Remmighausen
Qualifikation Zum Detmolder Pilsener Cup 2013
|
Juryleden |
Marie-Beatrice Freifrau von Kanne Michael Bolte |
Groep 1
1
GER
Sebastian Holtgräve-Osthues
RFV Büren e.V.
RFV Büren e.V.
582
Lazy Lu
S / Holst / Schi / 2005 / Landos / Cassini I / 103UV12 / E: Rethmeier,Freya / F: Andresen Dr.,Hansjörg
Details
S / Holst / Schi / 2005 / Landos / Cassini I / 103UV12 / E: Rethmeier,Freya / F: Andresen Dr.,Hansjörg
0.00 | 65.04 | 0.00 |
33.71
108.00 EUR |
2
GER
Sven Sudhölter
ZRFV Steinhagen-Brockhagen e.V.
ZRFV Steinhagen-Brockhagen e.V.
850
Westfalenhof's Troubadour
H / Westf / B / 2001 / Santander H / Pilot / GER28188 / E: Gestüt Westfalenhof, / F: Sonntag,Martin
Details
H / Westf / B / 2001 / Santander H / Pilot / GER28188 / E: Gestüt Westfalenhof, / F: Sonntag,Martin
0.00 | 64.85 | 0.00 |
35.36
88.00 EUR |
3
GER
Laura Rochell
RV St.Georg Salzkotten e.V.
RV St.Georg Salzkotten e.V.
633
Lunaris
W / Westf / Schi / 2002 / Lancer III / Lados / E: Rochell,Kristina / F: Rochell,Kristina
Details
W / Westf / Schi / 2002 / Lancer III / Lados / E: Rochell,Kristina / F: Rochell,Kristina
0.00 | 66.35 | 0.00 |
37.90
77.00 EUR |
4
GER
Rebecca Gockeln
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
611
Livius G
H / Westf / BkaSc / 2003 / Lancer III / Pilot / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
Details
H / Westf / BkaSc / 2003 / Lancer III / Pilot / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
0.00 | 63.61 | 4.00 |
37.33
68.00 EUR |
5
GER
Kerstin Schneider
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
079
Balou Abdullah
W / Z.Rpf / B / 2005 / Balou du Rouet / Hamlet / E: Schneider,Kerstin / F: Beeren,A.F.T.
Details
W / Z.Rpf / B / 2005 / Balou du Rouet / Hamlet / E: Schneider,Kerstin / F: Beeren,A.F.T.
0.00 | 66.71 | 4.00 |
40.19
55.00 EUR |
6
SWE
Alexandra Bergwall-Ingvarsson
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
665
Original 6
S / Holst / Schi / 1996 / Acobat II / Cantus / BEL09835 / E: Stal de Huurne, / F: Sinn,Konrad
Details
S / Holst / Schi / 1996 / Acobat II / Cantus / BEL09835 / E: Stal de Huurne, / F: Sinn,Konrad
0.00 | 69.66 |
45.00 EUR |
7
GER
Jörg Rethemeier
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
215
Chaccloubet
H / OS / B / 2006 / Chacco-Blue / Baloubet du Rouet / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
H / OS / B / 2006 / Chacco-Blue / Baloubet du Rouet / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
0.00 | 70.50 |
45.00 EUR |
8
GER
Thomas Tölke
RFV Lemgo e.V.
RFV Lemgo e.V.
207
Ce'est la vie DB
S / Westf / B / 2004 / Carry Gold / Royal Angelo II / E: Baey,Jürgen de / F: Baey,Herbert de
Details
S / Westf / B / 2004 / Carry Gold / Royal Angelo II / E: Baey,Jürgen de / F: Baey,Herbert de
0.00 | 71.33 |
45.00 EUR |
9
GER
Sarah Schwedes
RV St. Georg Diemeltal e.V.
RV St. Georg Diemeltal e.V.
206
C-Drei
H / Westf / B / 2004 / Cartoon Z / Quinar / E: Schwedes,Daniela / F: Agro-Lipniki REGON,
Details
H / Westf / B / 2004 / Cartoon Z / Quinar / E: Schwedes,Daniela / F: Agro-Lipniki REGON,
4.00 | 64.68 |
|
10
GER
Ann-Christin Plöger
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
256
Chocolate Cookie 3
S / Westf / B / 2003 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Landor S / E: Plöger,Ann-Christin / F: Sänger,Rosemarie
Details
S / Westf / B / 2003 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Landor S / E: Plöger,Ann-Christin / F: Sänger,Rosemarie
4.00 | 65.67 |
|
12
GER
Axel Berenbrinker
RV Helleforth e. V.
