Damme, Dressur-und Springturnier
12 Springprüfung Kl.S*70 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 18:22 Uur (07.07.2013)
|
1
GER
Johannes Vornholt
RUFV Rulle
RUFV Rulle
1051
Quidam 8
H / Holst / B / 2000 / Quinar / Landgraf I / E: König,Leo / F: ZG Block,Ingeborg u.Klaus
Details
H / Holst / B / 2000 / Quinar / Landgraf I / E: König,Leo / F: ZG Block,Ingeborg u.Klaus
2
GER
Maira Große-Albers
RV Klein Drehle e.V.
RV Klein Drehle e.V.
1061
3
GER
Patrick Döller
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
359
4
GER
Jasper Kools
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
030
Amos 69
W / Hann / B / 2002 / Acord II / Grannus / 102XP62 / E: Weismann Dr.,Michael / F: Enders,Peter
Details
W / Hann / B / 2002 / Acord II / Grannus / 102XP62 / E: Weismann Dr.,Michael / F: Enders,Peter
5
HUN
Balazs Krucso
Dammer Reit-Club e.V.
Dammer Reit-Club e.V.
060
Babett 28
S / Old / F / 2005 / Balou du Rouet / Jura / 103RG47 / E: ZG Höcker, / F: Höcker,Lieselotte
Details
S / Old / F / 2005 / Balou du Rouet / Jura / 103RG47 / E: ZG Höcker, / F: Höcker,Lieselotte
6
GER
Otto Vaske
RG Klein Roscharden
RG Klein Roscharden
1173
Stakkato Special
W / Old / Schwb / 2006 / Stakkato Gold / Espri / 103XH85 / E: Vaske,Henry / F: Haase,Anne
Details
W / Old / Schwb / 2006 / Stakkato Gold / Espri / 103XH85 / E: Vaske,Henry / F: Haase,Anne
7
8
SWE
Zara Knutson
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
025
Aloubette
S / OS / F / 2006 / Armitage / Baloubet du Rouet / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / F / 2006 / Armitage / Baloubet du Rouet / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
9
ITA
Michael Cristofoletti
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
348
Chacenta
S / OS / B / 2006 / Chacco-Blue / Centauer Z / 103YZ19 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / B / 2006 / Chacco-Blue / Centauer Z / 103YZ19 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
10
GER
Amelie Ottens
RC Stotel e.V.
RC Stotel e.V.
026
Amelie 85
S / Dt.Sp. / Db / 2005 / Chico's Boy / Liberty Son / 103ZW40 / E: Autohaus Zobjack GmbH, / F: Kögler,Eckhard
Details
S / Dt.Sp. / Db / 2005 / Chico's Boy / Liberty Son / 103ZW40 / E: Autohaus Zobjack GmbH, / F: Kögler,Eckhard
11
GER
Bernd Döller
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
077
Balougrand
W / OS / R / 2003 / Balou du Rouet / Drossan / 102SS00 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / OS / R / 2003 / Balou du Rouet / Drossan / 102SS00 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
12
GER
Gerd Sosath
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
125
13
SUI
Clarissa Crotta
RSC Osnabruecker Land e.V.
RSC Osnabruecker Land e.V.
128
Cajano TH
W / Holst / Hlb / 2006 / Carinjo / Barnaul xx / 103YW85 / E: Thiede,Betrieb / F: Thiede,Anne-Christine
Details
W / Holst / Hlb / 2006 / Carinjo / Barnaul xx / 103YW85 / E: Thiede,Betrieb / F: Thiede,Anne-Christine
14
GER
Victoria Klatte
RG Klein Roscharden
RG Klein Roscharden
134
Caliano 2
W / Old / B / 2003 / Clinton II / Linaro / 102SJ15 / E: Klatte,Guido / F: Hartmann,Dietmar
Details
W / Old / B / 2003 / Clinton II / Linaro / 102SJ15 / E: Klatte,Guido / F: Hartmann,Dietmar
15
GER
Daniela Saur
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
176
Cantoblanco
H / Holst / Schwb / 2006 / Canto / Carolus I / 103XD00 / E: BG Ahlmann u.Böckmann, / F: Hartmann Zucht-u.Turnierstall GmbH&
Details
H / Holst / Schwb / 2006 / Canto / Carolus I / 103XD00 / E: BG Ahlmann u.Böckmann, / F: Hartmann Zucht-u.Turnierstall GmbH&
16
IRL
Carl Hanley
RUFV Rulle
RUFV Rulle
219
Carlo 300
H / Meckl. / Db / 2002 / Chacco-Blue / Capriol / 102UK38 / E: Schockemöhle,Paul / F: Zucht-u.Reitbetrieb Plath GbR,
Details
H / Meckl. / Db / 2002 / Chacco-Blue / Capriol / 102UK38 / E: Schockemöhle,Paul / F: Zucht-u.Reitbetrieb Plath GbR,
17
AUT
Birgit Gärtner
Reit- u. Fahrv. Hagen St. Martinus
Reit- u. Fahrv. Hagen St. Martinus
314
Celtic 11
S / OS / Df / 2001 / Cordalme Z / Zeus (Nurzeus) / GER45078 / E: ZG Eufinger, / F: Farrenkopf,Günter
Details
S / OS / Df / 2001 / Cordalme Z / Zeus (Nurzeus) / GER45078 / E: ZG Eufinger, / F: Farrenkopf,Günter
18
ESP
Telmo Busca Roca
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
354
Chadiamo
W / OS / B / 2005 / Chacco-Blue / Andiamo Z / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / OS / B / 2005 / Chacco-Blue / Andiamo Z / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
19
GER
Peter Erbach
RFV Emsbueren e.V.
