Kirchstockach Springen bis S*** & Dressur bis S*
Preis gegeben von
|
Juryleden |
Sabine Winterling Brigitte Nowak |
1
GER
Soenke Kohrock
RC Gut Winkelacker e.V.
RC Gut Winkelacker e.V.
933
For Joy 26
W / CH.Wb / Schi / 2000 / Fresco VII / Uniek / SUI40025 / E: Crotta,Clarissa / F: Crotta,Clarissa
Details
W / CH.Wb / Schi / 2000 / Fresco VII / Uniek / SUI40025 / E: Crotta,Clarissa / F: Crotta,Clarissa
0.00 | 44.52 | 0.00 |
31.95
450.00 EUR |
2
TUR
Selcuk Köksalan
RC Riedheim
RC Riedheim
1507
Part de Reve
S / SF / F / 2003 / Burggraaf / Reve d'Elle / 103PH41 / E: Köksalan,Selcuk / F: European Horses S.A.R.L.,
Details
S / SF / F / 2003 / Burggraaf / Reve d'Elle / 103PH41 / E: Köksalan,Selcuk / F: European Horses S.A.R.L.,
0.00 | 42.91 | 0.00 |
32.23
335.00 EUR |
3
GER
Andreas Brenner
RFV St.G. Nördlingen e.V.
RFV St.G. Nördlingen e.V.
1477
Nonplusultra 4
W / Westf / B / 2005 / Nagano / Pessoa / 103AC42 / E: Puschak,Ursula / F: Schulze-Averdiek,Antonius
Details
W / Westf / B / 2005 / Nagano / Pessoa / 103AC42 / E: Puschak,Ursula / F: Schulze-Averdiek,Antonius
0.00 | 42.90 | 0.00 |
32.42
260.00 EUR |
4
GER
Angelina Herröder
RG Büttelborn e.V.
RG Büttelborn e.V.
603
Copasetic
H / OS / B / 2002 / Couleur-Rubin / Le Vainqueur / GER45914 / E: New Sport Reitpferde GmbH, / F: Maack,Jörg
Details
H / OS / B / 2002 / Couleur-Rubin / Le Vainqueur / GER45914 / E: New Sport Reitpferde GmbH, / F: Maack,Jörg
0.00 | 43.87 | 0.00 |
33.05
200.00 EUR |
5
GER
Soenke Kohrock
RC Gut Winkelacker e.V.
RC Gut Winkelacker e.V.
1396
Magic Girl 15
S / Dt.Sp. / B / 2005 / Magic Boy / Landjonker (Fruhling) / 103NY12 / E: Hofmann,Gunter / F: ZG Thurig,Sandra u. Nicole
Details
S / Dt.Sp. / B / 2005 / Magic Boy / Landjonker (Fruhling) / 103NY12 / E: Hofmann,Gunter / F: ZG Thurig,Sandra u. Nicole
0.00 | 45.12 | 0.00 |
33.73
160.00 EUR |
6
GER
Martin Wenzel
Verein Pffrd. Dachau e.V.
Verein Pffrd. Dachau e.V.
1405
Markus de Brekka 2
W / SF / F / 2000 / Verdi / Quat'Sous / FRA43141 / E: Leichle,Mike Patrick / F: Boulanger,Pierre le
Details
W / SF / F / 2000 / Verdi / Quat'Sous / FRA43141 / E: Leichle,Mike Patrick / F: Boulanger,Pierre le
0.00 | 43.74 | 0.00 |
36.97
135.00 EUR |
7
GER
Martin Wenzel
Verein Pffrd. Dachau e.V.
Verein Pffrd. Dachau e.V.
558
Comet 210
H / Holst / B / 2004 / Concas / Cascaretto / 103BL03 / E: Naeve,Klaus-Detlef / F: Naeve,Klaus-Detlef
Details
H / Holst / B / 2004 / Concas / Cascaretto / 103BL03 / E: Naeve,Klaus-Detlef / F: Naeve,Klaus-Detlef
0.00 | 43.66 | 0.50 |
41.64
120.00 EUR |
8
GER
Maximilian Weishaupt
RFV Jettingen e.V.
RFV Jettingen e.V.
1161
Lady of Bavaria
S / Bay / BSchi / 2006 / Lord Inci Pit / Rasso / 103TT71 / E: Weishaupt,Josef / F: Stöckle,Andreas
Details
S / Bay / BSchi / 2006 / Lord Inci Pit / Rasso / 103TT71 / E: Weishaupt,Josef / F: Stöckle,Andreas
0.00 | 45.52 | 4.00 |
32.87
110.00 EUR |
9
GER
Jan Distel
RFr. Landgestüt Landshut e.V.
