16. Wallau Classics vom 22.08. - 25.08.2013
Qualifikation Silver Tour
|
Juryleden |
Walter Kaufmann Hermann Cappell |
1
GER
Markus Gundlach
RC St.Georg Günhoven e.V.
RC St.Georg Günhoven e.V.
695
Quintessa 13
S / Old / B / 2003 / Quebec / Grannus / E: Sellmann,Robin / F: Brauer,Bernfried
Details
S / Old / B / 2003 / Quebec / Grannus / E: Sellmann,Robin / F: Brauer,Bernfried
2
GER
Nina Oertel-Speis
ZRFV Wickrath und Umgebung 1924
ZRFV Wickrath und Umgebung 1924
776
3
GER
Thorsten Schiltz
RV '94 Neuss e.V.
RV '94 Neuss e.V.
022
Al most heaven
W / Hann / B / 2005 / Ars Vivendi / Graf Sponeck / E: Busse,Karin / F: Knigge,Hubert
Details
W / Hann / B / 2005 / Ars Vivendi / Graf Sponeck / E: Busse,Karin / F: Knigge,Hubert
4
GER
Christian Götz
RSG Fichtenhof Bad Homburg
RSG Fichtenhof Bad Homburg
635
Perceval De Mazin
W / SF / B / 2003 / Lux / Quelmek / 102YF71 / E: Götz,Christian / F: Perrault,Dominique
Details
W / SF / B / 2003 / Lux / Quelmek / 102YF71 / E: Götz,Christian / F: Perrault,Dominique
5
GER
Miriam-Sabrina Pimpl
RFV Babenhausen e.V.
RFV Babenhausen e.V.
636
Percondo
W / Hann / F / 2000 / Perpignon / Cor de la Bryere / E: Pimpl,Ingrid / F: Heumann,Jürgen
Details
W / Hann / F / 2000 / Perpignon / Cor de la Bryere / E: Pimpl,Ingrid / F: Heumann,Jürgen
6
GER
Nina Eberle
Club der Pferdefreunde Goch e. V.
Club der Pferdefreunde Goch e. V.
700
Quo Vada
S / Westf / Db / 2004 / Quo Vados I / Amalfi / 103VN41 / E: Eberle,Nina / F: Hickert,Bernhard
Details
S / Westf / Db / 2004 / Quo Vados I / Amalfi / 103VN41 / E: Eberle,Nina / F: Hickert,Bernhard
7
GER
Ela Nora Ersü
RUF Pfungstadt e.V.
RUF Pfungstadt e.V.
837
Rafinesse 24
S / Holst / Db / 2004 / Rheinsberg 3 / 102UK56 / E: Zewe, Hans / F: Karl, Ernst
Details
S / Holst / Db / 2004 / Rheinsberg 3 / 102UK56 / E: Zewe, Hans / F: Karl, Ernst
8
ITA
Marco Modolo
RG Büttelborn e.V.
RG Büttelborn e.V.
845
Spike 80
W / Hann / R / 2005 / Argelith Stakkato / Calypso 42 / E: Berger Sportpferde GmbH / F: Schulz, Rainer
Details
W / Hann / R / 2005 / Argelith Stakkato / Calypso 42 / E: Berger Sportpferde GmbH / F: Schulz, Rainer
9
LUX
Liette Thiry
Cercle Equestre de Luxembourg
Cercle Equestre de Luxembourg
073
Baloutina
S / OS / Schi / 2005 / Baloubet du Rouet / Cento / 103TO38 / E: Thiry,Liette+Francois / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / Schi / 2005 / Baloubet du Rouet / Cento / 103TO38 / E: Thiry,Liette+Francois / F: Gestüt Lewitz,
10
GER
Marcus Wagner
RFV Großostheim e.V.
RFV Großostheim e.V.
138
Caresino 6
W / KWPN / F / 2006 / Caresino / Voltaire / 103RN27 / E: Wendenburg,Andreas / F: Kroef,M.
Details
W / KWPN / F / 2006 / Caresino / Voltaire / 103RN27 / E: Wendenburg,Andreas / F: Kroef,M.
11
12
GER
Laura Böcher
RV Wallau u.Um. e.V.
