Damme, Dressur-und Springturnier
07/3 Springprfg.Kl.L m.St.44 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 18:20 Uur (07.07.2013)
|
1
GER
Neele Michelsen
RV Grüppenbühren e.V.
RV Grüppenbühren e.V.
764
La Bonita Picula
S / SAnha / B / 2002 / Levisto / Ritual / 103KP82 / E: Michelsen,Neele / F: Rieseberg,Joachim
Details
S / SAnha / B / 2002 / Levisto / Ritual / 103KP82 / E: Michelsen,Neele / F: Rieseberg,Joachim
0.00 | 64.66 | 0.00 |
40.62
60.00 EUR |
3
TUR
Emre Buladoglu
647
Esprit 361
S / Hann / Schi / 2006 / Embassy I / Crazy Classic / 103RA48 / E: Erbach,Peter / F: Eggers,Helmut
Details
S / Hann / Schi / 2006 / Embassy I / Crazy Classic / 103RA48 / E: Erbach,Peter / F: Eggers,Helmut
0.00 | 73.43 | 0.00 |
47.81
43.00 EUR |
4
GER
Lea Oetken
RV Grüppenbühren e.V.
RV Grüppenbühren e.V.
945
Mowgli 50
W / OS / F / 2006 / Lordanos / Tin Rocco / 103UN71 / E: Oetken,Lea / F: Seegert,Achim
Details
W / OS / F / 2006 / Lordanos / Tin Rocco / 103UN71 / E: Oetken,Lea / F: Seegert,Achim
0.00 | 67.96 | 2.00 |
49.85
38.00 EUR |
6
GER
Volker Trentmann
RFV Venne e.V.
RFV Venne e.V.
567
Cynthia 35
S / Hann / Db / 2005 / Calido I / Singular Joter I / E: Ohlrogge,Erdmann / F: Ohlrogge,Erdmann
Details
S / Hann / Db / 2005 / Calido I / Singular Joter I / E: Ohlrogge,Erdmann / F: Ohlrogge,Erdmann
0.00 | 64.62 | 4.00 |
47.26
25.00 EUR |
7
GER
Lisa-Michelle Thiele
Reit- u. Fahrv. Hagen St. Martinus
Reit- u. Fahrv. Hagen St. Martinus
1123
Sally 643
S / Hann / F / 2007 / Salito / Werther / E: Thiele,Lisa-Michelle / F: Schmidt,Hans-Heinrich
Details
S / Hann / F / 2007 / Salito / Werther / E: Thiele,Lisa-Michelle / F: Schmidt,Hans-Heinrich
0.00 | 72.14 | 8.00 |
51.38
25.00 EUR |
8
GER
Arnd Kögel Dr.
RFV St. Georg Kreuzkrug-Raddestorf
RFV St. Georg Kreuzkrug-Raddestorf
1165
Sonsee Ahray
S / Hann / B / 2005 / Stolzenberg / Raphael / E: Kögel Dr.,Bernadette / F: Heineking,Willi
Details
S / Hann / B / 2005 / Stolzenberg / Raphael / E: Kögel Dr.,Bernadette / F: Heineking,Willi
0.00 | 73.72 | 13.00 |
52.25
25.00 EUR |
10
GER
Friederike Stegemann
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
1247
Laetitia Lou
S / Hann / R / 1999 / Landclassic / Grosso Z / 103KJ69 / E: Frauenrath, Julia / F: Knigge, Hubert
Details
S / Hann / R / 1999 / Landclassic / Grosso Z / 103KJ69 / E: Frauenrath, Julia / F: Knigge, Hubert
0.00 | 70.07 | 19.00 |
62.03
25.00 EUR |
11
GER
Luisa Böckermann
RFV Holdorf e.V.
RFV Holdorf e.V.
180
Capaccio 2
W / Old / Db / 2001 / Curacao I / Rouletto / E: Böckermann,Julia / F: Langer,Jeanette
Details
W / Old / Db / 2001 / Curacao I / Rouletto / E: Böckermann,Julia / F: Langer,Jeanette
0.00 | 65.08 |
25.00 EUR |
12
GER
Timo Malchus
RV Geisterholz e.V.
RV Geisterholz e.V.
904
Lucatoni 6
W / Westf / F / 2004 / Lissabon / Althoff / 103BL29 / E: Malchus,Martin / F: Nienkemper,Bernhard
Details
W / Westf / F / 2004 / Lissabon / Althoff / 103BL29 / E: Malchus,Martin / F: Nienkemper,Bernhard
4.00 | 62.52 |
|
13
GER
Stella Denkena
RFV Großenkneten e.V.
RFV Großenkneten e.V.
1167
Special Hit
W / Hann / Db / 2004 / Sandro Hit / Grundsteins Erbe / E: Denkena,Stella / F: Buck,Heinrich
Details
W / Hann / Db / 2004 / Sandro Hit / Grundsteins Erbe / E: Denkena,Stella / F: Buck,Heinrich
4.00 | 64.07 |
|
14
GER
Nadine Meyer
RFV Holdorf e.V.
