Damme, Dressur-und Springturnier
09/1 Springprüfung Kl.M*43 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 18:21 Uur (07.07.2013)
|
1
GER
Paweena Hoppe
RSC Handorf-Langenberg e.V.
RSC Handorf-Langenberg e.V.
1042
Qui Gigi
H / Old / B / 2007 / Quidam's Rubin / Grannus / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Käter,Veronika
Details
H / Old / B / 2007 / Quidam's Rubin / Grannus / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Käter,Veronika
2
GER
Nathalie Bahners
RV Albersloh e.V.
RV Albersloh e.V.
039
Aralia 7
S / OS / B / 2006 / Aralimbo / Cento / E: Karcher,Horst / F: Gestüt Dobel/Horst Karcher,
Details
S / OS / B / 2006 / Aralimbo / Cento / E: Karcher,Horst / F: Gestüt Dobel/Horst Karcher,
4
GER
Daniela Saur
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
765
La Bostella 14
S / OS / Schwb / 2007 / Lazio / Cordalme Z / E: Kramp,Lucie / F: Böckmann,Gilbert
Details
S / OS / Schwb / 2007 / Lazio / Cordalme Z / E: Kramp,Lucie / F: Böckmann,Gilbert
5
SWE
My Thorvaldsson
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
1068
Quinta 107
S / Hann / B / 2007 / Quidam's Rubin / Calypso II / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Sprehe,Albert
Details
S / Hann / B / 2007 / Quidam's Rubin / Calypso II / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Sprehe,Albert
6
GER
Caroline Nolte
RFV Venne e.V.
RFV Venne e.V.
1143
Self Control 2
S / Bay / B / 2007 / Stalypso / Polydor / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Zuchthof Kühnle,
Details
S / Bay / B / 2007 / Stalypso / Polydor / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Zuchthof Kühnle,
7
ESP
Telmo Busca Roca
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
1180
Steros
W / OS / B / 2006 / Stolzenberg / Sheyenne de Baugy / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / OS / B / 2006 / Stolzenberg / Sheyenne de Baugy / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
8
GER
Ernst Hofschröer
RUFV Schwagstorf
RUFV Schwagstorf
1188
Tam Tam Semilly
H / SF / B / 2007 / Diamant De Semilly / Galoubet A / E: Hofschröer,Ernst / F: Levallois,Richard
Details
H / SF / B / 2007 / Diamant De Semilly / Galoubet A / E: Hofschröer,Ernst / F: Levallois,Richard
10
GER
Jörg Fänger
RUFV Hollage e.V.
RUFV Hollage e.V.
194
Cara 150
S / Old / B / 2006 / Conterno Grande / Parabol / E: Mues-Menzel,Sigrid / F: Mues-Menzel,Sigrid
Details
S / Old / B / 2006 / Conterno Grande / Parabol / E: Mues-Menzel,Sigrid / F: Mues-Menzel,Sigrid
11
GER
Marcel-Alexander Kettnaker
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
236
Cartanja
S / OS / F / 2006 / Cartogran / Fürstengold / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / F / 2006 / Cartogran / Fürstengold / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
12
GER
Greta Funke
RG Dangast e.V.
RG Dangast e.V.
639
13
GER
Annika Simon
Reit-und Fahrclub Niedervieland e.V
Reit-und Fahrclub Niedervieland e.V
642
14
GER
Saskia Kobe
RV Hoeven e.V.
RV Hoeven e.V.
841
16
GER
Richard Hannöver
RUFV Lohne e.V.
RUFV Lohne e.V.
865
Little Miss Sunshine S
S / OS / B / 2006 / Landfein / Quick Star / E: Sieve,Bernhard / F: Sieve,Bernhard
Details
S / OS / B / 2006 / Landfein / Quick Star / E: Sieve,Bernhard / F: Sieve,Bernhard
17
GER
Anke Meyer zu Lösebeck
RV Klein Drehle e.V.
RV Klein Drehle e.V.
954
Narri Narro
W / Holst / F / 2007 / New Time / Alcatraz / E: Lichtsinn,Walter / F: Wulf,Edeltraut
Details
W / Holst / F / 2007 / New Time / Alcatraz / E: Lichtsinn,Walter / F: Wulf,Edeltraut
19
GER
Andrea Kautz
RFV Maasen-Sulingen e. V.
RFV Maasen-Sulingen e. V.
985
Pialotta 64
S / Westf / B / 2007 / Peking / Florestan I / E: Kautz,Torsten / F: Ötking,Wilhelm
Details
S / Westf / B / 2007 / Peking / Florestan I / E: Kautz,Torsten / F: Ötking,Wilhelm
20
GER
Florian Ostermann
RV Löningen-Böen-Bunnen v.1927 e.V.
RV Löningen-Böen-Bunnen v.1927 e.V.