RV Wallau u.Um. e.V.
410
Fair Spirit
H / Hann / B / 2006 / For Edition I / Drosselklang II / E: Böcher,Laura / F: Baum,Holger
Details
H / Hann / B / 2006 / For Edition I / Drosselklang II / E: Böcher,Laura / F: Baum,Holger
13
GER
Kai Kramm
RV Montabaur-Horressen e.V.
RV Montabaur-Horressen e.V.
093
Butterfly Flip 3
S / Dt.Sp. / Schi / 2004 / Brandenburger / Kolibri / E: Kramm,Klaus / F: Schünemann,Volker
Details
S / Dt.Sp. / Schi / 2004 / Brandenburger / Kolibri / E: Kramm,Klaus / F: Schünemann,Volker
14
GER
Alexander Reitbauer
RFV Groß-Zimmern 1949 e.V.
RFV Groß-Zimmern 1949 e.V.
617
Nyak Star du Bobois
S / SF / B / 2001 / Quick Star / Mazarin V / SUI40215 / E: Schwizer,Pius
Details
S / SF / B / 2001 / Quick Star / Mazarin V / SUI40215 / E: Schwizer,Pius
15
GER
Ulrike Riegger
RV Hüttental e.V
RV Hüttental e.V
623
16
GER
Antonia Wendenburg
RSG Fichtenhof Bad Homburg
RSG Fichtenhof Bad Homburg
846
Pius 37
H / Hess / B / 2003 / Piano 18 / Anis 10 / 102ZY27 / E: Haas, Hartmut / F: Triebs, Manfred
Details
H / Hess / B / 2003 / Piano 18 / Anis 10 / 102ZY27 / E: Haas, Hartmut / F: Triebs, Manfred
17
LUX
Alexandre Malaspina
Les Amis du Cheval
Les Amis du Cheval
833
18
GER
Rafael Eden
RC Gut Neuhaus Grevenbroich
RC Gut Neuhaus Grevenbroich
869
Stand up 6
H / Hann / R / 2006 / Argelith Stakkato / Escudo 19 / E: Ausbildungsstall Rene Tebbel GmbH / F: Kersten, Friedel
Details
H / Hann / R / 2006 / Argelith Stakkato / Escudo 19 / E: Ausbildungsstall Rene Tebbel GmbH / F: Kersten, Friedel
19
CZE
Nikoleta Germanova
RSG Fichtenhof Bad Homburg
RSG Fichtenhof Bad Homburg
772
Timpex Brandy
W / Ung. / R / 2005 / Timpex Cabale / Bob Herceg xx / E: Timpex Sportpferde, / F: Timpex Sportpferde,
Details
W / Ung. / R / 2005 / Timpex Cabale / Bob Herceg xx / E: Timpex Sportpferde, / F: Timpex Sportpferde,
20
21
JPN
Satoshi Hirao
Japan
Japan
782
Ulano 14
H / KWPN / B / 2001 / C-Indoctro / Nimmerdor / CAN40573 / E: Melisa Internationales Reitzentrum
Details
H / KWPN / B / 2001 / C-Indoctro / Nimmerdor / CAN40573 / E: Melisa Internationales Reitzentrum
22
GER
Karlheinz Grund
Wiesbadener RFC e.V.
Wiesbadener RFC e.V.
790
Utopia G
S / Holst / B / 2004 / Quantum / Landgraf I / E: Grund,Karlheinz / F: Grund,Karlheinz
Details
S / Holst / B / 2004 / Quantum / Landgraf I / E: Grund,Karlheinz / F: Grund,Karlheinz
23
GER
Alina Bunn
RFV Feldatal 1978 e.V.
RFV Feldatal 1978 e.V.
002
A Kind of Magic 4
W / Dt.Sp. / Df / 2004 / Adelante I / Glacier / E: Bunn,Alina / F: ZG Heigl,Andreas u.Brigitte
Details
W / Dt.Sp. / Df / 2004 / Adelante I / Glacier / E: Bunn,Alina / F: ZG Heigl,Andreas u.Brigitte
24
GER
Anne Karsch
RC St.Georg Günhoven e.V.
RC St.Georg Günhoven e.V.