RFV Holdorf e.V.
1091
Ramazotti 180
W / Old / Df / 2007 / Rivero xx / Feinbrand / E: Wernke,Josef / F: Wernke,Josef
Details
W / Old / Df / 2007 / Rivero xx / Feinbrand / E: Wernke,Josef / F: Wernke,Josef
4.00 | 64.59 |
|
14
GER
Susanne Behrens
RuFC Dinklage e.V.
RuFC Dinklage e.V.
878
Lora Lee
S / Hann / Schwb / 2002 / Lord Laptop / Escudo I / E: Behrens,Aloys / F: Ameskamp,Heinz
Details
S / Hann / Schwb / 2002 / Lord Laptop / Escudo I / E: Behrens,Aloys / F: Ameskamp,Heinz
4.00 | 64.59 |
|
14
KSA
Hisham Alswaini
1146
Sella Donna
S / Hann / F / 2004 / Stakkato / Brentano II / 103IT73 / E: Borghuis,Sander / F: Tchorz,Horst
Details
S / Hann / F / 2004 / Stakkato / Brentano II / 103IT73 / E: Borghuis,Sander / F: Tchorz,Horst
4.00 | 64.59 |
|
= 376.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
18
TUR
Asli Gulec
1290
Corlonzo
W / Holst / Db / 2001 / Corrado I / Lonzo / GER44489 / E: Gülec,Selda Aype / F: Matz,Jochen
Details
W / Holst / Db / 2001 / Corrado I / Lonzo / GER44489 / E: Gülec,Selda Aype / F: Matz,Jochen
4.00 | 66.11 |
|
19
GER
Julia Kanjahn
RFV Maasen-Sulingen e. V.
RFV Maasen-Sulingen e. V.
1037
Quentin G.
H / Holst / B / 2005 / Quinar / Capitol I / E: Bodenmüller,David / F: ZG Gühring,W.u.K.
Details
H / Holst / B / 2005 / Quinar / Capitol I / E: Bodenmüller,David / F: ZG Gühring,W.u.K.
4.00 | 67.15 |
|
20
GER
Pia Sophie Dosch
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
1027
Queen 124
S / Old / F / 2004 / Quidam's Rubin / Sevillano xx / E: Dosch,Sandra / F: Tönjes,Bernd
Details
S / Old / F / 2004 / Quidam's Rubin / Sevillano xx / E: Dosch,Sandra / F: Tönjes,Bernd
4.00 | 68.00 |
|
21
GER
Laura Diekmann
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
902
Louise-D
S / Old / B / 2002 / Landgold / Caletto I / E: Diekmann,Wilfried / F: Diekmann,Wilfried
Details
S / Old / B / 2002 / Landgold / Caletto I / E: Diekmann,Wilfried / F: Diekmann,Wilfried
4.00 | 68.24 |
|
22
GER
Daniela Eilers
RFV Ostercappeln-Schwegerhoff e.V.
RFV Ostercappeln-Schwegerhoff e.V.
668
Felino 48
W / Hann / R / 2005 / Feininger / Pommery / E: Trentmann,Familie / F: Hilker,Bruno
Details
W / Hann / R / 2005 / Feininger / Pommery / E: Trentmann,Familie / F: Hilker,Bruno
4.00 | 69.35 |
|
24
GER
Elisabeth Rethmann
RUFV Lohne e.V.
RUFV Lohne e.V.
1191
Tecki
W / Hann / F / 2000 / Teck la Cense / Domfels / E: Rethmann,Elisabeth / F: Heckmann,Heidi
Details
W / Hann / F / 2000 / Teck la Cense / Domfels / E: Rethmann,Elisabeth / F: Heckmann,Heidi
4.00 | 70.71 |
|
25
KSA
Zaid Najafi
1306
Chapeau SB
W / Old / DB / 2006 / Carry Gold / Grannus / E: Scherwitzki,Dieter / F: Brinkmann,Silke
Details
W / Old / DB / 2006 / Carry Gold / Grannus / E: Scherwitzki,Dieter / F: Brinkmann,Silke
4.00 | 70.80 |
|
28
GER
Merit Kreuzkamp
RFV Holdorf e.V.
RFV Holdorf e.V.
837
Leika 145
S / DR / F / 1998 / Landois As / Bolero / GER42715 / E: Kreuzkamp,Merit / F: Jäger,Wilfried
Details
S / DR / F / 1998 / Landois As / Bolero / GER42715 / E: Kreuzkamp,Merit / F: Jäger,Wilfried
8.00 | 57.92 |
|
29
GER
Jannes Göhlfennen
Reit- und Fahrv. Isterberg e.V.
Reit- und Fahrv. Isterberg e.V.
597
Diamond Dust
W / DR / Palom / 1999 / Desert A.T. / Unbekannt / E: Busklas,Günter / F: Schneemann,Petra
Details
W / DR / Palom / 1999 / Desert A.T. / Unbekannt / E: Busklas,Günter / F: Schneemann,Petra
8.00 | 63.40 |
|
30
GER
Christine Haskamp
RSC Handorf-Langenberg e.V.
