Reit-und Springturnier Stehbrink mit Geländeprüfungen
Preis der Fa. G.S. Projektbau, Minden
|
Juryleden |
Nadin Henke Carsten Tech |
1
GER
Madeleine Grobosch
Ländl. RV Lindhorst u.U. e.V.
Ländl. RV Lindhorst u.U. e.V.
283
My Lady 150
S / NF / B / 2000 / Mambo Moscan / Anydale Ron / E: Bläser-Grobosch,Birgit / F: Bläser-Grobosch,Birgit
Details
S / NF / B / 2000 / Mambo Moscan / Anydale Ron / E: Bläser-Grobosch,Birgit / F: Bläser-Grobosch,Birgit
8.20 |
2
GER
Stefani Gieselmann
RV Destel e.V.
RV Destel e.V.
234
Lavino 6
H / Westf / B / 2002 / Lancer III / Argentinus / E: Gieselmann,Stefani / F: Boyar van Baaren,Oemer
Details
H / Westf / B / 2002 / Lancer III / Argentinus / E: Gieselmann,Stefani / F: Boyar van Baaren,Oemer
8.00 |
3
GER
Julia Kanjahn
RFV Maasen-Sulingen e. V.
RFV Maasen-Sulingen e. V.
328
Quentin G.
H / Holst / B / 2005 / Quinar / Capitol I / E: Bodenmüller,David / F: ZG Gühring,W.u.K.
Details
H / Holst / B / 2005 / Quinar / Capitol I / E: Bodenmüller,David / F: ZG Gühring,W.u.K.
7.70 |
4
GER
Johanne Frederking
RFV Hille e.V.
RFV Hille e.V.
429
Welcome Skatman
H / DR / R / 2002 / Welcome Shamrock / Nightstar / E: Frederking,Dieter / F: ZG Boettcher,Familie
Details
H / DR / R / 2002 / Welcome Shamrock / Nightstar / E: Frederking,Dieter / F: ZG Boettcher,Familie
7.60 |
5
GER
Rabea Deseniß
Ländl. RV Lindhorst u.U. e.V.
Ländl. RV Lindhorst u.U. e.V.
323
Prinzessin Rosa von Wolke Sieb
S / Hann / B / 2008 / Perigueux / Rabino / E: Deseniß,Rabea / F: Kappei,Günter
Details
S / Hann / B / 2008 / Perigueux / Rabino / E: Deseniß,Rabea / F: Kappei,Günter
7.50 |
6
GER
Vanessa Löwe
RFV Zum Kirschensiek e. V.
RFV Zum Kirschensiek e. V.
177
Flori T
W / Westf / B / 1997 / Florestan I / Frühlingstraum II / E: Timmert,Wilhelm / F: Timmert,Wilhelm
Details
W / Westf / B / 1997 / Florestan I / Frühlingstraum II / E: Timmert,Wilhelm / F: Timmert,Wilhelm
7.40 |
8
GER
Alexandra Eckhoff
TG Poggenhagen
TG Poggenhagen
017
Balou's Bazooka
S / Hann / F / 2007 / Balou du Rouet / Crazy Cocktail / E: Eckhoff,Claudia / F: Eckhoff,Claudia
Details
S / Hann / F / 2007 / Balou du Rouet / Crazy Cocktail / E: Eckhoff,Claudia / F: Eckhoff,Claudia
7.30 |
10
GER
Katrin Menneking
RFV Auetal e.V.
RFV Auetal e.V.
113
Curley Sue 43
S / Westf / B / 2004 / Charisma / Polydor / E: Menneking,Christina / F: Weidlich,Hans-Jürgen
Details
S / Westf / B / 2004 / Charisma / Polydor / E: Menneking,Christina / F: Weidlich,Hans-Jürgen
7.20 |
10
GER
Maximilian Baumeister
RFV Bierde-Lahde-Neuenknick e. V.
RFV Bierde-Lahde-Neuenknick e. V.
196
Giovanna di Vitara
S / Hann / R / 2007 / Graf Top / Rodgau / E: Kühnen,Hannelore / F: Kühnen,Hannelore
Details
S / Hann / R / 2007 / Graf Top / Rodgau / E: Kühnen,Hannelore / F: Kühnen,Hannelore
7.20 |
12
GER
Julita Stutz
RFV St. Georg Kreuzkrug-Raddestorf
RFV St. Georg Kreuzkrug-Raddestorf
414
Venezuela 10
S / Hann / B / 2008 / Vulkano / Acorado I / E: Laue,Friedrich-Wilhelm / F: Laue,Friedrich-Wilhelm
Details
S / Hann / B / 2008 / Vulkano / Acorado I / E: Laue,Friedrich-Wilhelm / F: Laue,Friedrich-Wilhelm
7.10 |
Andere, niet geklasseerde deelnemers
14
GER
Janna Mues
RFV Nendorf e. V.
