Damme, Dressur-und Springturnier
03 Springpferdeprüfung Kl.A*38 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 18:19 Uur (07.07.2013)
|
1
GER
Chiara Mayer
RUFV Hausstette
RUFV Hausstette
946
Mr. Knister 4
H / DR / Palom / 2008 / The Braes My Mobility / For Paragon / E: Janetzko Dr.,Thea / F: Meyer,Katharina
Details
H / DR / Palom / 2008 / The Braes My Mobility / For Paragon / E: Janetzko Dr.,Thea / F: Meyer,Katharina
2
GER
Saskia Hinnenkamp
RFV Venne e.V.
RFV Venne e.V.
1251
Toulouse 72
S / DR / B / 2008 / Top Mosaik / Top Non Stop II / E: Trentmann, Familie / F: Hahn, Sascha
Details
S / DR / B / 2008 / Top Mosaik / Top Non Stop II / E: Trentmann, Familie / F: Hahn, Sascha
3
GER
Victoria Elbers
RV Schlaggenhof Garrel e.V.
RV Schlaggenhof Garrel e.V.
617
Dragonheart 32
W / DR / R / 2008 / Rikado / Balthasar(=Gerrig Brenin Balth / E: Stapel,Eileen / F: Stapel,Eileen
Details
W / DR / R / 2008 / Rikado / Balthasar(=Gerrig Brenin Balth / E: Stapel,Eileen / F: Stapel,Eileen
4
GER
Helena Helms
RFV Holdorf e.V.
RFV Holdorf e.V.
269
Casper 357
W / Old / B / 2009 / Couleur Rouge / Painter's Row xx / E: Biestmann,Karin / F: Biestmann,Karin
Details
W / Old / B / 2009 / Couleur Rouge / Painter's Row xx / E: Biestmann,Karin / F: Biestmann,Karin
5
GER
Christoph F. Rowold
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
1239
Zecke 3
W / Old / B / 2009 / Diamant De Semilly / Sao Paulo / E: Rowold,Christoph F. / F: ZG Rowold,Dr. Christoph u.Christoph
Details
W / Old / B / 2009 / Diamant De Semilly / Sao Paulo / E: Rowold,Christoph F. / F: ZG Rowold,Dr. Christoph u.Christoph
6
GER
Norbert Scheele Dr.
RV Steinbrink-Nordel-Essern e. V.
RV Steinbrink-Nordel-Essern e. V.
1103
Risotto 4
W / Hann / B / 2007 / Royaldik / Chasseur I / E: Scheele Dr.,Norbert / F: Scheele Dr.,Norbert
Details
W / Hann / B / 2007 / Royaldik / Chasseur I / E: Scheele Dr.,Norbert / F: Scheele Dr.,Norbert
7
GER
Nadine Nordiek
RV Vechta e.V.
RV Vechta e.V.
1104
Rivanaro
W / Hann / F / 2007 / Riverside / Weltmeyer / E: Nordiek,Ramona / F: ZG Potthoff,Marianne u. Willi
Details
W / Hann / F / 2007 / Riverside / Weltmeyer / E: Nordiek,Ramona / F: ZG Potthoff,Marianne u. Willi
8
GER
Elisabeth Rethmann
RUFV Lohne e.V.
RUFV Lohne e.V.
518
Cor Centa
S / OS / Db / 2008 / Cento / Contender / E: Hinners-Krogmann,Ferdi / F: Hinners-Krogmann,Ferdi
Details
S / OS / Db / 2008 / Cento / Contender / E: Hinners-Krogmann,Ferdi / F: Hinners-Krogmann,Ferdi
9
GER
Lars-Göran Cordes
Rcl. Hubertus Lerchenhausen e. V.
Rcl. Hubertus Lerchenhausen e. V.
1133
Saphia 3
S / Hann / R / 2007 / Sandro Boy / Fighting Alpha / E: Cordes,Gerolf / F: Cordes,Gerolf
Details
S / Hann / R / 2007 / Sandro Boy / Fighting Alpha / E: Cordes,Gerolf / F: Cordes,Gerolf
10
GER
Laura-Marleen Korte
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
RUFV St. Georg Georgsmarienhuette
1160
Sir Sandro BS
W / Holst / Schi / 2008 / Sandro Boy / Colman / E: Korte,Laura-Marleen / F: Butenschön,Karsten
Details
W / Holst / Schi / 2008 / Sandro Boy / Colman / E: Korte,Laura-Marleen / F: Butenschön,Karsten
11
GER
Christina Rabe
RV Altes Amt Dielingen e. V.