RV Helleforth e. V.
592
Lenz B
W / Westf / Schi / 2001 / Lamerto H / Pilot / E: Block,Manfred / F: Berenbrinker,Axel
Details
W / Westf / Schi / 2001 / Lamerto H / Pilot / E: Block,Manfred / F: Berenbrinker,Axel
4.00 | 66.95 |
|
13
GER
Hubertus Kipshagen
Reit-Club Senne e.V.
Reit-Club Senne e.V.
251
Chihiro
H / Westf / B / 2003 / Contini / Cordobes I / E: Kipshagen,Hubertus / F: Kipshagen,Hubertus
Details
H / Westf / B / 2003 / Contini / Cordobes I / E: Kipshagen,Hubertus / F: Kipshagen,Hubertus
4.00 | 67.04 |
|
14
GER
Simone Kippmann
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
262
Ciara 58
S / Old / Db / 2005 / Carry Gold / Royal Angelo I / E: Niemann,Kathrin / F: Havergo,Hermann
Details
S / Old / Db / 2005 / Carry Gold / Royal Angelo I / E: Niemann,Kathrin / F: Havergo,Hermann
4.00 | 67.32 |
|
15
GER
Kai Schrammel
RFV Schwalmpforte e.V.
RFV Schwalmpforte e.V.
663
Olympia 83
S / Holst / Schi / 1999 / Carthago / Cor de la Bryere / E: Harseim,Karl-Friedrich / F: Harseim,Karl-Friedrich
Details
S / Holst / Schi / 1999 / Carthago / Cor de la Bryere / E: Harseim,Karl-Friedrich / F: Harseim,Karl-Friedrich
4.00 | 67.49 |
|
16
COL
Andres Mauricio Quintero Palomar
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
280
Cloud No. Seven
S / Holst / B / 2006 / Con Air / Lordship / E: Gestüt Wahl & Co, / F: Horst,Annette
Details
S / Holst / B / 2006 / Con Air / Lordship / E: Gestüt Wahl & Co, / F: Horst,Annette
4.00 | 67.55 |
|
17
GER
Ute Schumacher
RFV Bierde-Lahde-Neuenknick e. V.
RFV Bierde-Lahde-Neuenknick e. V.
795
Savona 2
S / Hann / Db / 2005 / Stolzenberg / Don Bosco / E: Fehling,Walter / F: Fehling,Walter
Details
S / Hann / Db / 2005 / Stolzenberg / Don Bosco / E: Fehling,Walter / F: Fehling,Walter
4.00 | 67.78 |
|
18
GER
Rebekka Rösler
RFV Hövelhof e.V.
RFV Hövelhof e.V.
220
Chamberlain R
H / Rhld / B / 2000 / Champion Z / Bariton / E: Rösler,Peter / F: Rösler,Peter
Details
H / Rhld / B / 2000 / Champion Z / Bariton / E: Rösler,Peter / F: Rösler,Peter
4.00 | 68.28 |
|
19
GER
Kai Schrammel
RFV Schwalmpforte e.V.
RFV Schwalmpforte e.V.
068
Authentic 6
S / KWPN / B / 2005 / Faldo / Kigali / E: Harseim,Karl-Friedrich / F: Meer,M.K. van der
Details
S / KWPN / B / 2005 / Faldo / Kigali / E: Harseim,Karl-Friedrich / F: Meer,M.K. van der
4.00 | 68.38 |
|
20
GER
Hendrik Schäfer
RV St.Georg Salzkotten e.V.
RV St.Georg Salzkotten e.V.
177
Casper S
H / Westf / Schi / 2002 / Come On / Pluspunkt / E: Schäfer,Manuela / F: Schäfer,Doris
Details
H / Westf / Schi / 2002 / Come On / Pluspunkt / E: Schäfer,Manuela / F: Schäfer,Doris
4.00 | 68.76 |
|
21
GER
Anke Wortmann-Gerlach
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
736
Quick and funky
H / Holst / B / 2006 / Quite Capitol / Latouro / 103DB80 / E: Wortmann,Eckhardt / F: Thamling,Sönke Wilhelm
Details
H / Holst / B / 2006 / Quite Capitol / Latouro / 103DB80 / E: Wortmann,Eckhardt / F: Thamling,Sönke Wilhelm
4.00 | 70.89 |
|
22
SWE
Annika Bergwall
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
641
Milady Du Coureau
S / SF / Schwb / 2000 / Galoubet A / Paladin des Ifs / GER26893 / E: Annika Bergwall GmbH, / F: ZG Labeyrie,Jean-Michael u.Frank
Details
S / SF / Schwb / 2000 / Galoubet A / Paladin des Ifs / GER26893 / E: Annika Bergwall GmbH, / F: ZG Labeyrie,Jean-Michael u.Frank
4.00 | 72.79 |
|
23
GER
Silvia Ewers
RFV Paderborn e.V.