015
25
GER
Diane Töpfer
RG Büttelborn e.V.
RG Büttelborn e.V.
025
26
GER
Jonas Ossenberg-Engels
RV Altena e.V.
RV Altena e.V.
046
Anymotion 2
W / Hann / B / 2005 / Ars Vivendi / Gralshüter / 103HC41 / E: Ossenberg-Engels,Jonas / F: Düstersiek,Rudolf
Details
W / Hann / B / 2005 / Ars Vivendi / Gralshüter / 103HC41 / E: Ossenberg-Engels,Jonas / F: Düstersiek,Rudolf
27
GER
Caroline May
Meckenheimer RC e.V.
Meckenheimer RC e.V.
113
Camerad
H / Dt.Pf / 1999 / Consens / Calvados II / GER40485 / E: Butazoni,Sonja / F: Beil,Hans Dieter
Details
H / Dt.Pf / 1999 / Consens / Calvados II / GER40485 / E: Butazoni,Sonja / F: Beil,Hans Dieter
28
GER
Lisa-Marie Thielmann
RV Hof Ruppertsmühle Sinn e.V.
RV Hof Ruppertsmühle Sinn e.V.
116
Campanario
W / Hann / B / 2002 / Chasseur I / Akut / 102UP51 / E: Thielmann,Lisa-Marie / F: Jacobs Dr.,Bonny-Jasmin
Details
W / Hann / B / 2002 / Chasseur I / Akut / 102UP51 / E: Thielmann,Lisa-Marie / F: Jacobs Dr.,Bonny-Jasmin
29
GER
Jörg Laux
RFV Groß-Zimmern 1949 e.V.
RFV Groß-Zimmern 1949 e.V.
147
Carlo L
W / Hess / B / 2002 / Catano / Cassini I / E: Laux,Eckhard / F: ZG Laux,Doris u.Eckhard
Details
W / Hess / B / 2002 / Catano / Cassini I / E: Laux,Eckhard / F: ZG Laux,Doris u.Eckhard
30
GER
Jessica Karry
RSG Weiherhof/Wallau e.V.
RSG Weiherhof/Wallau e.V.
182
Cassper
W / Holst / Schi / 2004 / Cassini II / Corrado I / 103CJ66 / E: Karry,Peter / F: Kuhn,Christiane
Details
W / Holst / Schi / 2004 / Cassini II / Corrado I / 103CJ66 / E: Karry,Peter / F: Kuhn,Christiane
31
GER
Theresa Kamps
RFV St. Georg Werne e. V.
RFV St. Georg Werne e. V.
241
Chester 225
W / Württ / B / 2005 / Chambertin / Heraldik xx / 103VV05 / E: Wüst-Lasota,Doris / F: Brunner,Ulrich
Details
W / Württ / B / 2005 / Chambertin / Heraldik xx / 103VV05 / E: Wüst-Lasota,Doris / F: Brunner,Ulrich
32
GER
Peter Reichel
Wiesbadener RFC e.V.
Wiesbadener RFC e.V.
279
Cloud Dancing 5
H / Dt.Sp. / BSchi / 2005 / Carpalo / Calido I / 103YO07 / E: Weiß,Joachim / F: Schack,Hartmut
Details
H / Dt.Sp. / BSchi / 2005 / Carpalo / Calido I / 103YO07 / E: Weiß,Joachim / F: Schack,Hartmut
33
GER
Lara Schneucker
RV Wallau u.Um. e.V.
RV Wallau u.Um. e.V.
283
Coco Cabana 2
S / Hann / Db / 2003 / Contendro I / Wolkenstein II / 102WU24 / E: Baum,Holger u. Heidi / F: Hollander,Werner
Details
S / Hann / Db / 2003 / Contendro I / Wolkenstein II / 102WU24 / E: Baum,Holger u. Heidi / F: Hollander,Werner
34
GER
Markus Gundlach
RC St.Georg Günhoven e.V.
RC St.Georg Günhoven e.V.