RFr. Landgestüt Landshut e.V.
358
Castelli 5
W / Holst / B / 2005 / Casall / Cantus / 102VQ11 / E: Pfeiffer,Michael / F: Krohn,Uwe
Details
W / Holst / B / 2005 / Casall / Cantus / 102VQ11 / E: Pfeiffer,Michael / F: Krohn,Uwe
0.00 | 45.05 | 4.00 |
33.36
100.00 EUR |
10
GER
Michaela Brückmann
RRFV Ingolstadt-Spitzlmühle e.V.
RRFV Ingolstadt-Spitzlmühle e.V.
512
Clintetto
W / Holst / Schi / 2002 / Clinton I / Caletto I / 102RS17 / E: Brückmann,Michaela / F: ZG Hamdorf,Jutta u.Wolfgang
Details
W / Holst / Schi / 2002 / Clinton I / Caletto I / 102RS17 / E: Brückmann,Michaela / F: ZG Hamdorf,Jutta u.Wolfgang
0.00 | 44.09 | 4.00 |
35.37
90.00 EUR |
11
POL
Maciej Chomiak
RFV Ottobeuren e.V.
RFV Ottobeuren e.V.
1516
Penny Lane 340
S / Bay / B / 2005 / Da Lisco / Pilot's Treffer / 103AN13 / E: Götzfried,Anna Nicola / F: Keppeler,Ingrid
Details
S / Bay / B / 2005 / Da Lisco / Pilot's Treffer / 103AN13 / E: Götzfried,Anna Nicola / F: Keppeler,Ingrid
0.00 | 44.83 | 4.00 |
36.11
90.00 EUR |
12
GER
Andreas Brenner
RFV St.G. Nördlingen e.V.
RFV St.G. Nördlingen e.V.
1621
Quickley 3
W / Westf / F / 2005 / Quidam's Rubin / Argent / 103LB03 / E: Puschak,Wolfgang / F: Haarmann,Mike
Details
W / Westf / F / 2005 / Quidam's Rubin / Argent / 103LB03 / E: Puschak,Wolfgang / F: Haarmann,Mike
0.00 | 43.03 | 8.00 |
32.27
90.00 EUR |
13
GER
Jan Distel
RFr. Landgestüt Landshut e.V.
RFr. Landgestüt Landshut e.V.
1208
Last Minute 60
W / Z.Rpf / B / 2004 / Quasimodo Z / Jappeloupe / 102UP23 / E: Pfeiffer,Michael / F: Dirkx,P.A.A.M.
Details
W / Z.Rpf / B / 2004 / Quasimodo Z / Jappeloupe / 102UP23 / E: Pfeiffer,Michael / F: Dirkx,P.A.A.M.
0.00 | 43.24 | 8.00 |
32.76
|
14
GER
Florian Dolinschek
RSV Winterlingen
RSV Winterlingen
053
Allegra 142
S / Old / B / 2003 / Acobat II / Lennon / 103NQ72 / E: Dolinschek,Theo / F: Jensen,Stefan
Details
S / Old / B / 2003 / Acobat II / Lennon / 103NQ72 / E: Dolinschek,Theo / F: Jensen,Stefan
0.00 | 41.88 | 8.00 |
34.39
|
15
GER
Thomas Schneider
RV Königsbrunn Fohlenhof e.V.
RV Königsbrunn Fohlenhof e.V.
393
C'est ci bon 3
W / Holst / B / 1998 / Cassini II / Coriolan / GER40236 / E: Ackermann-Ripke,Cora / F: ZG Ackermann,H.-A.u.Theresia
Details
W / Holst / B / 1998 / Cassini II / Coriolan / GER40236 / E: Ackermann-Ripke,Cora / F: ZG Ackermann,H.-A.u.Theresia
0.00 | 44.71 | 8.00 |
37.31
|
16
GER
Rebekka Lill
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
2076
Zorika 2
S / Holst / B / 1996 / Lavall I / Ahorn Z / GER42362 / E: Gestüt Katharinenhof/Lill, / F: AKJ Jacobsen,
Details
S / Holst / B / 1996 / Lavall I / Ahorn Z / GER42362 / E: Gestüt Katharinenhof/Lill, / F: AKJ Jacobsen,
0.00 | 43.43 | 8.00 |
37.69
|
= 2,140.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
17
GER
Christian Götz
RSG Fichtenhof Bad Homburg
RSG Fichtenhof Bad Homburg
459
Chill-Bill
W / Hess / B / 2001 / Catano / Calgary / GER42946 / E: Götz,Constantin Carl / F: Drommershausen,Rainer
Details
W / Hess / B / 2001 / Catano / Calgary / GER42946 / E: Götz,Constantin Carl / F: Drommershausen,Rainer
0.00 | 42.58 | 8.75 |
42.82
|
18
GER
Christian Kerndl
RV Oberland Thann e.V.