RFV Paderborn e.V.
148
Carl von Arnsberg
H / Holst / Schi / 2004 / Cassini I / Cortino II / 103VI61 / E: Müller,Hans-Jürgen / F: Carstensen,Hans-Thomas
Details
H / Holst / Schi / 2004 / Cassini I / Cortino II / 103VI61 / E: Müller,Hans-Jürgen / F: Carstensen,Hans-Thomas
4.00 | 73.12 |
|
24
GER
Markus Beringmeier
RFV Graf Sporck Delbrück e.V.
RFV Graf Sporck Delbrück e.V.
527
HMS Luana
S / Holst / B / 2006 / Lasino / Carthago / E: Schäfers,Helmut / F: Schäfers,Helmut
Details
S / Holst / B / 2006 / Lasino / Carthago / E: Schäfers,Helmut / F: Schäfers,Helmut
4.00 | 73.76 |
|
25
GER
Sina Stehle
RFV Dörentrup e.V.
RFV Dörentrup e.V.
189
Cassona 2
S / Westf / B / 2004 / Cassone / Salinator / E: Pampel,Wilhelm / F: Jolmes,Elisabeth
Details
S / Westf / B / 2004 / Cassone / Salinator / E: Pampel,Wilhelm / F: Jolmes,Elisabeth
4.00 | 77.76 |
|
26
Elena Kruchkova
ZRFV Steinhagen-Brockhagen e.V.
ZRFV Steinhagen-Brockhagen e.V.
921
Santiago 252
H / Hann / B / 2004 / Silvio 17 / Laptop 4 / 103EI12 / E: Kruchkova, Elena / F: Habben, Redelf
Details
H / Hann / B / 2004 / Silvio 17 / Laptop 4 / 103EI12 / E: Kruchkova, Elena / F: Habben, Redelf
4.00 | 78.30 |
|
27
GER
Kathrin Kemper
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
375
Dax 61
W / BWP / B / 2003 / Utrillo van de Heffinck / Clovis de Goudal x / E: Kemper,Joyce / F: Vanbriel-Hellinx,Diane
Details
W / BWP / B / 2003 / Utrillo van de Heffinck / Clovis de Goudal x / E: Kemper,Joyce / F: Vanbriel-Hellinx,Diane
4.00 | 78.72 |
|
28
GER
Vanessa Maubach
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
743
Quidam's Lena
S / Old / B / 2003 / Quidam's Rubin / Jet Set / 103LA24 / E: Maubach-Grischkat,Kerstin / F: Staufenbiel,Arnold
Details
S / Old / B / 2003 / Quidam's Rubin / Jet Set / 103LA24 / E: Maubach-Grischkat,Kerstin / F: Staufenbiel,Arnold
4.00 | 80.64 |
|
29
GER
Kathrin Vieregge
RFV Großer Weserbogen e. V.
RFV Großer Weserbogen e. V.
226
Charis 25
S / Old / Schwb / 2002 / Contendro I / Gracieux / 102SN94 / E: Edler,Kristina / F: Edler,Guenter
Details
S / Old / Schwb / 2002 / Contendro I / Gracieux / 102SN94 / E: Edler,Kristina / F: Edler,Guenter
4.00 | 85.21 |
|
30
GER
Simone Kippmann
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
718
Purcival
H / Westf / B / 1999 / Palegro / Frühlingsball / E: Rethmeier,Horst / F: Rethmeier,Horst
Details
H / Westf / B / 1999 / Palegro / Frühlingsball / E: Rethmeier,Horst / F: Rethmeier,Horst
8.00 | 60.13 |
|
31
GER
Bernd Balzereit
RV Lützow Schuckenbaum e. V.
RV Lützow Schuckenbaum e. V.