RV Altes Amt Dielingen e. V.
005
12
GER
Saskia Schmitz
WRS Doetlingen zu Aschenbeck e.V.
WRS Doetlingen zu Aschenbeck e.V.
057
13
GER
Uwe Hollenbeck
RFV Hesepe e.V.
RFV Hesepe e.V.
063
Baila 9
S / OS / Db / 2009 / Baldini II / Quidam de Revel / E: Hollenbeck,Carlos u.Ulrich / F: European Youngsters ,
Details
S / OS / Db / 2009 / Baldini II / Quidam de Revel / E: Hollenbeck,Carlos u.Ulrich / F: European Youngsters ,
14
GER
Claudia Stückemann
RV Klein Drehle e.V.
RV Klein Drehle e.V.
140
Call me Caesar
H / Westf / Schi / 2008 / Call me number One / Carbid / E: Voßhage,Karl / F: Voßhage,Karl
Details
H / Westf / Schi / 2008 / Call me number One / Carbid / E: Voßhage,Karl / F: Voßhage,Karl
15
GER
Dieter Enneking
FuRV Neuenkirchen
FuRV Neuenkirchen
656
16
GER
Teresa Strootmann
RFV Melle-Gesmold e. V.
RFV Melle-Gesmold e. V.
1315
17
GER
Carolin Baumgarten
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
RV Diana Bad Rothenfelde e.V.
101
Biagini Z
S / Z.Rpf / B / 2009 / Balougran / Gervantus I / E: Baumgarten,Carolin / F: ZG Hölken,Anike u.Frank
Details
S / Z.Rpf / B / 2009 / Balougran / Gervantus I / E: Baumgarten,Carolin / F: ZG Hölken,Anike u.Frank
18
GER
Leona-Julie Koch
RURV Rastede
RURV Rastede
161
19
GER
Yvonne Kothe
RV Aller-Weser
RV Aller-Weser
282
Cassyio Cri Du Coeur
W / Holst / Schi / 2008 / Cassini II / Calvadur / E: Kothe,Yvonne / F: Struck,Klaus
Details
W / Holst / Schi / 2008 / Cassini II / Calvadur / E: Kothe,Yvonne / F: Struck,Klaus
20
GER
Luisa Böckermann
RFV Holdorf e.V.
RFV Holdorf e.V.
343
Chacco-Boy 2
H / Old / F / 2008 / Chacco-Blue / Chico's Boy / E: Böckermann,Matthias / F: Gallo,Heinrich
Details
H / Old / F / 2008 / Chacco-Blue / Chico's Boy / E: Böckermann,Matthias / F: Gallo,Heinrich
21
GER
Vanessa Nordiek
RV Vechta e.V.
RV Vechta e.V.
378
Charlie 213
W / Hann / Schwb / 2008 / Crazy Classic / Mozart / E: Nordiek,Ramona / F: Schulze,Walter
Details
W / Hann / Schwb / 2008 / Crazy Classic / Mozart / E: Nordiek,Ramona / F: Schulze,Walter
23
GER
Sarina Schmidt
RV Leichttrab Wildeshausen
RV Leichttrab Wildeshausen
464
25
GER
Leslie Beilken
Reit-und Fahrclub Niedervieland e.V
Reit-und Fahrclub Niedervieland e.V
542
Cosmic 16
H / Hann / Db / 2008 / Cassus / Calypso II / E: Beilken,Hans-Ludwig / F: Telgen,Heinrich
Details
H / Hann / Db / 2008 / Cassus / Calypso II / E: Beilken,Hans-Ludwig / F: Telgen,Heinrich
26
GER
Nele Stieve
RUFV Bad Essen
RUFV Bad Essen
576
D'Amour W
S / Hann / B / 2007 / Don Marco / Wolkenstein II / E: Stieve,Lisa und Nele / F: ZG Weber,Annette u.Gerhard
Details
S / Hann / B / 2007 / Don Marco / Wolkenstein II / E: Stieve,Lisa und Nele / F: ZG Weber,Annette u.Gerhard
27
HUN
Attila Nagy
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
PRV Gut Stockum/Natbergen e.V.
594
Diadora 7
S / KWPN / Schi / 2008 / Radisson / Zeoliet / E: Lüssing,Hermann-Josef / F: Anema,T.