373
Donnah 3
S / Hann / F / 1997 / Duntroon / Eldorado / GER42774 / E: Rakhimov,Asadkhon / F: Fohring,Gerhard
Details
S / Hann / F / 1997 / Duntroon / Eldorado / GER42774 / E: Rakhimov,Asadkhon / F: Fohring,Gerhard
35
GER
Nina Oertel-Speis
ZRFV Wickrath und Umgebung 1924
ZRFV Wickrath und Umgebung 1924
243
Chicago's Girl 2
S / Dt.Sp. / B / 2006 / Convoi / Gaspari II / E: Oertel,Familie / F: Pfeifer,Bernd
Details
S / Dt.Sp. / B / 2006 / Convoi / Gaspari II / E: Oertel,Familie / F: Pfeifer,Bernd
36
GER
Thorsten Schiltz
RV '94 Neuss e.V.
RV '94 Neuss e.V.
527
Lanigan
W / OS / B / 2002 / Landgold / Wanderer / E: Tomeschat,Christine / F: ZG Auffarth,Karl-Heinz u.Bärbel
Details
W / OS / B / 2002 / Landgold / Wanderer / E: Tomeschat,Christine / F: ZG Auffarth,Karl-Heinz u.Bärbel
37
GER
Tessa Dressendörfer
RV Wallau u.Um. e.V.
RV Wallau u.Um. e.V.
293
Collinetta 2
S / Hann / B / 2004 / Contendro I / For Pleasure / E: Dressendörfer,Thomas / F: Johannsen,Frank
Details
S / Hann / B / 2004 / Contendro I / For Pleasure / E: Dressendörfer,Thomas / F: Johannsen,Frank
38
GER
Christiane Hoffmann
Wiesbadener RFC e.V.
Wiesbadener RFC e.V.
340
Courageous
H / Holst / B / 2003 / Cassini I / Lombard / 103HL38 / E: Hoffmann,Christiane / F: Bustorff,Claus
Details
H / Holst / B / 2003 / Cassini I / Lombard / 103HL38 / E: Hoffmann,Christiane / F: Bustorff,Claus
39
LUX
Basile Bettendorf
Club Equestre Pegasus
Club Equestre Pegasus
194
Céline du Gibet
S / Lux.W / B / 2006 / Chacco-Blue / Sable Rose (Calvados) / 103NH05 / E: Bettendorf,Charles
Details
S / Lux.W / B / 2006 / Chacco-Blue / Sable Rose (Calvados) / 103NH05 / E: Bettendorf,Charles
40
GER
Victoria May
Meckenheimer RC e.V.
Meckenheimer RC e.V.
363
Dennis v h zwarte Veld
W / BWP / F / 2003 / Kashmir van Schuttershof / Jasper / 102MM05 / E: May,Victoria / F: Ysebaert,Gerrit
Details
W / BWP / F / 2003 / Kashmir van Schuttershof / Jasper / 102MM05 / E: May,Victoria / F: Ysebaert,Gerrit
41
GER
Christine Roevenich
PF St.-Severinus-Merzenich
PF St.-Severinus-Merzenich
369
Doela van de Halhoeve
S / B / F / 2003 / Casmir Z / Bon Ami / E: Stecher Dr.,Rolf / F: Monnissen,Albert
Details
S / B / F / 2003 / Casmir Z / Bon Ami / E: Stecher Dr.,Rolf / F: Monnissen,Albert
42
43
GER
Pia Scheffer
PSV Dreieich e.V.
PSV Dreieich e.V.
388
Eddie Murphy 8
W / Hann / B / 2004 / El Bundy I / Chasseur I / E: Höck,Ralf / F: Schulte-Wiese Dr.,Hartmut
Details
W / Hann / B / 2004 / El Bundy I / Chasseur I / E: Höck,Ralf / F: Schulte-Wiese Dr.,Hartmut
44
GER
Katja Schrotz
RFV Viernheim e.V.
RFV Viernheim e.V.
392
Elektra 145
S / Hann / B / 2004 / Escudo I / Athletico / 103MB67 / E: Schrotz,Katja / F: Kersten,Friedel
Details
S / Hann / B / 2004 / Escudo I / Athletico / 103MB67 / E: Schrotz,Katja / F: Kersten,Friedel
45
GER
Lisa Oppermann
RFV Elz e.V.
RFV Elz e.V.