709
Player 4
W / Westf / B / 1998 / Polydor / Frühlingsball / E: ZG Meyer zu Hölsen,Albrecht u. Uta / F: ZG Meyer zu Hölsen,Albrecht u. Uta
Details
W / Westf / B / 1998 / Polydor / Frühlingsball / E: ZG Meyer zu Hölsen,Albrecht u. Uta / F: ZG Meyer zu Hölsen,Albrecht u. Uta
8.00 | 63.63 |
|
= 531.00 EUR
Groep 2
1
GER
Markus Friedel
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
259
Choice 15
S / Holst / B / 2005 / Caretino / Cambridge / 103HI13 / E: Silber,Martin / F: Bruhn,Helmut
Details
S / Holst / B / 2005 / Caretino / Cambridge / 103HI13 / E: Silber,Martin / F: Bruhn,Helmut
0.00 | 66.51 | 0.00 |
33.74
108.00 EUR |
2
GER
Nadine Kassner
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
579
L'Avion 3
W / Holst / F / 2006 / Limbus / Carthago / 103TK99 / E: Larocca,Jose Maria / F: ZG Ringel,Klaus u.Nicole
Details
W / Holst / F / 2006 / Limbus / Carthago / 103TK99 / E: Larocca,Jose Maria / F: ZG Ringel,Klaus u.Nicole
0.00 | 66.86 | 0.00 |
36.85
88.00 EUR |
3
GER
Elisa Figge
RV St. Georg Diemeltal e.V.
RV St. Georg Diemeltal e.V.
634
Lycienne V
S / Westf / B / 2002 / Lancer III / Potsdam / E: Figge,Elisa / F: Vehlber,Friedhelm
Details
S / Westf / B / 2002 / Lancer III / Potsdam / E: Figge,Elisa / F: Vehlber,Friedhelm
0.00 | 67.38 | 0.00 |
38.70
77.00 EUR |
4
GER
Jörg Rethemeier
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
791
San Clemente
H / Westf / B / 2006 / Stalypso / Phantom / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
Details
H / Westf / B / 2006 / Stalypso / Phantom / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
0.00 | 66.42 | 4.00 |
38.08
68.00 EUR |
5
GER
Julia Niermann
RFV Ravensberg e.V.
RFV Ravensberg e.V.
218
Chalima D
S / Westf / Schi / 2001 / Charisma / Dobrock / 102VG50 / E: Niermann,Julia / F: Damm,Silke
Details
S / Westf / Schi / 2001 / Charisma / Dobrock / 102VG50 / E: Niermann,Julia / F: Damm,Silke
0.00 | 66.51 | 23.00 |
57.81
55.00 EUR |
7
GER
Ann-Cathrine von Kanne
RV Steinheim e.V.
RV Steinheim e.V.
078
Balkano
W / OS / B / 2006 / Balou du Rouet / Kannan / 103ME84 / E: Epona Sportpferde GmbH, / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / OS / B / 2006 / Balou du Rouet / Kannan / 103ME84 / E: Epona Sportpferde GmbH, / F: Gestüt Lewitz,
0.00 | 70.83 |
45.00 EUR |
8
GER
Georgine Scheidt
RFV Jan Wellem Düsseldorf
RFV Jan Wellem Düsseldorf
882
Chili Chica
S / Holst / B / 2001 / Counter / Chirac / GER45197 / E: Arzdorf-Scheidt, Marion / F: Eim, Günter
Details
S / Holst / B / 2001 / Counter / Chirac / GER45197 / E: Arzdorf-Scheidt, Marion / F: Eim, Günter
4.00 | 63.91 |
45.00 EUR |
10
COL
Andres Mauricio Quintero Palomar
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
748
Quinta Kunta O
S / Westf / B / 2007 / Quinta Real / Corofino I / E: Ostmeier,Doris / F: Ostmeier,Doris
Details
S / Westf / B / 2007 / Quinta Real / Corofino I / E: Ostmeier,Doris / F: Ostmeier,Doris
4.00 | 65.86 |
|
= 531.00 EUR
Groep 3
1
GER
Janina Griese
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
077
Balimba
S / Westf / B / 2006 / Balou du Rouet / Gralshüter / E: Gronebaum,Georg / F: Gronebaum,Georg
Details
S / Westf / B / 2006 / Balou du Rouet / Gralshüter / E: Gronebaum,Georg / F: Gronebaum,Georg
0.00 | 65.03 | 0.00 |
34.79
108.00 EUR |
2
GER
Philip Gorontzi
RFV Lopshorn Lage e.V.
RFV Lopshorn Lage e.V.
