Nane Faye
RUFV Ueffeln-Balkum e.V.
RUFV Ueffeln-Balkum e.V.
749
18
GER
Julia Meinberg
RSC Andervenne e.V.
RSC Andervenne e.V.
700
Wiorello T
W / Of/AOl / Schwb / 2006 / Wilhelm Tell / Herold / E: Meinberg,Julia / F: Thediek,Hubert
Details
W / Of/AOl / Schwb / 2006 / Wilhelm Tell / Herold / E: Meinberg,Julia / F: Thediek,Hubert
19
GER
Selina Augustin
RUFV Hollage e.V.
RUFV Hollage e.V.
259
Diane 350
S / OS / F / 2004 / Feuerwerk / Dimenos / E: Augustin,Diane / F: ZG Lautenschläger,D.u.G.
Details
S / OS / F / 2004 / Feuerwerk / Dimenos / E: Augustin,Diane / F: ZG Lautenschläger,D.u.G.
20
GER
Katrin Britt
RUFV Rieste-Alfsee e.V.
RUFV Rieste-Alfsee e.V.
300
Fabienne 423
S / Hann / B / 2001 / Fabriano / Gardeulan I / E: Bruns,Corinna / F: Schulz,Rainer
Details
S / Hann / B / 2001 / Fabriano / Gardeulan I / E: Bruns,Corinna / F: Schulz,Rainer
21
GER
Susanne Zucker
RC Gut Waldhof e.V.
RC Gut Waldhof e.V.
323
Florenzo 20
W / Westf / Db / 2005 / Fabileux n.gek. / Rapallo / E: Zucker,Susanne / F: Lülf,Ursula
Details
W / Westf / Db / 2005 / Fabileux n.gek. / Rapallo / E: Zucker,Susanne / F: Lülf,Ursula
22
GER
Jonas Hartmann
RFV Bad Laer e.V.
RFV Bad Laer e.V.
341
Goldman 5
W / SAnha / F / 1996 / Graf Anhalt E / Marcello xx / E: Stein,Michael / F: Tiebermann,Rainer
Details
W / SAnha / F / 1996 / Graf Anhalt E / Marcello xx / E: Stein,Michael / F: Tiebermann,Rainer
23
24
GER
Chiara Reyer
RFV Westerkappeln-Velpe-Lotte e. V.
RFV Westerkappeln-Velpe-Lotte e. V.
365
25
GER
Katja Bitter
RFV Engter e.V.
RFV Engter e.V.
483
Navajo 251
W / DR / Schi / 2004 / Namajan / Postrat / E: Bitter,Katja / F: Amelingmeyer,Mark
Details
W / DR / Schi / 2004 / Namajan / Postrat / E: Bitter,Katja / F: Amelingmeyer,Mark
26
GER
Lisa Sophie Daut
Reit- und Fahrabteilung des SV Dick
Reit- und Fahrabteilung des SV Dick
485
Nemo 143
W / DR / RSchi / 2000 / Namajan / Tomatin Golden Gorse / E: Daut,Sigrid / F: Beckmann,Astrid
Details
W / DR / RSchi / 2000 / Namajan / Tomatin Golden Gorse / E: Daut,Sigrid / F: Beckmann,Astrid
27
GER
Lea Köster
RV Mettingen e.V.
RV Mettingen e.V.
507
28
29
30
GER
Julina Liebrecht
RV St.Georg Saerbeck e.V.
RV St.Georg Saerbeck e.V.
044
Beauty Star 5
S / DR / B / 2003 / Night-Cup / Navajo / E: Spellbrink,Sonja u. Frank / F: Wittkop,Jürgen
Details
S / DR / B / 2003 / Night-Cup / Navajo / E: Spellbrink,Sonja u. Frank / F: Wittkop,Jürgen
31
GER
Mara Bergmann
RFV Venne e.V.
RFV Venne e.V.
053
Black Devil 33
W / DR / Schwb / 1995 / Silverado / Unbekannt / E: Bäcker,Katharina / F: Hölscher,Heinz
Details
W / DR / Schwb / 1995 / Silverado / Unbekannt / E: Bäcker,Katharina / F: Hölscher,Heinz
32
GER
Alexandra Niermann
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
233
Danny's Sunshine
S / DR / F / 2007 / Danny Gold / Churchill / E: Niermann,Alexandra / F: ZG Tomkiewicz,Bianca u.Dariusz
Details
S / DR / F / 2007 / Danny Gold / Churchill / E: Niermann,Alexandra / F: ZG Tomkiewicz,Bianca u.Dariusz
33
GER
Felix Raude
RFV Bad Iburg e. V.
RFV Bad Iburg e. V.
679
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.