Warstein BNWCH Sichtungsturnier JUN+JR
Ehrenpreise von Pfitzner PFIFF Reitsport und Fa. Ritzenhoff
|
Juryleden |
Paul Holtgräve Sönke Sönksen |
1
GER
Marie Schulze Topphoff
RFV Roxel e.V.
RFV Roxel e.V.
161
Safira 24
S / Hess / F / 2005 / Sunrise / Dartagnan / E: H.Habermehl/Inh.Hans-Jürgen Haberme / F: Hahn,Hans
Details
S / Hess / F / 2005 / Sunrise / Dartagnan / E: H.Habermehl/Inh.Hans-Jürgen Haberme / F: Hahn,Hans
0.00 | 44.22 |
2
GER
Charlotte Walters
Warsteiner RV e. V.
Warsteiner RV e. V.
027
Carlo 306
W / Westf / B / 2001 / Cordobes I / Pilot / E: Westermeier,Konrad / F: Rodenbeck,Andre
Details
W / Westf / B / 2001 / Cordobes I / Pilot / E: Westermeier,Konrad / F: Rodenbeck,Andre
0.00 | 44.93 |
3
GER
Laura Scholand
RV St. Georg Diemeltal e. V.
RV St. Georg Diemeltal e. V.
019
Calida 54
S / Westf / Schi / 2004 / Calido I / Lanciano / E: Trilling,Christiane / F: Prior,Monika
Details
S / Westf / Schi / 2004 / Calido I / Lanciano / E: Trilling,Christiane / F: Prior,Monika
0.00 | 46.37 |
4
GER
Philipp Schulze Topphoff
RFV Roxel e.V.
RFV Roxel e.V.
086
Don Carlos 185
H / DR / Schi / 2005 / Douglas / Nantano / 103XH31 / E: Brocks,Karl / F: Brocks,Karl
Details
H / DR / Schi / 2005 / Douglas / Nantano / 103XH31 / E: Brocks,Karl / F: Brocks,Karl
0.00 | 46.60 |
5
GER
Friederike Cramer
RV Hellefeld e. V.
RV Hellefeld e. V.
170
U.Bop
H / KWPN / Schi / 2001 / Be Bop III / Alme / NED41254 / E: Fabri,Ursula / F: Klaver,C.T.
Details
H / KWPN / Schi / 2001 / Be Bop III / Alme / NED41254 / E: Fabri,Ursula / F: Klaver,C.T.
0.00 | 47.81 |
6
GER
Malin Balkenhol
Warsteiner RV e. V.
Warsteiner RV e. V.
165
Sir Sedderick 2
W / Westf / B / 2000 / Salamander / Tumble Wind xx / E: Balkenhol,Martin / F: Osterhorstmann,Ursula
Details
W / Westf / B / 2000 / Salamander / Tumble Wind xx / E: Balkenhol,Martin / F: Osterhorstmann,Ursula
0.00 | 49.25 |
7
GER
Alina Hagemann
RV Appelhülsen e.V.
RV Appelhülsen e.V.
003
Ally Mc Beal 27
S / Dt.Pf / B / 2006 / American Pie / Lucky A / E: Wallkötter,Claudia / F: Schulze Wierling,Martin
Details
S / Dt.Pf / B / 2006 / American Pie / Lucky A / E: Wallkötter,Claudia / F: Schulze Wierling,Martin
0.00 | 49.29 |
8
GER
Joana Frevel
RV Oberkirchen e.V.
RV Oberkirchen e.V.
083
Daylight B.K.
S / Westf / F / 2001 / Dinard L / Loewenstein / E: Frevel,Joana / F: Konrads,Bettina
Details
S / Westf / F / 2001 / Dinard L / Loewenstein / E: Frevel,Joana / F: Konrads,Bettina
0.00 | 50.08 |
9
GER
Maureen Fritzsche
Warsteiner RV e. V.
Warsteiner RV e. V.