RFV Emsbueren e.V.
818
Las Vegas 183
W / Old / Df / 2006 / Landsieger I / Panama / E: Krohm,Guenther / F: Behrens,Walter
Details
W / Old / Df / 2006 / Landsieger I / Panama / E: Krohm,Guenther / F: Behrens,Walter
20
GER
Florian Ostermann
RV Löningen-Böen-Bunnen v.1927 e.V.
RV Löningen-Böen-Bunnen v.1927 e.V.
1036
Quenntina
S / Old / Db / 2006 / Quidam's Rubin / Grundsteins Erbe / E: Ostermann,Florian / F: Seelhorst,Bernhard
Details
S / Old / Db / 2006 / Quidam's Rubin / Grundsteins Erbe / E: Ostermann,Florian / F: Seelhorst,Bernhard
21
GER
Paweena Hoppe
RSC Handorf-Langenberg e.V.
RSC Handorf-Langenberg e.V.
1049
Quickness 2
H / Westf / Db / 2006 / Quintero / Gralserbe / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Bartjen,August
Details
H / Westf / Db / 2006 / Quintero / Gralserbe / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Bartjen,August
22
GER
Caroline Nolte
RFV Venne e.V.
RFV Venne e.V.
1066
Quinine de la Vaulx
S / SBS / F / 2000 / Baloubet du Rouet / Capitol I / NED40789 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Thirion,Laurent
Details
S / SBS / F / 2000 / Baloubet du Rouet / Capitol I / NED40789 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Thirion,Laurent
23
GER
Matthias Otto
ZRFV St.Hubertus Dreierwalde e.V.
ZRFV St.Hubertus Dreierwalde e.V.
1090
Raising Sun 4
W / Westf / B / 1999 / Rockwell / Goldlack I / E: Otto,Matthias / F: Henrichmann,Norbert
Details
W / Westf / B / 1999 / Rockwell / Goldlack I / E: Otto,Matthias / F: Henrichmann,Norbert
24
GER
Sarah Lohe
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
RUFV Haselünne u.Umgb. e.V.
007
Adventure 44
H / Hann / B / 2001 / Acord II / Wladimir / E: Struckmann,Wilfried / F: Struckmann,Wilfried
Details
H / Hann / B / 2001 / Acord II / Wladimir / E: Struckmann,Wilfried / F: Struckmann,Wilfried
25
GER
Hans-Jörn Ottens
RC Stotel e.V.
RC Stotel e.V.
041
Arcado L
H / Hann / F / 2004 / Argentinus / Chasseur I / 103NY38 / E: Lehmkuhl,Andreas / F: ZG Lehmkuhl,Hartmut u.Bärbel
Details
H / Hann / F / 2004 / Argentinus / Chasseur I / 103NY38 / E: Lehmkuhl,Andreas / F: ZG Lehmkuhl,Hartmut u.Bärbel
26
GER
Martin Lange
RFV Ströhen e.V.
RFV Ströhen e.V.
709
Goldika 630
S / Hann / F / 2005 / Graf Top / Drosselklang II / E: Töbelmann,Hans-Georg / F: Töbelmann,Hans-Georg
Details
S / Hann / F / 2005 / Graf Top / Drosselklang II / E: Töbelmann,Hans-Georg / F: Töbelmann,Hans-Georg
27
GER
Jan Hoffmann
RV Ahlhorn e.V.
RV Ahlhorn e.V.
