Reitturnier RV Harsum
Geld- und Ehrenpreis
|
Juryleden |
Rosemarie Hölscher Jan Crome-Sperling |
1
GER
Lennert Hauschild
RV Sittensen u.U.
RV Sittensen u.U.
346
For Emotion
W / OS / B / 2001 / For Pleasure / Acord II / 102ZQ71 / E: Edelmüller,Eva / F: Diestel,Robert
Details
W / OS / B / 2001 / For Pleasure / Acord II / 102ZQ71 / E: Edelmüller,Eva / F: Diestel,Robert
0.00 | 72.58 | 0.00 |
40.42
1,200.00 EUR |
2
GER
Hilmar Meyer
Reit- u. Rennverein Schwarme 1897 e
Reit- u. Rennverein Schwarme 1897 e
396
La Coeur 10
W / Holst / Db / 2003 / Lavall II / Cantus / 103BG41 / E: Hofschröer,Ernst / F: Lehmann,Daniel
Details
W / Holst / Db / 2003 / Lavall II / Cantus / 103BG41 / E: Hofschröer,Ernst / F: Lehmann,Daniel
0.00 | 76.49 | 0.00 |
41.08
1,000.00 EUR |
3
GER
Hergen Forkert
RC Rosenbusch Oberneuland e.V.
RC Rosenbusch Oberneuland e.V.
307
Elton John 9
W / Hann / Db / 1999 / Acorado I / Grannus / GER40960 / E: Bergmann,Ulrike / F: Amend,Frank Christian
Details
W / Hann / Db / 1999 / Acorado I / Grannus / GER40960 / E: Bergmann,Ulrike / F: Amend,Frank Christian
0.00 | 74.93 | 0.00 |
42.14
700.00 EUR |
4
GER
Michael Zwingmann
RSV Martinfeld
RSV Martinfeld
018
Ally Mc Beal 22
S / Holst / B / 2002 / Acobat II / Lord / E: König,Michael / F: Harjes,Wolfgang
Details
S / Holst / B / 2002 / Acobat II / Lord / E: König,Michael / F: Harjes,Wolfgang
0.00 | 76.29 | 0.00 |
44.05
500.00 EUR |
5
GER
Christian Glienewinkel
RV Wilkenburg e.V.
RV Wilkenburg e.V.
436
Levisto's Pleasure
W / Dt.Sp. / F / 2003 / Levisto / For Pleasure / 102TX79 / E: Festerling,Nicole / F: Jung,Karl-Ernst
Details
W / Dt.Sp. / F / 2003 / Levisto / For Pleasure / 102TX79 / E: Festerling,Nicole / F: Jung,Karl-Ernst
0.00 | 75.53 | 4.00 |
45.16
400.00 EUR |
6
GER
Thorsten Röhr
RFV Landesbergen e. V.
RFV Landesbergen e. V.
355
Gameboy 46
W / Hann / Db / 1998 / Graf Grannus / Calypso II / E: Olm,Julia-Beatrice / F: Schneider,Marion
Details
W / Hann / Db / 1998 / Graf Grannus / Calypso II / E: Olm,Julia-Beatrice / F: Schneider,Marion
0.25 | 77.47 |
300.00 EUR |
7
FIN
Mikko Mäentausta
RV Sandbostel
RV Sandbostel
535
Quenaro
H / Holst / Schi / 2003 / Quebec / Coronado / 103BI58 / E: Tomfohrde,Arnold / F: Tomfohrde,Arnold
Details
H / Holst / Schi / 2003 / Quebec / Coronado / 103BI58 / E: Tomfohrde,Arnold / F: Tomfohrde,Arnold
4.00 | 73.00 |
200.00 EUR |
8
GER
Kai Schäfer
RC Elmgestüt Drei Eichen e. V.
RC Elmgestüt Drei Eichen e. V.