543
Kavaran
W / NRPS / Df / 2002 / Kannan / Dominard / 103LA25 / E: Gorontzi,Philip / F: ZG van Kalmthout u.Hagendoorn,
Details
W / NRPS / Df / 2002 / Kannan / Dominard / 103LA25 / E: Gorontzi,Philip / F: ZG van Kalmthout u.Hagendoorn,
0.00 | 68.91 | 0.00 |
36.95
88.00 EUR |
5
GER
Markus Friedel
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
745
Quincy 162
S / Old / B / 2007 / Quidam de Revel / Zeus (Nurzeus) / E: Schneider,Christina / F: Schneider,Christina
Details
S / Old / B / 2007 / Quidam de Revel / Zeus (Nurzeus) / E: Schneider,Christina / F: Schneider,Christina
0.00 | 67.23 |
55.00 EUR |
6
GER
Stefanie-Luise Sprenger
RFV Bad Meinberg e.V.
RFV Bad Meinberg e.V.
682
Pauline 257
S / Westf / Db / 1999 / Potsdam / Pilot / E: Sprenger,Albrecht / F: Stollmeier,Paul
Details
S / Westf / Db / 1999 / Potsdam / Pilot / E: Sprenger,Albrecht / F: Stollmeier,Paul
0.00 | 70.32 |
45.00 EUR |
7
GER
Daniel Brockhagen
RV Steinheim e.V.
RV Steinheim e.V.
209
Centina G
S / Westf / SbkaS / 2004 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Lancer II / E: Greulich,Günter / F: Verweyen,Lambert
Details
S / Westf / SbkaS / 2004 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Lancer II / E: Greulich,Günter / F: Verweyen,Lambert
0.00 | 70.92 |
45.00 EUR |
8
GER
Marie-Theres Ahring
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
214
Chablis 130
S / Westf / B / 2003 / Cordobes I / Gralshüter / E: Rath,Ingrid / F: Rath,Ingrid
Details
S / Westf / B / 2003 / Cordobes I / Gralshüter / E: Rath,Ingrid / F: Rath,Ingrid
4.00 | 64.04 |
45.00 EUR |
9
GER
Claudia Lüking
RFV Fridericus Rex Valdorf e. V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e. V.
383
Desperado L
H / Hann / B / 2002 / Drosselklang II / Wagner / E: Lüking,Gerhard / F: Lüking,Gerhard
Details
H / Hann / B / 2002 / Drosselklang II / Wagner / E: Lüking,Gerhard / F: Lüking,Gerhard
4.00 | 65.12 |
|
10
GER
Sarah Schwedes
RV St. Georg Diemeltal e.V.
RV St. Georg Diemeltal e.V.
738
Quick Step 43
H / Holst / B / 2002 / Quick Star / Capitol I / E: Schwedes,Daniela / F: Kraas,Ekkehard
Details
H / Holst / B / 2002 / Quick Star / Capitol I / E: Schwedes,Daniela / F: Kraas,Ekkehard
4.00 | 66.00 |
|
= 531.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
32
GER
Laura Rochell
RV St.Georg Salzkotten e.V.
RV St.Georg Salzkotten e.V.
672
Pangea 2
S / Westf / F / 2006 / Prominenz / Phantom / E: Rochell,Kathrin / F: Brinckmann,Franz-Josef
Details
S / Westf / F / 2006 / Prominenz / Phantom / E: Rochell,Kathrin / F: Brinckmann,Franz-Josef
8.00 | 63.90 |
|
33
GER
Anncatrin Redder
RSG Eggeland Alhausen e.V.
RSG Eggeland Alhausen e.V.
470
Florentina HD
S / Westf / F / 2002 / Floretto N / Donnersberg / E: Diekmann,Heinz / F: Diekmann,Heinz
Details
S / Westf / F / 2002 / Floretto N / Donnersberg / E: Diekmann,Heinz / F: Diekmann,Heinz
8.00 | 64.37 |
|
34
GER
Bernd Klein
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
897
Cornwell 6
W / Hann / Schwb / 2006 / Contendro 3 / E: Schürmann, Michelle / F: Goeppert, Hildegard
Details
W / Hann / Schwb / 2006 / Contendro 3 / E: Schürmann, Michelle / F: Goeppert, Hildegard
8.00 | 64.91 |
|
35
GER
Stefan Gerhardt
RFV Bad Oeynhausen e.V.
RFV Bad Oeynhausen e.V.
