Freilandturnier RFV Oberlind
Geldpreis Sonderpreis-Baumarkt und Fa. Zeh Sanitär
|
Juryleden |
Nadine Karel Marcella Huschka |
1
GER
Lara Zitzelsberger
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
130
2
GER
Iman Hajjer
RSG Geroldsgrün/Steinbach e.V.
RSG Geroldsgrün/Steinbach e.V.
014
Bajazzo 174
H / DR / R / 1993 / Bayus / Celtic Ballad xx / E: Hajjer,Iman / F: Coldewey,Bodo
Details
H / DR / R / 1993 / Bayus / Celtic Ballad xx / E: Hajjer,Iman / F: Coldewey,Bodo
3
4
GER
Sabine Barthelmann
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
118
Samba Pa Ti 15
W / Dt.Sp. / B / 2007 / Splended / Jupiter II / E: Barthelmann,Gabriele / F: Neuling,Jürgen
Details
W / Dt.Sp. / B / 2007 / Splended / Jupiter II / E: Barthelmann,Gabriele / F: Neuling,Jürgen
5
GER
Luisa Rüger
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
133
6
GER
Luzie Spichal
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
055
Escada 226
S / Dt.Sp. / BSchi / 2007 / Ciacomini / La Salle / E: Spichal,Luzie / F: Ammersdörfer,Bernd
Details
S / Dt.Sp. / BSchi / 2007 / Ciacomini / La Salle / E: Spichal,Luzie / F: Ammersdörfer,Bernd
7
GER
Andrea Greger
RC Dreißigacker e.V
RC Dreißigacker e.V
106
8
GER
Celine Fischer
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
112
Quiseidon
W / Bay / B / 2003 / Quinar / Wiscont B / E: Fischer,Martina / F: Warmuth,Hans-Georg
Details
W / Bay / B / 2003 / Quinar / Wiscont B / E: Fischer,Martina / F: Warmuth,Hans-Georg
9
GER
Katharina Probst
1. RFV Meeder 1948 e.V.
1. RFV Meeder 1948 e.V.
116
RPZ Akado
W / Bay / Db / 2002 / Aquilino / Poseidon / E: Probst,Katharina / F: ZG Zettl,Petra u.Rolf
Details
W / Bay / Db / 2002 / Aquilino / Poseidon / E: Probst,Katharina / F: ZG Zettl,Petra u.Rolf
10
GER
Linda Schmidbauer
RFV Oberlind
RFV Oberlind
121
Senorita 40
S / Thuer / F / 2000 / Ruiz Soler / Thannhaeuser / E: Schmidbauer,Linda / F: Nölken,Ulrich
Details
S / Thuer / F / 2000 / Ruiz Soler / Thannhaeuser / E: Schmidbauer,Linda / F: Nölken,Ulrich
11
GER
Julia Bauer
RG Coburg-Rödental e.V.
RG Coburg-Rödental e.V.
013
Azurro 9
H / Rhld / Schwb / 2000 / Akribori / Weltmeyer / E: Bauer,Julia / F: Dürschlag,Frank
Details
H / Rhld / Schwb / 2000 / Akribori / Weltmeyer / E: Bauer,Julia / F: Dürschlag,Frank
12
GER
Rhea Machlitt
RVTZ Nordhausen e.V.
RVTZ Nordhausen e.V.
015
Balou Bernd
W / Dt.Sp. / B / 2003 / Balou du Rouet / Compliment / E: Mansel Dr.,Bernd / F: Peters,Rita
Details
W / Dt.Sp. / B / 2003 / Balou du Rouet / Compliment / E: Mansel Dr.,Bernd / F: Peters,Rita
13
GER
Alexandra Both
RFV Oberlind
RFV Oberlind
023
Caipirinja
W / Dt.Pf / B / 2002 / Capriccio / Dragoner / E: Wittmann,Andreas / F: Schacke,Frank
Details
W / Dt.Pf / B / 2002 / Capriccio / Dragoner / E: Wittmann,Andreas / F: Schacke,Frank
14
GER
Andrea Oeckler
RG TSV Beiersdorf e.V.
