Turnier Bergerhof
Preis und Ehrenpreis der Firma Preventicum09 Stilspringprüfung Kl. A*45 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 14:39 Uur (10.11.2013)
|
Groep 1
1
GER
Melina Rytir
RC Bergerhof e.V.
RC Bergerhof e.V.
111
Fairy Tale CR
S / Old / F / 2008 / Fidertanz / Local Suitor xx / E: Richter,Christian / F: Richter,Christian
Details
S / Old / F / 2008 / Fidertanz / Local Suitor xx / E: Richter,Christian / F: Richter,Christian
8.60 |
33.00 EUR |
2
GER
Calvin Böckmann
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
259
Vogy's Dream CR
H / DR / 2008 / Voyager / Cocky Man / E: Richter,Christian / F: Richter,Christian
Details
H / DR / 2008 / Voyager / Cocky Man / E: Richter,Christian / F: Richter,Christian
8.20 |
27.00 EUR |
3
GER
Jennifer Biesemeier
RSV Düsseldorf-Eller 1967
RSV Düsseldorf-Eller 1967
099
Dunja 872
S / Westf / B / 2002 / Danny De Vito / Azur de Paulstra / E: Biesemeier,Jennifer / F: Descher,Ewald
Details
S / Westf / B / 2002 / Danny De Vito / Azur de Paulstra / E: Biesemeier,Jennifer / F: Descher,Ewald
7.90 |
22.00 EUR |
3
GER
Jason Böckmann
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
101
Dutchman's Lord
H / DR / Db / 2006 / Der feine Lord AT / King Bjuti / E: Böckmann Pferde GmbH, / F: Holländer,Joachim
Details
H / DR / Db / 2006 / Der feine Lord AT / King Bjuti / E: Böckmann Pferde GmbH, / F: Holländer,Joachim
7.90 |
22.00 EUR |
5
GER
Nadine Schmidt
RSV Düsseldorf-Eller 1967
RSV Düsseldorf-Eller 1967
025
Bon Chic Bon Genre MB
S / Westf / F / 2005 / Belissimo M / Weinberg / E: Schmidt,Nadine / F: Brisseau,Marie
Details
S / Westf / F / 2005 / Belissimo M / Weinberg / E: Schmidt,Nadine / F: Brisseau,Marie
7.60 |
18.00 EUR |
6
GER
Jason Böckmann
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
243
Soprano 6
W / NLpoNPA / Hlf / 2001 / Eduard / Branco ox / 103BT74 / E: Böckmann Pferde GmbH, / F: Paalman,F.D.M.
Details
W / NLpoNPA / Hlf / 2001 / Eduard / Branco ox / 103BT74 / E: Böckmann Pferde GmbH, / F: Paalman,F.D.M.
7.40 |
15.00 EUR |
6
GER
Anna Katharina Siwitza
RC Hofgarten Düsseldorf
RC Hofgarten Düsseldorf
269
Wilder Zauber
H / Hann / Schwb / 2000 / Wertschatz / Brentano II / E: Siwitza,Anna Katharina / F: Hoppe-Gerding,Josef
Details
H / Hann / Schwb / 2000 / Wertschatz / Brentano II / E: Siwitza,Anna Katharina / F: Hoppe-Gerding,Josef
7.40 |
15.00 EUR |
6
GER
Emily Helzer
RTG Gut Hellerhof e.V.
RTG Gut Hellerhof e.V.
118
Feuerstern 14
W / Rhld / F / 2001 / Feuerblick / Triton / GER43598 / E: Helzer,Emily / F: Mees,Heinz-Josef
Details
W / Rhld / F / 2001 / Feuerblick / Triton / GER43598 / E: Helzer,Emily / F: Mees,Heinz-Josef
7.40 |
15.00 EUR |
9
GER
Melina Rytir
RC Bergerhof e.V.
RC Bergerhof e.V.
169
Manolo 68
W / DR / 2004 / Mentos / Nadler I / E: Berger,Norbert / F: ZG Brundiers,Wilhelm u.Helga
Details
W / DR / 2004 / Mentos / Nadler I / E: Berger,Norbert / F: ZG Brundiers,Wilhelm u.Helga
7.20 |
|
11
GER
Julia Kuppe
RFV Lohausen e.V.
RFV Lohausen e.V.
