RV Thann
Preis der Firma Gebhardt & Gebhardt , Isotec
|
Juryleden |
Hermann Reuver Michael Schmidt |
Groep 1
1
GER
Franziska Modlik
PSC Ising e.V.
PSC Ising e.V.
187
Corofina 23
S / Württ / Db / 2006 / Corofino II / Acord II / E: Modlik,Franziska / F: Kollmar,Michelle
Details
S / Württ / Db / 2006 / Corofino II / Acord II / E: Modlik,Franziska / F: Kollmar,Michelle
7.30 | 0.00 |
45.79
55.00 EUR |
2
GER
Julia Feichtner
LRFV Kr. Ebersberg e.V.
LRFV Kr. Ebersberg e.V.
094
Candy 672
S / Hann / B / 2003 / Compliment / Rosentau / E: Feichtner,Roman / F: Janke,Christian
Details
S / Hann / B / 2003 / Compliment / Rosentau / E: Feichtner,Roman / F: Janke,Christian
7.80 | 0.00 |
49.96
45.00 EUR |
3
GER
Johannes Scheck
PSC Ising e.V.
PSC Ising e.V.
820
Wonder of Wonderland
W / BWP / Db / 1999 / Darco / Jalisco B / NOR40247 / E: Koller,Franziska / F: Vanden Abeele-Gustaf,Catherine
Details
W / BWP / Db / 1999 / Darco / Jalisco B / NOR40247 / E: Koller,Franziska / F: Vanden Abeele-Gustaf,Catherine
7.60 | 1.00 |
52.89
38.00 EUR |
4
GER
Nina Herrmann
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
179
Copa Cabana 22
S / Westf / F / 2005 / Corianus / Potsdam / E: Herrmann,Nina / F: Querdel,Leonhard
Details
S / Westf / F / 2005 / Corianus / Potsdam / E: Herrmann,Nina / F: Querdel,Leonhard
7.50 | 6.00 |
53.66
33.00 EUR |
5
GER
Andrea Hagn
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
295
EMH Chicolino
W / Württ / Schwb / 2004 / Chico's Boy / Assistent / 103XB19 / E: Hagn,Andrea / F: ZG Hellstern,Ekkehard u.Maria
Details
W / Württ / Schwb / 2004 / Chico's Boy / Assistent / 103XB19 / E: Hagn,Andrea / F: ZG Hellstern,Ekkehard u.Maria
7.30 | 19.00 |
66.61
30.00 EUR |
6
GER
Bianca Jehl
RV Loibersdorf e.V.
RV Loibersdorf e.V.
099
Carentino 6
H / Bay / Db / 2007 / Cornet's Crown / Pour Plaisir / E: Jehl,Martin / F: ZG Jehl,Martin u.Edeltraud
Details
H / Bay / Db / 2007 / Cornet's Crown / Pour Plaisir / E: Jehl,Martin / F: ZG Jehl,Martin u.Edeltraud
6.80 |
|
6
GER
Emily Schardey
PSG Taubenberg e.V.
PSG Taubenberg e.V.
359
Garfield 202
W / Bay / B / 1998 / Grannus First Class / Louis J / GER45789 / E: Schardey Prof.,Hans Martin / F: Sommer,Adolf
Details
W / Bay / B / 1998 / Grannus First Class / Louis J / GER45789 / E: Schardey Prof.,Hans Martin / F: Sommer,Adolf
6.80 |
|
8
GER
Magdalena Wiesböck
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
201
Cupido R
W / Dt.Sp. / B / 2005 / Cranach / Kolibri / E: Mättig,Alexander / F: Reppe,Johannes
Details
W / Dt.Sp. / B / 2005 / Cranach / Kolibri / E: Mättig,Alexander / F: Reppe,Johannes
6.70 |
|
9
GER
Konstanze Demmelmeier
PSG Taubenberg e.V.
PSG Taubenberg e.V.
116
Cento per Cento
W / Bay / B / 1997 / Cosinus B / Glorieux / E: Demmelmeier,Konstanze / F: Sanladerer,Ferdinand
Details
W / Bay / B / 1997 / Cosinus B / Glorieux / E: Demmelmeier,Konstanze / F: Sanladerer,Ferdinand
6.60 |
|
10
GER
Johannes Scheck
PSC Ising e.V.
PSC Ising e.V.