008
Asmodina 6
S / Old / B / 2006 / Abke / Grannus / E: Jerzmann-Fritzsche,Astrid / F: Barre,Egon
Details
S / Old / B / 2006 / Abke / Grannus / E: Jerzmann-Fritzsche,Astrid / F: Barre,Egon
0.00 | 50.50 |
10
GER
Philipp Schulze Topphoff
RFV Roxel e.V.
RFV Roxel e.V.
097
For next generation
H / DR / Db / 2006 / For Kids Only / Magnum / 103VE39 / E: Tillmann,Friedhelm / F: Wrede,Rike
Details
H / DR / Db / 2006 / For Kids Only / Magnum / 103VE39 / E: Tillmann,Friedhelm / F: Wrede,Rike
0.00 | 50.62 |
Andere, niet geklasseerde deelnemers
12
KSA
Abdulaziz Saleh Alhagbani
Gastlizenz Saudi Arabien
Gastlizenz Saudi Arabien
178
Leona 72
S / Westf / B / 2006 / Lenardo / Grosso Z / 103NX53 / E: Gut Beringhof/Bernd Müller, / F: Raffenberg,Werner
Details
S / Westf / B / 2006 / Lenardo / Grosso Z / 103NX53 / E: Gut Beringhof/Bernd Müller, / F: Raffenberg,Werner
0.00 | 52.82 |
13
GER
Johanna Menke
RV St. Georg Diemeltal e. V.
RV St. Georg Diemeltal e. V.
137
Nick Dundee 2
W / Westf / B / 2006 / Nintender / Phoenix / E: Stolmeijer,Sabine / F: Gerwing,Andreas
Details
W / Westf / B / 2006 / Nintender / Phoenix / E: Stolmeijer,Sabine / F: Gerwing,Andreas
0.00 | 54.15 |
15
GER
Celine Schradick
RV Lienen e.V.
RV Lienen e.V.
090
Embarry
W / Hann / Db / 2006 / Embassy I / Paroli / 103OT91 / E: BG Witzemann u.Zimmermann, / F: Wenske,Klaus
Details
W / Hann / Db / 2006 / Embassy I / Paroli / 103OT91 / E: BG Witzemann u.Zimmermann, / F: Wenske,Klaus
0.00 | 56.08 |
16
GER
Stefan Leber
Warsteiner RV e. V.
Warsteiner RV e. V.
155
Quirado 5
W / Holst / F / 2006 / Quidam de Revel / Corrado I / E: Rein,Miriam / F: Roerink,Gerhard
Details
W / Holst / F / 2006 / Quidam de Revel / Corrado I / E: Rein,Miriam / F: Roerink,Gerhard
0.00 | 57.37 |
17
GER
Celine Schradick
RV Lienen e.V.
RV Lienen e.V.
166
Soliere 2
S / Hann / F / 2007 / Silvio I / Ramiro's Son II / 103VA61 / E: Schradick,Celine / F: Aust,Stefan
Details
S / Hann / F / 2007 / Silvio I / Ramiro's Son II / 103VA61 / E: Schradick,Celine / F: Aust,Stefan
1.00 | 63.42 |
18
GER
Phillip Frevel
RV Oberkirchen e.V.
RV Oberkirchen e.V.
068
Cordina L
S / Hess / BkaSc / 2003 / Catano / Capitano / E: ZG Laux,Doris u.Eckhard / F: ZG Laux,Doris u.Eckhard
Details
S / Hess / BkaSc / 2003 / Catano / Capitano / E: ZG Laux,Doris u.Eckhard / F: ZG Laux,Doris u.Eckhard
4.00 | 46.51 |
19
GER
Malin Balkenhol
Warsteiner RV e. V.
Warsteiner RV e. V.
106
Keno 15
H / SAnha / Schi / 2001 / Kolibri / Adriano / E: Balkenhol,Martin / F: Maasdorff,Uwe
Details
H / SAnha / Schi / 2001 / Kolibri / Adriano / E: Balkenhol,Martin / F: Maasdorff,Uwe
4.00 | 50.35 |
20
GER
Sophie Teipel
RV Rüthen e. V.
RV Rüthen e. V.