081
Baltimore 62
H / OS / 2005 / Balou du Rouet / Campione / 103DH17 / E: Moormann,Rolf / F: Schockemöhle,Vanessa
Details
H / OS / 2005 / Balou du Rouet / Campione / 103DH17 / E: Moormann,Rolf / F: Schockemöhle,Vanessa
28
SWE
Malin Nilsson
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
135
Califax 3
H / Holst / Schi / 2005 / Calido I / Julio Mariner xx / E: Schockemöhle,Paul / F: Schulze Elpert,Josef
Details
H / Holst / Schi / 2005 / Calido I / Julio Mariner xx / E: Schockemöhle,Paul / F: Schulze Elpert,Josef
29
DEN
Nicklas Demant Hemmingsen
Dammer Reit-Club e.V.
Dammer Reit-Club e.V.
181
Capacity Wild Flower
S / DK / B / 2002 / Dincky des Orts / Come Back II / 102VY11 / E: Demant Hemmingsen,Nicklas / F: Capacity Horses,
Details
S / DK / B / 2002 / Dincky des Orts / Come Back II / 102VY11 / E: Demant Hemmingsen,Nicklas / F: Capacity Horses,
30
SWE
Stefan Lundin
RFV Großenkneten e.V.
RFV Großenkneten e.V.
195
Cara mia 47
S / Hann / Schwb / 2002 / Charon / Glueckspilz / 102PO03 / E: Lundin,Nils-Ove / F: Amm,Carsten
Details
S / Hann / Schwb / 2002 / Charon / Glueckspilz / 102PO03 / E: Lundin,Nils-Ove / F: Amm,Carsten
31
GER
Annette Hardinghaus
RV Mettingen e.V.
RV Mettingen e.V.
227
Carmen 234
S / Holst / B / 2004 / Cassini II / Calido I / E: Hardinghaus,Annette / F: Beuck,Waldemar
Details
S / Holst / B / 2004 / Cassini II / Calido I / E: Hardinghaus,Annette / F: Beuck,Waldemar
32
NED
Gerald Geessink
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
254
33
GER
Annika Niemann
RFV Holdorf e.V.
RFV Holdorf e.V.
1236
Zanthus
W / Old / R / 2002 / Zapateado / Wanderer / 102TJ01 / E: Niemann,Annika / F: Hormann,Tanja
Details
W / Old / R / 2002 / Zapateado / Wanderer / 102TJ01 / E: Niemann,Annika / F: Hormann,Tanja
34
GER
Iver Börnsen
RV Ahlhorn e.V.
RV Ahlhorn e.V.
371
Chapot 5
H / OS / B / 2005 / Chambertin / Corum / E: Allmers,Elisabeth / F: Schneider,Mathias
Details
H / OS / B / 2005 / Chambertin / Corum / E: Allmers,Elisabeth / F: Schneider,Mathias
35
GER
Gerd Sosath
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
253
36
GER
Johannes Vornholt
RUFV Rulle
RUFV Rulle
1083
Quitana 7
S / Old / B / 2004 / Quick Star / Cordalme Z / 103YA25 / E: König,Leo / F: König,Leo
Details
S / Old / B / 2004 / Quick Star / Cordalme Z / 103YA25 / E: König,Leo / F: König,Leo
37
GER
Maira Große-Albers
RV Klein Drehle e.V.
RV Klein Drehle e.V.
1171
38
GER
Patrick Döller
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
1207
39
GER
Jasper Kools
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
392
Chatto 4
W / OS / B / 2006 / Chacco-Blue / Alexis Z / 103MR64 / E: Haverkamp,Paul / F: Haverkamp,Paul
Details
W / OS / B / 2006 / Chacco-Blue / Alexis Z / 103MR64 / E: Haverkamp,Paul / F: Haverkamp,Paul
40
HUN
Balazs Krucso
Dammer Reit-Club e.V.
Dammer Reit-Club e.V.
247
41
SER
Emilie Scheibling
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
401
Chelesio
W / Westf / B / 2003 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Watzmann / 103CV11 / E: Larrain,Joaquin / F: Kegel,Werner
Details
W / Westf / B / 2003 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Watzmann / 103CV11 / E: Larrain,Joaquin / F: Kegel,Werner
42
GER
Larah Fänger-Freynhagen
RUFV Hollage e.V.
RUFV Hollage e.V.