RV Oberland Thann e.V.
549
Coloman 3
W / Westf / B / 2002 / Cordobes I / Faschingsprinz / E: Kerndl,Christian / F: ZG Meier-Bultmann,Ferdinand u.Henni
Details
W / Westf / B / 2002 / Cordobes I / Faschingsprinz / E: Kerndl,Christian / F: ZG Meier-Bultmann,Ferdinand u.Henni
0.00 | 46.29 | 12.50 |
41.73
|
19
GER
Nikolaus von Gumppenberg
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
1575
Qing d'Amour
W / SF / B / 2004 / Dollar Dela Pierre (Tlaloc la / Rosire / 103NY97 / E: Wendenburg,Andreas
Details
W / SF / B / 2004 / Dollar Dela Pierre (Tlaloc la / Rosire / 103NY97 / E: Wendenburg,Andreas
0.00 | 44.04 | 13.75 |
46.77
|
20
GER
Edwin Schmuck
RFV Illertissen u.U.e.V.
RFV Illertissen u.U.e.V.
535
Co-Jack 3
H / Dt.Sp. / Db / 2006 / Cassandro II / Casino Boy xx / 103RJ82 / E: Schramm,Tanja / F: Keil,Hermann
Details
H / Dt.Sp. / Db / 2006 / Cassandro II / Casino Boy xx / 103RJ82 / E: Schramm,Tanja / F: Keil,Hermann
0.50 | 48.57 |
|
21
GER
Barbara Meindl
RFV Rupertiwinkel e.V
RFV Rupertiwinkel e.V
1640
Quintana 52
S / OS / F / 2003 / Come On / Quick Star / 102NZ93 / E: Meindl,Hannes / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / F / 2003 / Come On / Quick Star / 102NZ93 / E: Meindl,Hannes / F: Gestüt Lewitz,
4.00 | 41.27 |
|
22
GER
Maximilian Wirzberger-Jach
RV Wiesengrund e.V.
RV Wiesengrund e.V.
203
Bugatti 21
W / Holst / B / 1997 / Barnaul xx / Landgraf I / GER41687 / E: Wirzberger-Jach,Maximilian / F: Sipple,Elmar
Details
W / Holst / B / 1997 / Barnaul xx / Landgraf I / GER41687 / E: Wirzberger-Jach,Maximilian / F: Sipple,Elmar
4.00 | 42.01 |
|
23
GER
Phillip Wolf
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
139
Awenta 2
S / BWP / B / 2000 / Thunder van de Zuuthoeve / Balzflug / NED40077 / E: Wolf,Phillip / F: ZG de Meulder,Jos u.Dirk
Details
S / BWP / B / 2000 / Thunder van de Zuuthoeve / Balzflug / NED40077 / E: Wolf,Phillip / F: ZG de Meulder,Jos u.Dirk
4.00 | 42.37 |
|
24
TUR
Selcuk Köksalan
RC Riedheim
RC Riedheim
1162
Lady Z 2
S / S.Wbl / B / 2003 / Robin Z I / Ganesco / 103EO38 / E: Köksalan,Selcuk / F: Persson,Asa
Details
S / S.Wbl / B / 2003 / Robin Z I / Ganesco / 103EO38 / E: Köksalan,Selcuk / F: Persson,Asa
4.00 | 42.43 |
|
25
GER
Alexander Kern
Tübinger RG
Tübinger RG
721
Decadence
S / Lux.W / F / 1999 / Drosselklang II / Genever / SUI40333 / E: Runge,Ralf / F: Nepper,André
Details
S / Lux.W / F / 1999 / Drosselklang II / Genever / SUI40333 / E: Runge,Ralf / F: Nepper,André
4.00 | 43.63 |
|
26
GER
Antonia Vogt
RG Himmelgarten e. V.