550
La Gomera 12
S / OS / B / 2007 / Lordanos / Lancer III / E: Schrader,Jennifer / F: Heineking,Thomas
Details
S / OS / B / 2007 / Lordanos / Lancer III / E: Schrader,Jennifer / F: Heineking,Thomas
8.00 | 65.72 |
|
36
GER
Markus Tschischke
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
412
Dumbledore 72
W / NRPS / Db / 2007 / Douglas (Rousseau) / Zeoliet / E: Schlinkmeier,Klaudia / F: Marum,J.A. van
Details
W / NRPS / Db / 2007 / Douglas (Rousseau) / Zeoliet / E: Schlinkmeier,Klaudia / F: Marum,J.A. van
8.00 | 66.13 |
|
37
GER
Herbert Rellensmann
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
490
Frederik 110
W / Westf / B / 2005 / Fillis / Pablo / E: Rellensmann,Herbert / F: Rellensmann,Herbert
Details
W / Westf / B / 2005 / Fillis / Pablo / E: Rellensmann,Herbert / F: Rellensmann,Herbert
8.00 | 67.53 |
|
38
GER
Charlotte Stahl
Mindener PZRFV e.V.
Mindener PZRFV e.V.
246
Chico 760
W / Old / Db / 2004 / Chin Chin / C-Indoctro / E: Stahl,Charlotte / F: Dierker,Georg
Details
W / Old / Db / 2004 / Chin Chin / C-Indoctro / E: Stahl,Charlotte / F: Dierker,Georg
8.00 | 67.65 |
|
40
GER
Eike Heise
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
477
Flying Fire 4
W / Westf / F / 2006 / Feuerblick / Rapallo / E: Steins,Darleen / F: Kalina,Dirk
Details
W / Westf / F / 2006 / Feuerblick / Rapallo / E: Steins,Darleen / F: Kalina,Dirk
8.00 | 69.61 |
|
41
GER
Nadine Kassner
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
504
Gentleman ST
H / BWP / B / 2006 / Action-Breaker / Carthago / 103PP66 / E: Larocca,Jose Maria / F: Stoffelen,Benny
Details
H / BWP / B / 2006 / Action-Breaker / Carthago / 103PP66 / E: Larocca,Jose Maria / F: Stoffelen,Benny
8.00 | 73.09 |
|
42
GER
Herbert Rellensmann
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
049
Arcansas 5
W / Westf / F / 2006 / Acordplus / Gloucester / E: Rellensmann,Tim / F: Rellensmann,Herbert
Details
W / Westf / F / 2006 / Acordplus / Gloucester / E: Rellensmann,Tim / F: Rellensmann,Herbert
8.00 | 77.44 |
|
43
GER
Sibylle Betge
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
024
Amante van Alfen
S / Westf / B / 2001 / Amantus / Monte Carlo I / E: Betge,Günther / F: Nillies,Heinz
Details
S / Westf / B / 2001 / Amantus / Monte Carlo I / E: Betge,Günther / F: Nillies,Heinz
8.00 | 78.47 |
|
44
GER
Annabell Busche
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
532
Indipendent 3
S / Westf / B / 2007 / C-Indoctro / Pilot / E: Johanngieseker,Antonius / F: ZG Johanngieseker,Antonius u.Bertho
Details
S / Westf / B / 2007 / C-Indoctro / Pilot / E: Johanngieseker,Antonius / F: ZG Johanngieseker,Antonius u.Bertho
8.00 | 84.41 |
|
46
GER
Bernd Balzereit
RV Lützow Schuckenbaum e. V.
RV Lützow Schuckenbaum e. V.
258
Chocoletta Ramirez
S / Westf / Db / 2003 / Cordobes II / Griseldo xx / E: Balzereit,Nicole / F: Vinke,Walter-Heinrich
Details
S / Westf / Db / 2003 / Cordobes II / Griseldo xx / E: Balzereit,Nicole / F: Vinke,Walter-Heinrich
12.00 | 65.60 |
|
47
GER
Annabell Busche
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
367
Dance with me dB
W / Old / Db / 1999 / Dornenkönig / Rosenkavalier / E: Baey,Herbert de / F: Baey,Herbert de
Details
W / Old / Db / 1999 / Dornenkönig / Rosenkavalier / E: Baey,Herbert de / F: Baey,Herbert de
12.00 | 67.87 |
|
48
GER
Sebastian Holtgräve-Osthues
RFV Büren e.V.
RFV Büren e.V.