RG TSV Beiersdorf e.V.
136
15
GER
Stefan Blaschke
RFV Oberlind
RFV Oberlind
026
Calucci 15
H / Dt.Sp. / F / 2007 / Contract / Casado / E: Blaschke,Stefan / F: Fiege,Ullrich
Details
H / Dt.Sp. / F / 2007 / Contract / Casado / E: Blaschke,Stefan / F: Fiege,Ullrich
16
GER
Emma Steiner
RFV Oberlind
RFV Oberlind
027
Camelot Cary
W / Holst / B / 1994 / Calando I / Zuenftiger xx / E: Steiner,Kathleen / F: Neeth,Marko
Details
W / Holst / B / 1994 / Calando I / Zuenftiger xx / E: Steiner,Kathleen / F: Neeth,Marko
17
GER
Chiara Sträßner
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
051
D.P.s Reining Whoopie
S / Bay / Df / 1999 / Piz Buin / Grainau / E: Sträßner,Karin / F: Kolb,Inge
Details
S / Bay / Df / 1999 / Piz Buin / Grainau / E: Sträßner,Karin / F: Kolb,Inge
18
GER
Yvonne Schulz
RFV Oberlind
RFV Oberlind
059
For Joy 19
W / Hess / B / 2002 / For Keeps / Uniek / E: Schulz,Gisbert / F: Gestüt Wäldershausen,
Details
W / Hess / B / 2002 / For Keeps / Uniek / E: Schulz,Gisbert / F: Gestüt Wäldershausen,
19
GER
Katja Bornkessel
LRFV Rodatal/Zöllnitz e.V
LRFV Rodatal/Zöllnitz e.V
060
Fortuna Bonitas
S / Old / B / 2003 / Con Capitol / Achmed / E: Bornkessel,Katja / F: Riedel,Kerstin
Details
S / Old / B / 2003 / Con Capitol / Achmed / E: Bornkessel,Katja / F: Riedel,Kerstin
20
GER
Antje Krabbe
RFV Oberlind
RFV Oberlind
061
Freeman 64
H / Westf / B / 2003 / Fielmann / Weinberg / E: Krabbe,Antje / F: Mainka,Hannelore
Details
H / Westf / B / 2003 / Fielmann / Weinberg / E: Krabbe,Antje / F: Mainka,Hannelore
21
GER
Carolin Kohles
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
069
Grandioso B
W / Hann / B / 2006 / Graf Top / Acord II / E: Kohles,Carolin / F: Brennecke,Erwin
Details
W / Hann / B / 2006 / Graf Top / Acord II / E: Kohles,Carolin / F: Brennecke,Erwin
22
GER
Julica Frank
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
073
23
GER
Alisa Völk
RC Küps e.V.
RC Küps e.V.
076
Lalelina
S / Hann / B / 1992 / Star Regent xx / Goetz / E: Friedrich,Tina / F: Schmidt,Heinz
Details
S / Hann / B / 1992 / Star Regent xx / Goetz / E: Friedrich,Tina / F: Schmidt,Heinz
24
GER
Sophie Frühauf
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
082
Letizia II
S / Dt.Sp. / B / 2005 / Littlefield / Lancetto / E: Frühauf,Sarah-Cinzia / F: Rösch Dr.,Heike
Details
S / Dt.Sp. / B / 2005 / Littlefield / Lancetto / E: Frühauf,Sarah-Cinzia / F: Rösch Dr.,Heike
25
GER
Pauline Wöckel
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
089
26
GER
Sabine Barthelmann
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
077
27
GER
Luisa Rüger
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
092
Mathilda T
S / Bay / B / 2008 / Leviathan / Belmont Park xx / E: Trukenbrod,Stephan / F: Trukenbrod,Stephan
Details
S / Bay / B / 2008 / Leviathan / Belmont Park xx / E: Trukenbrod,Stephan / F: Trukenbrod,Stephan
28
GER
Luzie Spichal
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
RSG Frankenhof Sonnefeld e.V.
134
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.