125
Little Liberty 6
W / Westf / B / 2000 / Lancer III / Esclavo xx / E: Teipel,Gudrun / F: Frickemeier,Daniela
Details
W / Westf / B / 2000 / Lancer III / Esclavo xx / E: Teipel,Gudrun / F: Frickemeier,Daniela
4.00 | 52.99 |
21
GER
Elena Bröckmann
RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e.
RV Fritz Sümmermann Fröndenberg e.
012
Beau Baquito de Baussy
W / Westf / B / 2007 / Baquito / Darco / E: USB Agrar Völkel, / F: Gestüt Rahmannshof/Bormann u.Blass,
Details
W / Westf / B / 2007 / Baquito / Darco / E: USB Agrar Völkel, / F: Gestüt Rahmannshof/Bormann u.Blass,
4.00 | 54.99 |
22
GER
Jonas Ossenberg-Engels
RV Altena e.V.
RV Altena e.V.
082
Dance and Fly 5
W / Westf / F / 2001 / Di Versace / Pit I / 103HB82 / E: Ossenberg-Engels,Ralf / F: Höll,Eckart
Details
W / Westf / F / 2001 / Di Versace / Pit I / 103HB82 / E: Ossenberg-Engels,Ralf / F: Höll,Eckart
6.25 | 68.63 |
23
GER
Jonas Ossenberg-Engels
RV Altena e.V.
RV Altena e.V.
026
Cargo 13
W / KWPN / B / 2007 / Lord Z / Furioso (Purioso) / 103RN19 / E: Stall Distel GmbH, / F: Hazenberg,A.
Details
W / KWPN / B / 2007 / Lord Z / Furioso (Purioso) / 103RN19 / E: Stall Distel GmbH, / F: Hazenberg,A.
13.00 | 79.24 |
24
GER
Jil Balecke
ZRFV Voßwinkel e. V.
ZRFV Voßwinkel e. V.
020
Caliku
W / Holst / B / 2000 / Candillo / Corrado I / GER28409 / E: Balecke,Jil / F: Jahr,Alexander
Details
W / Holst / B / 2000 / Candillo / Corrado I / GER28409 / E: Balecke,Jil / F: Jahr,Alexander
13.00 | 79.69 |
25
GER
Lena Abraham
ZRFV Voßwinkel e. V.
ZRFV Voßwinkel e. V.
103
Happyness 29
S / Westf / Db / 2005 / His Highness / Apart / E: Abraham,Michaele / F: Feldmann,Josef
Details
S / Westf / Db / 2005 / His Highness / Apart / E: Abraham,Michaele / F: Feldmann,Josef
14.25 | 68.51 |
26
GER
Phillip Frevel
RV Oberkirchen e.V.
RV Oberkirchen e.V.
065
Contigo 32
H / Holst / Db / 2004 / Corrado I / Heraldik xx / E: Tsyganova-Bakyr,Daria / F: Petersen,Hans-Peter
Details
H / Holst / Db / 2004 / Corrado I / Heraldik xx / E: Tsyganova-Bakyr,Daria / F: Petersen,Hans-Peter
18.00 | 83.27 |
GER
Joana Frevel
RV Oberkirchen e.V.
RV Oberkirchen e.V.
024
Canberra 40
S / Holst / B / 2005 / Con Air / Cassini I / 103PC88 / E: Frevel,Matthias / F: Thedens,Volker
Details
S / Holst / B / 2005 / Con Air / Cassini I / 103PC88 / E: Frevel,Matthias / F: Thedens,Volker
Uitgesloten |
GER
Lea-Marie Droste
RV Schmallenberg-Lennestadt e. V.
RV Schmallenberg-Lennestadt e. V.
077
Crazy Anne 2
S / Westf / B / 2006 / Conceicao / Collin L / E: Melcher,Bernd / F: Ramsbrock,Heinrich
Details
S / Westf / B / 2006 / Conceicao / Collin L / E: Melcher,Bernd / F: Ramsbrock,Heinrich
Uitgesloten |
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.