159
Carnevalistin
S / Holst / Schi / 2006 / Cardento / Carpaccio / 103UV11 / E: Stute,Matthias / F: Schlüter,Guido
Details
S / Holst / Schi / 2006 / Cardento / Carpaccio / 103UV11 / E: Stute,Matthias / F: Schlüter,Guido
12.00 | 68.43 |
|
49
GER
Jennifer Maubach
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
585
Leadership
W / Dt.Sp. / F / 2005 / Lassini / Glistan / 103LA23 / E: Maubach,Jennifer / F: Weiland,Bernd
Details
W / Dt.Sp. / F / 2005 / Lassini / Glistan / 103LA23 / E: Maubach,Jennifer / F: Weiland,Bernd
12.00 | 69.83 |
|
50
GER
Georgine Scheidt
RFV Jan Wellem Düsseldorf
RFV Jan Wellem Düsseldorf
884
Carla 138
S / Westf / Db / 2006 / Christiano 3 / E: Scheidt, Georgine / F: Vormann, Antonius Jun.
Details
S / Westf / Db / 2006 / Christiano 3 / E: Scheidt, Georgine / F: Vormann, Antonius Jun.
12.00 | 72.76 |
|
52
GER
Annabell Busche
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
324
Contessa 170
S / Westf / B / 2006 / Contendro I / Pilot / E: ZG Johanngieseker,Antonius u.Bertho / F: ZG Johanngieseker,Antonius u.Bertho
Details
S / Westf / B / 2006 / Contendro I / Pilot / E: ZG Johanngieseker,Antonius u.Bertho / F: ZG Johanngieseker,Antonius u.Bertho
16.00 | 65.34 |
|
53
GER
Kim Victoria Borcherding
RFV Hille e.V.
RFV Hille e.V.
535
Ipanema C
S / KWPN / B / 2005 / C-Indoctro / Voltaire / E: Borcherding,Kim Victoria / F: Stoeterij't -Centrum,
Details
S / KWPN / B / 2005 / C-Indoctro / Voltaire / E: Borcherding,Kim Victoria / F: Stoeterij't -Centrum,
16.00 | 66.28 |
|
54
GER
Sunny Tötemeier
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
384
Di Domenico
H / Old / B / 2005 / Don Romantic / Lady's King / E: Tötemeier,Susanne / F: ZG Becker,Klaus u.Lenchen
Details
H / Old / B / 2005 / Don Romantic / Lady's King / E: Tötemeier,Susanne / F: ZG Becker,Klaus u.Lenchen
16.00 | 66.69 |
|
56
GER
Rachel Eileen Werner
CJD Elze SG - Abt. Reiten
CJD Elze SG - Abt. Reiten
113
Caligola R
W / Hann / B / 2003 / Conteur I / Glueckspilz / 103LI02 / E: Werner,Marko Oliver / F: Rollwage,Karl-Henning
Details
W / Hann / B / 2003 / Conteur I / Glueckspilz / 103LI02 / E: Werner,Marko Oliver / F: Rollwage,Karl-Henning
16.00 | 70.69 |
|
57
GER
Bernd Klein
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
898
Cornetta 23
S / Westf / B / 2006 / Cecotto 4 / Candillo 3 / E: Klein, Peter / F: Laukötter, Herbert
Details
S / Westf / B / 2006 / Cecotto 4 / Candillo 3 / E: Klein, Peter / F: Laukötter, Herbert
16.00 | 71.59 |
|
58
GER
Meike Freitag
RFV Paderborn e.V.
RFV Paderborn e.V.
732
Quasar 10
H / Holst / B / 2004 / Quite Capitol / Calgary / E: Freitag,Meike / F: Kröger,Peter
Details
H / Holst / B / 2004 / Quite Capitol / Calgary / E: Freitag,Meike / F: Kröger,Peter
16.00 | 84.16 |
|
59
GER
Franziska Peitzmeier
ZRFV Schloß Holte e.V.
ZRFV Schloß Holte e.V.
309
Conita
S / Hann / B / 2006 / Contendro I / Florestan I / E: Peitzmeier,Franziska / F: Düstersiek,Rudolf
Details
S / Hann / B / 2006 / Contendro I / Florestan I / E: Peitzmeier,Franziska / F: Düstersiek,Rudolf
16.00 | 90.22 |
|
61
GER
Hanna Rammig
RFV Paderborn e.V.
RFV Paderborn e.V.
570
Landina 36
S / Westf / DbkaS / 2003 / Landilot / Direx / E: Schrömgens,Ingrid / F: Werner,Josef
Details
S / Westf / DbkaS / 2003 / Landilot / Direx / E: Schrömgens,Ingrid / F: Werner,Josef
20.00 | 71.73 |
|
62
GER
Franziska-Caroline Krstic
RFV von Bismarck Exter e.V.