RFV Nendorf e. V.
392
Singapore Sling
S / Hann / B / 2004 / San Brasil / Goldfasan / E: Meier,Mara-Maria / F: Wegener,Werner
Details
S / Hann / B / 2004 / San Brasil / Goldfasan / E: Meier,Mara-Maria / F: Wegener,Werner
7.00 |
15
GER
Lisa Hülsemann
Reit,- Zucht- u. Fahrv. Stadthagen
Reit,- Zucht- u. Fahrv. Stadthagen
142
Doodle Jump
S / Westf / B / 2006 / Donlino / San Salvador / E: Lindecke,Marlene / F: Beckmann,Paul
Details
S / Westf / B / 2006 / Donlino / San Salvador / E: Lindecke,Marlene / F: Beckmann,Paul
6.90 |
16
GER
Jacqueline Kortenbruck
RV Quernheim e. V.
RV Quernheim e. V.
211
I-Punkt 11
W / Westf / RSche / 2005 / Ilan / Meilenstiefel / E: Kortenbruck,Jacqueline / F: Buddenberg,Manfred
Details
W / Westf / RSche / 2005 / Ilan / Meilenstiefel / E: Kortenbruck,Jacqueline / F: Buddenberg,Manfred
6.80 |
16
GER
Dorina Koch
RV Holzhausen-Heddinghausen e. V.
RV Holzhausen-Heddinghausen e. V.
320
Power Girl 15
S / Westf / B / 1995 / Popcorn / Silvester / GER22506 / E: Kuhn,Beate / F: Gajos,Sascha
Details
S / Westf / B / 1995 / Popcorn / Silvester / GER22506 / E: Kuhn,Beate / F: Gajos,Sascha
6.80 |
16
GER
Antonia Friedrich
RFV St. Georg Kreuzkrug-Raddestorf
RFV St. Georg Kreuzkrug-Raddestorf
188
Gaucho 81
W / Old / Schwb / 1992 / Grosso Z / Mamori xx / E: Friedrich,Kerstin / F: Suwe,Andreas
Details
W / Old / Schwb / 1992 / Grosso Z / Mamori xx / E: Friedrich,Kerstin / F: Suwe,Andreas
6.80 |
19
GER
Yannik Weier
Minden-Lübbecker RSG e. V.
Minden-Lübbecker RSG e. V.
242
Let's chant IcQ
H / Old / B / 2008 / Lordanos / Contendro I / E: Könemann,Cord u. Sabine / F: Heinemann,Horst
Details
H / Old / B / 2008 / Lordanos / Contendro I / E: Könemann,Cord u. Sabine / F: Heinemann,Horst
6.70 |
19
GER
Kimberly Weber
RFV Hille e.V.
RFV Hille e.V.
079
Cinderella H 2
S / Westf / B / 2007 / Co-Pilot / Salvano / E: Häseker,Alfred / F: Häseker,Bernd
Details
S / Westf / B / 2007 / Co-Pilot / Salvano / E: Häseker,Alfred / F: Häseker,Bernd
6.70 |
19
GER
Lenja Wesemann
RFV Nienburg e. V.
RFV Nienburg e. V.
233
Laura Z 2
S / Old / B / 1998 / Lordanos / Zeus (Nurzeus) / E: Ziegeler Dr.,Klaus / F: Ziegeler Dr.,Klaus
Details
S / Old / B / 1998 / Lordanos / Zeus (Nurzeus) / E: Ziegeler Dr.,Klaus / F: Ziegeler Dr.,Klaus
6.70 |
22
GER
Sandra Rohlfing
Turniergemeinschaft Mindener Land e
Turniergemeinschaft Mindener Land e
048
Carry me 6
S / Hann / B / 2005 / Carry Gold / Al Capone / E: Rohlfing,Wilhelm / F: Rohlfing,Wilhelm
Details
S / Hann / B / 2005 / Carry Gold / Al Capone / E: Rohlfing,Wilhelm / F: Rohlfing,Wilhelm
6.60 |
23
GER
Nadine Timmermann
RSG Holzhausen II e. V.
RSG Holzhausen II e. V.