421
Ferralena
S / Rhld / F / 2004 / Ferragamo / Power Light / 103RM01 / E: Sharman,Francesca / F: Pollmann-Schweckhorst,Elmar
Details
S / Rhld / F / 2004 / Ferragamo / Power Light / 103RM01 / E: Sharman,Francesca / F: Pollmann-Schweckhorst,Elmar
46
GER
Philipp Konrad
RFV Weiterstadt 1926 e.V.
RFV Weiterstadt 1926 e.V.
502
Konny 19
S / Hann / Schi / 2000 / Kolibri / Bold Indian xx / E: Konrad,Ernst / F: Busse,Detlef
Details
S / Hann / Schi / 2000 / Kolibri / Bold Indian xx / E: Konrad,Ernst / F: Busse,Detlef
47
GER
Lucas Wenz
RFV Elz e.V.
RFV Elz e.V.
505
L B Look at me
S / Old / Db / 2002 / Lamentos / Ile de Bourbon / 102MY75 / E: Liebherr,Hans / F: Harms,Johannes
Details
S / Old / Db / 2002 / Lamentos / Ile de Bourbon / 102MY75 / E: Liebherr,Hans / F: Harms,Johannes
48
GER
Niclas Hofmann
RV Giebelwald e.V.
RV Giebelwald e.V.
539
L.B. Prevail
W / Westf / B / 1996 / Pessoa / Ehrentusch / GER22767 / E: Hofmann Dr.,Dietrich / F: Brinkmann,Jutta
Details
W / Westf / B / 1996 / Pessoa / Ehrentusch / GER22767 / E: Hofmann Dr.,Dietrich / F: Brinkmann,Jutta
49
GER
Bettina Schörnig
RV Wallau u.Um. e.V.
RV Wallau u.Um. e.V.
535
Lassinia
S / Holst / Schi / 2004 / Landos / Cassini I / 103MV88 / E: Schörnig,Christof / F: Andresen Dr.,Hansjörg
Details
S / Holst / Schi / 2004 / Landos / Cassini I / 103MV88 / E: Schörnig,Christof / F: Andresen Dr.,Hansjörg
50
51
52
GER
Angela Rieden
Domäne Kinzigheimer Hof Bruchköbel
Domäne Kinzigheimer Hof Bruchköbel
548
Levistos Lenya
S / SAnha / FkaSc / 2002 / Levisto / Rubin Magic / E: Rieden,Angela / F: Hildebrandt,Bernd-Uwe
Details
S / SAnha / FkaSc / 2002 / Levisto / Rubin Magic / E: Rieden,Angela / F: Hildebrandt,Bernd-Uwe
53
FIN
Jani Laurikainen
RV Altheim
RV Altheim
557
Limonit 5
H / Holst / Schi / 2004 / Limotas / Linaro / 102PA35 / E: Laurikainen,Jani / F: Block-Stoltenberg,Andrea
Details
H / Holst / Schi / 2004 / Limotas / Linaro / 102PA35 / E: Laurikainen,Jani / F: Block-Stoltenberg,Andrea
54
55
GER
Zita Surmund
RFV Schwanheim e.V.
RFV Schwanheim e.V.
585
Ludi Forever
W / Old / B / 2000 / Longford / Achill-Libero H / GER43790 / E: Surmund,Zita / F: Kloth,Friedhelm
Details
W / Old / B / 2000 / Longford / Achill-Libero H / GER43790 / E: Surmund,Zita / F: Kloth,Friedhelm
56
57
58
GER
Sebastian Schuldes
RSG Fichtenhof Bad Homburg
RSG Fichtenhof Bad Homburg
760
59
GER
Christian Götz
RSG Fichtenhof Bad Homburg
RSG Fichtenhof Bad Homburg
250
Chill-Bill
W / Hess / B / 2001 / Catano / Calgary / GER42946 / E: Götz,Constantin Carl / F: Drommershausen,Rainer
Details
W / Hess / B / 2001 / Catano / Calgary / GER42946 / E: Götz,Constantin Carl / F: Drommershausen,Rainer
60
GER
Miriam-Sabrina Pimpl
RFV Babenhausen e.V.
RFV Babenhausen e.V.