505
Conti M
W / Old / B / 2004 / Conterno Grande / Parabol / E: Mues-Menzel,Sigrid / F: Mues-Menzel,Sigrid
Details
W / Old / B / 2004 / Conterno Grande / Parabol / E: Mues-Menzel,Sigrid / F: Mues-Menzel,Sigrid
43
GER
Otto Vaske
RG Klein Roscharden
RG Klein Roscharden
207
Carin 2
W / Holst / B / 2005 / Carinjo / Langenhagen / 103XX08 / E: Wolf,Eduard / F: Tassemeier Dr.,Uwe
Details
W / Holst / B / 2005 / Carinjo / Langenhagen / 103XX08 / E: Wolf,Eduard / F: Tassemeier Dr.,Uwe
44
GER
Christian Temme
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
557
Crescendo 40
H / Westf / Db / 2003 / Cornet Obolensky (ex: Windows / C-Indoctro / E: Ohly,Sabine / F: Ohly,Sabine
Details
H / Westf / Db / 2003 / Cornet Obolensky (ex: Windows / C-Indoctro / E: Ohly,Sabine / F: Ohly,Sabine
45
GER
Mareike Kollenberg
RUFV Hollage e.V.
RUFV Hollage e.V.
640
Emily 78
S / Old / F / 2003 / Cordalme Z / Zeus (Nurzeus) / E: Quarz,Monika / F: Quarz,Monika
Details
S / Old / F / 2003 / Cordalme Z / Zeus (Nurzeus) / E: Quarz,Monika / F: Quarz,Monika
46
GER
Janine Reifurth
RC Gut Waldhof e.V.
RC Gut Waldhof e.V.
643
Eros van't Palmenhof
W / BWP / Db / 2004 / Triomphe de Muze / Codexco / E: Menzel,Rita / F: ZG Clerix,Gebrüder
Details
W / BWP / Db / 2004 / Triomphe de Muze / Codexco / E: Menzel,Rita / F: ZG Clerix,Gebrüder
47
GER
Matthias Voss
RUFV Osterbrock
RUFV Osterbrock
663
Fantast 290
W / Hann / Db / 2004 / Fishermans Friend / Wildfang / 103UZ12 / E: Voss,Matthias / F: Peters,Arno
Details
W / Hann / Db / 2004 / Fishermans Friend / Wildfang / 103UZ12 / E: Voss,Matthias / F: Peters,Arno
48
GBR
Mandy Goosen
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
746
I.Z. Castellino d'oro
W / Old / B / 2005 / Come On / Latus I / 103IL30 / E: ZG Zollinger,Inge u. H. / F: ZG Zollinger,Inge u. H.
Details
W / Old / B / 2005 / Come On / Latus I / 103IL30 / E: ZG Zollinger,Inge u. H. / F: ZG Zollinger,Inge u. H.
49
GER
Saskia Kobe
RV Hoeven e.V.
RV Hoeven e.V.
830
50
GER
Vincent Elbers
RUFG Falkenberg e.V.
RUFG Falkenberg e.V.
1312
Lord Lennox 19
H / Westf / F / 2002 / Landgold / San Carlos / POL40623 / E: Peter,Reinhold / F: Albers,Josef
Details
H / Westf / F / 2002 / Landgold / San Carlos / POL40623 / E: Peter,Reinhold / F: Albers,Josef
51
GER
Greta Funke
RG Dangast e.V.
RG Dangast e.V.
900
Louis 250
W / Old / B / 2005 / Ludwig von Bayern / Filigran / E: Funke,Petra / F: Tülp,Friedrich
Details
W / Old / B / 2005 / Ludwig von Bayern / Filigran / E: Funke,Petra / F: Tülp,Friedrich
52
BEL
Dorien de Vocht
TG Bad Zwischenahn
TG Bad Zwischenahn
923
Lycando
W / Old / B / 2002 / Lycos / Carnando / 103CW30 / E: Düßmann,Helmut / F: Düßmann,Helmut
Details
W / Old / B / 2002 / Lycos / Carnando / 103CW30 / E: Düßmann,Helmut / F: Düßmann,Helmut
53
GER
Louisa Ottens
RC Stotel e.V.
RC Stotel e.V.
952
Nameless 4
W / SF / B / 2001 / Mr.Blue / Uptolove Fontaine / 103ZW03 / E: Ottens,Louisa / F: ZG Fischesser,Francois u.Beatrice
Details
W / SF / B / 2001 / Mr.Blue / Uptolove Fontaine / 103ZW03 / E: Ottens,Louisa / F: ZG Fischesser,Francois u.Beatrice
54
LUX
Toini Glesener
Cercle Equestre de Luxembourg
Cercle Equestre de Luxembourg
967
55
ITA
Mattia Faccincani
RUFV Rulle
RUFV Rulle
971
56
GER
Holger Wenz
ZRFV Versmold e. V.
ZRFV Versmold e. V.