567
Pia 773
S / Bay / B / 2007 / Quadrigus M / Lennon Beat / E: Scheck,Elisabeth / F: Höltl,Alois
Details
S / Bay / B / 2007 / Quadrigus M / Lennon Beat / E: Scheck,Elisabeth / F: Höltl,Alois
6.50 |
|
13
GER
Marie-Christine Kalmbach
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
719
Silvano 103
W / OS / B / 2007 / Sir Shutterfly / Caretino / E: Kalmbach,Sabine / F: Gestuet Obora,
Details
W / OS / B / 2007 / Sir Shutterfly / Caretino / E: Kalmbach,Sabine / F: Gestuet Obora,
6.20 |
|
13
GER
Katharina Herran Del Val
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
504
Loutrec 2
H / Bay / Db / 2004 / Lanciano / Le Mexico (ex: Etna) / E: Huber,Martin / F: Huber,Martin
Details
H / Bay / Db / 2004 / Lanciano / Le Mexico (ex: Etna) / E: Huber,Martin / F: Huber,Martin
6.20 |
|
= 201.00 EUR
Groep 2
1
GER
Magdalena Wiesböck
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
296
Emma 189
S / Württ / Db / 2005 / For Pleasure / Funke / 103UQ45 / E: Wiesböck,Magdalena / F: ZG Fritzsching,Ursula u.Klaus
Details
S / Württ / Db / 2005 / For Pleasure / Funke / 103UQ45 / E: Wiesböck,Magdalena / F: ZG Fritzsching,Ursula u.Klaus
7.20 | 0.00 |
48.80
55.00 EUR |
2
GER
Andrea Hagn
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
054
Billy Joel 3
H / KWPN / Db / 2006 / Unaniem / Ramiro / 103MC90 / E: Levallois,Eric / F: Louw,J.J. van der
Details
H / KWPN / Db / 2006 / Unaniem / Ramiro / 103MC90 / E: Levallois,Eric / F: Louw,J.J. van der
8.20 | 1.00 |
52.23
45.00 EUR |
3
GER
Alexandra Welk
PSG Taubenberg e.V.
PSG Taubenberg e.V.
322
FH Nightcapitol
H / DR / RSchi / 2004 / Nightfire / Alexander / E: Welk,Alexandra / F: Schwolow,Detlef
Details
H / DR / RSchi / 2004 / Nightfire / Alexander / E: Welk,Alexandra / F: Schwolow,Detlef
7.40 | 4.00 |
48.27
38.00 EUR |
4
GER
Sarah Straub
RV Waldhauser Hof e.V.
RV Waldhauser Hof e.V.
590
Quattros E
H / Holst / B / 2006 / Quidam de Revel / Concept / E: Straub,Sarah / F: Eichert,Nikolaus
Details
H / Holst / B / 2006 / Quidam de Revel / Concept / E: Straub,Sarah / F: Eichert,Nikolaus
7.30 | 8.00 |
50.19
33.00 EUR |
5
GER
Marie Hagn
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
436
L'Akasha
S / Hann / B / 2003 / Laptop / Willem's As I / 103XB26 / E: Hagn,Marie / F: Hellwege,Hans-Jürgen
Details
S / Hann / B / 2003 / Laptop / Willem's As I / 103XB26 / E: Hagn,Marie / F: Hellwege,Hans-Jürgen
7.40 |
30.00 EUR |
6
GER
Andrea Vodermair
PSC Max-Hof e.V.
PSC Max-Hof e.V.
587
Qualitys Quick Z
H / Z.Rpf / B / 2003 / Quick Lauro Z / Pavarotti v.d.Helle / 102UV22 / E: Vodermair,Andrea / F: Camerlynick,J.A.V.R.C.
Details
H / Z.Rpf / B / 2003 / Quick Lauro Z / Pavarotti v.d.Helle / 102UV22 / E: Vodermair,Andrea / F: Camerlynick,J.A.V.R.C.
6.80 |
|
= 201.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
15
GER
Bianca Jehl
RV Loibersdorf e.V.
RV Loibersdorf e.V.
029
Angelina 285
S / Bay / B / 2000 / Asti Spumante / Monsagem xx / E: Jehl,Martin / F: Bayerisch.Haupt-u.Landgest.Schwaiga
Details
S / Bay / B / 2000 / Asti Spumante / Monsagem xx / E: Jehl,Martin / F: Bayerisch.Haupt-u.Landgest.Schwaiga
6.00 |
|
15
GER
Andrea Vodermair
PSC Max-Hof e.V.
PSC Max-Hof e.V.
882
Chrisi 3
S / Holst / B / 2002 / Chalan / Lordano 7 / GER45633 / E: Hinrichsen, Christian / F: Freitag, Ulrich
Details
S / Holst / B / 2002 / Chalan / Lordano 7 / GER45633 / E: Hinrichsen, Christian / F: Freitag, Ulrich
6.00 |
|
18
GER
Emily Schardey
PSG Taubenberg e.V.
PSG Taubenberg e.V.
300
Euripides 2
W / Holst / B / 2001 / Exkurs / Cassini I / 103FZ54 / E: Schardey Prof. Dr.,Martin / F: Döhrer,Angelika
Details
W / Holst / B / 2001 / Exkurs / Cassini I / 103FZ54 / E: Schardey Prof. Dr.,Martin / F: Döhrer,Angelika
5.80 |
|
19
GER
Magdalena Floßmann
PSG Taubenberg e.V.
PSG Taubenberg e.V.