343
Flipper Sun
H / SF / B / 2003 / Flipper D'Elle / Narcos II / 102MM80 / E: Elmgestüt "Drei Eichen" GmbH, / F: Frankreich,
Details
H / SF / B / 2003 / Flipper D'Elle / Narcos II / 102MM80 / E: Elmgestüt "Drei Eichen" GmbH, / F: Frankreich,
4.00 | 73.03 |
125.00 EUR |
9
GER
Gerald Nothdurft
LG Reiten Berlin e.V.
LG Reiten Berlin e.V.
020
Amazing 15
W / Holst / B / 2004 / Askari / Leonid / 103KW10 / E: Nothdurft,Rainer / F: Holdorf,Wilfred
Details
W / Holst / B / 2004 / Askari / Leonid / 103KW10 / E: Nothdurft,Rainer / F: Holdorf,Wilfred
4.00 | 73.22 |
|
10
GER
Hilmar Meyer
Reit- u. Rennverein Schwarme 1897 e
Reit- u. Rennverein Schwarme 1897 e
242
Coverlady
S / Brdbg / Db / 2000 / Convoi / Wellenspiel / GER42004 / E: Jentzsch,Helga / F: ZG Barthelt,Jürgen u.Rosemarie
Details
S / Brdbg / Db / 2000 / Convoi / Wellenspiel / GER42004 / E: Jentzsch,Helga / F: ZG Barthelt,Jürgen u.Rosemarie
4.00 | 73.68 |
|
11
GER
Lennert Hauschild
RV Sittensen u.U.
RV Sittensen u.U.
305
Eliza 49
S / Hann / Db / 2003 / El Bundy I / Landfriese II / 103EG18 / E: Feldtmann,Violetta / F: Horst,Jens van der
Details
S / Hann / Db / 2003 / El Bundy I / Landfriese II / 103EG18 / E: Feldtmann,Violetta / F: Horst,Jens van der
4.00 | 75.53 |
|
= 4,425.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
12
GER
Ulf Plate
RV Fredenbeck
RV Fredenbeck
443
Limbiskit 2
S / Hann / B / 2005 / Landor S / Chasseur I / 103zQ98 / E: Plate,Ulf / F: Plate,Ulf
Details
S / Hann / B / 2005 / Landor S / Chasseur I / 103zQ98 / E: Plate,Ulf / F: Plate,Ulf
4.00 | 76.31 |
|
13
GER
Ronald Sandbrink
RFV Päse e.V.
RFV Päse e.V.
342
Flight of Ikarus
W / Hann / F / 2005 / For Pleasure / Fabriano / E: Crome-Sperling,Jan / F: Crome-Sperling,Sigrid
Details
W / Hann / F / 2005 / For Pleasure / Fabriano / E: Crome-Sperling,Jan / F: Crome-Sperling,Sigrid
4.25 | 77.80 |
|
14
POL
Pawel Jurkowski
RFV Brelinger Berg
RFV Brelinger Berg
454
Lord Leroy 6
W / Rhld / B / 2004 / Lord Lancer / Paradiso / 103CM24 / E: Werth,Isabell / F: Werth,Isabell
Details
W / Rhld / B / 2004 / Lord Lancer / Paradiso / 103CM24 / E: Werth,Isabell / F: Werth,Isabell
4.25 | 77.83 |
|
15
GER
Dirk Klaproth
Sportförderung Löwen Classics e. V.
Sportförderung Löwen Classics e. V.
550
Quirano S
W / Holst / Db / 2003 / Quantum / Coriano / 103DL57 / E: Birkelbach,Ulrich / F: Schultz,Ursula
Details
W / Holst / Db / 2003 / Quantum / Coriano / 103DL57 / E: Birkelbach,Ulrich / F: Schultz,Ursula
4.50 | 78.28 |
|
16
GER
Dirk Klaproth
Sportförderung Löwen Classics e. V.
Sportförderung Löwen Classics e. V.