Details
S / KWPN / Schi / 2008 / Radisson / Zeoliet / E: Lüssing,Hermann-Josef / F: Anema,T.
28
GER
David Bodenmüller
RV Aller-Weser
RV Aller-Weser
712
Gouverneur 61
H / Hann / F / 2007 / Graf Top / Le Coeur / E: Prager Dr.,Michael / F: Körner,Helga
Details
H / Hann / F / 2007 / Graf Top / Le Coeur / E: Prager Dr.,Michael / F: Körner,Helga
29
GER
Marie Holthaus
PC Dinklage
PC Dinklage
778
Ladies' Choice 2
S / OS / B / 2008 / Lordanos / Silvio I / E: Holthaus,Frank / F: Zuchtstall Kotschofsky GbR,
Details
S / OS / B / 2008 / Lordanos / Silvio I / E: Holthaus,Frank / F: Zuchtstall Kotschofsky GbR,
30
GER
Charlotte Stuke
RuFC Dinklage e.V.
RuFC Dinklage e.V.
790
Lafee 20
S / Old / B / 2008 / Lafontaine / Ile de Bourbon / E: Stuke,Reinhold / F: Stuke,Reinhold
Details
S / Old / B / 2008 / Lafontaine / Ile de Bourbon / E: Stuke,Reinhold / F: Stuke,Reinhold
31
GER
Vanessa-Sarah Hahnrath
RV Visbek e.V.
RV Visbek e.V.
796
Lamborghini 96
W / Old / F / 2008 / Ludwigs As / Carnando / E: Freese,Josef / F: Freese,Josef
Details
W / Old / F / 2008 / Ludwigs As / Carnando / E: Freese,Josef / F: Freese,Josef
32
GER
Yvonne Wolfers
RSC Handorf-Langenberg e.V.
RSC Handorf-Langenberg e.V.
823
Lauderdale 3
W / Old / B / 2008 / L'Esprit / Gracieux / E: Moormann,Julia / F: Wolfers,Josef
Details
W / Old / B / 2008 / L'Esprit / Gracieux / E: Moormann,Julia / F: Wolfers,Josef
33
GER
Jessica Gleis-Krucso
Dammer Reit-Club e.V.
Dammer Reit-Club e.V.
1271
Liselotte 15
S / Z.Rpf / F / 2008 / Böckmanns Lazio / Nissan CatangoZ / E: Frühmann, Daniel / F: Peeters, Charlotte
Details
S / Z.Rpf / F / 2008 / Böckmanns Lazio / Nissan CatangoZ / E: Frühmann, Daniel / F: Peeters, Charlotte
34
GER
Hanna Niemann
RFV Holdorf e.V.
RFV Holdorf e.V.
864
Little Doll N
S / Old / B / 2007 / Centolys / Lifestyle / E: Niemann,Hermann / F: Niemann,Hermann
Details
S / Old / B / 2007 / Centolys / Lifestyle / E: Niemann,Hermann / F: Niemann,Hermann
35
GER
Tanja Herff
RUFV Friesoythe
RUFV Friesoythe
917
36
GER
Sina Dierking
RV Der Montagsclub
RV Der Montagsclub
998
37
GER
Helena Helms
RFV Holdorf e.V.
RFV Holdorf e.V.
1044
Quick as Lightning
W / OS / B / 2008 / Quintender / Gervantus I / E: Helms,Rolf / F: Helms,Alfred
Details
W / OS / B / 2008 / Quintender / Gervantus I / E: Helms,Rolf / F: Helms,Alfred
38
GER
Christoph F. Rowold
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
976
Pauillac
S / Hann / F / 2008 / Perigueux / Lincolm L / E: Rowold,Christoph F. / F: Ahrens,Thomas
Details
S / Hann / F / 2008 / Perigueux / Lincolm L / E: Rowold,Christoph F. / F: Ahrens,Thomas
39
GER
Chiara Mayer
RUFV Hausstette
RUFV Hausstette
1097
40
GER
Saskia Hinnenkamp
RFV Venne e.V.
RFV Venne e.V.
112
Bon Voyage 28
H / DR / Db / 2008 / Störtebekers Big Cracker / Ex Libris / E: Trentmann,Familie / F: Mählmann,Karl-Friedrich
Details
H / DR / Db / 2008 / Störtebekers Big Cracker / Ex Libris / E: Trentmann,Familie / F: Mählmann,Karl-Friedrich
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.