230
Charming Boy 30
W / ZW / Db / 1997 / Corretto / Norburn xx / E: Pimpl,Ingrid / F: Karmann,Monika
Details
W / ZW / Db / 1997 / Corretto / Norburn xx / E: Pimpl,Ingrid / F: Karmann,Monika
61
GER
Nina Eberle
Club der Pferdefreunde Goch e. V.
Club der Pferdefreunde Goch e. V.
329
Corianna 2
S / Westf / F / 2005 / Corianus / Gonzo I / E: Eberle,Nina / F: Wiesmann-Benning,Bernhard
Details
S / Westf / F / 2005 / Corianus / Gonzo I / E: Eberle,Nina / F: Wiesmann-Benning,Bernhard
62
GER
Ela Nora Ersü
RUF Pfungstadt e.V.
RUF Pfungstadt e.V.
838
Chamonie 8
S / Holst / Db / 2003 / Chamonix 21 / E: Ersü, Ela Nora / F: Witt Pferdezucht GbR
Details
S / Holst / Db / 2003 / Chamonix 21 / E: Ersü, Ela Nora / F: Witt Pferdezucht GbR
63
ITA
Marco Modolo
RG Büttelborn e.V.
RG Büttelborn e.V.
136
Carducci 9
W / Hann / Db / 2006 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Compliment / 103UR53 / E: Gaudiano,Emanuele / F: Hoorn,Gerold van
Details
W / Hann / Db / 2006 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Compliment / 103UR53 / E: Gaudiano,Emanuele / F: Hoorn,Gerold van
64
LUX
Liette Thiry
Cercle Equestre de Luxembourg
Cercle Equestre de Luxembourg
840
For Yougsters
W / Z.Rpf / F / 2005 / For Pleasure / Zandor Z 2 / 103NK05 / E: Lelieveld, Maria / F: Lelieveld, Maria
Details
W / Z.Rpf / F / 2005 / For Pleasure / Zandor Z 2 / 103NK05 / E: Lelieveld, Maria / F: Lelieveld, Maria
65
GER
Marcus Wagner
RFV Großostheim e.V.
RFV Großostheim e.V.
292
Collina 6
S / Bay / Schwb / 2002 / Caretello B / Lortino / 103UA47 / E: Wagner,Marcus / F: Schrötzlmair,Ulrich
Details
S / Bay / Schwb / 2002 / Caretello B / Lortino / 103UA47 / E: Wagner,Marcus / F: Schrötzlmair,Ulrich
66
67
GER
Laura Böcher
RV Wallau u.Um. e.V.
RV Wallau u.Um. e.V.
433
Fly away 30
S / Hann / Db / 2005 / For Edition I / Acobat II / E: Böcher,Laura / F: Baum,Holger
Details
S / Hann / Db / 2005 / For Edition I / Acobat II / E: Böcher,Laura / F: Baum,Holger
68
GER
Markus Gundlach
RC St.Georg Günhoven e.V.
RC St.Georg Günhoven e.V.
570
Lord Georgio
W / Hann / B / 2001 / Laptop / Garibaldi I / 103ZV52 / E: Haas,Birgit / F: Fecht-Ehlers,Peter von der
Details
W / Hann / B / 2001 / Laptop / Garibaldi I / 103ZV52 / E: Haas,Birgit / F: Fecht-Ehlers,Peter von der
69
GER
Nina Oertel-Speis
ZRFV Wickrath und Umgebung 1924
ZRFV Wickrath und Umgebung 1924
262
Cinderella 620
S / Holst / Schi / 2006 / Cassini II / Chamonix / E: Oertel,Familie / F: Debbert,Dieter
Details
S / Holst / Schi / 2006 / Cassini II / Chamonix / E: Oertel,Familie / F: Debbert,Dieter
70
GER
Thorsten Schiltz
RV '94 Neuss e.V.
RV '94 Neuss e.V.
536
Laughton 2
H / ISH / B / 1998 / Laughton's Flight / Rimilis / GER44099 / E: Schiltz,Thorsten / F: Kearns,Patrick J.
Details
H / ISH / B / 1998 / Laughton's Flight / Rimilis / GER44099 / E: Schiltz,Thorsten / F: Kearns,Patrick J.
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.