031
Calando 83
W / Westf / B / 2007 / Cayetano L / Lamerto H / E: Ramsbrock,Heinrich / F: Beckmann,Regina
Details
W / Westf / B / 2007 / Cayetano L / Lamerto H / E: Ramsbrock,Heinrich / F: Beckmann,Regina
7.10 |
|
12
GER
Kathrin Bendels
RV Vennhausen e.V. Düsseldorf
RV Vennhausen e.V. Düsseldorf
002
Aco's Diva T
S / Rhld / BkaSc / 2008 / Acorado`s Ass / Dream of Heidelberg I / E: Bendels,Kathrin / F: Tillmann,Friedhelm
Details
S / Rhld / BkaSc / 2008 / Acorado`s Ass / Dream of Heidelberg I / E: Bendels,Kathrin / F: Tillmann,Friedhelm
7.00 |
|
13
GER
Melanie Panitz
RSV Düsseldorf-Eller 1967
RSV Düsseldorf-Eller 1967
165
Ludewig 3
W / Hann / B / 1999 / Landfriese II / Picard / E: Ebert,Markus / F: Janssen,Siebelt
Details
W / Hann / B / 1999 / Landfriese II / Picard / E: Ebert,Markus / F: Janssen,Siebelt
6.90 |
|
13
GER
Sarah Jacobs
RTG Gut Hellerhof e.V.
RTG Gut Hellerhof e.V.
241
Silvergold
W / DR / Falbe / 2002 / Silverado / Dschingis-Khan / E: Mameli,Walter / F: Pawlak,Antonius
Details
W / DR / Falbe / 2002 / Silverado / Dschingis-Khan / E: Mameli,Walter / F: Pawlak,Antonius
6.90 |
|
15
GER
Sarah Frey
RC Hofgarten Düsseldorf
RC Hofgarten Düsseldorf
189
Pearl Harbor 4
H / Hann / B / 2007 / Royal Blend / Conteur I / E: Wollesen,Jan-Hinrich / F: ZG Rissmann u.Schulte-Lünzum,
Details
H / Hann / B / 2007 / Royal Blend / Conteur I / E: Wollesen,Jan-Hinrich / F: ZG Rissmann u.Schulte-Lünzum,
6.80 |
|
15
GER
Kim Kunze
RSV Düsseldorf-Eller 1967
RSV Düsseldorf-Eller 1967
039
Carlotta 89
S / Westf / B / 2003 / Cordobes II / Palisander / E: Kunze,Kim / F: Döring,Alfons
Details
S / Westf / B / 2003 / Cordobes II / Palisander / E: Kunze,Kim / F: Döring,Alfons
6.80 |
|
= 167.00 EUR
Groep 2
1
GER
Calvin Böckmann
RUFV Lastrup e.V.
RUFV Lastrup e.V.
288
Camissa Nera
S / DR / Schwb / 2001 / Caprimond / Valido / 102OS00 / E: Streb, Franziska / F: Miller, Nicholas
Details
S / DR / Schwb / 2001 / Caprimond / Valido / 102OS00 / E: Streb, Franziska / F: Miller, Nicholas
8.40 |
33.00 EUR |
2
GER
Anita Malec
RC Bergerhof e.V.
RC Bergerhof e.V.
199
Pretty in Black
S / DR / R / 2007 / Renoir / Viktoria's Chirac / E: Richter,Christian / F: Müller,Heinz
Details
S / DR / R / 2007 / Renoir / Viktoria's Chirac / E: Richter,Christian / F: Müller,Heinz
8.00 |
25.00 EUR |
2
GER
Anita Malec
RC Bergerhof e.V.
RC Bergerhof e.V.
124
Flip R
W / Old / Db / 2007 / Fidertanz / Local Suitor xx / E: Malec,Anita / F: Richter,Christian
Details
W / Old / Db / 2007 / Fidertanz / Local Suitor xx / E: Malec,Anita / F: Richter,Christian
8.00 |
25.00 EUR |
5
GER
Lena Koch
RC Bergerhof e.V.
RC Bergerhof e.V.
291
Lauries Thunder
H / Hann / B / 2008 / Donnerschlag / E: Bergendahl, Helmut / F: Flacke, Ursel
Details
H / Hann / B / 2008 / Donnerschlag / E: Bergendahl, Helmut / F: Flacke, Ursel
7.50 |
17.00 EUR |
5
GER
Julia Kuppe
RFV Lohausen e.V.
RFV Lohausen e.V.
047
Century Crown
W / Holst / Db / 2004 / Chello I / Coriano / 104DI16 / E: Reitanlage St.Georg/R.u.B.Büth GbR, / F: Momberger,Ragnhild
Details
W / Holst / Db / 2004 / Chello I / Coriano / 104DI16 / E: Reitanlage St.Georg/R.u.B.Büth GbR, / F: Momberger,Ragnhild
7.50 |
17.00 EUR |
7
GER
Lisanne Jakobowski
RFV Lohausen e.V.
RFV Lohausen e.V.