1316
57
SWE
Zara Knutson
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
184
Capilot
W / OS / B / 2005 / Caspar / Pilot / 103YZ15 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / OS / B / 2005 / Caspar / Pilot / 103YZ15 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
58
GER
Amelie Ottens
RC Stotel e.V.
RC Stotel e.V.
251
Cascada 18
S / Westf / F / 2004 / Colman / Beach Boy / 103NY31 / E: Ottens,Amelie / F: Brinkmann,Peter
Details
S / Westf / F / 2004 / Colman / Beach Boy / 103NY31 / E: Ottens,Amelie / F: Brinkmann,Peter
59
GER
Bernd Döller
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
549
Coupe du Rouet
H / OS / B / 2006 / Coupe de Coeur / Baloubet du Rouet / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
H / OS / B / 2006 / Coupe de Coeur / Baloubet du Rouet / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
60
SUI
Clarissa Crotta
RSC Osnabruecker Land e.V.
RSC Osnabruecker Land e.V.
1249
Casablanca 80
S / Holst / Schi / 2002 / San PatrignanoCassini / Corofino 2 / GER46347 / E: Wittke, Matthias / F: Hotze, Dirk
Details
S / Holst / Schi / 2002 / San PatrignanoCassini / Corofino 2 / GER46347 / E: Wittke, Matthias / F: Hotze, Dirk
61
GER
Victoria Klatte
RG Klein Roscharden
RG Klein Roscharden
848
Lexus 21
W / Old / Df / 1997 / Lafitte / Grannus / GER27175 / E: Klatte,Guido / F: Berges,Gerd
Details
W / Old / Df / 1997 / Lafitte / Grannus / GER27175 / E: Klatte,Guido / F: Berges,Gerd
62
GER
Daniela Saur
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
698
Gabbiano 9
H / Old / R / 2005 / Grandeur / Last Liberty / 103WP21 / E: Böckmann Pferde GmbH, / F: Deckstation Böckmann GmbH,
Details
H / Old / R / 2005 / Grandeur / Last Liberty / 103WP21 / E: Böckmann Pferde GmbH, / F: Deckstation Böckmann GmbH,
63
IRL
Carl Hanley
RUFV Rulle
RUFV Rulle
718
Grand Balou 4
W / Hess / F / 2003 / Balou du Rouet / Grandeur / 102OV16 / E: Carl Hanley Sporthorses GmbH, / F: Fischer,Elke
Details
W / Hess / F / 2003 / Balou du Rouet / Grandeur / 102OV16 / E: Carl Hanley Sporthorses GmbH, / F: Fischer,Elke
64
AUT
Birgit Gärtner
Reit- u. Fahrv. Hagen St. Martinus
Reit- u. Fahrv. Hagen St. Martinus
855
Lightning Protection's Pokerfa
W / Westf / B / 2003 / Potsdam / Grossadmiral / 103CE35 / E: Hecht,Holger / F: Frahling,Wilhelm
Details
W / Westf / B / 2003 / Potsdam / Grossadmiral / 103CE35 / E: Hecht,Holger / F: Frahling,Wilhelm
65
ESP
Telmo Busca Roca
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
800
Landiamo 8
W / OS / Schi / 2005 / Larino / Andiamo Z / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / OS / Schi / 2005 / Larino / Andiamo Z / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
66
GER
Johannes Vornholt
RUFV Rulle
RUFV Rulle
395
Checkpoint 19
H / Old / B / 2002 / Cordalme Z / Silvio I / GER43733 / E: König,Leo / F: Arkenberg,Bernhard
Details
H / Old / B / 2002 / Cordalme Z / Silvio I / GER43733 / E: König,Leo / F: Arkenberg,Bernhard
67
GER
Maira Große-Albers
RV Klein Drehle e.V.
RV Klein Drehle e.V.
907
Lucifer V
W / Westf / B / 2006 / Lord Pezi / Grandeur / E: Stückemann,Jürgen / F: Voßhage,Karl
Details
W / Westf / B / 2006 / Lord Pezi / Grandeur / E: Stückemann,Jürgen / F: Voßhage,Karl
68
GER
Patrick Döller
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
391
69
GER
Jasper Kools
RV Oldenburger Muensterland e.V
RV Oldenburger Muensterland e.V
497
Container 3
W / OS / B / 2006 / Chin Chin / Landgraf I / 103OY13 / E: Kools,Jasper / F: Düvel,Almut
Details
W / OS / B / 2006 / Chin Chin / Landgraf I / 103OY13 / E: Kools,Jasper / F: Düvel,Almut
70
HUN
Balazs Krucso
Dammer Reit-Club e.V.
Dammer Reit-Club e.V.
970
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.