132
Charmante 31
S / Holst / F / 2001 / Coriano / Rebel Z I / 103VL08 / E: Engl,Peter / F: Bernhard,Elisabeth
Details
S / Holst / F / 2001 / Coriano / Rebel Z I / 103VL08 / E: Engl,Peter / F: Bernhard,Elisabeth
5.70 |
|
20
GER
Sebastian Scheck
PSC Ising e.V.
PSC Ising e.V.
225
Der Da K
W / Hann / Df / 1994 / Drosselklang II / Watzmann / GER20553 / E: Kamps,Anna / F: Klanke,Wilfried
Details
W / Hann / Df / 1994 / Drosselklang II / Watzmann / GER20553 / E: Kamps,Anna / F: Klanke,Wilfried
5.50 |
|
22
GER
Nicole Bergmann
RFV Isarwinkel e.V.
RFV Isarwinkel e.V.
653
Rosario 34
W / Trak. / Db / 1998 / Bellheim / Louidor / E: Bergmann,Nicole / F: Pörsch,Carmen
Details
W / Trak. / Db / 1998 / Bellheim / Louidor / E: Bergmann,Nicole / F: Pörsch,Carmen
5.20 |
|
22
GER
Veronika Bierling
RC Sauerlach e.V.
RC Sauerlach e.V.
215
Dark Diamond 28
W / Hann / Df / 2000 / Don Juan / Foxhunter / GER42377 / E: Resenberger,Anton / F: Harms,August
Details
W / Hann / Df / 2000 / Don Juan / Foxhunter / GER42377 / E: Resenberger,Anton / F: Harms,August
5.20 |
|
24
GER
Giuseppe Borriello
RC Sauerlach e.V.
RC Sauerlach e.V.
022
Altmeister HGB
W / Holst / Df / 2006 / Acodetto I / Cor de la Bryere / E: Borriello,Giuseppe / F: Berner,Hans-Günter
Details
W / Holst / Df / 2006 / Acodetto I / Cor de la Bryere / E: Borriello,Giuseppe / F: Berner,Hans-Günter
4.10 |
|
25
GER
Tatiana Ruoss
Pffrd. RH Laurent e.V.
Pffrd. RH Laurent e.V.
021
Alonso von Spanien
W / Hann / B / 2004 / Adlantus As / Wendelin I / E: Helary-Schröder,Babette / F: Müller-Rulfs,Carsten
Details
W / Hann / B / 2004 / Adlantus As / Wendelin I / E: Helary-Schröder,Babette / F: Müller-Rulfs,Carsten
3.80 |
|
26
GER
Christiane Reisenauer
SRC Fünfseeland e.V
SRC Fünfseeland e.V
048
Barnsby 3
H / Holst / Schi / 2002 / Barinello / Cascavelle / E: Hilger,Sieglinde / F: Lahrsen,Jochen
Details
H / Holst / Schi / 2002 / Barinello / Cascavelle / E: Hilger,Sieglinde / F: Lahrsen,Jochen
3.60 |
|
GER
Sophia Roll
RC Sauerlach e.V.
RC Sauerlach e.V.
573
Pitch and Powers Puttgarden
S / Holst / F / 2000 / Chambertin / Alexis Z / E: Roll,Michael / F: Schröder,Christian
Details
S / Holst / F / 2000 / Chambertin / Alexis Z / E: Roll,Michael / F: Schröder,Christian
Uitgesloten |
|
GER
Andreas Mayer
RV Seehof am Waginger See e.V.
RV Seehof am Waginger See e.V.
601
Quintinus 3
W / Holst / B / 2003 / Quinar / Capitol I / 102NP10 / E: Forsher,Veronika / F: Trost,Hans Werner
Details
W / Holst / B / 2003 / Quinar / Capitol I / 102NP10 / E: Forsher,Veronika / F: Trost,Hans Werner
Uitgesloten |
|
GER
Nathalie Schmidl
RC Sauerlach e.V.
RC Sauerlach e.V.
082
Caligula B
H / Hann / Db / 2001 / Chasseur I / Gralsritter / E: Schmidl,Nathalie / F: Bellmann,Dietrich
Details
H / Hann / Db / 2001 / Chasseur I / Gralsritter / E: Schmidl,Nathalie / F: Bellmann,Dietrich
Uitgesloten |
|
GER
Sarah Sophia Adam
RA München e.V.
RA München e.V.
855
Celano's Girl
S / Westf / Schi / 2005 / Celano 1 / 103LV41 / E: Adam, Sheron / F: Schultzke, Jürgen -The Cottage-
Details
S / Westf / Schi / 2005 / Celano 1 / 103LV41 / E: Adam, Sheron / F: Schultzke, Jürgen -The Cottage-
Uitgesloten |
|
GER
Martin Rothmoser
LRFV Kr. Ebersberg e.V.
LRFV Kr. Ebersberg e.V.
445
Larius 14
W / Holst / B / 1999 / Levantos I / Calando I / E: Rothmoser,Martin / F: Büttner,Heiko
Details
W / Holst / B / 1999 / Levantos I / Calando I / E: Rothmoser,Martin / F: Büttner,Heiko
Uitgesloten |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.