087
Dinox 2
W / Hess / F / 1998 / Dinard L / Ribot / E: Jakobowski,Lisanne / F: Gruner,Karl-Heinz
Details
W / Hess / F / 1998 / Dinard L / Ribot / E: Jakobowski,Lisanne / F: Gruner,Karl-Heinz
7.30 |
|
= 137.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
17
GER
Lina Borges
RC Hofgarten Düsseldorf
RC Hofgarten Düsseldorf
044
Casimir 94
W / Hann / Schwb / 2002 / Calido I / Wandervogel I / E: Huppertz,Caroline / F: Heitgreß,Werner
Details
W / Hann / Schwb / 2002 / Calido I / Wandervogel I / E: Huppertz,Caroline / F: Heitgreß,Werner
6.70 |
|
17
GER
Melina Rytir
RC Bergerhof e.V.
RC Bergerhof e.V.
136
Granada 295
S / Old / B / 2002 / Granulit / Lionheart / E: Richter,Monika / F: Schmerbauch,Jana
Details
S / Old / B / 2002 / Granulit / Lionheart / E: Richter,Monika / F: Schmerbauch,Jana
6.70 |
|
19
GER
Antonia Baumgart
RC Bergerhof e.V.
RC Bergerhof e.V.
250
Turn up Trumps
W / Welpb / B / 2005 / W.P.B.R.Talponciau Fairy Whisp / First Trump xx / 103ZV58 / E: Baumgart Prof Dr. ,Dietrich / F: Parry,J.V.
Details
W / Welpb / B / 2005 / W.P.B.R.Talponciau Fairy Whisp / First Trump xx / 103ZV58 / E: Baumgart Prof Dr. ,Dietrich / F: Parry,J.V.
6.60 |
|
20
GER
Natalie Jonen
RV Uedesheim-Stüttgen 1926
RV Uedesheim-Stüttgen 1926
286
Campari Royal 2
W / Westf / B / 2006 / Cayetano L / Collin L / E: Wessel, Hanna / F: Rudolph, Petra
Details
W / Westf / B / 2006 / Cayetano L / Collin L / E: Wessel, Hanna / F: Rudolph, Petra
6.50 |
|
21
GER
Charlotte Wahl
RFV Lohausen e.V.
RFV Lohausen e.V.
195
Pikante 17
S / Westf / Df / 1995 / Piquet / Rheinblick / E: Reit-u.Fahrverein Lohausen e.V., / F: Höfer,Magdalene
Details
S / Westf / Df / 1995 / Piquet / Rheinblick / E: Reit-u.Fahrverein Lohausen e.V., / F: Höfer,Magdalene
6.30 |
|
21
GER
Felix Kittel
RSV Düsseldorf-Eller 1967
RSV Düsseldorf-Eller 1967
010
Anton-Jo- W
W / Old / B / 2002 / Atego / Zeus (Nurzeus) / E: Sachs,Thorben / F: Waschka,Karl Wilhelm
Details
W / Old / B / 2002 / Atego / Zeus (Nurzeus) / E: Sachs,Thorben / F: Waschka,Karl Wilhelm
6.30 |
|
23
GER
Petra Brammen
Reit- u. Fahrverein Bayer Dormagen
Reit- u. Fahrverein Bayer Dormagen
154
La Litha
S / Z.Rpf / B / 2002 / Bavaria Luchs / Fleuri du Manoir / E: Brammen,Petra / F: ZG Geiß GbR,
Details
S / Z.Rpf / B / 2002 / Bavaria Luchs / Fleuri du Manoir / E: Brammen,Petra / F: ZG Geiß GbR,
6.20 |
|
23
GER
Christine Fänger
RFV Erkrath
RFV Erkrath
045
Cat Balou T
H / Westf / B / 2003 / Cordobes I / Barring / E: Fänger,Christine / F: Terhörst,Hermann
Details
H / Westf / B / 2003 / Cordobes I / Barring / E: Fänger,Christine / F: Terhörst,Hermann
6.20 |
|
23
GER
Sara Parmense
RC Bergerhof e.V.
RC Bergerhof e.V.
096
Double-Luck
W / DR / F / 2001 / Dornik B / Conquistador / E: Zander,Lina / F: Gestüt Bönniger/Ludwig Stassen,
Details
W / DR / F / 2001 / Dornik B / Conquistador / E: Zander,Lina / F: Gestüt Bönniger/Ludwig Stassen,
6.20 |
|
26
GER
Lisanne Jakobowski
RFV Lohausen e.V.
RFV Lohausen e.V.