547
Quinta 74
S / Holst / Schwb / 2004 / Quintero / Corofino I / 103LF62 / E: Milkau,Axel / F: Haalck,Reimer
Details
S / Holst / Schwb / 2004 / Quintero / Corofino I / 103LF62 / E: Milkau,Axel / F: Haalck,Reimer
5.00 | 80.28 |
|
17
GER
Oliver Klüsener
Wörmlitzer SV `90 e.V.
Wörmlitzer SV `90 e.V.
027
Antonio 98
H / Brdbg / F / 2001 / Askari / Domenico xx / E: Bachmann Dr.,Gottfried / F: Dettloff,Udo
Details
H / Brdbg / F / 2001 / Askari / Domenico xx / E: Bachmann Dr.,Gottfried / F: Dettloff,Udo
8.00 | 73.06 |
|
18
GER
Christian Glienewinkel
RV Wilkenburg e.V.
RV Wilkenburg e.V.
518
Professional Aircare
W / Hann / Hlb / 2001 / Perpignon / Don Juan / 102TX77 / E: Glienewinkel,Christian / F: Erxleben,Horst
Details
W / Hann / Hlb / 2001 / Perpignon / Don Juan / 102TX77 / E: Glienewinkel,Christian / F: Erxleben,Horst
8.00 | 74.17 |
|
19
GER
Leonie Jonigkeit
RV St. Hubertus Wolbeck e. V.
RV St. Hubertus Wolbeck e. V.
100
Candino 9
W / Old / B / 2001 / Contender / Argentinus / 102PX78 / E: Jonigkeit,Leonie / F: Hofeditz,Erwin
Details
W / Old / B / 2001 / Contender / Argentinus / 102PX78 / E: Jonigkeit,Leonie / F: Hofeditz,Erwin
8.00 | 74.81 |
|
20
GER
Peter Korn-Finke
RV Hubertus Schloß Ricklingen
RV Hubertus Schloß Ricklingen
090
Calistra 11
S / Holst / Schi / 2003 / Colman / Ahorn Z / 103RL86 / E: Korn-Finke,Peter / F: Schnepel,Hans
Details
S / Holst / Schi / 2003 / Colman / Ahorn Z / 103RL86 / E: Korn-Finke,Peter / F: Schnepel,Hans
8.00 | 76.69 |
|
21
GER
Hergen Forkert
RC Rosenbusch Oberneuland e.V.
RC Rosenbusch Oberneuland e.V.
200
Colandus
H / OS / B / 2004 / Colander / Aldatus / 103AW83 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
Details
H / OS / B / 2004 / Colander / Aldatus / 103AW83 / E: Gestüt Lewitz, / F: Gestüt Lewitz,
8.25 | 77.26 |
|
22
GER
Marten Forkert
RC Rosenbusch Oberneuland e.V.
RC Rosenbusch Oberneuland e.V.
347
For Friendship 3
H / Hann / B / 2004 / For Pleasure / Neuquen xx / 103EA29 / E: Führer,Susanne / F: Führer,Susanne
Details
H / Hann / B / 2004 / For Pleasure / Neuquen xx / 103EA29 / E: Führer,Susanne / F: Führer,Susanne
8.25 | 77.82 |
|
23
GER
Gabriele Heemsoth
RV Aller-Weser
RV Aller-Weser
412
Large Level
W / Hann / B / 2003 / Lordanos / Silvio I / E: Heemsoth,Gabriele / F: Bosse,Sabine
Details
W / Hann / B / 2003 / Lordanos / Silvio I / E: Heemsoth,Gabriele / F: Bosse,Sabine
8.75 | 79.03 |
|
24
FIN
Mikko Mäentausta
RV Sandbostel
RV Sandbostel
324
Eternety- D
W / Hann / Db / 2003 / El Bundy I / Chasseur I / 103BI59 / E: Dammann,Klaus / F: Dammann,Klaus
Details
W / Hann / Db / 2003 / El Bundy I / Chasseur I / 103BI59 / E: Dammann,Klaus / F: Dammann,Klaus
10.50 | 86.94 |
|
25
GER
Nina Schäfer
RC Elmgestüt Drei Eichen e. V.