RFV von Bismarck Exter e.V.
627
Luccatoni 2
H / Westf / Schi / 2003 / Landilot / Weinberg / E: Krstic,Inken / F: Weeke,Helmut
Details
H / Westf / Schi / 2003 / Landilot / Weinberg / E: Krstic,Inken / F: Weeke,Helmut
20.00 | 72.27 |
|
63
GER
Gerd Lübbert zur Lage
RFV v.Lützow Herford e. V.
RFV v.Lützow Herford e. V.
538
Jaz Mariner
S / Old / F / 2006 / Junior Mariner / Argentinus / E: Wehmeier,Ralf / F: ZG Britta Rieke u.Werner Rackmann,
Details
S / Old / F / 2006 / Junior Mariner / Argentinus / E: Wehmeier,Ralf / F: ZG Britta Rieke u.Werner Rackmann,
24.00 | 72.92 |
|
GER
Meike Freitag
RFV Paderborn e.V.
RFV Paderborn e.V.
304
Concetto's Joy
S / Hann / Db / 2006 / Concetto / Acord II / E: Freitag,Meike / F: Gattermann,Kai
Details
S / Hann / Db / 2006 / Concetto / Acord II / E: Freitag,Meike / F: Gattermann,Kai
Opgegeven |
|
GER
Rebecca Gockeln
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
564
Lambada-G
S / Westf / B / 2000 / Lamoureux I / Pluspunkt / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
Details
S / Westf / B / 2000 / Lamoureux I / Pluspunkt / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
Opgegeven |
|
GER
Lena Biermann
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
RV Lippische Rose Oerlinghausen-Wäh
019
Al Pacino 37
H / Holst / Db / 1999 / Alcatraz / Linaro / E: Biermann,Beate / F: Karstens,Reimer
Details
H / Holst / Db / 1999 / Alcatraz / Linaro / E: Biermann,Beate / F: Karstens,Reimer
Opgegeven |
|
GER
Leon Schleider
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
521
Heraldin
S / SAnha / B / 2001 / Heraldik xx / Adamit II / E: Schleider,Bastian / F: ZG Pietscher GbR,
Details
S / SAnha / B / 2001 / Heraldik xx / Adamit II / E: Schleider,Bastian / F: ZG Pietscher GbR,
Opgegeven |
|
GER
Isabel Hagmaier
RFV Paderborn e.V.
RFV Paderborn e.V.
400
Donna Bella 13
S / Westf / B / 2002 / Darco / Bold Indian xx / E: Hagmaier,Isabel / F: Vahle,Werner
Details
S / Westf / B / 2002 / Darco / Bold Indian xx / E: Hagmaier,Isabel / F: Vahle,Werner
Opgegeven |
|
GER
Michael Kampmeier
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
495
Fritz 382
W / Holst / F / 2000 / Favory AA / Corleograf / E: Kampmeier,Marie-Christin / F: Völz,Lothar
Details
W / Holst / F / 2000 / Favory AA / Corleograf / E: Kampmeier,Marie-Christin / F: Völz,Lothar
Opgegeven |
|
GER
Tina Cording
RFV Fridericus Rex Valdorf e. V.
RFV Fridericus Rex Valdorf e. V.
537
It's Mister Six
W / Hann / B / 1998 / Ile de Bourbon / Winterwald / GER26036 / E: Cording,Tina / F: Hake,Jürgen
Details
W / Hann / B / 1998 / Ile de Bourbon / Winterwald / GER26036 / E: Cording,Tina / F: Hake,Jürgen
Opgegeven |
|
GER
Jennifer Schrader
TG Schaumburg e. V.
TG Schaumburg e. V.
832
Tirex 2
W / BWP / B / 2004 / Triomphe de Muze / Darco / E: Beecken,Tanja / F: ZG Clerix,Gebrüder
Details
W / BWP / B / 2004 / Triomphe de Muze / Darco / E: Beecken,Tanja / F: ZG Clerix,Gebrüder
Opgegeven |
|
GER
Jennifer Maubach
RFV Cherusker e.V.
RFV Cherusker e.V.
126
Campino 344
W / Dt.Sp. / Df / 2005 / Converter / Capriol / 103PL88 / E: Maubach,Jennifer / F: Reppe,Johannes
Details
W / Dt.Sp. / Df / 2005 / Converter / Capriol / 103PL88 / E: Maubach,Jennifer / F: Reppe,Johannes
Opgegeven |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.