034
Campino 163
W / Hann / F / 1998 / Carbid / Atatuerk / GER42474 / E: Koppe,Familie / F: Koj,Tomas
Details
W / Hann / F / 1998 / Carbid / Atatuerk / GER42474 / E: Koppe,Familie / F: Koj,Tomas
6.10 |
|
26
GER
Marianne Ems
Reit- u. Fahrverein Bayer Dormagen
Reit- u. Fahrverein Bayer Dormagen
066
Contello's Cadeau
S / Rhld / B / 2008 / Contello / Fiderglanz I / E: Schwerdt,Mark / F: Schwerdt,Mark
Details
S / Rhld / B / 2008 / Contello / Fiderglanz I / E: Schwerdt,Mark / F: Schwerdt,Mark
6.10 |
|
28
GER
Linnea Kristina Felder
Reit- u. Fahrverein Bayer Dormagen
Reit- u. Fahrverein Bayer Dormagen
236
Scrabble Me Again
S / Rhld / BSche / 2001 / Sambuco B / Grosso Z / E: Fox,Erna / F: Schlesinger,Marion
Details
S / Rhld / BSche / 2001 / Sambuco B / Grosso Z / E: Fox,Erna / F: Schlesinger,Marion
5.80 |
|
30
GER
Jessica Granderath
Pferdefreunde St.Georg e.V.
Pferdefreunde St.Georg e.V.
053
Chardonny Chason
H / Hess / Db / 2002 / Corelli / Last Tycoon xx / E: Granderath,Jessica / F: Robert,Walter
Details
H / Hess / Db / 2002 / Corelli / Last Tycoon xx / E: Granderath,Jessica / F: Robert,Walter
5.40 |
|
31
GER
Alexander Paul
RSV Düsseldorf-Eller 1967
RSV Düsseldorf-Eller 1967
003
Adonis 317
H / Rhld / F / 2005 / Adamello / Bergkristall / E: Paul,Günter / F: Rehbronn,Jennifer
Details
H / Rhld / F / 2005 / Adamello / Bergkristall / E: Paul,Günter / F: Rehbronn,Jennifer
5.00 |
|
32
GER
Bettina Neve
RFV Gut Lohof e.V.
RFV Gut Lohof e.V.
200
Prime Time Explosion
W / Westf / F / 2005 / Pik Labionics / Don William / E: Neve,Bettina / F: ZG Korte,Martina,Willi u.Elfi
Details
W / Westf / F / 2005 / Pik Labionics / Don William / E: Neve,Bettina / F: ZG Korte,Martina,Willi u.Elfi
4.90 |
|
33
GER
Marie-Luise Jüntgen
RFV Erkrath
RFV Erkrath
137
Gysmo 30
W / Hann / Db / 2005 / Graf Top / Le Primeur / E: Jüntgen,Marie-Luise / F: Düstersiek,Rudolf
Details
W / Hann / Db / 2005 / Graf Top / Le Primeur / E: Jüntgen,Marie-Luise / F: Düstersiek,Rudolf
4.70 |
|
GER
Frank Hofmann
RSZ Euskirchen-Dom-Esch
RSZ Euskirchen-Dom-Esch
155
Lacadybah NF
S / Rhld / B / 2007 / Lamoureux I / Pazifik / E: Hofmann,Frank / F: Hofmann,Frank
Details
S / Rhld / B / 2007 / Lamoureux I / Pazifik / E: Hofmann,Frank / F: Hofmann,Frank
Uitgesloten |
|
GER
Laura Müller
Reit- u. Fahrverein Bayer Dormagen
Reit- u. Fahrverein Bayer Dormagen
237
See you later 3
W / Old / B / 1999 / Sandro Hit / Atatuerk / E: Müller,Sabine / F: Kotschofsky,Oliver
Details
W / Old / B / 1999 / Sandro Hit / Atatuerk / E: Müller,Sabine / F: Kotschofsky,Oliver
Uitgesloten |
|
GER
Kristina Welter
RC Gut Neuhaus Grevenbroich
RC Gut Neuhaus Grevenbroich
009
Amsterdam 17
W / Dt.Pf / F / 2003 / All Pleasur / Animo / E: Welter,Kristina / F: Hahn,Sascha
Details
W / Dt.Pf / F / 2003 / All Pleasur / Animo / E: Welter,Kristina / F: Hahn,Sascha
Opgegeven |
|
GER
Joana Nadine Mercedes Dräger
Förderkreis Grand Prix Düsseldorf
Förderkreis Grand Prix Düsseldorf
140
Havanna Lady
S / Westf / B / 2004 / FAN Holland (ex Holland) / Landadel / E: May,Jule-Catharina / F: Jakobs,Johannes
Details
S / Westf / B / 2004 / FAN Holland (ex Holland) / Landadel / E: May,Jule-Catharina / F: Jakobs,Johannes
Uitgesloten |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.