RC Elmgestüt Drei Eichen e. V.
224
Cool-Concept
W / Hess / B / 2002 / Carnando / Cassini I / GER45201 / E: Elmgestüt "Drei Eichen" GmbH, / F: Didt,Günter
Details
W / Hess / B / 2002 / Carnando / Cassini I / GER45201 / E: Elmgestüt "Drei Eichen" GmbH, / F: Didt,Günter
11.75 | 91.81 |
|
26
GER
Julia Mackerodt
LRV Immenrode e.V
LRV Immenrode e.V
193
Clitschko 4
W / Holst / Schi / 2004 / Clearway / Leandro / 102ZO03 / E: Mackerodt,Ralph / F: Schwerdtfeger,Otto Karl
Details
W / Holst / Schi / 2004 / Clearway / Leandro / 102ZO03 / E: Mackerodt,Ralph / F: Schwerdtfeger,Otto Karl
13.00 | 80.20 |
|
27
GER
Jan Grochowski
RFV Rosche u. Umgebung e.V.
RFV Rosche u. Umgebung e.V.
512
Pokerface 27
H / Westf / F / 2004 / Polytraum / Pilot / E: Stock,Lilli / F: Bannierink,Hermann
Details
H / Westf / F / 2004 / Polytraum / Pilot / E: Stock,Lilli / F: Bannierink,Hermann
14.50 | 86.37 |
|
28
GER
Gerald Nothdurft
LG Reiten Berlin e.V.
LG Reiten Berlin e.V.
697
City Man 2
W / Holst / SCHI / 1999 / Coriano 4 / Laurin 45 / 103CN13 / E: Eppelsheimer, Klaus / F: Meves, Hans
Details
W / Holst / SCHI / 1999 / Coriano 4 / Laurin 45 / 103CN13 / E: Eppelsheimer, Klaus / F: Meves, Hans
20.00 | 74.26 |
|
GER
Dirk Klaproth
Sportförderung Löwen Classics e. V.
Sportförderung Löwen Classics e. V.
375
Graf Moritz
H / Hann / B / 1999 / Graf Top / Classiker / GER45207 / E: Arndt Dr.,Helga / F: Siegert,Jürgen
Details
H / Hann / B / 1999 / Graf Top / Classiker / GER45207 / E: Arndt Dr.,Helga / F: Siegert,Jürgen
Opgegeven |
|
GER
Friso Bormann
RFV Harsum u. Umg. e.V.
RFV Harsum u. Umg. e.V.
001
A crazy Farmer
W / Dt.Pf / F / 2004 / Azzuro Classico / Spartan / 103DJ28 / E: Bormann,Franz jun. / F: Bormann,Franz Sen.
Details
W / Dt.Pf / F / 2004 / Azzuro Classico / Spartan / 103DJ28 / E: Bormann,Franz jun. / F: Bormann,Franz Sen.
Uitgesloten |
|
GER
Christian Glienewinkel
RV Wilkenburg e.V.
RV Wilkenburg e.V.
504
Pia Pacelli N
S / Hann / R / 2000 / Pius Paccelli / Goldcup / 102TX82 / E: Neumann-Glienewinkel,Marion / F: Niebuhr,Holger
Details
S / Hann / R / 2000 / Pius Paccelli / Goldcup / 102TX82 / E: Neumann-Glienewinkel,Marion / F: Niebuhr,Holger
Opgegeven |
|
GER
Michael Zwingmann
RSV Martinfeld
RSV Martinfeld
021
Amazing Espria 2
S / DWB / R / 1997 / Espri / Raimondo / DEN03172 / E: Zwingmann,Michael / F: Skorstensgaard,Malene
Details
S / DWB / R / 1997 / Espri / Raimondo / DEN03172 / E: Zwingmann,Michael / F: Skorstensgaard,Malene
Opgegeven |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.