1036
Quenntina
S / Old / Db / 2006 / Quidam's Rubin / Grundsteins Erbe / E: Ostermann,Florian / F: Seelhorst,Bernhard
Details
S / Old / Db / 2006 / Quidam's Rubin / Grundsteins Erbe / E: Ostermann,Florian / F: Seelhorst,Bernhard
21
GER
Bernd Döller
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
1130
Sandro's Star 3
H / OS / F / 2007 / Sandro Boy / Quick Star / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
H / OS / F / 2007 / Sandro Boy / Quick Star / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
22
GER
Maike Bernstorf
RFV Brelinger Berg
RFV Brelinger Berg
1135
Savannah B
S / Hann / B / 2007 / Stakkato / Calypso II / E: Beutler,Kerstin / F: Beutler,Kerstin
Details
S / Hann / B / 2007 / Stakkato / Calypso II / E: Beutler,Kerstin / F: Beutler,Kerstin
23
GER
Heiner Berkemeyer
RFV Holdorf e.V.
RFV Holdorf e.V.
1183
Sunlight 26
S / Old / F / 2006 / Lovis Corinth / Silvio I / E: Lautenschläger,Dieter / F: Lautenschläger,Dieter
Details
S / Old / F / 2006 / Lovis Corinth / Silvio I / E: Lautenschläger,Dieter / F: Lautenschläger,Dieter
24
GER
Gerhard Harenburg
RUFV Hollage e.V.
RUFV Hollage e.V.
1218
Verdi Veni Vici
W / KWPN / Hlb / 2007 / Verdi / Hors la Loi II / E: Zwiers,Hermann / F: Velden,J.W. von der
Details
W / KWPN / Hlb / 2007 / Verdi / Hors la Loi II / E: Zwiers,Hermann / F: Velden,J.W. von der
26
GER
Daniel Busse
RFV Venne e.V.
RFV Venne e.V.
1238
Zcaika
S / Holst / Schi / 2007 / Cassini II / Quidam de Revel / E: Pagel,Sylvia / F: Schiedel,Joachim
Details
S / Holst / Schi / 2007 / Cassini II / Quidam de Revel / E: Pagel,Sylvia / F: Schiedel,Joachim
27
GER
Nathalie Bahners
RV Albersloh e.V.
RV Albersloh e.V.
084
Bamboucha
S / OS / B / 2006 / Balou du Rouet / Adlikon / E: Block,Gabriele / F: Fischer,Jürgen
Details
S / OS / B / 2006 / Balou du Rouet / Adlikon / E: Block,Gabriele / F: Fischer,Jürgen
28
GER
Paweena Hoppe
RSC Handorf-Langenberg e.V.
RSC Handorf-Langenberg e.V.
1082
Quit Right
W / Westf / Schi / 2007 / Quidamo / Cornet Obolensky (ex: Windows / 103WT28 / E: Sprehe,Jan / F: Sprehe,Jan
Details
W / Westf / Schi / 2007 / Quidamo / Cornet Obolensky (ex: Windows / 103WT28 / E: Sprehe,Jan / F: Sprehe,Jan
29
USA
Juan Alconada Brooks
RUFV Menslage e.V.
RUFV Menslage e.V.
1308
Airborn 6
W / Old / B / 2006 / Albatros / Landor S / E: Barlag,Carsten / F: Klockgether,Sabine
Details
W / Old / B / 2006 / Albatros / Landor S / E: Barlag,Carsten / F: Klockgether,Sabine
30
BEL
Jonas Vervoort
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
064
Balaine
S / OS / F / 2006 / Balou du Rouet / Captain Paul I / 103YJ11 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / F / 2006 / Balou du Rouet / Captain Paul I / 103YJ11 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
31
IRL
Eoin Mc Mahon
RUFV Rulle
RUFV Rulle
116
Bourgogne VDL
W / KWPN / Schi / 2006 / Hold Up Premier / Corland (DK: Corlando) / 103LC08 / E: Carl Hanley Sporthorses GmbH, / F: VDL Stud,
Details
W / KWPN / Schi / 2006 / Hold Up Premier / Corland (DK: Corlando) / 103LC08 / E: Carl Hanley Sporthorses GmbH, / F: VDL Stud,
32
GER
Sarah Gellhaus
RV Visbek e.V.
RV Visbek e.V.
198
Carentino 3
W / Old / Schwb / 2006 / Carry Gold / Lagoheidor G / E: Gellhaus,Sarah / F: Koopmann,Rita
Details
W / Old / Schwb / 2006 / Carry Gold / Lagoheidor G / E: Gellhaus,Sarah / F: Koopmann,Rita
33
GER
Daniela Schmidt
RUFV Hollage e.V.
RUFV Hollage e.V.
232
Carrickboy 2
W / Westf / B / 2007 / Cola / Argentinus / E: Nagel,Christina / F: Welschof,Gerhard
Details
W / Westf / B / 2007 / Cola / Argentinus / E: Nagel,Christina / F: Welschof,Gerhard
34
GER
Luisa Flehinghaus
RFV Engter e.V.
RFV Engter e.V.
255
35
GER
Piet Menke
RURV Rastede
RURV Rastede
299
36
GER
Thomas Schmidt
RFV Ostercappeln-Schwegerhoff e.V.
RFV Ostercappeln-Schwegerhoff e.V.