RG Himmelgarten e. V.
1860
Simply Red 41
S / Hess / Df / 2004 / Accept / Fürstengold / 103MS83 / E: Vogt,Antonia / F: ZG Schultheis,Emmi u.Schonschadowsk
Details
S / Hess / Df / 2004 / Accept / Fürstengold / 103MS83 / E: Vogt,Antonia / F: ZG Schultheis,Emmi u.Schonschadowsk
4.00 | 44.45 |
|
28
GER
Daniel Dassler
RV Nesselwang e.V.
RV Nesselwang e.V.
1210
Latilot
W / OS / Db / 2003 / Lacoste / Pilot / 103CY64 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / OS / Db / 2003 / Lacoste / Pilot / 103CY64 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
4.00 | 45.05 |
|
29
GER
Andreas Brenner
RFV St.G. Nördlingen e.V.
RFV St.G. Nördlingen e.V.
1586
Quantana 10
S / Old / B / 2006 / Quidam's Rubin / Grannus / 103OC11 / E: Puschak,Wolfgang / F: Dannemann,Gerd
Details
S / Old / B / 2006 / Quidam's Rubin / Grannus / 103OC11 / E: Puschak,Wolfgang / F: Dannemann,Gerd
4.00 | 46.45 |
|
30
GER
Jasmin Prasser
RFV Illertissen u.U.e.V.
RFV Illertissen u.U.e.V.
571
Condiro 2
W / Hann / Db / 2005 / Contendro I / Drosselklang I / 103FP06 / E: Prasser,Jasmin / F: Schütt,Herbert
Details
W / Hann / Db / 2005 / Contendro I / Drosselklang I / 103FP06 / E: Prasser,Jasmin / F: Schütt,Herbert
6.75 | 57.75 |
|
31
GER
Laura Michalke
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
1982
Vestner's Catina
S / Holst / B / 2003 / Colman / Alcatraz / 103BK94 / E: Vestner Aufzüge GmbH, / F: Frings,Norbert
Details
S / Holst / B / 2003 / Colman / Alcatraz / 103BK94 / E: Vestner Aufzüge GmbH, / F: Frings,Norbert
8.00 | 40.41 |
|
32
GER
Jasmin Prasser
RFV Illertissen u.U.e.V.
RFV Illertissen u.U.e.V.
2061
Zappzarapp Zoe
S / OS / B / 2002 / Looping / Quattro B / 103YJ48 / E: Prasser,Renate / F: Blind,Manfred
Details
S / OS / B / 2002 / Looping / Quattro B / 103YJ48 / E: Prasser,Renate / F: Blind,Manfred
8.00 | 42.09 |
|
33
POL
Maciej Chomiak
RFV Ottobeuren e.V.
RFV Ottobeuren e.V.
237
Call me Crazy
W / Württ / B / 2005 / Chambertin / Landos / 104AN06 / E: Götzfried,Anna Nicola / F: Mai,Volker
Details
W / Württ / B / 2005 / Chambertin / Landos / 104AN06 / E: Götzfried,Anna Nicola / F: Mai,Volker
8.25 | 47.92 |
|
34
GER
Angelina Herröder
RG Büttelborn e.V.
RG Büttelborn e.V.
434
Checkers 10
W / OS / BkaSc / 2005 / Coronado / Clerus / 103UA63 / E: Sipple,Elmar / F: Sipple,Elmar
Details
W / OS / BkaSc / 2005 / Coronado / Clerus / 103UA63 / E: Sipple,Elmar / F: Sipple,Elmar
9.25 | 67.12 |
|
35
GER
Maximilian Ziegler
RV Augsburg-West
RV Augsburg-West
937
For Sale 4
H / Holst / B / 2005 / For Pleasure / Cornetto / 104AP77 / E: Pickl,Peter / F: Peters,Timm
Details
H / Holst / B / 2005 / For Pleasure / Cornetto / 104AP77 / E: Pickl,Peter / F: Peters,Timm
11.50 | 60.28 |
|
36
GER
Maximilian Ziegler
RV Augsburg-West
RV Augsburg-West
199
Brady Barr z
W / Bay / B / 2006 / Balou du Rouet / Carolus I / 103SU74 / E: ZG Ziegler,Burgi u.Ulrich / F: ZG Ziegler,Burgi u.Ulrich
Details
W / Bay / B / 2006 / Balou du Rouet / Carolus I / 103SU74 / E: ZG Ziegler,Burgi u.Ulrich / F: ZG Ziegler,Burgi u.Ulrich
12.00 | 44.76 |
|
37
DEN
Mie Daugaard Reimer
RFV Großostheim e.V.