362
Rubikon 44
W / SAnha / B / 2002 / Renier / Frühlingsbote / E: Aissen,Bärbel / F: Krieger,Lutz
Details
W / SAnha / B / 2002 / Renier / Frühlingsbote / E: Aissen,Bärbel / F: Krieger,Lutz
6.40 |
23
GER
Fabian Meyer
Minden-Lübbecker RSG e. V.
Minden-Lübbecker RSG e. V.
037
Can You Fly
W / OS / F / 2005 / Cartoon / Papillon Rouge / E: Seeder,Denise / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / OS / F / 2005 / Cartoon / Papillon Rouge / E: Seeder,Denise / F: Gestüt Lewitz,
6.40 |
26
GER
Wiebke Diederichs
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
184
Frederic 118
W / SAnha / B / 2002 / Freudenfest / Griton / E: Diederichs,Wiebke / F: CJD Billberge Gem.Verband e.V.,
Details
W / SAnha / B / 2002 / Freudenfest / Griton / E: Diederichs,Wiebke / F: CJD Billberge Gem.Verband e.V.,
5.70 |
27
GER
Michael Schomburg
RFV St. Georg Kreuzkrug-Raddestorf
RFV St. Georg Kreuzkrug-Raddestorf
130
Diamond Girl 24
S / Old / B / 2004 / Diamond Hit / Lord Sinclair I / E: Versen,Jens / F: Uhlenwinkel,Alfred
Details
S / Old / B / 2004 / Diamond Hit / Lord Sinclair I / E: Versen,Jens / F: Uhlenwinkel,Alfred
5.50 |
28
GER
Celina Niedenzu
TG Schaumburg e. V.
TG Schaumburg e. V.
073
Chicolino S
W / Old / Db / 2009 / Casiro I / Concetto I / E: Stahlhut,Ernst / F: Stahlhut,Ernst
Details
W / Old / Db / 2009 / Casiro I / Concetto I / E: Stahlhut,Ernst / F: Stahlhut,Ernst
5.40 |
29
GER
Mandy Heimrich
TG Poggenhagen
TG Poggenhagen
402
Sunny May 2
S / Old / B / 2001 / Shine On / Sundance Kid / E: Eckhoff,Claudia / F: Hopmann,Erich
Details
S / Old / B / 2001 / Shine On / Sundance Kid / E: Eckhoff,Claudia / F: Hopmann,Erich
5.20 |
30
GER
Dominik Noch
RV Auewiesen Alt-Espelkamp e. V.
RV Auewiesen Alt-Espelkamp e. V.
266
Luxor 128
W / Bay / B / 2003 / Luberon / Polling / E: Lehmann-Noch,Sigrid / F: Schoell,Heike
Details
W / Bay / B / 2003 / Luberon / Polling / E: Lehmann-Noch,Sigrid / F: Schoell,Heike
5.00 |
30
GER
Nadine Bredemeier
RFV Steyerberg e. V.
RFV Steyerberg e. V.
367
Salitos 5
W / Dt.Pf / F / 2006 / Slibovitz / Wenzel II / E: Bredemeier,Nadine / F: Bredemeier,Nadine
Details
W / Dt.Pf / F / 2006 / Slibovitz / Wenzel II / E: Bredemeier,Nadine / F: Bredemeier,Nadine
5.00 |
GER
Maxime Bethke
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
383
Shanaja 3
S / Hann / B / 2007 / St. Moritz / Lemon Tree / E: Matthäus,Angelique / F: Langrehr,Jens-Friedrich
Details
S / Hann / B / 2007 / St. Moritz / Lemon Tree / E: Matthäus,Angelique / F: Langrehr,Jens-Friedrich
GER
Lisa-Marie Rodeck
RV Destel e.V.
RV Destel e.V.
081
Clara 90
S / Westf / R / 2007 / Christiano / Insider / E: Rodeck,Lisa-Marie / F: Sandmeyer,Wilhelm
Details
S / Westf / R / 2007 / Christiano / Insider / E: Rodeck,Lisa-Marie / F: Sandmeyer,Wilhelm
Uitgesloten |
GER
Jessika Hormann
RFV Brüninghorstedt-Schamerloh-Warm
RFV Brüninghorstedt-Schamerloh-Warm
151
Energy 15
S / Hann / Db / 2003 / El Bundy I / Sandro / E: Hormann,Jessika / F: ZG Schnier,Heinrich u.Sigried
Details
S / Hann / Db / 2003 / El Bundy I / Sandro / E: Hormann,Jessika / F: ZG Schnier,Heinrich u.Sigried
Uitgesloten |
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.