RSC Handorf-Langenberg e.V.
772
La petite Fleur 3
S / Old / Db / 2003 / Lamentos / Notorius xx / E: Haskamp,Christine / F: Tegeler,Ute
Details
S / Old / Db / 2003 / Lamentos / Notorius xx / E: Haskamp,Christine / F: Tegeler,Ute
8.00 | 65.70 |
|
31
GER
Tanja Herff
RUFV Friesoythe
RUFV Friesoythe
434
Cincinnati 28
W / Hann / F / 2006 / Coupe de Coeur / Graf Anhalt E / E: Herff,Tanja / F: Lübbecke,Hans-Jürgen
Details
W / Hann / F / 2006 / Coupe de Coeur / Graf Anhalt E / E: Herff,Tanja / F: Lübbecke,Hans-Jürgen
8.00 | 66.66 |
|
32
GER
Annalena Wittrock
RV Visbek e.V.
RV Visbek e.V.
413
Chica Zera
W / Old / B / 2007 / Continus Grannus / Zeus (Nurzeus) / E: Borgmann,Wilhelm / F: Heil,Nadja
Details
W / Old / B / 2007 / Continus Grannus / Zeus (Nurzeus) / E: Borgmann,Wilhelm / F: Heil,Nadja
8.00 | 68.02 |
|
33
GER
Hanna Niemann
RFV Holdorf e.V.
RFV Holdorf e.V.
662
Famoso Chico S
W / Westf / B / 2004 / Foster / Frühlingsball / E: Schröter,Heike / F: Schröter,Heike
Details
W / Westf / B / 2004 / Foster / Frühlingsball / E: Schröter,Heike / F: Schröter,Heike
8.00 | 68.70 |
|
34
GER
Louisa Schumacher
RFV Großenkneten e.V.
RFV Großenkneten e.V.
044
Argentos VK
H / Dt.Sp. / B / 2003 / Al Cantino (ex: Romario) / Kolibri / E: Reit-u.Fahrverein Großenkneten e.V. / F: Meier,Karola
Details
H / Dt.Sp. / B / 2003 / Al Cantino (ex: Romario) / Kolibri / E: Reit-u.Fahrverein Großenkneten e.V. / F: Meier,Karola
8.00 | 69.05 |
|
35
GER
Lisa-Marie Stärk
RFV Dammer Berge e.V.
RFV Dammer Berge e.V.
665
Farina 937
S / Hann / B / 2005 / For Edition I / Sion / E: Auding,Gerhard / F: Neumann,Johann
Details
S / Hann / B / 2005 / For Edition I / Sion / E: Auding,Gerhard / F: Neumann,Johann
8.00 | 70.57 |
|
37
GER
Anna-Katharina Isfort
RV St. Georg Heek-Nienborg e. V.
RV St. Georg Heek-Nienborg e. V.
490
Confederate Grey
S / Hann / F / 2006 / Coupe de Coeur / Espri / E: Isfort,Anna-Katharina / F: Varster Pferdezucht GmbH,
Details
S / Hann / F / 2006 / Coupe de Coeur / Espri / E: Isfort,Anna-Katharina / F: Varster Pferdezucht GmbH,
8.00 | 89.98 |
|
40
GER
Yvonne Wolfers
RSC Handorf-Langenberg e.V.
RSC Handorf-Langenberg e.V.
874
Loopitol
W / Old / B / 2002 / Looping / Landcapitol / E: Hoppe,Mechthild / F: Pott zur Lage,Alois
Details
W / Old / B / 2002 / Looping / Landcapitol / E: Hoppe,Mechthild / F: Pott zur Lage,Alois
20.50 | 91.12 |
|
GER
Moira Möller
RV Hoeven e.V.
RV Hoeven e.V.
763
Kronprinz 99
W / Trak. / Schi / 2006 / Normativ ox / Gajus / E: Schulte,Franz / F: Heuchert,Dieter
Details
W / Trak. / Schi / 2006 / Normativ ox / Gajus / E: Schulte,Franz / F: Heuchert,Dieter
Opgegeven |
|
GER
Sabrina Schröter
RUFV Lohne e.V.
RUFV Lohne e.V.
1166
Sötje
S / Holst / Schi / 2002 / Quebec / Calido I / E: Krautwald,Winfried / F: Krautwald,Winfried
Details
S / Holst / Schi / 2002 / Quebec / Calido I / E: Krautwald,Winfried / F: Krautwald,Winfried
Opgegeven |
|
GER
Anita Kammer
TG Bad Zwischenahn
TG Bad Zwischenahn
603
Don Diego 49
W / Old / Db / 2003 / Love and Jump / Adlerorden / E: Kammer,Anita / F: Brinkmann,Silke
Details
W / Old / Db / 2003 / Love and Jump / Adlerorden / E: Kammer,Anita / F: Brinkmann,Silke
Opgegeven |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.