RFV Großostheim e.V.
1424
Miss Holsteins Merci
S / DK / F / 2005 / For Feeling / Catany (Charmeur) / 103DT47 / E: ZG Holstein,Familie / F: ZG Holstein,Familie
Details
S / DK / F / 2005 / For Feeling / Catany (Charmeur) / 103DT47 / E: ZG Holstein,Familie / F: ZG Holstein,Familie
12.00 | 45.61 |
|
38
GER
Nico Sauer
RFV Griesheim e.V.
RFV Griesheim e.V.
1179
Lancelot 348
W / Hann / B / 2005 / Labamba / Cash / 103SG15 / E: ZG Neuhaus,Cornelia u.Harald / F: ZG Sauer,Anja u.Nico
Details
W / Hann / B / 2005 / Labamba / Cash / 103SG15 / E: ZG Neuhaus,Cornelia u.Harald / F: ZG Sauer,Anja u.Nico
12.25 | 47.94 |
|
40
GER
Jennifer Kern
RZG Schönau e.V.
RZG Schönau e.V.
1523
Peter Pan 131
W / Westf / B / 2000 / Potsdam / Lord / IRL03701 / E: Semelink,Bernd / F: Schmidt,Heinz
Details
W / Westf / B / 2000 / Potsdam / Lord / IRL03701 / E: Semelink,Bernd / F: Schmidt,Heinz
16.00 | 46.47 |
|
41
GER
Antonia Vogt
RG Himmelgarten e. V.
RG Himmelgarten e. V.
1307
Lingotto 2
W / OS / Schi / 2003 / Lucky Luke / Grandus / GER42976 / E: Vogt,Gero / F: Gestüt Rossbornerhof ,
Details
W / OS / Schi / 2003 / Lucky Luke / Grandus / GER42976 / E: Vogt,Gero / F: Gestüt Rossbornerhof ,
18.25 | 55.42 |
|
42
GER
Eberhard Reininger Dr.
PSC Gut Kronberg e.V.
PSC Gut Kronberg e.V.
523
Coco 173
S / Westf / Db / 2004 / Charisma / Foxiland xx / 103BZ04 / E: Reininger,Mika / F: Wilder-Kitscha,Berthold
Details
S / Westf / Db / 2004 / Charisma / Foxiland xx / 103BZ04 / E: Reininger,Mika / F: Wilder-Kitscha,Berthold
18.25 | 55.73 |
|
43
TUR
Selcuk Köksalan
RC Riedheim
RC Riedheim
1633
Quincy 137
H / Old / Db / 2005 / Quality / Lordanos / 103GY35 / E: Haeck,Alain / F: Griepenkerl,Günther
Details
H / Old / Db / 2005 / Quality / Lordanos / 103GY35 / E: Haeck,Alain / F: Griepenkerl,Günther
23.75 | 77.89 |
|
GER
Jennifer Seidlitz
RFV Illertissen u.U.e.V.
RFV Illertissen u.U.e.V.
944
Franziska E
S / Holst / B / 2002 / Acorado I / Caretino / 103EW86 / E: Eichert,Nikolaus / F: Eichert,Nikolaus
Details
S / Holst / B / 2002 / Acorado I / Caretino / 103EW86 / E: Eichert,Nikolaus / F: Eichert,Nikolaus
Opgegeven |
|
GER
Stefan Nörtemann
RA München e.V.
RA München e.V.
1176
Lance 14
W / Holst / BkaSc / 2003 / Lancer II / Capitol I / 103NS39 / E: Nörtemann,Stefan / F: Butz,Alexandra
Details
W / Holst / BkaSc / 2003 / Lancer II / Capitol I / 103NS39 / E: Nörtemann,Stefan / F: Butz,Alexandra
Opgegeven |
|
GER
Uwe Eberhardt
RSG Dettinger Alb
RSG Dettinger Alb
1446
Na Denn
W / KWPN / B / 1996 / Wolfgang / Lector / GER24788 / E: Eberhardt,Helga / F: Mulder,F
Details
W / KWPN / B / 1996 / Wolfgang / Lector / GER24788 / E: Eberhardt,Helga / F: Mulder,F
Opgegeven |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.