372
Chappaqua 2
W / Westf / R / 2006 / Cafe au lait / Florestan I / E: Gurski,Kerstin / F: Gurski,Kerstin
Details
W / Westf / R / 2006 / Cafe au lait / Florestan I / E: Gurski,Kerstin / F: Gurski,Kerstin
39
GER
Imke Sundag
RFV Samern e. V.
RFV Samern e. V.
543
Cosmopolitan Classic
W / Hann / Schi / 2007 / Cassus / Sandro / E: Sundag,Imke / F: ZG Martens u. Kleemann,
Details
W / Hann / Schi / 2007 / Cassus / Sandro / E: Sundag,Imke / F: ZG Martens u. Kleemann,
40
SWE
Jennifer Roos
RUFV Rulle
RUFV Rulle
579
Darco Ferrari
W / ISH / F / 2007 / Douglas (Rousseau) / Porsch / E: Roos,Jennifer / F: Trent,Doreen
Details
W / ISH / F / 2007 / Douglas (Rousseau) / Porsch / E: Roos,Jennifer / F: Trent,Doreen
41
GER
Stefanie Bolte
Reit- u. Fahrv. Hagen St. Martinus
Reit- u. Fahrv. Hagen St. Martinus
729
Heaven 34
S / BWP / B / 2006 / Cicero Z / Silvio I / 103NB86 / E: Glanemann,Christian / F: VandesteeneStijn/Willy Cortvriendt,
Details
S / BWP / B / 2006 / Cicero Z / Silvio I / 103NB86 / E: Glanemann,Christian / F: VandesteeneStijn/Willy Cortvriendt,
42
GER
Katja van Ginkel
RSC Osnabruecker Land e.V.
RSC Osnabruecker Land e.V.
1048
Quicklebendig
S / Hann / F / 2006 / Quidam's Rubin / Wladimir / 103XO10 / E: Graessner,Christina / F: Struckmann,Wilfried
Details
S / Hann / F / 2006 / Quidam's Rubin / Wladimir / 103XO10 / E: Graessner,Christina / F: Struckmann,Wilfried
44
GER
Daniela Saur
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
176
Cantoblanco
H / Holst / Schwb / 2006 / Canto / Carolus I / 103XD00 / E: BG Ahlmann u.Böckmann, / F: Hartmann Zucht-u.Turnierstall GmbH&
Details
H / Holst / Schwb / 2006 / Canto / Carolus I / 103XD00 / E: BG Ahlmann u.Böckmann, / F: Hartmann Zucht-u.Turnierstall GmbH&
45
SWE
My Thorvaldsson
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
495
Conquest 14
W / Holst / Db / 2007 / Cartani / Caletto I / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Bartjen,August
Details
W / Holst / Db / 2007 / Cartani / Caletto I / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Bartjen,August
46
GER
Caroline Nolte
RFV Venne e.V.
RFV Venne e.V.
293
Cavarelli
W / Old / Df / 2007 / Coupe de Coeur / Contender / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: ZG Lambardt,Rudolf u.Dirk
Details
W / Old / Df / 2007 / Coupe de Coeur / Contender / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: ZG Lambardt,Rudolf u.Dirk
47
ESP
Telmo Busca Roca
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
1267
Cadet 11
H / Holst / B / 2006 / Canturo / Carpaccio / 103ME80 / E: Houston, Philip / F: Lüssing, Hermann-Josef
Details
H / Holst / B / 2006 / Canturo / Carpaccio / 103ME80 / E: Houston, Philip / F: Lüssing, Hermann-Josef
49
GER
Ernst Hofschröer
RUFV Schwagstorf
RUFV Schwagstorf
058
Avalon 280
H / Westf / R / 2006 / Arpeggio / Potsdam / E: Schulze-Isfort,Hendrik / F: Wallmeyer,Antonius
Details
H / Westf / R / 2006 / Arpeggio / Potsdam / E: Schulze-Isfort,Hendrik / F: Wallmeyer,Antonius
50
GER
Jörg Fänger
RUFV Hollage e.V.
RUFV Hollage e.V.
217
Carlina 26
S / Old / Schwb / 2007 / Calido I / Ramino / E: Kötter,Manfred / F: Kötter,Manfred
Details
S / Old / Schwb / 2007 / Calido I / Ramino / E: Kötter,Manfred / F: Kötter,Manfred
52
GER
Paweena Hoppe
RSC Handorf-Langenberg e.V.
RSC Handorf-Langenberg e.V.
502
Contero 11
W / Holst / B / 2007 / Con Air / Quintero / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Bartjen,August
Details
W / Holst / B / 2007 / Con Air / Quintero / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Bartjen,August
53
GER
Nathalie Bahners
RV Albersloh e.V.
RV Albersloh e.V.
433
Cillarney
H / OS / F / 2007 / Chintan / Caletto I / 104AO19 / E: Karcher,Horst / F: Ruff,Armin
Details
H / OS / F / 2007 / Chintan / Caletto I / 104AO19 / E: Karcher,Horst / F: Ruff,Armin
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.